www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Бог Чулман говори...


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Бог Чулман говори..., Послание
Чакар
  Публикувано на: 25.9.2005, 17:04
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 16
Участник # 122
Дата на регистрация: 24-September 05



---
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 25.9.2005, 17:12
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Очаквам цитати от "Бхагават Гита" и мъдрите наставления на Бог Кришна със синята кожа... Не, не упреквам никого, само ви казвам какво очаквам. Пък може и съвсем друго да излезе, не знам. Кой съм аз, че да тълкува Словата на Боговете?


--------------------
PM
Top
Mistique
Публикувано на: 25.9.2005, 20:38
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Чакар,

много ми е интересно как ти се подава тази информация? smil4334acc8dd304.gif

Начетох се на съобщения от богове и извънземни... от Плеядите, от Орион.... от майната си...... smil4334a69a0bdb2.gif

Може ли да провериш с твоите "източници" каква попара ни дробят братята с екзотична кожа и онези - с навирените задници? smil4334aa21c9ca7.gif

Нещо да то говори датата 4-ти Октомври?

smil4334a7c1e8c32.gif Щото....хм...аз съм си твърдоглава българка дето иска всичко да и се доказва.... smil4334ad1724132.gif
PMEmail Poster
Top
bgskin
Публикувано на: 25.9.2005, 21:09
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Знаете ли, аз току що си идвам от сбирак със Один, Тор и Водан. Единия ми вика, че ситуацяита била сложна, но щя; д ни помогне. Няма да цитирам имена.!


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 25.9.2005, 21:16
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Один още ли пие като смок, че скоро не сме се срещали. Отаккто оня откаченяк Йехова взе, та докара тук юдейската секта християнство Один се позапиля някъде. Иначе си беше много готин, супер да седнеш с него на маса.
Ай, още ли някой вЕрва на надменните "посредници"? Всъщност те може да са наистина посредници, но не знаех, че Ротшилд е взел старобългарско име.
Утре ще гледам да ви пусна един диалог с едни толерантни еврейчета, пък вие съдете защо беше цялата офанзива. Само трябва да го преведа.
Обичай своя враг, неговата мамица...


--------------------
PM
Top
Миро
Публикувано на: 25.9.2005, 21:17
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Мдаа,твърде постно ,доста елементарно дори за непросветен като мен.След толкова кавги и разправии само тези няколко реда?Я стига бе,Благородна,дай нещо по-съществено,че да имаме за какво да хортуваме.
Всъщност,кой е Бог Чулман?За пръв път срещам това име за Бог и ми е интересно,наистина.
Никът ти не е много ясен,за да го видя по-добре,прилича на печатите на Аспарух и Кубрат,но не е,нали?
PMUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 25.9.2005, 21:29
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ето част от отговора: "Добавлено: 25/09/2005 21:01:31 Заголовок сообщения: Re: Антисемитизм
Ангел Грънчаров писал(а):
В Болгарий начинаеть налаживаться мнение, что корен зла, это юдаизм, а сионизм только следствие. Проводники этой идеи

утверждають, что не биологический произход, а именно юдейская религия виновата во всем. Это тоже антисемитизм?
Можете посмотреть здесь: http://www.voininatangra.org/include/chkmsg.php

Анти, а кто тебя на ету личину вдохновил? Венцислав Буйич с кураевского форума?
Короче, незачот. С тебя болгарин как с меня балерина."


--------------------
PM
Top
Azerath
Публикувано на: 25.9.2005, 21:35
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



Клонинга на Йехова може да е изгонил Один но от Великия Творец -Тангра се стахува.


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
Миро
Публикувано на: 25.9.2005, 21:37
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Ха,туй от кой форум е,че да им се "порадвам" и аз?
PMUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 26.9.2005, 11:15
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



QUOTE (Миро @ Sep 25 2005, 09:37 PM)
Ха,туй от кой форум е,че да им се "порадвам" и аз?

Ето тук: http://www.sem40.ru/forum/viewtopic.php?t=5441&start=60
Да им се порадваме всички. Обаче трябва да се пише на руски, те не разбират български. Впрочем подочух, че много от тях не разбирали и иврит.


--------------------
PM
Top
Локи
Quote Post


дебелооки
***

Група: Участници
Съобщения: 124
Участник # 119
Дата на регистрация: 24-September 05



QUOTE (bgskin @ Sep 25 2005, 09:09 PM)
Знаете ли, аз току що си идвам от сбирак със Один, Тор и Водан. Единия ми вика, че ситуацяита била сложна, но щя; д ни помогне. Няма да цитирам имена.!

И аз бях там хехе, но не си спомням да имаше бог Водан. Тва трябва да е някой друг бог, който няма нищо общо с Асгард?/Аезира/!

Встрани от темата(да оставим глупостите на Чакар за някакъв си бог Чулман) верно ли е ,че всъщност Асите(главните богове на норманите) са предци на древните българи и от там ...АСИ ??
Оххх..незнам .. случайно ли е ,че само на български и на алански(осетински) личното местоимение Аз звучи като "АС"?!!


--------------------
“?? ???????? ???????? ??. ??????? ???? ? ?????? ? ??????????????? ? ????, ?? ???, ???? ?? ?? ??????? ????????? ?????? ???????? ????.”
?????????? ???????
PM
Top
Bell
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Е трябва да ти кажа че явно не е случайно че в България всички са баджанаци!
Като гледам искaраха ни роднини с цял свят!
Сега очаквам някой да каже че имаме родствена връска с негрите и отивам да се хвърля от най-близкото бананово дърво! smil3dbd4d8676346.gif smil4334aa44c7e89.gif
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020