www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Национализъм


Страници: (4) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Национализъм
Владимир
Публикувано на: 26.12.2008, 17:51
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 63
Участник # 1 066
Дата на регистрация: 31-July 07



Напоследък дълго си мислех и все тази дума национализъм често ми е в главата. Колко много национални организации се натъкваха на блата. Движение "Воини на Тангра" също не беше пощадявано. А Българският Национализъм започва да придобива странни форми. Защо той все още не се е превърнал в Идея подета от народа или поне една съществена част от него. Явно всред всичките неразбории във България същото се случва и с безсмъртната идея на българския национализъм. Неразбории, проблеми, сплетни, предателства и лъжи убиха голяма част от устрема. От почти хиляда и седемстотин регистрирани в този сайт, както споменава и Буден няма и 100 активни. Да не говорим за голямото множество на заминалите си. Да не забравяме и 2008г., която е като обица на ухото. А колко останаха националните организации с които може да има истинско сътрудничество?! А погледът към чужбина?!
Та каква по прекрасна Идея може да се внесе сред народа от тази с която е и създадено това Движение. Поне за вбъдеще тези грешки не трябва да допускат силните българи решили да отстояват Идеята за България, защото моето огорчение е че така тя не се превръща в Народна. Хора и фракции враждуващи по между си, а всичките те с думата "За България!" на уста.
Та въпроса ми е за националния мащаб? Иначе по места в градовете и селата се наблюдава нещо твърде интересно. Приятелски дружини, които са решили да вземат нещата в свои ръце и се подготвят за това. Много са и набират сили. Истински призрак неуловим и безплътен.

ДА ЖИВЕЙ БЪЛГАРИЯ!
PM
Top
Admin
Публикувано на: 26.12.2008, 21:06
Quote Post


Участник
***

Група: Админ
Съобщения: 193
Участник # 1
Дата на регистрация: 30-June 05



Тази вечер бе оптимизирана базата данни. Изтрити бяха всички потребители с нула и всички потребители с един поста във форума. Така от 1660 регистрирани останаха около 440.
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 26.12.2008, 23:12
Quote Post












QUOTE (Владимир @ Dec 26 2008, 06:51 PM)
Напоследък дълго си мислех и все тази дума национализъм често ми е в главата. Колко много национални организации се натъкваха на блата. Движение "Воини на Тангра" също не беше пощадявано. А Българският Национализъм започва да придобива странни форми. Защо той все още не се е превърнал в Идея подета от народа или поне една съществена част от него. Явно всред всичките неразбории във България същото се случва и с безсмъртната идея на българския национализъм. Неразбории, проблеми, сплетни, предателства и лъжи убиха голяма част от устрема. От почти хиляда и седемстотин регистрирани в този сайт, както споменава и Буден няма и 100 активни. Да не говорим за голямото множество на заминалите си. Да не забравяме и 2008г., която е като обица на ухото. А колко останаха националните организации с които може да има истинско сътрудничество?! А погледът към чужбина?!
      Та каква по прекрасна Идея може да се внесе сред народа от тази с която е и създадено това Движение. Поне за вбъдеще тези грешки не трябва да допускат силните българи решили да отстояват Идеята за България, защото моето огорчение е че така тя не се превръща в Народна. Хора и фракции враждуващи по между си, а всичките те с думата "За България!" на уста.
      Та въпроса ми е за националния мащаб? Иначе по места в градовете и селата се наблюдава нещо твърде интересно. Приятелски дружини, които са решили да вземат нещата в свои ръце и се подготвят за това. Много са и набират сили. Истински призрак неуловим и безплътен.

ДА ЖИВЕЙ БЪЛГАРИЯ!

