www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> НЛО формация направи странен балет над Варна


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> НЛО формация направи странен балет над Варна
PARADOX
Публикувано на: 17.8.2008, 12:27
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



Снощи съпругата ми се обади силно развалнувана...!! Беше на раходка със своя приятелка по крайбрежните заведения на Варна и са наблюдавали пълното лунно затъмнение! Цитирам я дословно: Точно когато Земята хвърли сянката си върху Луната напълно, част от звездите се раздвижиха рязко и образуваха формацията на съзвездието Голяма мечка, след което образуваха огромен Y, а след това кръг и се пръснаха и изчезнаха.... Явлението е наблюдавано поне от няколко стотин човека...! Имали преки очевидци, които са успели да снимат или да разкажат събитието от първа ръка....?!
PM
Top
iss
Публикувано на: 17.8.2008, 14:13
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



Тук има три снимки от снощи:
http://www.4coolpics.com/gallery_photo/2/226328.html
На моя апарат също имам ,но не мога да се оправя с файловете,които тук не се приемат.


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
buden
Публикувано на: 17.8.2008, 21:11
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 199
Участник # 1 389
Дата на регистрация: 12-March 08



Може ли повече информация за това?
PM
Top
Tara
Публикувано на: 18.8.2008, 21:26
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 5
Участник # 1 625
Дата на регистрация: 18-August 08



Здравейте!
Обърнах нета да намеря очевидци и явно това е единственото място!
Беше точно 0ч. 25 мин. и цялото "представление" продължи около 5-7 мин. Със съпруга ми бяхме на булеварда в кв. "Чайка" и точно срещу нас се появиха 8 светещи обекта в оранжева светлина. Започнаха да "танцуват" в различни конфигурации, от дясната страна имаше една "звезда" в червен цвят. След този "танц" едни от сферите станаха по--малки, други избледняха...в крайна сметка изчезнаха, но в последния момент вдясно остана една двойка от две сфери, които "танцуваха" една около друга. Изумително явление, наистина!
радвам се, че и други хора са го видели!
Toва е трети път, в който наблюдаваме НЛО, но никога толкова зрелищно!
Нямахме фотоапарат под ръка, но на следващия ден мъжът ми направи нощна снимка точно от мястото, където наблюдавахме и изработи колаж.
Подчертавам, това е колаж, по възможно най-точни спомени от видяното.
User posted image


PMUsers Website
Top
PARADOX
Публикувано на: 23.8.2008, 18:46
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



Съпругата ми видя колажа и остана впечатлена...! Феномена е изглеждал точно така, както го е пресъздал съпруга ви...! Надявам се и други очевидци да влязат тук и да споделят впечатленията си, а както и да качат автентични снимки, ако разполагат с такива..! Съжалявам, че лично не съм бил свидетел на това събитие, затова и избягвам да го коментирам. Любопитен съм, какви ли чуства са изпитали хората наблюдавали спектакъла в небето...?! Хрумват ми много въпроси.... Случайно ли е избран момента, когато повечето хора са гледали към нощното небе..?!! Какъв е бил смисъла на посланието и какво се иска да ни се каже...?!! Защо в България, а не в Алжир, примерно....?! Учудвам се, на слабата реакция на съфорумците към това събитие, а по-принцип тук влизат много ерудирани хора, които не пропускат възможноста да коментират много по-незначителни събития и факти..?!!
PM
Top
Tara
Публикувано на: 23.8.2008, 20:39
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 5
Участник # 1 625
Дата на регистрация: 18-August 08



Здравейте отново!
Питате за усещането-какво е било при такова изживяване:
страхотно! Но аз от дете съм уфолог-любител.На следващия ден цял ден бях под въздействие на станалото, нарисувах го, разказах на всичките си близки. После отзвуча,остана ми само като факт.Честно казано, в първия момент помислих, че сънувам или ми се привижда-беше късно и бях изморена. Питах мъжа ми поне 5 пъти дали вижда същото. Поуплаших се малко, дали няма да "атакуват"-да станат по-големи и повече на брой. После се дивих през цялото време с отворена уста-ако са ни гледали е било доста забавно.
Много странно беше, че го видяхме - като че просто "нарочно" . Точно е започнало,когато се озовахме там.Това стана секунди преди да се приберем вкъщи, още повече, по чиста случайност и съвсем непредвидено се прибирахме от "Възраждане" пеша, като бяхме изтървали всички възможни транспорти. Съвсем нестандартно прибиране, защото беше хладно, имаше лунно затъмнение и си приказвахме изпът, просто спонтанно така решихме. Не го бяхме планирали.2 минути по-рано или по-късно-вече нямаше да сме на нужното място и нищо нямаше да видим.
Колкото до други места-много често се случва-не само над България. В единичен вид(не цели 8!) преди съм виждала още 2 пъти. Този тип НЛО са казва "тип кълбовидна мълния" Има описани и дръги разновидности и форми-триъгълник,"пура" и др. Аз съм виждала само от този тип.
Не знам дали бих го свързала с послание-просто си наблюдават нещо; предполагам, че не ги касае колко хора ги виждат и дали някой ги е видял. Усещането ми беше, че е нещо доста, доста по-напред от нас. "Танцуваха" не като тромава техника, нямаше "ръбести" завои; всичко много, много елегантно и вълнуващо. Дано и други хора споделят, информация трябва да се обменя.
PMUsers Website
Top
Карък
Публикувано на: 24.8.2008, 17:07
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 18
Участник # 1 408
Дата на регистрация: 19-March 08



