www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> "Борисов 5"- изпраният Бойко


Страници: (12) « първа ... 8 9 [10] 11 12  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> "Борисов 5"- изпраният Бойко, республиката отвръща на удара
Йордан_13
Публикувано на: 28.3.2024, 12:15
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Окончателно отиваме на избори – ИТН върна третия мандат на Радев
Радев започва срещи с всички потенциални премиери

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2024/03/28/oko...#comment-newest



Радеффф
преди 2 секунди
Консултирам се с Бойко Делян и го назначавам за служебен мин. председател. Ся, друг е въпроса, дал ша му одобра служебното правителство. Очаквам една дузина чалми и дьонмета да са изсипат в Президентството!

Тенгри кан
преди 2 минути
ИТН тайно се надява да си дигне процентите, за да подпре като сека Патерига, Бойко;))) Само дету, не вярвам да ги дигне особено. Тошко като дупетат, става за сопа в НС, но толкова. Само толкова;))) Повече - не!;))) "Народа е мъдър";)))

Анонимен
преди 2 минути
"Възраждане" се надяваха на трети мандат, а президентът изненада всички

Тенгри кан
До Анонимен
Това говори за много близките отношения между олигархичният кръг на Георги Гергов и олигархичният кръг на Слаффчу;))) Така, требе се четат нещата;))) В партийната система всички са от Яга Албасти;))) Но, има лицеприятни слуги на Яга и неприятни слуги на Яга;)))
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 28.3.2024, 14:00
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Борисов отсече: Няма да позволя Желязков да е служебен премиер
ГЕРБ били чувствителни за МВР министъра

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2024/03/28/bor...602641#comments


Тенгри кан
преди 4 секунди
Оп-паааа;))) Бойче, ама чедо мое, нали ти ги гласува тези промени в Конституцията заедно с ДПС и ПП-ДБ? Или аз ги гласувах? ХМ?:))) И сега - бягаме от отговорност! Типично по селски! Арслане сме, гато требе да смачкаме фасона на некого, но, кога требе да поеме отговорност - не! С една дума, Бойко предизвиква и конституционна криза! Гласувал ли си, това да го бъде, няма тоя не давам, оня не давам! Поемаш отговорността да управляваш служебно и всичките негативи ще са в ГЕРБ, естествено! ;))) Ти си свикнал само позитивите да прибираш за себе си и ГЕРБ;))) Не става така, Бойче, тва не е мъжко поведение, първом, а путинско! Радев го боли пора, той стана разносвач на папки и квот му кайте, тва ша прай;))) Кафе да поискате, кафе ще ви донесе;))) Ся, него го боли кура, за квото и да е!

Политкоректен
преди 4 секунди
Браааво умници! Счупихте конституцията и сега не може да се състави и служебно правителство! Всички кандидат премиери вече подават оставка или бягат от отговорност. Няма как да обвините президента, защото с вашите промени вече няма никаква власт. Ха сега се оправяйте!


Бай Дрън
преди 35 секунди
Аз ако бях на мястото на президента, щях да направя военен преврат, да узурпирам властта и да заключа вратите на НС 😛

Анонимен
преди 57 секунди
Е то който и да е от осемте все ще е свързван с някоя партия. Нали това ви беше целта бе банкянска кратуно. Дали ще е от ГЕРБ, от ППДБ или ДПС нали това искахте - да не е избран от президента човек, а да е ваш човек. И какво значи ще откаже - ако служител откаже на шефа си да си върши работата бива уволнен. Нека Желязков ако откаже да бъде подведен под отговорност за държавна измяна да речем. Ако сме във война и убият президента и вицето му пак ли няма да иска да поеме управлението!? Смешници!

Овчарино
преди 1 минута
А какво правим ако всички откажат? Президентът не може да предложи на друг, значи Денков в оставка продължава. Но нали служебен кабинет трябва да организира избори? А ние нямаме такъв - означава ли това, че няма да има никога повече избори на практика? Кой ще даде отговор на тия въпроси - оня *** Христо ли? Или другите *** дето подкрепиха глупостите му. Кратуната от Банкя какво се обяснява, че били на Христо тия промени - ми нали вие ги подкрепихте бе аланкоолу, не се крийте!



Тенгри кан
преди 4 секунди

До Анонимен
Ще го отлъчи от ГЕРБ, ама губи НС, на което Желязков е председател, а то работи, не е разпуснато, според новите промени в Конституцията и Парламата блокира;)))

Анонимен
преди 3 минути
Ами ако Желязков каже ,че иска да стане премиер тогава го отлъчвате от Герба нали така Бойче?


