www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Целта


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Целта
Eлтимир
Публикувано на: 22.4.2009, 19:54
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Вижте, момчета и момичета. Дълго време не пишех. Но не стоях бездеен. Нищо, че съм зле, и че умирам. Майната му. Опитвах се да разбера причините за циганизацията на България. Беше много трудно, защото тези причини ги знаеше само Мадам. Зннаете коя Мадам. Та нито Съветът, нито аз вярвахме, че причините са само изтребването на Българите и последващото им заменяне с юдеи. Да, така се оказа. Сведенията дойдоха откъв вещицага Джуна Давиташвили. Генетичен експеримент, момчета и момичета, много по-лошо от простото унищожение. Вземете медицинските данни от българските, с известни уговорки болници и ще разберете. Ако утре съм жив, може и нещо повече да ви кажа. Ако не, ще стигнете до истината сами. Само един съвет. Обърнете се към Русия, към Руския народ, само те могат да ни помогнат. Иначе с Българите е свършено. И още една тъжна новина. Имаше база, база на земни хора извън Земята. Базата още я има, но там няма вече нито един жив човек. Всичко е оставено както си е било, на минус 110 градусова температура. Светлини няма и отопление няма. Не позволявайте и с България да стане така, защото климатичните уславия на Земята скоро ще се променят. Утре, ако е волята на Небето ще кажа повече.


--------------------
PM
Top
anti666
Публикувано на: 22.4.2009, 21:04
Quote Post












Искам и аз да потвърдя, че Елтимир е зле, дори и на снимката си личи. Има симптоми като свой приятел, неотдавна починал от рак на белия дроб. Съпроводено със силни болки в гърдите. Естествено, няма здравна осигуровка за да потвърди лекар, но и без нея е повече от ясно, че няма да остиска дълго. Особено с цигарите, които пуши. Всеки човек е смъртен, така и трябва иначе ще бъдем пренаселени на тази планета. Но тук българите измират като мухи и отдавна се знае, че върху нас се правят здравни експерименти, част от Геноцида.
Не за това ми е мисълта обаче. Небето ще предцени кога ще позволи на Елтимир да поеме към Долния свят. При Елериг. Той така е решил и няма кой да го спре. Въпросът е, че засега Небето иска той да бъде чут. По какви причини, не може да знаем. На нас ни е казано само какво трябва да направим, а то е той да има интернет. Затова предлагам, по-скоро моля който има възможност - да му помогне. Ако ще да е под формата на храна или просто да му плати нета за другия месец. Ясно ми е, че на никой не му е цветущо положението, дори и да има някакви финанси, той с тях поддържа още много хора. Но тук се касае за нещо повече. Въпреки, че Елтимир е противоречива личност, въпреки че няма човек тук, който да не е псувал и обиждал, въпреки всичко - такава е волята на Небето. Не е моя или още по-малко на админа прищявка. Кога ще го прибере, Тангра ще реши. Но сега можем поне това да направим. За останалото Небето си знае работата.
Това е.
Top
Eлтимир
Публикувано на: 23.4.2009, 20:15
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Hие сме тук не докато ние искаме, а докато Ериг Кан реши. Не го наричайте другояче, Той е Ериг Кан. А за мен, аз искам, мечтая да си отида там, вкъщи, ама той още не дава. Писах на Ник за мъртвата база, той нека ви каже. Скоро ще има промени. Дано да сме живи, за да участваме в тях. Дано вие да сте живи, защото аз вече не искам да съм жив. Не се живее с постоянна болка, трудно е, и ти се иска чак по-скоро да умреш. Ама не става без благословията на Ериг Кан. Жалко. Бих си примерил силите и с него, ама нещо не се получава. Опитах да Го предизвикам, ама не стана, само видях неща, които по-добре да не бях виждал. След 2012 година мадам няма да има власт над Земята. Трябва да издържите дотогава.


