www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Обитаемият остров и мутантите


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Обитаемият остров и мутантите
anti666
Quote Post












В една пророческа книга братята фантасти Аркадий и Борис Стругацки бяха писали за един обитаем остров. Една въображаема земя, в която цялото население беше зомбирано във вярност към Режима чрез психотронни излъчватели. На един малък процент от жителите там обаче това излъчване не му действаше в любов към Партията и правителството. Напротив, изпълваше ги с омраза. Това бяха единствените хора, запазили разсъдъка си сред зомбитата.
Та тук си позволявам да публикувам едно прелюбопитно писмо от Григор Симов (един от малкото останали живи от антикомунистическата Съпротива) до Елтимир. Пускам го само защото е пуснато вече в сайтчето на Елтимир.

Мутантите
/Писмо до мен от д-р Симеон Войнов/

Погрешно се почита само подвига и саможертвата на загиналите. А на останалите живи, които също са отишли да се жертват, но са имали шанса или късмета да останат живи? Тях кучета ги яли, както показва историята, освен ако не са успели да седнат на някой "стол", пустият му стол. Помниш ли Петко Войвода, надявам се си чел и записките на Захари Стоянов.
Задаваш въпрос на които отговора е прост. Аз съм един от тях, може би само аз, сигурно съм мутант. След като Семержиев уволни през 1990-та г. над 2500, познай точно кои. Останалите си налягат парцалите и кротуват. Уволнените се опитват да оживяват. Или са станали мутри и са "влезли в играта" или са на дъното. В една нормална държава те биха били част от гражданското общество, както сам знаеш в България средна класа няма и не се предвижда да има. Следователно или си в играта и кротуваш, или си на дъното и силите ти стигат само да оживееш.
Това, че има мутанти като нас, си е наш проблем. Остава ни успокоението, ако може да се нарече така, че и Ботев и Левски са били мутанти.
Може би в този смисъл си струва да се мисли за едно бъдещо движение /партия, в която основната теза да е "за", а не "против" както беше и е досега. Изглежда обществото трябва да узрее, че се бори за нещо, а не против нещо. Не против корупцията, не против базите, а за себе си за собственото си добруване. Трябва да прегледам проекто-програмата на проекто-партията си, която смятах да правя. Разговорите за биха могли да бъдат интересни само ако това има отношение към България.
Ха, да си дойдем на думата. "Докато ние не се разберем помежду си", а кои сме ние? Можеш ли да ми отговориш? Аз 16 години ги търся тия ние. За това съм обиколил повечето от известните ти формации. Две три години - 1991-93 загубих при Дертлиев, смятайки, че такава е ориентацията на по-голяма част от българите. Но ти видя какво стана, партията я смазаха и унищожиха, после и самия Дертлиев. Пък се оказа, че и той е бил мръсно мекере. То не бяха Томов, Каракачанов, Гергьовден, Жорж Ганчев, Костов, НДСВ и пр. и пр. За отрепката Сидеров не говоря. Игноранти и кукли на конци водени от кукловода. Сега е Сидеров, после се задава бате Бойко. Все кукли на конци, които играят по свирката. Но им се дава възможност да си мажат филииката. И то как я мажат, а "средната класа" рови в кофите за боклук. Преди 5-6 години завършихме един анализ, извода от който беше, че България няма никакъв шанс, докато не се оправи и заработи съдебната система. Европейците сега се сетиха за това, понеже вече ще крадем техните пари. Да си забелязал някакво движение по въпроса? Не, напротив. Тоя главен прокурор, който няма нищо общо с дядо си, и даже не го помни, той ли ще я оправи, или министрите, мои приятели, бивши комсомолски секретари и великденчета. Да не уточнявам синове на кого са и от къде имат парите за учене в Лондон и за сметки в английски банки. Прощавай, че се отплеснах. Става въпрос за пари. През последната година загубих 80 000 с надежда да ги утроя и изразходвам за Целта. Мал шанс, лошо движение. Е щом съм ги загубил, значи, че съм ги имал. Може пак да спечеля. Мошеници имат да ми дават десет пъти по толкоз. До сега разчитах на съдебната система. ...........
Не познавам бабата на Доган, но със сигурност зная, че обръча от фирми около въпросния юнак отделя поне 10% от печалбите си за "централата" при милиарди оборот, сещаш ли се колко е това. А да ти напомня тази технология за Талмудския принцип?
Това от една страна, а от друга началниците на ченгетата. Обърни внимание става въпрос за началниците, а не презрените ченгета, които непрекъснато хвърлят на кучетата. Не кой върши гадостите, а кой му заповядва и кой взема парсата. Илия Павлов хубаво момче, а Кюлев-също. И двамата бяха ченгета, бушони за изгаряне. Нека сега някои да ти каже къде са техните милярди.
Хайде, бъди здрав.
Снощи някой провокатор беше пуснал по канала този гаден и нескопосан филм за Ботев. Един свестен филм не допуснаха да бъде направен за него. Не случайно

Поуката е,че докато ние тук не се разберем помежду си, не можем да разчитаме не съществена помощ. Мисля, че в тая именно насока трябва да положим повече усилия. Без Атака, обаче. Ти знаеш защо. Аз също ще ти кажа нещо като се видим.
Top
anti666
Quote Post












Долу в раздел приятели е блога на въпросния "мутант" Григор Симов. Който сега заема почетната длъжност "кравар". Вероятно този Българин също попрочита сайта ни. Няма да е лошо да разберем и неговото мнение за Елтимир. Смята ли го и той за, цитирам "мррръсно копеле". Ако е бил лъган от Елтимир защо не му е сърдит? Защо не го мрази?