Тенгри кан
преди 2 секунди
Тази ситуация мога да я сравня само с това - да дадете на ремонт Лада Нива на днешен майстор;))) Единственото, което ще направи след ремонта е да ти вземе парите, а това, което ще каже след "ремонта" е: Г-не, спешно си сменете колата!;))) Щото и да смениш майстора, днес, файда нема;)))

PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 28.3.2024, 17:43
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Тенгри кан
преди 4 секунди

Е, господа електорални единици;))) Небето отново ви сочи чрез цар "Калоян Стрелата" (Велизарий), бъдещето на България!;))) Щот мнозина не верват в тва, дет говора;))) Даже ме смятат за луд, но аз не съм луд, аз съм Истината, дето иди от Тангра;))) Не, като вашите милиционери, дето почитате и които са Лъжата на Яга! Цял живот живее в Лъжа и проповядва Лъжа, синият буркан! Как Небето да ви го каже и покаже, като вашите сетива са закърнели като на къртици за светлината? Единствено чрез някой, на който му "мърда", чието съзнание е извън 3D-то:)) А, вие веднага като Путин - бързо в лудницата! Той така вкара шамана Габишев, защото му каза, че е обладан от Яга! Путин е обладан от Яга, несъмнено! А всички в България, институционално се оказват марксисти-путинисти! Къде сте, бре, демократично-духовни чеда?:))))

"Царят", който атакува президентството, бил пиян и дрогиран
Самоличността му остава неизвестна

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2024/03/28/car...drogiran.602676
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 28.3.2024, 23:53
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE
Тенгри кан
преди 2 секунди
Не! Българската държава ще изчезне на Балканите. Такава е Волята на Тангра!


Защо "ще"? Тя е изчезнала. Няма я! Това, което е останало са някакви, които се представят за българи, говорят моя език и живеят на моята земя, но не са българи. И волята на Тангра сега е да умре този фалшификат на българска държава. Фалшификата, а не Оригинала!
Аз няма какво и да повтарям, Елтимир го е написал ясно и точно в Кръгове.

И малко ме интересува кои ще бъдат поредните изроди, които господарите им в сатанинските ложи ще поставят в протектората си. В Кръгове ясно е написано какво трябва да се направи.

И ако няма с кого и за кого (защото резберете, не го правим за себе си), тогава всеки за себе си. Или в друг социум, където поне няма да си къса нервите с изроди, защото не е неговата земя, или дълбоко в планината извън социума, както в Якутия е направил Габишев. Аз не виждам абсолютно нищо лошо в това.
PM
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Така че, да ни и честит новия режим Борисов 6 ли, 7 ли, не знам вече! Хубавото на тези "рестартове", "сглобки", "надграждания" и прочее масонски уйдурми е, че стават все по-слаби.
Защото Злото, вътрешно така е конструирано от Небето, че не може да произвежда нищо полезно, освен зло. Но когато баланса се наклони съвсем, то се самоунищожава. Както при вирусите, умре ли приемника, умират и те. Отново си е записано в "Кръгове". С тази разлика, че Чандала (не са само циганите) - няма и те да тъпчат свещените граници.
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



анонимен келеш
преди 12 минути
Цар Калоян:):):)

Тенгри кан
преди 2 секунди

До анонимен келеш

Той казва цар Калоян, а след това цар Велизарий;))) И в двата случая е прав;))) но, минцифаите не знаат кой е "цар Велизарий". Това е последният голям военноначалник на Рим, на който е сочен български произход, който дели титлата "император" с Юстиниан Първи. Знаменателна е неговата битка с персите, където той използва хунски стрелци и конница;))) Първият побеждава Запада, а преди това другият побеждава Изтока;))) Минцифити, понеже са мноо глъффи, не са го попитали: А, какво искат тези двама царе?;)) И щехте да чуйте отговора, който много щеше да ви изненада;))) Защото той в момента е просто техен проводник;))) Те говорят чрез него;)))

Ето и историята свързана с въпросният
https://armymedia.bg/2021/02/20/%D0%B2%D0%B...8u_gWUjlqxg9wq-

Велизарий е, който създава института на елитната гвардия, (чието наименование звучи кат прекора на Бойко - Буци;))) ) която в Османската империя се превръща в "еничарски корпус" (чорбаджитата), от най-главната еничарска титла "чорбаджи", а-хахахахахаххахахахахахахааааа, т.е. сегашното ДПС. Сегашното ДПС, сички са потомци на чорбажитата!

