www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Коментари


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Коментари
Eлтимир
Публикувано на: 21.2.2007, 10:48
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Нещо в опциите ми е объркано и не мога да отговарям на коментарите към снимките в галерията Затова тук искам да кажа на Ахинора, че няма никаква пречка тя да се присъедини към нас. И аз съм кръстен в църква, и Севар е кръстен, и повечето от нас тук са кръстени. Имаше една мисъл, че днешните религии са като пръстите на ръката, а китката - това е Тенгрианството. И съвсем скоро писах, че за нас не е важно вероизповеданието. За нас е важно дали някой е изпълнен с Българския дух или не е. Няма никаква пречка и един Волжки българин, мюсюлманин по вероизповедание да бъде един от нас. Има обаче огромна пречка при нас да дойде някой циганин като дупетата Тома Томов, например, който иска от нашата България да направи циганска държава. Всички, които мечтаят и желаят България да бъде държава на българите, са добре дошли при нас.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 21.2.2007, 12:26
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Преди време дадох като пример за провеждане на националистическа политика мюсюлманското Емиратство Дубай. Ето още нещо оттам: "Наистина победил национализъм. За да насърчават местните да се женят помежду си, за всяка сватба на местен дубаец с местна жителка на Дубай им дават еквивалентно по 25 хиляди долара, За първо дете се дават по 35 000 и така нататък. Дава им се безплатен парцел и безлихвен кредит за строеж и на двамата, който след определен период бива опрощаван на 50 процента. Като си помислиш само, че преди 40 години са доели камили и не е имало нищо. А този град, или емирство не е толкова богато на нефт, всъщност почти няма нефт. Просто една разумна политика, ориентирана към своя си народ. Всички останали са добре дошли, но ако спазват законите на страната."
Разбира се, не само в Ислямския свят е така. Подобна е и японската политика, въпреки огромния американски натиск. Та не навсякъде депутатите са дупетати, и не навсякъде управниците са продажни като нашите.


--------------------
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 21.2.2007, 16:37
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



За тези две страни, за които говориш, знам че евреите много не ги търпят там. Даже май въобще не ги пускат да влязат с едното краче.

Та от казаното може да се заключи, че там където няма евреин, там нямат никакви проблеми със затриването на нацията. Или казано с други думи, в която държава алчния евреин-терорист е взел власт, тя вече не пренадлежи на местното население!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020