www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Скандалната снимка


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Скандалната снимка
Eлтимир
Публикувано на: 28.9.2005, 15:46
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ето я тук: http://www.voininatangra.org/modules/xcgal...129&#comment129
Съжалявам, че не мога да напиша всичко наведнъж. Какво да правя, като Чернобил не успя да ме облъчи достатъчно и нямам десет ръце и пет глави. Обаче едно по едно ще разказвам. Пък вие преценявайте кое как е. Засега вижте снимката още веднъж. Прочетете коментарите из останалите форуми и питайте, ако имате въпроси. Готов съм да отговоря на всичките.
С обещание да продължа темата: Елтимир


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 28.9.2005, 19:26
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ей, вие да не се уплашихте? Каква е тая пасивност? Или вече не искате да научите продължението на историята? Щом съм започнал тая тема, значи съм наясно какво говоря. Хайде, предизвикайте моите опоненти да кажат нещо. Или те няма нищо да кажат, защото и до тук се оплетоха като петлета в кълчища. И усещат как падат в собствения си капан. Аз обаче съм решен да кажа истината и ще я кажа. А тази истина е много по-неприятна, отколкото мнозина наивници допускат.


--------------------
PM
Top
Иван
Публикувано на: 28.9.2005, 19:36
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



Имаме нужда от информация, Елтимир.
Между другото в началото предаването АТАКА нямаше такова въведение - с музика и кадри. Просто Волен излизаше и започваше.
Спомням си, че още първият път, като видях "новата" опаковка, не се изкефих много, даже съвсем непринудено посочих на жена ми, че не ми харесват тия "шестици". Жена ми отвърна, че това са просто три букви "Б" - от България, но на мен неприятното чувство си ми стоеше.
Сега, когато Елтимир обърна внимание, намирам, че има какво да се каже.
Нищо на тоя свят (а и не само на тоя) не става без решение и воля.
Зад опаковката на АТАКА също стои решение и воля.
???
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 28.9.2005, 19:51
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Не знам дали Волен съзнава каква е целта на снимката. Само до преди няколко месеца той самият казваше, че е само един наемник /изразът си е негов/ в тая телевизия и твърде малко зависи от него. Тъй като мнението ми е, че Волен е много способен журналист, надявах се да се осъзнае и да потърси съюз с истинските националисти, да започне една реално националистическа политика и така постепенно нещата да дойдат на мястото си. С огромно огорчение виждам, как вместо това, започва да се осъществява сценария на нашите врагове. Тоест национализмът да бъде дискредитиран, демонизиран и по тоя начин да изчезне и последната надежда.
Във форума на Атака ме попитаха каква е била темата, по която трябваше да говоря в предаването на Волен. Темата беше за репресиите срещу ветерани на антикомунистическата съпротива от правителството на Костов. Трябваше да разкажа за терора срещу Илия Минев в последните години от живота му. За терора срещу членовете на неговото Дружество, вкл. и за опита за съдебна разправа с мен. В тази връзка трябваше да засегна участието на БХК и Красимир Кънев в репресиите, за да лъсне и тяхното лицемерие. Лично Волен беше много въодушевен от идеята да говоря по тази тема. Тъй като бях безработен, ми плати пътя, даде ми пари и да пътувам за предаването. Въобще всичко беше уговорено до най-малката подробност, когато някой каза НЕ. Сега "инфомар" и "справедлив" твърдят, че този някой не е полковник Ненчев. Да приемем, че не е, макар аз да съм на обратното мнение. Кой обаче е в такъв случай? Ненчев не е, но кой е все пак? Всъщност с полк. Ненчев сме близки роднини и голяма част от подробностите ги знам от наши общи много близки роднини. Ако трябва, ще публикувам и снимки, за да се види какви сме с Ненчев. И за да изпреваря спекулациите, ще кажа, че съм му искал услуга само веднъж. Когато през март 1992 година ми запалиха къщата. Николай Ненчев погледна през шпионката, видя че съм аз, и отказа да ми отвори вратата. Случаят е описан подробно в биографичната ми книга.
Засега това от мен. По-късно ще продължа. И питайте каквото не ви е ясно. Готов съм да отговоря на всякакви въпроси.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 28.9.2005, 20:09
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Мнение на евреин от независим.нет:
"Александър Левиев
Написано от Гост на 2005-09-28 20:46:42
Да, независимостта-целта,която този сайт си е поставил е за съжаление досега е само една идея,една мечта.Без независими медии тази страна няма да се оправи!
А относно фактологическата и доказателствена част на коментара,то мисля,че като цяло има съдържание,но същевременно не трябва да се пропуска,че авторът не може да изпълнява функцийте на правосъдната система!Също така с какви доводи трябва да се бориш с Анегел Грънчаров и др.подобни драскачи,които немогат да оформят един смислен коментар,как да ги убедиш,че книгите,на които се позовават не се приемат за чисти доводи!Както казах и на Г-н Ифандиев мога да цитирам поне десет хиляди книги,за да докажа божественият произход на Сталин,примерно!Как можеш да се бориш с един безсмислен човек,като .АнгелГрънчаров с доводи и другите графомани и драскачи!?Когато те представят данни и факти за твърдениията си,то тогава аз няма да трябва да ги критикувам,защото няма да съществуват!"
Както виждате, първи тръгнаха да защитават СКАТ евреите. Защо ли? Защо именно те? Нещата май почват да си идват на мястото. Битката продължава.


