www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> ДСБ: Прокуратурата пази ДПС


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ДСБ: Прокуратурата пази ДПС, присмял се хърльо на мърльо"
Пламен Пасков
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Изгонени
Съобщения: 663
Участник # 883
Дата на регистрация: 17-March 07



ДСБ: Прокуратурата пази ДПС
Според ДСБ прокуратурата е опънала чадър над Доган.
User posted image
Снимка: Калоян Сомлев

Заместник-градският прокурор Роман Василев е опънал политически чадър над ДПС.
Това заяви депутатът от ДСБ Атанас Атанасов по време на извънредна пресконференция, предаде репортер на DeltaNews.
От ръководството на партията смятат, че обвинителят се е произнесъл предварително за проверката на ДАНС срещу партията на Ахмед Доган. През седмицата Василев обяви, че в материалите, събрани от агентите, няма данни за незаконно финансиране на ДПС и неговия лидер.
„Аз не съм запознат със справката, изпратена в прокуратурата. Знам обаче конкретни данни по папката „Лиана", обясни Атанасов.
Той посочи, че в нея фигурират имената на Ахмед Доган и хора от обкръжението му. Делото беше разгледано в края на миналата година от вътрешната комисия в парламента. Според Атанасов, в него има редица данни за незаконно финансиране на движението.
Тъмносиният депутат се закани, че ще изпрати всички факти на Европейската комисия (ЕК).
Нека там видят, как една служба като ДАНС, прикрива политическата корупция и престъпленията на управляващите", каза Атанасов.

Призив
От ДСБ призоваха лидерът на Атака Волен Сидеров да върне хората си в Народното събрание (НС), за да може в сряда да подкрепят създаването на анкетната комисия, предложено от НДСВ. Тя трябва да се заеме с разследването на полицейското насилие по време на протеста на 14 януари, както и да разнищи двата смъртни случая. DeltaNews припомня, че двама души починаха в столични полицейски управления в рамките на няколко дни.

Автор: Антон Събев


--------------------
? ????????: ?????? ??????

?????: +7 495 7723295 ????: +7 495 381 2140
???????: +38 0679863269
????????: 0887 814 925
ICQ: 237712745
skype: plamen_paskov
PMEmail Poster
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020