Колко от това може да е вярно.... да не би само алкохола да ви е дошъл в повече smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
Надмощие
Публикувано на: 24.8.2008, 23:30
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 47
Участник # 1 097
Дата на регистрация: 23-August 07



Ако се добавят още няколко светлинки се получава ДНК.
PMEmail Poster
Top
buden
Публикувано на: 25.8.2008, 17:42
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 199
Участник # 1 389
Дата на регистрация: 12-March 08



QUOTE
Ако се добавят още няколко светлинки се получава ДНК.


Точно на място smil4334ad1724132.gif .
PM
Top
Tara
Публикувано на: 28.8.2008, 14:33
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 5
Участник # 1 625
Дата на регистрация: 18-August 08



Съжалявам, наистина, за подобни коментари.
Мислих, че форумът е за сериозни, търсещи хора.
В крайна сметка не ангажирам никого с мнение, информацията, която публикувах е просто за тези, които имат някакъв интерес и си задават накави въпроси.
PMUsers Website
Top
Йордан_13
Публикувано на: 28.8.2008, 14:38
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 100
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Tara @ Aug 28 2008, 02:33 PM)
Съжалявам, наистина, за подобни коментари.
Мислих, че форумът е за сериозни, търсещи хора.
В крайна сметка не ангажирам никого с мнение, информацията, която публикувах е просто за тези, които имат някакъв интерес и си задават накави въпроси.

Не обръщай внимание на коментарите. Ако изнамерите фотоси от събитието, ще е добре. Все някой форум в местен варненски сайт или вестник, може да е публикувал по нещо.
PMEmail Poster
Top
buden
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 199
Участник # 1 389
Дата на регистрация: 12-March 08



QUOTE (Tara @ Aug 28 2008, 07:33 AM)
Съжалявам, наистина, за подобни коментари.
Мислих, че форумът е за сериозни, търсещи хора.
В крайна сметка не ангажирам никого с мнение, информацията, която публикувах е просто за тези, които имат някакъв интерес и си задават накави въпроси.

Здравей, Тара

Освен коментара на Карак2008, който е леко глупав не виждам какво друго те е подразнило.


Надявам се не и ДНК сравнението, защото както споменах е точно на място. Който се е интересувал повече от феномена НЛО знае, че ако формацията е образувала ДНК си има добро обяснение. Напълно възможно е да сте пропуснали една или две допълнителни светлини, които са се виждали под друг ъгъл и по този начин НЛО да са образували точно ДНК.

Ето и линк към Хнета, където също са видели страна формация в небето по близко време макар и доста по-различна.

http://www.xnetbg.com/new/forum/index.php/topic,4607.0.html
PM
Top
Tara
Публикувано на: 30.8.2008, 14:16
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 5
Участник # 1 625
Дата на регистрация: 18-August 08



Това от линка го видяхме и ние, обаче си помислихме, че е найлонова торбичка.После падна върху някои от покривите на блоковете отсреща-не видях добре кой, защото силуетите им идваха контражурно. Не заня има ли някаква връзка.
Колкото до "ДНК" и фигури- не мога да кажа, че заеха някаква позната форма, поне на мен не ми заприлича на нещо-съзвездие, или каквото и да било. На колажа конфигурацията е приблизителна, горе-долу по памет.
PMUsers Website
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 30.8.2008, 20:31
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (Tara @ Aug 28 2008, 02:33 PM)
Съжалявам, наистина, за подобни коментари.
Мислих, че форумът е за сериозни, търсещи хора.
В крайна сметка не ангажирам никого с мнение, информацията, която публикувах е просто за тези, които имат някакъв интерес и си задават накави въпроси.

Тара, и аз съжалявам за този коментар.
Форума е наистина за "сериозни, търсещи хора". Но както в почти всеки форум достъпа е свободен и се появяват всякакви хора.
Винаги се опитваме да игнорираме дразнещите и вредни екземпляри - необяснимо защо попаднали тук, но е необходима и доза толерантност за да стане наистина ясно кой какво е искал да каже в крайна сметка и какъв му е бил замисъла.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Tara
Публикувано на: 31.8.2008, 10:33
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 5
Участник # 1 625
Дата на регистрация: 18-August 08



Ама аз не се сърдя!
Критика, мнения, спорове...всичко е хубаво нещо, нали това е смисъла! Но именно това е важното- да има аргументирано мнение, становище, позиция, споделяне на факти...не "просто така", както е в случая.
Както и да е, няма значение-много време му отделихме на този коментар, пък това съвсем няма значение-в крайна сметка такава една констатация не носи нито информация, нито какво да е. smil4334ad1724132.gif
PMUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020