Прекалено много "мутанти" загинаха. Николай Хайтов и Илия Минев. Никола Николов и Радой Ралин. Какво остана след тях? Какво ще стане като и те си заминат?Разрухата ли?
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Гришата казва за мен "моят приятел Ангел Грънчаров", но да оставим това. Филъмът е жесток, гледайте го и после ще говорим. Нещата наистина са страшни.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



В момента тук са дъщерята и зетя. Внучето вдигна висока температура и в ботевградската болница, отказват да го приемат. Даже за внука на Елтимир отказват полагащата му се медицинска помощ.

Редактирано от модератор на 02.08.09


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Само внученцето ми да остане живо.

Редактирано от модератор на 02.08.09


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Внукът на Ангел Грънчалов да си го лекува Ангел Грънчаров. Това са отговорили в в ботевгардската болница на дъщеря ми и на зетя. Някой дава ли си сметка какво означават тези думи? В момента детенцето лежи и е полуживо. Аз умирам заради това детенце, ясно ли ви е? Ясно ли ти е, бе, Пингвин Димтров?


Редактирано от модератор на 02.08.09


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ей, заради злобата си към мен, те решиха да си принесат омразата към едно детенце на година и поливина. Нека да си кажат защо не искат да приемат едно детенце на годинка и половина в болницата!

Редактирано от модератор на 02.08.09


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Това е заповед на Павлин Димитров.Павлине, ти даваш ли си сметка какво извърши? Ти посегна на живота на едно невинно детенце!

Редактирано от модератор на 02.08.09


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



http://eltimir.ucoz.ru/news/2009-08-02-375
За изрода Павлин Димитров

Какво се случи тая вечер? Внучето ми вдига температува 39 градуса. Заведоха го на болницата. "Внукът на Ангел Грънчаров да си го лекува Ангел Грънчаров." Това са отговорили в в ботевгардската болница на дъщеря ми и на зетя. Такова е била нареждането на Павлин Димитров, генеранален секретар на МВР. Да гововоря ли повече? Тоя ще го убия, където и да го набарам. Първо ще се постарая да убия сина му знам къде да го намеря. Нека, ако има в България полиция да се задейства, защото наистина тоя път ще падат трупове.

През 1988 година в с. Гурково гръмнах едно куче. Павлин дойде вкъщи и търсеше взривни вещества. Казах, че имам, заведох го в сламника и му показах 300 кг изкуствен тор - амониева селитра. Павлин погледна чувалите и каза: "Аннгеле, забравих на кого си ученик". Е, тоя път ще му го припомня на Пингвина. Ботевград ще гори, ако нещо се случи на моето внученце. Пингвине, такована ти е таковата майчина


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



... А вие, вие сте идиоти..


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



http://eltimir.blog.bg/politika/2009/08/02...-ot-dans.373046

Изродите от ДАНС
Как да не са изроди? Владислав Попов, шеф на ДАНС- Ботевград наредил да не се оказва медицинска помощ на никой от моето семейство. Потърпевш се оказа моето внученце на една годинка и половина. Владо, ще те убия. Арестувай ме, направи нещо, защото ще отида до Боженица и ще те убия. Ти не си човек, ти си животно, което трябва да умре. Ей, идиоти, давате ли си сметка какво нарежда ДАНС? Да не се оказва медицинска помощ на едно дететце на година и половина! Само защото дядо му е съден като политически прреди 1989 година. Тези са за убиване и аз се наемам да убия част от тях. Сега искам да ме ме арестуват. Аз искам да убия шефа на ДАНС - Ботевград, защото тоя изрод наредил да не се оказва медецинска помощ на моето внуче. Владо, бана ти е утката айчина!


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Утре ще напиша подробно за оня идиот, който дал 5000, за да ме убият. Едно навеждане в клекалото на тоалетната бе достътъчно човекът да си каже всичко. Има свидетели.


--------------------
PM
Top
Bile
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 281
Участник # 1 884
Дата на регистрация: 21-May 09



QUOTE (anti666 @ Aug 1 2009, 07:34 PM)

Та тук си позволявам да публикувам едно прелюбопитно писмо от Григор Симов (един от малкото останали живи от антикомунистическата Съпротива) до Елтимир.

Мутантите
/Писмо до мен от д-р Симеон Войнов/


anti666, знам, че си объркал имената на Григор Симов и Симеон Войнов неумишлено, но тъй като между двамата има огромна разлика и като хора и като положение, което заемат в обществото смятам, че е важно да се коригира тази неволна грешка. Григор Симов се вписва много силно в категорията на "мутантите", но писмото е писано, както казва Елтимир от Симеон Войнов. smil4334abded4493.gif


--------------------
?? ????? ????? ??? ?????
PM
Top
anti666
Quote Post












Верно са объркани имената. По причина, че това писмо ми беше препратено неотдавна. Като се предполага, че Войнов е вече починал, защото няма как от мъртъв да получаваш имейли.
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020