--------------------
PM
Top
anti666
Публикувано на: 23.4.2009, 21:31
Quote Post












Не се знае, знае ли се. Един ден можеш да видиш кулминацията. Как българите преминават през Безплътната врата, за да се срещнат от другата страна с русите и волжките българи. Там, при пролива, където Кановете ни са забивали копията. Гледам, че Путин май ще се жени именно за волжска българка, Алина. Можем да го поздравим само за добрия му вкус.
А за смъртта, излишно е да го предизвикваш. Знаеш много добре, че всеки човек си има своята мисия тук, на средния свят. И да искаш да умреш преди да ти е дошло времето е равносилно да искаш да почнеш преражданията си отначало.
Top
anti666
Публикувано на: 27.4.2009, 11:22
Quote Post












Интересни събития стават и в Русия и в Казахстан. Някъде тук мернах едно за президента Назърбаев, който отдавна използва знанията на Старата Вяра да си гради Държавността. Може и да е жълта хроника, но няма дим без пушек. Още повече като се има предвид какъв е самия Президент. Кои точно извънземни очаква също няма защо да гадаем. Има само едно съзвездие, което е централно в Тенгрианската Вяра.
Още по-интересни събития се развиват в Москва. Там Путин ще се жени през лятото за волжска българка от Ташкент с името Алина. Неколкократна олимпийска шампионка на Русия по гимнастика. За мен лично това има много голяма символика.
Преди повече от 2 хилядолетия Александър Македонски, който строго е спазвал съвета на тракийските колобъри от Перперек да не поглежда към северния си фланг по време на кампанията на изток като достига до Балхара неговите хора от тракобългарската му армия масово се женят за хунобългарки. Затваряйки още тогава Кръга няколко века преди Испериг победоносно да премине Дунав. Дори самият Александър се жени за такава в града на Шумерските Канове - Самаркан. За жена на име Алина.

Отделно преди няколко месеца беше разтурено до основи любимото на Елтимир ГРУ. Най-вероятно ще бъде вкарано под шапката на ФСБ. Тези две служби отдавна воюват помежду си и като се има предвид с какви дейности се занимава ГРУ, едва ли Елтимир или други пострадали тук от психотрониката му ще пролеят сълзи срещу тия реформи. Преди няколко дни пък махнаха и стария му шеф Корабелников.
Инетерсни са и отношенията на Русия с нашето туземно режимче. Първо Гоце си изтърва нервите за Газпром, ревейки по медията "Кви са па тия". Ами тия Гоце дават отоплението на няколко милиона българи. Които ако останат пак на студено зимата има вероятност да го сритат по задника. Днес пък научихме, че най-презрително Медведчо отказал да се срещне с нашия СерГей. Що ли тъй, скоро ще научим.
Top
Eлтимир
Публикувано на: 27.4.2009, 17:51
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



http://lenta.ru/news/2009/04/24/summit/
24.04.2009, 14:36:42
Саакашвили в разгар митингов решил слетать в Болгарию
Президент Грузии Михаил Саакашвили 24 апреля отправится в Софию на энергетический саммит "Природный газ для Европы: безопасность и партнерство". Об этом сообщает ИА "Новости-Грузия" со ссылкой на президентскую пресс-службу.

Саммит пройдет в болгарской столице 24-25 апреля.


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 28.4.2009, 12:26
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 095
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Елтимир @ Apr 23 2009, 08:15 PM)
Велине, Велине, ние сме тук не докато ние искаме, а докато Ериг Кан реши. Не го наричайте другояче, Той е Ериг Кан. А за мен, аз искам, мечтая да си отида там, вкъщи, ама той още не дава. Писах на Ник за мъртвата база, той нека ви каже. Скоро ще има промени. Дано да сме живи, за да участваме в тях. Дано вие да сте живи, защото аз вече не искам да съм жив. Не се живее с постоянна болка, Велине, трудно е, и ти се иска чак по-скоро да умреш. Ама не става без благословията на Ериг Кан. Жалко. Бих си примерил силите и с него, ама нещо не се получава. Опитах да Го предизвикам, ама не стана, само видях неща, които по-добре да не бях виждал. След 2012 година мадам няма да има власт над Земята. Трябва да издържите дотогава.

Елериг или Ерик Кан, за това е велик. Защото затваря кръгът на живота и поставя новата извивка в спиралното движение. Велик е. Затова той е обучил първият шаман. Защото първото велико знание е, че смъртта е просто врата, която ти дава възможност за ново начало. Тя е ново начало, един нов шанс в живота, тя не е онази страшната с косата, просто това са крилата, които ни порастват, когато трябва да преминем от земята към Небето. Чрез Елериг, Тангра ни призовава и връща към Себе Си. Затова Смъртта е велико милосърдие, тя е състраданието, което Живота проявява към нас. Ако не минем през тази Врата, не можем да се върнем към него, към Абсолюта и да станем отново част от Кръговрата на неговите Сили.
Но нека преминем през нея с Любов, с Песен и вдъхновени за Живота. Тогава тя става просто Сън, от който се събуждаме отново за живот, като цветята, като пъпките на дървото - есен умират, напролет набъбват за нов живот.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 28.4.2009, 12:44
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 095
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Ако искаш да станеш Орел, призови Елериг!
Заспиваш човек, събуждаш се бог златолик.
Тангра те призовава, Елериг кан, те води,
Безкрайност и Творчество е днес твоят Бит.