Ся, да обясня на електоралният добитък. Ако не е повреден физическият мозък, т.е. органа, с който се възприемат мисли, а не създават мислите, както казва днешната марксическа и материалистическа наука, човека не е луд, дори да е "луд";))) Той има нужда от помощ, но не такава, дето му оказват психиатрите и служителите по лудниците. Нашите етерни и астрални тела излизат по време на сън и ние зареждаме физическото си тяло, чрез тях с нова енергия. При тези хора, едно от тези две тела, не се връща обратно изцяло, остава в четвъртото измерение, вследствие, на това, той почва да дърдори небивалици, започва да изглежда странно, да раздвоява личността (защото Аза е едновременно и тук и там в четвъртото) и понякога става агресивен и опасен за околните, когато бъде използван като проводник от най-различни зли личности и духове. Има нужда от спешна помощ за връщане на астралното тяло във физическото, за да се прекрати връзката с 4-тото измерение, за което той като съзнание в биология, не е готов да възприеме. За това е нужно специално обучение, което в древността се е наричало "посвещение" (не, просвещение). Но, той, както може да стане проводник на отрицателни егрегори, така може да бъде и проводник на добронамерени такива, зависи от неговата степен на духовно развитие на земното поле. Най-лесно е, да се присмеете на лудия;))), но той знае повече от вас, макар да го изразява по един много смешен начин;)))) и не толкова смешен;)))
PMEmail Poster
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Аз лично искам псевдонационалистите от Възраждане и ИТН да спечелят новия кръг "избори" и да гласуват за излизане на масонския Протекторат от НАТО и ЕС. Макар да съм убеден, че няма да го направят, но дори ако успеят хипотетично, това ще ускори края на този фалшификат на българска държава. Защо ще стане така, досетете се сами.

Колкото и да се стараят, юдохазарското лоби, (Възраждане и БСП), дори в комбинация с турското (ДПС), не са по-силни от сефарадското (ГЕРБ/ПП/ДБ). Така че, ако кремълските хазари от ИД "Хорасан" смачкат Украйна и решат да продължат нататък, само тогава нашите копейки и дьонмета могат да успеят и да ускорят края на агонията.
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (anti666 @ 29.3.2024, 1:53 )
QUOTE
Тенгри кан
преди 2 секунди
Не! Българската държава ще изчезне на Балканите. Такава е Волята на Тангра!


Защо "ще"? Тя е изчезнала. Няма я! Това, което е останало са някакви, които се представят за българи, говорят моя език и живеят на моята земя, но не са българи. И волята на Тангра сега е да умре този фалшификат на българска държава. Фалшификата, а не Оригинала!
Аз няма какво и да повтарям, Елтимир го е написал ясно и точно в Кръгове.

И малко ме интересува кои ще бъдат поредните изроди, които господарите им в сатанинските ложи ще поставят в протектората си. В Кръгове ясно е написано какво трябва да се направи.

И ако няма с кого и за кого (защото резберете, не го правим за себе си), тогава всеки за себе си. Или в друг социум, където поне няма да си къса нервите с изроди, защото не е неговата земя, или дълбоко в планината извън социума, както в Якутия е направил Габишев. Аз не виждам абсолютно нищо лошо в това.

Въртенето на изродите по върховете на управлението е важно за нас, то е част от невидимите действия по неговото тотално изчерпване, най-вече в съзнанието на електоралният добитък. Днешният българин е едно особено добиче, той, освен, че има големо самомнение, трябва да бъде убеден с око да види, ръка да пипне" - и да, точно това ще получи. Той ще получи, абсолютно всичко, което поиска smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif така ще разбере на практика, собственото си безсмислие и духовна празнота. Идва времето, дето Господ ще сбъдва желанията smil4341944e6b0c8.gif Всичките! smil4334ad8a149e0.gif smil3dbd4e5e7563a.gif Колкото до социума, той е такъв, какъвто си го направим. Лично на мен, не ми пречи особено да живея в него, защото той не ме засяга вътрешно. Игнорирам го. Хората искат да правят социум, понеже не са си самодостатъчни. при самодостатъчност, човек прави съобщество или общество.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 29.3.2024, 20:17
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Тенгри кан
преди 1 секунда
Радев, пропуснал си един човек;))) Гаро от "Столипиново";))) А, затва, кой е Гаро, питай Бойко и Доган;))) Той е един от най-добрите организатори на избори в България;))) И така.

