www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Ще се присъедините ли?


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ще се присъедините ли?
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



http://angeligdb.wordpress.com/2007/03/06/...у/#comment-2376
Непознати хора ме подкрепят. А вие? Ще направим ли нещо заедно?


--------------------
PM
Top
Дари
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



Елтимир,ти подкрепата я имаш от много хора,които са ТУК.А в сайта на адаша ти ми е меко казано неприятно да влизам.Струва ми се,че за него най-важното не е да подкрепи теб,а по-скоро да извлече ползи за себе си от твоето присъствие там.Още повече вие защитавате коренно различни идеи.Ти Национализма,а той евроамерикански ценности.
Това е мнение на адаша ти:

"В последно време все повече се убеждавам, че тия, дето се наричат “националисти” са до такава степен комплексирани хора, че навсякъде виждат заговори, което е признак за една добре изявена параноя. Аз съм склонен да извеждам този тип “национализъм” от една разбито и нещастно съзнание, което няма здрави устои, а е обхванато от конспиративистична мания, т.е. извеждам го от едно болно съзнание."



PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Хората не са гипсови маски, те подлежат на промяна. Адашът ми е добил впечатление за националистите от форума на в-к "Атака". Сега може би е ясно защо обърнах такова внимание на тоя форум. Мисля, че има известен резултат, макар и не особено голям.
Адашът ми, както и повечето хора не знаеше какво е това национализъм. Той много се учуди, например, че покойният Илия Минев е бил националист. Хората няма как да знае кои сме и какви сме, ако не си показваме главата навън от нашата дупка, образно казано. Имаше един карантитен период, той изигра своята роля. Аз за себе си съм решил какво да правя, пък вие както искате. Не съм командир на никого.


--------------------
PM
Top
Дари
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



Този цитат Елтимир,е на адаша ти от вчера?Незнам за какъв напредък ми говориш при него.Притиворечи си постоянно.Пуска тема,а когато някой му оспорва тезата,той се отмята от думите си.Погледни последния ми пост в неговия сайт по темата:"Какво за мен е америка",за да ти стане по-ясно, какво имам в предвид.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020