Напълно съм съгласен с написаното. Някои неща си имат и обяснение. Първо с този куриоз от толкова участници и читатели (една кратка справка може да покаже, че сме най-четения български сайт след BGmama) да пишат толкова малко. Причините са, че българите масово ги е страх от вездесъщите служби. Които могат да ги проследят по айпита, психопрофилиране и т.н. Все пак ние сме под чуждо робство и служителите му могат да направят много поразии на хората, които са в Матрицата. Макар че хич не са вездесъщи, а се осланят предимно на срс-та и подслушване.
Всъщност с елемента "страх" на поздсъзнателно ниво и неколцина добре премислени от психолози провокации, ДС много лесно изпълнява лозунга си "Разединението прави безсилието". Фактът, че хората вече масово почват по места да се обединяват в групи (особено по малките места) показва, колко им е писнало на българите. Още повече ще им писне след изборите, когато и последните надежди за промяна към по-добро ще изчезнат. Митът ЕС вече рухна.
А ние тук предлагаме една Идея. САРАКТ . Обаче тя не е абстрактно понятие. Т.е. до средатата на годината ние трябва да имаме изградена структура, която да дава на тези отчаяни българи не само вяра, но и нещо по-конкретно.
В новата строяща се версия на сайта жизнено важно е ако искаме да вървим напред, да адресираме тези "страхове" на българите. Че участието им тук ще им навлече неприятности, че сме антихристиянска секта и че сме просто говорилня-отдушник. Три неща, за които има решение и то не е съвсем стандартно, както при останалите форуми, организации и партии.
Най-важното нещо е да имаме една готова структура, в която хората да са сигурни, че е чиста от ченгета, ненормалници и хора с кариеристични подбуди. Дори да нямаме лидер, структурата трябва да е налице. И тези, които сме останали от преди, дори да сме с досиета вече, да се погрижим за безопасността на следващите, които ще се включат по пътя. Всеки от нас да прави това което може, без да се натискаме за лидерски позиции. Лидерът ще се появи след време. Не само че вярвам в това, убеден съм. Сам - без да го търсим ние. В началото със Словото си, а после и в истинския си смисъл. Сами разбирате, че ако имаме Лидер сега е самоубийство. Службите са свикнали да работят по шаблона, който са ги учили. Да търсят и неутрализират Лидера. Вече успяха с Елтимир, който най-сетне и оставиха намира. Сега са нарочили Йордан, макар и да е безсмислено. Сега тук нямаме такъв и не ни и трябва. Но ни трябва една ефикасна и сигурна система за обмяна на Идеи, взаимопомощ и обединяване на националисти, която да не е компрометирана от Режима. За това трябва да имаме ние грижата, малкото участници тук, както и тези, които се занимават с програмното осигуряване на сайта. Лидерът, както е и предсказано ще се появи само ако има кой да го последва и ако има кораб, който да управлява. И този Човек няма да е подвластен на нлп или заплахи. Ние ще трябва да се погрижим за това.
Top
Иван
Публикувано на: 27.12.2008, 19:23
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



QUOTE (anti666 @ Dec 26 2008, 11:12 PM)
А ние тук предлагаме една Идея. САРАКТ . Обаче тя не е абстрактно понятие. Т.е. до средатата на годината ние трябва да имаме изградена структура, която да дава на тези отчаяни българи не само вяра, но и нещо по-конкретно.
В новата строяща се версия на сайта жизнено важно е ако искаме да вървим напред, да адресираме тези "страхове" на българите. Че участието им тук ще им навлече неприятности, че сме антихристиянска секта и че сме просто говорилня-отдушник. Три неща, за които има решение и то не е съвсем стандартно, както при останалите форуми, организации и партии.
Най-важното нещо е да имаме една готова структура, в която хората да са сигурни, че е чиста от ченгета, ненормалници и хора с кариеристични подбуди. Дори да нямаме лидер, структурата трябва да е налице. И тези, които сме останали от преди, дори да сме с досиета вече, да се погрижим за безопасността на следващите, които ще се включат по пътя. Всеки от нас да прави това което може, без да се натискаме за лидерски позиции. Лидерът ще се появи след време. Не само че вярвам в това, убеден съм. Сам - без да го търсим ние. В началото със Словото си, а после и в истинския си смисъл. Сами разбирате, че ако имаме Лидер сега е самоубийство.

...

Лидерът, както е и предсказано ще се появи само ако има кой да го последва и ако има кораб, който да управлява. И този Човек няма да е подвластен на нлп или заплахи. Ние ще трябва да се погрижим за това.

