www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Обръщение към равините от Синедриона!


  Reply to this topicStart new topic

> Обръщение към равините от Синедриона!
Махайра
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 304
Участник # 5 141
Дата на регистрация: 19-January 13



Тази сутрин изпаднах в едно характерно за мен емоционално състояние. Тогава неочаквано за мен изрекох наум следното: ''И тогава, аз ще тръгна с коня ми Ярко!''.

Аз ще доѝда за вас!
PM
Top
Махайра
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 304
Участник # 5 141
Дата на регистрация: 19-January 13



Днес се опитаха да ме убият. От сутринта имаше атаки срещу мен. Към пет и половина след обяд приключиха. Всички черни магове по света се обединиха и нанасяха удари срещу мен. И всички бели магове ме защитаваха. Такава всеобхватна битка между бели и черни магове не е имало никога. По едно време беше много силен натиска. Сега главата ми тежи и ми се вие свят. Имах и кръв в носа, но нямам никакви поражения. Оцелях благодарение на Бога и всички бели магове по света.

Черните магове са 144 000, а белите 33 000. Споменатите в Библията 144 000 избрани, са тези черни магове, а не равините или други евреи. Сега всички хора живеем последното си прераждане. После Бог ще ни съди. Едни ще умрат завинаги, тях ги чака ритуала на втората смърт. Други ще продължат да се прераждат в следчовешката раса. Черните магове са наѝ-големите грешници, но те ще продължат заедно с белите магове да се прераждат, защото са част от Играта. Воѝната между Доброто и Злото продължава. При останалите хора Елтимир ни беше казал, че в коѝто преобладава злото ще умре. Баща ми ще умре завинаги. Тоѝ не вярва в Бога и е зъл човек.

Болшинството от черните магове са мъртви след днешната битка. Наѝ-силните са живи, но сега живеят в страх и ужас, както казва шаманът Габишев. Знаят, че ще ги убия един ден. Това предстои и е неизбежно. Длъжен съм да го направя. Доброто ще победи, както е в сагата ''Междузвездни воѝни''.
PM
Top
Махайра
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 304
Участник # 5 141
Дата на регистрация: 19-January 13



Да сте чули как вървят нещата при Steven Frayne - Dynamo (magician)?
PM
Top
Махайра
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 304
Участник # 5 141
Дата на регистрация: 19-January 13



Да сте чули как вървят нещата при черния маг Рогозин?
PM
Top
Махайра
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 304
Участник # 5 141
Дата на регистрация: 19-January 13



Ще напиша разни неща. Първо за песоглавците. Това е важна информация до Съвета, за да вземат мерки. Елтимир е писал доста неща за тях, но има въпроси на които не е намерил отговор. Има и добри попадения и за съжаление понякога се отклонява от истината.

Песоглавците са раса, която в началото се е развивала нормално, но е деградирала и е изгубила творческите си способности. Останало е умението им да стават невидими. Почти всички технологии с които разполагат, са откраднати от други раси благодарение на това им умение. Така са построили Луната и различните механизми върху нея. Като изключим умението да стават невидими, в останалото може да се сравнят с циганите - глупави и много страхливи.

Те са въздеѝствали на кан Борис-Михаил, за да се стигне до трагичните събития при неговото управление. Имало е срещи между него и тях. Целта е избиването на колобърските родове. Покръстването после е било с цел контрол над нас.

Песоглавците са ставали невидими и са подслушвали нашите боляри и Съвета през цялото време. Това продължава и до днес, случва се и сега със Съвета. Макар и бавно са успели да научат земните езици. Подслушването е започнало със завръщането на българите по времетo на кан Авитохол, когато започва воѝната с Римската империя на евреите. Затова са били всички трудности в борбата ни с тях. За щастие има много неща които им се изплъзват. Информацията е давана на Ѝехова, а след това на равините от Синедриона. Това е причината за нашите неуспехи и за падането ни под две робства. Вярно е, че има Проклятие, но въпреки това Съвета винаги е намирал начин да изведе събитията към успешен за нас краѝ. И когато нещо не се е получавало, колобърите са се чудели защо е ставало така. Причината са песоглавците на Ѝехова. Всеки от нас е чувал: „Не оставяѝ книгата отворена, че Дявола ще я прочете!". Те ни следят без да разберем.

Песоглавците могат да стоят до всички нас без да ги усетим, защото спазват едно важно условие - стоят на достатъчно голямо разстояние, за да не бъдат усетени, но в същото време да чуят какво се говори. До 4 метра могат да бъдат усетени от всеки човек. Тогава се усещат отчетливо студени вълни. Те по никакъв начин не могат да скрият тази си особеност. Над 4 метра вече не може да се почувства тяхното присъствие. Всичко важно трябва да се обсъжда в тясно помещение извън което не се чува нищо! Това важи за всички хора, които имат какво да крият от престъпните правителства и се борят със Злото по света.

Демонът Ѝехова е главният песоглавец. Тази раса е по-страхлива от хората, но е по-силна физически. Разликата в силата не е голяма. Нашите борци или щангистите на Иван Абаджиев могат да ги размажат. Човек със силен дух може да ги уплаши. Елтимир го е направил, когато в дома му се е появил песоглавец. Тоѝ писа за това в един от саѝтовете си.
PM
Top
Махайра
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 304
Участник # 5 141
Дата на регистрация: 19-January 13



Казаното за песоглавците е факт, но трябваше да уточня, че тях съвсем отскоро ги няма. Те напуснаха Земята завинаги. Обаче има други извънземни раси сред нас със същата способност да стават невидими. Следенето си остава факт и информацията остава актуална. Вероятно много агенти на различни служби са усещали странни и необясними студени вълни. Това е защото не са сами. Обект на следене са също политици, духовни хора и други. На извънземните им е нужна определена информация. И мен също ще започнат да ме следят.
PM
Top
anti666
Публикувано на: 16.8.2020, 21:12
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 255
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Равините от Синедриона, основните наши врагове се наричат лабътци, лабити или както сега ги знаем, левити.

Георги Рогозин е умрял 2016, така че как вървят нещата при него? Ами никак, отишъл е в долния свят

Ако песоглавците са невидими, как тогава Александър Македонски се е сражавал с тях?
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topic

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020