--------------------
PM
Top
Иван
Публикувано на: 28.9.2005, 20:20
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



Да, Елтимир.
Трябва да размърдаме тая работа. Да се разчепка.
Елтимир, ти как усещаш - Волен държи ли "правият път"? Аз мисля, че да. Затягат примки около него (Бероновци, Зорлии, Защитари и прочие местна паплач, но има и много по-яки хиени от международна величина). Не е хубаво, ако се опорочи идеята АТАКА пред българите. Много хора се въздигнаха духом от влизането в парламента на АТАКА. Трябва да се използва и малкото (а то може би не е малко), което се е постигнало до момента. Аз съм инженер човек и знам, че едно устройство ще заработи, ако в него се използват максимален брой работещи обекти и решения.
Та, да не се отконяваме от въпроса.
Смяташ ли, че има хляб в АТАКА? Ако е така, тогава ще ни интересува и медийното оръжие СКАТ.
Как мислиш?
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 28.9.2005, 20:29
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Засега упреквам Волен в две неща. Не го обвинявам, а го упреквам. Има съществена разлика. И така: Волен почна да се вглежда САМО в голямата политика и да забравя малките хора, които всъщност образуват българската нация. Второто е, че Волен остави да бъдат отблъснати доста грубо доказали себе си националисти, като техните места се заеха от разни офицери от "Защита" и твърдолинейни комунисти от "Зора". Не мисля, че Волен не знае какво се върши по места. Моята информация е, че той просто е изоставил тези проблеми. Което изобщо не е добро. Волен не само не търси контакти с нас, той бяга от такива контакти. Последното ме принуди да започна тази кампания. Защото нещата могат да станат твърде трагични.


--------------------
PM
Top
Иван
Публикувано на: 28.9.2005, 20:49
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



Да, аз също имам това усещане, че Волен е зает с "голямата политика" и дори изграждането на партийни структури се прави малко екстензивно. То какво е в същност един ден от човешкия живот - толкова е кратък, но иначе сериозно съм се замислил и аз, защото помагах на АТАКА за изборите с каквото мога и гласувах за пръв път с усещането, че има за кого. А както казах не искам да оставям работещи решения да ги ядат кучетата.
Ще помагаме с каквото можем. Има ли идеи как?
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 28.9.2005, 20:55
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Казах вече, Волен на първо време трябва да се съюзи с реални, доказали себе си националисти. Не го ли направи, всичко друго е безсмислено. Засега не виждам да го прави. Дори не дава признаци, че ще започне да търси такива хора. Само че ние май се отклонихме от темата. А тя беше за тайните сили, стоящи зад телевизия СКАТ. И за техните истински цели. Преместих дискусията тук, защото мисля, че ще имам по-добра възможност да развия спокойно своята теза и да изясним всяка подробност. Както виждаш, почнах от самото начало. Как Волен ме покани и как някой се намеси. Едва след тази намеса чух за пръв път, че "ЛУКойл" финансира СКАТ.