Към това бих добавил и следното. Във времето до появата на Избрания трябва да стане и друго - да се приведем в състояние да го разпознаем! Защото непрекъснато режима ни подхвърля подготвени от него "лидери" или пречи на автентични такива да заемат мястото си. И в двата случая липсва важното условие - правилната оценка на ситуацията от нас, от българите. В първия случай се тръгва след поредния мухльо от надеждицата за "промяна", а във втория се пита "тоя пък самозванец какъв е". Да познаеш Избрания не е като да идеш на избори с иронична полуусмивка - "да го видим сега тоя какво ще направи". Така, че новото трябва да започне от нас, отвътре, да се роди в сърцата на българите. Избраният е такъв, само ако има кой да го избере - нужни са "избиратели" с чисти сърца, които реагират на истината.
PM
Top
anti666
Публикувано на: 27.12.2008, 21:32
Quote Post












Нямам предвид такъв като Кобурга, Волен или Бойко Борисов. А и тук участниците и читателите са достатъчно силни и умни Българи, за да могат да разпознаят истинското от фалшивото.
В този дух ето два цитата от безсмъртните колобърски "Кръгове"

"Избранниците не се обучават. Те се раждат. И никой не ги пита предварително дали са съгласни. Жалко, че не ги пита! Защото събитията могат и да не се развият съобразно предварително начертания план. Какво ще стане, ако избранникът не пожелае да бъде пожертван? Той помни какво цена е платил, за да заслужи Силата. И знае какво на него ще бъде платено. Избранникът съзнава, че хулите на тъмната тълпа ще са единствената му награда. Винаги един извършва Промяната. Но той никога той не е сам. От едната му страна са Наставниците. Избранникът е от старата раса. Те са извън нея. От другата му страна стоят подобни на него. Подкрепата, макар на нищожна част от своите е задължително условие."

и още, за мен най-важното Предсказание от Бялата книга;

"Докато старчески ръце държат Жезъла, нищо няма да се случи. Но после... Отначало младият Приемник няма да бърза. Ще лежи, ще слуша и ще мисли. Ще разговаря и ще запомня. Отначало той няма да действа, а ще се подготвя за Действие"
Top
anti666
Публикувано на: 27.12.2008, 21:38
Quote Post












Ето и едно мнение по въпроса на един от нас, който макар и бавно, се "съпикасва".

"И в писмото, и във форума поставяш въпроса за многото хора, които щели да преминат към Движението. Нека се разберем. Движението като Идея може да е нещо абстрактно. Обаче прииждащите хора не могат да отидат при Идеята, при абстрактното. Те трябва да намерят конкретно място, където да отидат. Пък дори това място поне в началото да е виртуално, в Интернет. Но трябва да го има и да се вижда. И зад мястото непременно трябва да стоят конкретни хора от плът и кръв. Хора, на които може да се има доверие. Не знам дали помниш: „Народът още чака човека, на когото да повярва”. Народът още си чака, а човекът все го няма. Та при кого ще отидат разочарованите? Аз съм отписан, знам си го. Кой остава? Коя е тази харизматична личност, която като магнит ще привлече хората и ще им вдъхне достатъчно доверие, за да я последват?
Аз никога не съм виждал себе си в ролята на Водач. Йордан напразно ми приписа и тези амбиции. За сметка на това винаги съм търсил Водача. Вглеждал съм се в хората с надеждата да открия оня, на когото може да се има доверие, и след когото всички ще тръгнат. В елинската митология имаше нещо за някакъв си Прокруст. Дали пък той не е родом от нашите земи и проклятието му още да тегне над нас? Мен ме оплюха и окаляха отвсякъде, защото някои може би са виждали Водача. Е, сбъркали са, но така или иначе аз съм зад борда. Само че дали когато истинският Водач се появи няма и него да го постигне моята участ? А без Водач закъде? И при кого ще отидат хората, накъде ще обърнат очите си, щом във всички посоки е Пустота?"