Край на консултациите при Радев, кой ще е служебен премиер?
Вижте какво се случи през последните два дни

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2024/03/29/kra...#comment-newest


Тенгри кан
преди 1 секунда
Мертен, ти нагли саксе;))) Еми тва ви е матриала ве, в България;))) Аз, кво ви казах преди ве, английски мушмороци? Хм? В България, няма материал за вашите геополитически амбиции, това не са поколенията, които СССР ползваше, това е отпадъчният продукт на тези поколения. Факта, че разчитате на Роската Плевнелиев, Бойко и Доган е повече от показателен;)))

Посолството на САЩ разочаровано, че няма кабинет
НАТО е чадър на сигурност за България, каза посланик Кенет Мертен

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2024/03/29/pos...-kabinet.602819


PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Узакониха едри земеделци безконтролно да заграбват чужда земя

https://www.segabg.com/category-video/uzako...YEDR0RalK4VmGPB


Частната собственост в България, доколкото я е имало си отива. Скоро ще започнат така и с къщите!
Иначе, може и да се коментира по друг начин: Путин комасира земята, създавайки помешчици и крепостни селяни!

ГЕРБ, ПП-ДБ и ДПС спешно прекроиха закони заради служебния премиер
Възможните кандидати за поста ще могат да излязат в отпуск, за да не изпаднат в несъвместимост
https://www.segabg.com/category-video/uzako...YEDR0RalK4VmGPB

Неразпуснатото и продължаващо да работи НС;))) Както се караха за правителството, така единодушно си гласуват промените в Конституцията срещу Президентството. Защото това са промени срещу президентските правомощия, не точно срещу Румен Радев ( след едно 3 години, друг ще е президент), както сам се изрази Христовица Иванова;)


СПЕШНИ ДЕЙСТВИЯ
От мнозинството се усетиха за проблема и припряно предприеха действия. Днес депутати от ГЕРБ-СДС и ДПС внесоха промени в Закона за БНБ. Това са Теменужка Петкова, Анна Александрова, Йордан Цонев и Хамид Хамид. Внесоха ги съвсем внезапно и без никакво предупреждение, като светкавично беше свикано и заседание на парламентарната правна комисия (тя се оглавява от Анна Александрова - бел.а.), на което поправките да бъдат разгледани и одобрени на първо четене.
Досега в закона беше записано, че управителят и подуправителите не могат да извършват друга дейност освен преподавателска или като членове на органите на дружества, в които БНБ участва, или на международни организации, свързани с нейната дейност. С промените към тези изключения се добавя и заемането на длъжността на служебен министър-председател. Ако някой от шефовете на банката заеме този пост, му се позволява да излезе в неплатен годишен отпуск, докато упражнява функциите на премиер. Така се цели същият човек да може да се върне след това обратно на поста си в БНБ.
Със същия законопроект се правят промени и в Закона за Сметната палата и в Закона за омбудсмана. Това става чрез друг любим и особено некоректен подход на депутатите - с преходните и заключителни разпоредби на законопроекта. За шефа на Сметната палата и омбудсмана и техните заместници се предвижда същата възможност - да изпълняват по изключение длъжността на служебен министър-председател, както и да излязат в неплатен годишен отпуск, докато оглавяват служебно правителство, така че впоследствие да могат да се върнат на досегашните си постове.
Както се очакваше, веднага след правната комисия законопроектът беше вкаран и в пленарната зала. Тук помогнаха ПП-ДБ, които мълчаливо се бяха присъединили към заверата - десните гласуваха промените да влязат в дневния ред още днес. Те се включиха и при гласуването им на първо четене. В подкрепа на поправките бяха 137 депутати от ГЕРБ-СДС, ПП-ДБ и ДПС, а 54 от "Възраждане", БСП и ИТН се възпротивиха.
СЪПРОТИВА
От опозицията обвиниха мнозинството, че нарушава Конституцията. Според Петър Петров от "Възраждане" направените промени не решават проблема с несъвместимостта на тези длъжности с поста на служебен министър-председател. Той изтъкна, че отпускът не променя факта, че такава несъвместимост е налице, защото дори в законопроекта е записано, че те се връщат обратно на заеманата длъжност, след като приключат със служебното правителство.
"Когато някоя поредна глупост трябва да се оправи, се сглобявате буквално за секунди", упрекна Гроздан Караджов от ИТН бившите управляващи, които публично са скарани след разпадането на сглобката им. Той също посочи, че ползването на отпуск не премахва ограничението пред тези длъжностни лица да съвместяват постовете си с позицията на служебен премиер.
Когато мнозинството се готвеше да прокара промените и на второ четене, опозицията заплаши, че ще внесе жалба в Конституционния съд. След кратка пауза, бившите управляващи се отказаха от намерението си и дадоха срок от 3 дни преди второто четене.

PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 30.3.2024, 22:25
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE
Колкото до социума, той е такъв, какъвто си го направим. Лично на мен, не ми пречи особено да живея в него, защото той не ме засяга вътрешно. Игнорирам го. Хората искат да правят социум, понеже не са си самодостатъчни. при самодостатъчност, човек прави съобщество или общество.

Ти може да го игнорираш, но той тебе - не! Иначе нямаше пловдивското РПУ да направи пътека до дома ти.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 31.3.2024, 13:39
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (anti666 @ 31.3.2024, 0:25 )
QUOTE
Колкото до социума, той е такъв, какъвто си го направим. Лично на мен, не ми пречи особено да живея в него, защото той не ме засяга вътрешно. Игнорирам го. Хората искат да правят социум, понеже не са си самодостатъчни. при самодостатъчност, човек прави съобщество или общество.

Ти може да го игнорираш, но той тебе - не! Иначе нямаше пловдивското РПУ да направи пътека до дома ти.

Те сигурно, пак ще направят и не само до там smil4334ad8a149e0.gif Из цела България са юркаше минцифа Чакъров, добро да му се случва в този живот и в другия smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif
Па и да ма осъдат, кво? Тъй ми било писано. Вълка затва му дебел врата, че работите сам си ги прави. А и във въпросният наш социим, всичко е "роднина-милиционер". Аз си мислех, че това е некакъв майтап, но в България, това е голата истината. Зад всеки по-богат или политически активен, мъж или жена, стои един син буркан! Ти дори не знаеш и не очакваш, че е така, но е така. Сега, особено много наблягат на жените. Политическата им активност не се дължи на вътрешна будност, а на милиционерски указания. Така че, милиционерите правят пътеки, защото ги няма другарите, които да правят пътища.
PMEmail Poster
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Че кво, цял офицер ти идваше на крака, не някой тутмак сержант. А шефа му, Узунов го повиши за усърдието от началник на районно - главен секретар. Някои направиха кариера за твоя сметка, макар и не за дълго. Иначе тази практика; доносник-милиционер я възроди Тиквата. Личи си милиционерската школовка. На Елтимир такъв доносник му уреди 6 години затвор, за някакви кирливи листовки в Ботевград.
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



https://www.youtube.com/watch?v=Pus9pJt8asA

Хубаво е да ги гледате пленарните заседания;))), най-малкото за да разберете, какво се случва и как ва ебът вас и бъдещите поколения и да направите собствената си оценка и преценка на вас, като гласоподаватели и като личности. Кръгла нула сте, не, а 00 нули;))) Най-лошо впечатление ми прави огромното количество жени в Парламента. На 90% от тях, местото им е на плетките у дома! Навремето, жената е тъкала на стан и не се е занимавала с политика;))) 101 пъти е била по-полезна! А, сега е 101 пъти по-вредна!
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Тенгри Кан
преди 1 секунда

"Митници" са основният пълнач на бюджетя и от тях зависи дали един финансов министър ще е успешен и оттам дали правителството ще е успешно;))) България няма икономика! Разходете се и вижте, дали с наличната "икономика" може да увеличавате заплати и пенсии:))) Не, разбира се. Парите за това идат от контрола върху контрабандата. Тя, за да съществува, требе да киха в бюджетя! Затова, по един логичен път преди едно вече 15-20 години си имаме за мин. пред. една Мутра, Бойко Тиквата!;))) Ако искате наистина Промяна, ви трябва друг вид икономика. Така, Бойко Тиквата, автоматически ще отпадне като политик!

ДАНС арестува директора на Агенция "Митници" Петя Банкова
С нея е бил отведен и нейният заместник

Прочети още на: https://www.dnes.bg/notifikacii/2024/04/03/...#comment-newest

Радостин Василев - "Божков е носил пари на ГЕРБ от хазарт"

https://www.youtube.com/watch?v=0zbcI68JHiA...hOIEonNh69WwZ1n


;)))
БСП прекъснаха заседанието на Парламента
https://www.youtube.com/watch?v=CoUE3vlljm4
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (12) « първа ... 8 9 [10] 11 12  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020