--------------------
PM
Top
Локи
Публикувано на: 28.9.2005, 23:43
Quote Post


дебелооки
***

Група: Участници
Съобщения: 124
Участник # 119
Дата на регистрация: 24-September 05



Спомням си ,че в стария сайт имаше интересни разкрития за сатанинските послания.. мамка му, нищо случайно няма!

незнам , (то няма особена връзка) но защо се сетих като гледах снимката за триото "Бо-Бо-Бо"- трима известни "естрадни изпълнители " от близкото минало.


Да, Волен никога не ми е харесвал. нещо в излъчването му , нещо кофти..Както и да е не съм специалист това си е само мое мнение...


--------------------
“?? ???????? ???????? ??. ??????? ???? ? ?????? ? ??????????????? ? ????, ?? ???, ???? ?? ?? ??????? ????????? ?????? ???????? ????.”
?????????? ???????
PM
Top
Bell
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Ама щом Волен те е поканил на първо време значи че той лично е националист човек. Проблемът е дали ще издържи на натискът. Знаете че ако някой е опасен се вадят всякакви оръжия срещу него! Не мисля че ако си в парламента е mного лесно да си взимаш решения тукотака. Да не говорим че само за да се регистрираш за избори ти трябват егати парите. Няма начин да си в политиката без пари, няма начин да достигнеш до широката "публика". Понякога се налагат жертви в името на нещо. Властта не е в негови ръце и се налага да прави компромиси! Незнам аз лично харесвам това че поне като позиция ВОлен не отстъпва. Все пак него го разяждат от собствената му коалиция. Наистина мисля че се налага да реши с кой да се съюзява но незнам какъв ще е неговия избор. Дано не е загубен и той.....аз все още се надявам!
PM
Top
infomar
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 44
Участник # 39
Дата на регистрация: 24-July 05



QUOTE (Елтимир @ Sep 28 2005, 07:51 PM)
...........Сега "инфомар" и "справедлив" твърдят, че този някой не е полковник Ненчев. ...............

Забележка :
ИНФОМАР - не твърди нищо за каквито и да са полоковници.

Иска само някакви минимални доказателства относно обявеното : кой стои зад СКАТ -

"""Израел чрез "ШАЛОМ" финансира СКАТ и нейните господари са от Абакан където се намира обявил се за прероден Христос."""