Top
anti666
Публикувано на: 27.12.2008, 22:29
Quote Post












Именно харизмата е символ на силата на Орендата. Сами се досещате какъв трябва да бъде този Българин. Враговете ни също го знаят. И дебнат. Още от появата на Волен Сидеров, който въпреки информационната завеса успя да вкара думата национализъм в държавната власт. Те сериозно се бяха уплашили, че той е Избрания. Затова и този сайт е много сериозно следен. Защото комбинацията Колобър и харизматичен Лидер е особено опасна за режима. Самата сила на Орендата го прави неуязвим към нлп и психоатаки.
Ето защо тези месеци и особено сега, при Отвореното Небе са жизнено важни за бъдещето на Движението. От една страна имаме черните прокоби на Елтимир, че сме обречени, че България е обречена. Имаме и психолозите от службите, неспирните заплахи от посредниците им, нлп манипулациите към отделни участници тук и т.н.
От другата страна имаме една гола Вяра. Че Българският Бог е отредил нещо друго, че това са изпитания, които може да преодолеем ако Бог е казал. Някой може да го нарече фанатизъм, аз го казвам Вяра в Доброто. Затова и от нас зависи как ще организираме занапред този сайт, особено в новата му версия. Ще успеем ли да предпазим новодошлите от пумията и заплахите. От друга страна ще успеем ли да създадем едно ефективно сито, което да дава възможност на читавите българи тук да творят, да подържат контакти помежду си и като цяло, да имаме някакви ефективен механизъм или firewall.
До голяма степен това зависи и от хората, които подържат програмното осигуряване на сайта. Каквото зависи от нас като подкрепа, те ще я имат.
Top
Йордан_13
Публикувано на: 28.12.2008, 20:23
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 088
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (anti666 @ Dec 27 2008, 09:38 PM)
Ето и едно мнение по въпроса на един от нас, който макар и бавно, се "съпикасва".

"И в писмото, и във форума поставяш въпроса за многото хора, които щели да преминат към Движението. Нека се разберем. Движението като Идея може да е нещо абстрактно. Обаче прииждащите хора не могат да отидат при Идеята, при абстрактното. Те трябва да намерят конкретно място, където да отидат. Пък дори това място поне в началото да е виртуално, в Интернет. Но трябва да го има и да се вижда. И зад мястото непременно трябва да стоят конкретни хора от плът и кръв. Хора, на които може да се има доверие. Не знам дали помниш: „Народът още чака човека, на когото да повярва”. Народът още си чака, а човекът все го няма. Та при кого ще отидат разочарованите? Аз съм отписан, знам си го. Кой остава? Коя е тази харизматична личност, която като магнит ще привлече хората и ще им вдъхне достатъчно доверие, за да я последват?
Аз никога не съм виждал себе си в ролята на Водач. Йордан напразно ми приписа и тези амбиции. За сметка на това винаги съм търсил Водача. Вглеждал съм се в хората с надеждата да открия оня, на когото може да се има доверие, и след когото всички ще тръгнат. В елинската митология имаше нещо за някакъв си Прокруст. Дали пък той не е родом от нашите земи и проклятието му още да тегне над нас? Мен ме оплюха и окаляха отвсякъде, защото някои може би са виждали Водача. Е, сбъркали са, но така или иначе аз съм зад борда. Само че дали когато истинският Водач се появи няма и него да го постигне моята участ? А без Водач закъде? И при кого ще отидат хората, накъде ще обърнат очите си, щом във всички посоки е Пустота?"


Навремето да се намери Водача е съизмеримо с това, да отидеш да намериш Учителя и там да заведеш другите.
Нека си припомним ония "паметни" редове в едно от евангелията на християнството, където Симон Петър, чува Христос и отива да доведе и другите с фразата: "Намерих Месия". Не съм точен, в цитата и преразказа, но духът на случката е същият.
Точно този врастнал в нашето съзнание модел на поведение, дошъл с християнството, днес се използва от икономическите и политически властелини, за да ни оробява и държи в подчинение. По такива модели се създават и новите "политически партии".
Нашето съзнание неумолимо търси Месия вън от себе си. Вярвайте ми, това е началото на поражението, не на победата. Защото онзи, който е отвън, не е Онзи, който ни чака вътре. Водача, който търсим и заради, който безумно въртим очи в Пустотата, нима не разбрахме - Той е вътре у нас. Водача е вътре у нас. Там той чака.
Когато се победим, когато победим себе си и се освободим от собствените си вериги, ще видим Водача вътре у нас. Тогава и само тогава, ще познаем Онзи, който е предназначен за Кхан на Саракта. Дотогава, не само, че няма да го познаем, не само, че ще го обругаем, но и ще го унищожим, т.е. ще унищожим себе си.
Водача вътре у нас е светилото, необходимо ни да не сгрешим във виждането и избора си.
Накъде да обърнем очите си? Господа, братя Българи, не се оглеждайте около вас, вгледайте се вътре у вас. Единственото място, където досега не сме гледали, единственото място, в което гледаме, без да виждаме.
Там е Водача. Без да го видите вътре в себе си, няма да Го познаете отвън. Никога.

