www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Румънския циганин и Енчев се гаврят с предците ни!


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Румънския циганин и Енчев се гаврят с предците ни!, РАЗСТРЕЛ!!!
Ahnenerbe
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 79
Участник # 437
Дата на регистрация: 17-June 06



Само чуйте за какво става въпрос в скапната им песен която въртят дори и по "националната"телевизия да не говрим че я рекламират там!
Песента се казва "Шатрата" можете да я свалите от тук!
My Webpage
PM
Top
iss
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



QUOTE (Ahnenerbe @ Aug 4 2006, 04:26 PM)
Само чуйте за какво става въпрос в скапната им песен която въртят дори и по "националната"телевизия да не говрим че я рекламират там!
Песента се казва "Шатрата" можете да я свалите от тук!
My Webpage

Не съм я слушала тази песен...не искам и да я слушам...но тъй като току-що се разминахме със сходни по тема коментари,в различни теми,бих искала да те попитам тук:"Не мислиш ли,че с циганите се залагат прекалено много капани?"На мен не ми допада ролята "мишка"...затова проблемите с тях,никога не приемам като основни...Хайде вземи пример от Фюрера smil4334ae8ba72ae.gif (така обичаш да даваш примери с него)...та ...той тях ги е трепел между другото...покрай "основното"...на принципа покрай сухото гори и мокрото smil4334aa21c9ca7.gif


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
iss
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



П.П.За да не ме разбереш погрешно."Разстрела " за тях ли трябва да бъде (те си пеят..."Пей си Пенке ле...") или за ев......то звукозаписно студио и подобни?
И докато я тегля тази песен за да се възмущавам дали няма и рейтинга да им кача?


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Тия мангали искам да ги обеся, още повече, че са и от моя град тия изчадия. Това ми беше първата мисъл, която се породи като го чух това.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
LETO
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



Песента е тотална гавра с историята, бита и религията ни.
Севар е прав, тия мангали трябва да бъдат обесени но с главата надолу, та да се мъчат по-дълго време.
smil4334af067a7a3.gif smil4334af067a7a3.gif smil4334af067a7a3.gif


--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top
Янга
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 338
Участник # 326
Дата на регистрация: 7-April 06



Аз още във вестниците бях чела за направата на тази "песен". Даже хванах клипа по телевизията, но веднага превключих канала, защото такива простотии не ми понасят, но пък за сметка на това изслушах цялата песен оня ден в тролея. Тя заедно с дуета Остата - Софи Маринова е най-големия летен хит за момента.
Като цяло Поп музиката (хип-хоп, чалга и т.н.) и тем подобни простотии хич не ме интересуват и гледам да не им обръщам внимание. Едва ли масовият слушател знае кой е Аспарух, че да му обърне голямо внимание...
PM
Top
IYI
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 250
Участник # 141
Дата на регистрация: 12-October 05



Ха-ха-ха, много хора не знаят!Но тези, които знаят кои са Кановете ни притежават силата!


--------------------
??? ?? ????????, ????? ?? ??????????, ??? ?? ??????????, ????? ?? ????????!
PMEmail Poster
Top
Kolad
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 16
Участник # 428
Дата на регистрация: 13-June 06



Аз пък гледах клипа и се отвратих. На едно място четох, че за направата на клипа са използвали шатра подарена на Тодор Живков от монголския президент. Убеждавам се за пореден път, че познанията на този човек са много ограничени.
PM
Top
pitbull
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 47
Участник # 362
Дата на регистрация: 4-May 06



Не забравяйте, че всяко действие има равно по големина и противоположно по посока противодействие! Колкото и да се мъчат да затриват истинската история на света и на Българите, няма да успеят! Истината е най-добрата антивирусна програма срещу болшевиките! Българите са най-способни и умни измежду всички народи! Информацията за предците ни се поднася по най-гадния и завоалиран начин с цел осмиване на традиции и т.н. И аз съм бил по-малък , и мен не са ме интересували подобни неща, но сега нещата изглеждат по друг начин. Така че, жалките опити на няк'ви пропаднали чалгаджии могат и ще се обърнат срещу тях и поръчителите им.Аз искрено вярвам в това!
PM
Top
Azerath
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



Убийте ги с презрение и пренебрежение! Това е единственото решение.


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
Биргюн
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 84
Участник # 322
Дата на регистрация: 6-April 06



QUOTE (Azerath @ Aug 8 2006, 07:53 AM)
Убийте ги с презрение и пренебрежение! Това е единственото решение.

Няма кой да я свърши тая работа. Само говорим. Ш*бан п*ткенски християнски морал. Сами сме си виновни. smil4334af067a7a3.gif smil4334a8edcde62.gif
PM
Top
Вълчан
Quote Post


Читател
**

Група: Изгонени
Съобщения: 28
Участник # 143
Дата на регистрация: 13-October 05



Какво пречи да им се спретне един бой,някъде из софийските заведения?!
Пречи това,че няма мъже дето да го направят....
PM
Top
Биргюн
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 84
Участник # 322
Дата на регистрация: 6-April 06



QUOTE (Вълчан @ Aug 8 2006, 06:16 PM)
Какво пречи да им се спретне един бой,някъде из софийските заведения?!
Пречи това,че няма мъже дето да го направят....

Точно.
PM
Top
TanNakRa
Публикувано на: 19.9.2006, 21:47
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 22
Участник # 595
Дата на регистрация: 18-September 06



smil4334aa21c9ca7.gif Тъпчат ни гордостта, тъпчат ни историята, тъпчат ни славата, тъпчат ни всичко! Какво трябва да се случи, за да разберем ценим и пазим българското в нас? Всеки прави каквото си иска..... правят си гаврите и какво младежта даже им харесва?!!! Е ако няма от кой да се научат и да вземат пример за родното какво ще се случва понатам? На младите в душите им това попива и не мислят те за своята страна!

Ден след ден, година след година няма да допуснем да бъде разбито всичко свято за нас и нашата Родина!


--------------------
"?? ???????? ??? ?????? ?????, ? ???????? ?? ???????! ?? ????????? ???? ???????, ???? ???? ???? ?? ?? ?????!???????? ?? ???? ????? ???! ??????? ????? ????? ?? ???????, ?? ????? ?? ?????? ????!"
PMEmail Poster
Top
po3ok
Публикувано на: 20.9.2006, 17:22
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 65
Участник # 96
Дата на регистрация: 1-September 05



На всичкото тогоре тия двама чекияри са големи дружки със соломон паси.
Знам, че неведнъж са се появявали по разни коктейли и прочие префърцулени мероприятия във външното министерство. Само като си помисля, че най-вероятно са "пели" пред разни посланици и други вратовръзки...
smil4334aa21c9ca7.gif smil4334af067a7a3.gif ашавикаа щип-щип!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020