http://www.nezavisim.net/index.php?option=...d=880&Itemid=33

http://www.nezavisim.net/forum/viewtopic.php?p=716#716

Нищо повече. Нямам и не взимам отношение за явяването пред СКАТ или каквото и да е друго.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 29.9.2005, 10:25
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Обемът информация е твърде голям, за да бъде предоставен наведнъж. Почнах да изяснявам финансирането на СКАТ от "ЛУКойл". Отначало те се силеха, че не е вярно, и че не съм моггъл нищо да докажа, но като разбраха откъде идва информацията ми, млъкнаха. Ще дойдем и до Шалом, и до Абакан. От нито една своя дума не се отмятам. Твърде много неща са ми на главата, но не съм изоставил темата. Ще давам фактите на по-малки порции, за да имат възможност гениите от форумите като Левиев, например да ги смелят. Тръгнал съм, заложил съм си името и ще стигна докрай.
Само като въведение към Абасан ще кажа, че "ЛУКойл" е пряко свързана с руското правителство. Именно "ЛУКойл" налага на Атака съюза с така наречения политически кръг "Зора". Вестник "Нова Зора" е директно финансиран от руското посолство. Навремето имаше още един такъв вестник - "Контитент", но той фалира. Та "ЛУКойл" налага като съюзник на Атака една формация, намираща се под пряко руско ръководство. Наистина ли не ви мирише на ГРУ?
С Виссарион въпросът е по-сложен и също ще трябва да започна отдалеч. който е чел за моята Московска авантюра знае, че и там познавам нещата отвътре и не говоря наизуст. Защо ли обаче другарят Левиев е възмутен? Дотук няма нищо, нито думица против евреите. Има от какво да е възмутен другаря Левиев. Неговата скъпа на сърцето му /ако евреите изобщо имат сърца/ Шалом също е в играта. Вниквайте в написаното, следете реакциите им и ще се убедите, че моите думи изобщо не са хвърлени на вятъра. И че казаното от мен не е никаква фантастика, ами си е жива реалност.
Битката продължава!


--------------------
PM
Top
Иван
Публикувано на: 29.9.2005, 12:05
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



Да направя малко отклонение, може ли?
Мисля, че не бива да се подвеждаме от това, че някой дал пари на някого. И преди споделих тези мисли, а сега искам да доизкусуря идеята.

Твърдя, че който плаща, НЕ поръчва музиката! (макар и да иска)

1. Откакто са измислени парите, те са в нечисти ръце. Еврейски. Като знаем това, можем да се успокоим и да не гледаме подозрително на всеки, който ги има. С една дума - днес чисти пари няма. Произходът на всички пари отдавна е порочен. Но това не важи за хората. И преди и сега човекът принадлежи на Бог, на Живота и на себе си. Така, че чистотата на човек идва от близостта му с тези три неща и не зависи от това има ли пари или не.
2. "Който плаща, той поръчва музиката" - това е най-голямата манипулация! В този израз е събрана цялата идея за мижавата власт, която имат парите. Ако ще и цял вагон с мангизи да изсипеш в краката на бай Мангал, той Моцарт не може да засвири. Как тогава поръчваш музиката!? Ха дай пари на някоя тъпа патка в дискотеката и и кажи да запее "Лале ли си, зюмбюл ли си". И гъза да си скъса - не става. Обаче Моцарт създава музика и без пари. Баба ми пее зашеметяващо и без някой да я слуша. Това е като да дишаш - пари за него не ти трябват.
3. Парите ще ни омотаят и оцапат, ако им позволим.
Смятам, че трябва да забухаме евреите с техните камъни по техните глави. Нека си мислят, че ни купуват. Нека си дават парите, а ние ще си работим по своему. Моят бойкот на системата се състои на първо място в отказ от употреба на "парични изобретения" - заеми, разплщателни сметки, дебитни/кредитни карти, ипотеки - все лихварски простотии, които са противоестествени и на второ място - безстрастно отношение и безразличие към парите, когато се налага да се борави с тях.

Да направим връзка меджу 1., 2., 3. и темата за СКАТ и Лукойл.
Съгласен съм с преценката на Елтимир, че слугите на петролните пари са захванали да демонизират национализма, като използват единствената му телевизионна трибуна за сега. Но нека се вгледаме в изпълнителите. Да ги покажем и да напомним, че не парите са виновни, а хората решили да вършат зло. От т.2. следва, че и който върши зло, също го прави без пари. Така че, платени или не, злите трябва да се разобличават и изолират. Т.е. отсяването на зърното от плявата е достойна цел, а унищожението на плявата е утопия.
Давай, Елтимире! smil4334abded4493.gif
PM
Top
Севар
Публикувано на: 29.9.2005, 13:50
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Няколко души ме попитаха дали няма да качим онези скрити кадри със сатанинска символика в Боби Турбото и реших все пак да ги кача. Смятам, че между двете неща има някаква връзка.

http://www.voininatangra.org/modules/xcgal...ls.php?album=34

User posted image
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020