Неслучайно Анти 666, отново постави идеята за Победата над себе си, преформулирана тук
http://www.voininatangra.org/modules/ipboa...?showtopic=2225

Никой не и обърна внимание. Той имаше будността, обаче, да я постави. Значи в правилната посока е отправил взора си. Мислил е върху това, открил е златното зрънце на тази идея.
Неслучайно на Бъдни вечер, Коледарите свидетелстват за Млада Бога. Него също не можем да го видим. Не го виждаме да влиза с коледарите, не го виждаме да влиза след като те излизат. А Той е вътре у нас.
Значи хората, колкото и обикновени да са: призоваваме ги за подвиг, какъвто не е извършван в никоя приказка с щастлив или нещастен край. Подвигът е да посетят едно непосещавано място и да срещнат един невиждан досега Човек.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Всъщност, с Иван мислим за едно и също нещо, макар, да го написахме по два различни начина.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 28.12.2008, 20:44
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 088
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



От една страна имаме черните прокоби на Елтимир, че сме обречени, че България е обречена.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
България е Феникс. Никой досега, в световната история, не е успял да я унищожи. Мнозина са се опитвали и са свършвали вместо нея. Песимизма и черногледството не е живот на Феникса.
Гибел чака и тези, които се опитват, да я унищожат и днес.
PMEmail Poster
Top
Ognia
Публикувано на: 28.12.2008, 20:51
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 27
Участник # 1 706
Дата на регистрация: 30-November 08



От историята знаем, че в моменти на най-голяма нужда българския корен е извличал от необятните си дълбини най-доброто и най-свидното си и го е жертвал за каузата БЪЛГАРИЯ. Такава жертва се възнаграждава хилядократно. Гена винаги избива и не може да бъде спрян никога, по никакъв начин. Ограничен да. Спрян не.


--------------------
?????? ????
PM
Top
anti666
Публикувано на: 30.12.2008, 6:25
Quote Post












"Когато се победим, когато победим себе си и се освободим от собствените си вериги, ще видим Водача вътре у нас. Тогава и само тогава, ще познаем Онзи, който е предназначен за Кхан на Саракта. Дотогава, не само, че няма да го познаем, не само, че ще го обругаем, но и ще го унищожим, т.е. ще унищожим себе си"

Точно затова сега всеки трябва да погледне силата на българина в себе си и да направим това, което други не са правили. Да сме заедно в различията си. И всеки да върши това, в което е най-добър, в което е лидер. А време нямаме почти никакво. Напливът към нас вече е започнал. Вижте какво става в Атака. От подмяна на низови организации
http://www.vestnikataka.com/forum/index.ph...ic,14630.0.html
до отлюспване на ръководители като Сираков. Тези хора са наши естествени съюзници и механизма за пресяване трябва да сме го изработили. Имаме и да решим проблема в отношенията ни с хората на Расате от БНС. Критериите (Кръговете) трябва да са ясни. С кои можем да работим заедно в някои неща, кои са във вътрешния кръг и с кои НЕ не трябва да имаме нищо общо.

"Гена винаги избива и не може да бъде спрян никога, по никакъв начин. Ограничен да. Спрян не."
Едно уточнение към това. Не генът, като химическа формула, а силата на Орендата. Нещо, което учените не могат да го видят с микроскопите в кръвта.
Top
anti666
Quote Post












Горният линк е своевременно изтрит от админите на форумчето на Атака. Сега обаче направо се е изродил в чифутски, където масово възхваляват избиването на палестинския народ. Без някои да помислят, че ние българите може да сме следващите. Върхът обаче беше днес, в който Емил Живков-Зиези разобличи един особено нагъл небългарин - Сосипатор, че си е сложил възхвала на Яхвето на иврит в аватара си. Обръщайки внимание на админите, че в сайта им се възхвалява откровен ционизъм. Е, обърнаха му внимание smil3dbd4e5e7563a.gif и темата му беше набързо изтрита. Явно Сосито е особено ценен за форума. Елтимир пък се оплака, че го "реабилитирали" там срещу ... едно агне. Да се чуди човек да се смее ли, да плаче ли. При всички сучаи, нещото преди изборите вече се случва в Атака. Още с остраняването на Сираков. Който сам, като зам-председател (вече бивш) си призна чистосърдечно в интервю с Боян-Расате, че няма на идея откъде идат финансите.
Top
anti666
Quote Post