В редицата на Боговете застанал,
Тангра те благославя за Път.
Роден като Слънце отново,
със своята ладия препускащ във Всемира -
Кон златокатен, осмокрак и велик,
светлина и живот даряваш на земния лик!

Ако искаш да станеш Орел, призови Елериг!
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 28.4.2009, 13:29
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 095
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Ако искаш да станеш Орел, призови Елериг!
Заспиваш човек, събуждаш се бог златолик.
Тангра те призовава, Елериг кан, те води,
Безкрайност и Творчество е днес твоят Бит.

В ордата на Боговете застанал,
Тангра те благославя за Път.
Роден като Слънце отново,
със своята ладия препускащ във Всемира -
Кон златокатен, осмокрак и велик,
светлина и живот даряваш на земния лик!

Ако искаш да станеш Орел, призови Елериг!
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Публикувано на: 29.4.2009, 14:09
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Още не е вечер, Йордане, още не е вечер! Не бързай да ме пращаш на Оня свят. Не от теб и не от мен зависи. По-добре не се вземай толкова насериозно, не си Бог.


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 29.4.2009, 14:59
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 095
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Елтимир @ Apr 29 2009, 02:09 PM)
Още не е вечер, Йордане, още не е вечер! Не бързай да ме пращаш на Оня свят. Не от теб и не от мен зависи. По-добре не се вземай толкова насериозно, не си Бог.

Идеята на размисълът върху смъртта беше съвсем друг и няма за цел да те праща, където и да е. Той е от общ характер и не визира конкретна личност. А стихотворението се роди от само себе си, внезапно, като светкавица озари небето. А за останалото - трябва да се научиш да приемаш и другите йерархии, те са толкова необходими, колкото и твоята. Така, че не се дразни. Ако ти липсва точно този тип вдъхновение, просто направи, така, че да го получиш. Всичко, което е дадено от Бога е сложено като възможно в човека. Нали целта е всеки да достигне до тези идеи, по своя си, неотразим начин.
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Публикувано на: 29.4.2009, 15:02
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Нещо се сетих за един разказ. Не помня дали беше от Елин Пелин или от Чудомир. За някакъв поп, който отишъл на погребение, обаче се напил и вместо "Господи помилуй", взел да пее "Во Йордане крещаются"... Не че и двете молитви нямат място в Православието, ама всяка трябва да си е на мястото.


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 29.4.2009, 15:11
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 095
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Елтимир @ Apr 29 2009, 03:02 PM)
Нещо се сетих за един разказ. Не помня дали беше от Елин Пелин или от Чудомир. За някакъв поп, който отишъл на погребение, обаче се напил и вместо "Господи помилуй", взел да пее "Во Йордане крещаются"... Не че и двете молитви нямат място в Православието, ама всяка трябва да си е на мястото.

Така е. Съгласен съм. Всеки трябва да си е на мястото и в своята нива да работи, преди да помогне на чуждата.
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 29.4.2009, 21:43
Quote Post












Доколкото ми е известно, при пътуване по вертикалата винаги пътят надолу, към царството на ЕлЕриг е бил по труден от качването към Горния свят. На шамана му се е налагало да премине с ладията си през опасни водоскоци за да стигне до Долния свят. Докато са съпровождали починали воини или са отивали да измолят от ЕлЕриг Кан за някой преждевременно слязъл надолу за разрешение да го върне обратно. Понякога се е и случвало да не може самия колобър да се върне на средния свят. Така че не случайно именно Той обучава първия шаман.
Призовавам Елтимир да си махне последните два поста. Нямат място тук.
Top
anti666
Публикувано на: 29.4.2009, 21:54
Quote Post












Помните ли в Евангелието, където описват как Помазаният Исус възкресява Лазар в деня преди Цветница. Той е починал предишния ден и по техния обичай тялото му е поставено в скит за вечерта. Христос просто използва тази колобърска техника на пътуване по вертикалата за да измоли и получи обратно душата на починалия. Разбира се, това може да стане само ако той е починал наскоро или е в т.н. клинична смърт. Това са умения, които всеки висш колобър е владеел, но всичко отново си зависи от Владетеля на Долния свят. Той решава кога и как.
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020