Ето и едно мнение на Елтимир, коетопубликувам без съкращения;
"Палестина
Знам, че не ви пука. Знам също, че в недалечно бъдеще ще ви запука. Дотук ми е все едно. Защо пускам темата? Пускам я, за да ви покажа колко бях прав като заявих, че всичко свърши, и че последната надежда отлетя. Защо мисля така?
В Палестина се извършват съдбоносни събития. Евреите провеждат политика на геноцид срещу коренното население. Видя им се малко, та решиха да се забързат. Тежки оръжия срещу беззащитни хора, загиналите са хиляди. Какво целят евреите? Целят или да поставят палестинския народ на колене, или да го изтребят. Няма да стане. Ама никак няма да стане. Евреите няма да изтребят палестинците, защото палестинците, за разлика от бившите българи не искат народът им да умира. Няма да паднат и на колене. Вижте тук:
http://www.almoltaqa.ps/english/showthread.php?t=1878
Прегледайте всичките страници от темата и преценете. Та думата ми е, че евреите пак ще претърпят поражение и няма да постигнат своите демонични цели. А после?
Ами после поне част от тях ще решат да си потърсят нова родина. Нали знаете, че евреите са коренно население в цял свят, на всички континенти, острови и островчета. Сигурно са коренно население и на океанското дъно, ама още не са стигнали дотам. Та евреите ще си избират нова родина. Познайте коя ще е тя?
Сега да видим с какво се занимават гооолемите националисти на бъдещата еврейска родина. Ами с нищо не се занимават. Едни си приказват за траки и пеласги, други твърдят, че траките са негри, а трети не могат да откъснат очи от своята православна Библия. А пък четвърти, които реално не са български националисти, защото са евреи по религия и по рождение с огромно усърдие сеят раздори. И се радват на голяма почит сред „националистите” български. Е, не бях ли прав? Не умря ли всичко? И как накрая да не кажеш: Майната му, да става каквото ще!"


Top
anti666
Quote Post












Ето и едно свестно мнение във форума на Атака, което се губи измежду хвалебствията за Израел;
'Коя е най-бързо развиващата се в днешна България популация?

Еврейската!

За една нощ, от 2 - 3 000 евреи, една заран се събудихме с 45 000 евреи.
Циганите ряпа дя ядат ...

Евриете напуснали Българие за да се преселят в родината си - Израел, де факто, вече се завърнаха в България.


Ето ти отговора на въпроса ...


На много места в страната вече се изграждат за тях т.н. селища от затворен тип.
Кризата спря строителството, но тези селища си се строят ...

Да си забелязал, че Пампорово се очертава да се превърне в първия курорт от затворен тип?!


Вече се завръщат и ... всичко им е готово.

Ще заживеят на спокойствие, ама жида е като котка в торба.

Да ти кажа ли как ще се развият нещата с тези нови български граждане?

Отначало ще започнат да си подхвърлят през дуварите пиратки ... и ще завърши със самолети - ще си изпонадокарат еФ-18 и ... а минеш покрай някое такова затворено по тип селище и ... една ракетка от аероплана - също както сего го правят срещу Газа.
Top
dargon
Публикувано на: 10.1.2009, 16:42
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 2
Участник # 1 760
Дата на регистрация: 10-January 09



Ами национализма в България, трябва да го има и да продължи да се развива, разраства и осъвършенства.
за да се оправим трябва всички да се дигнем, срещу това корумпирано правителство (АБЕ 1ВИД ВСИЧКИ ОТ ПАРЛАМЕНТА)
Но блгарският народ е изгубил вяра, други не се интересуват от нищо, младото ни поколение все повече запада и деградира, а тези които се обявяват за националисти, са супер разделени, постоянно си мерят членовете, кои са по-големи патриоти или нацисти и от бялата раса (като уж са националисти) делят се на отбори и всякакви други.
Нищо няма да се постигне ако ние - НАРОДА на излезем на улицата и не кажем не на ограбването и затриването ни.
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (4) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020