www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Дните на България са преброени.


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Дните на България са преброени.
krasyo
  Публикувано на: 1.10.2005, 11:51
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 5
Участник # 128
Дата на регистрация: 1-October 05



Както може би личи от заглавието, това е моето мнение за това което става
около нас.Искаме или не, събитията на които сме свидетели показват, че пътят
на България като държава е към своят край. Висшите кръгове на нашето т.нар.
"общество" са ни спретнали една прилична главоблъсканица от която единствените ясни изводи са, че ни подготвят за заколение. Не става дума са-
мо за смешните и редовни изявления на кенан, смрадта иде от по-дълбоко,или
от по-високо, зависи от субективната гледна точка, важното е, че това на което сме свидетели не е от вчера и не е инцидент, това са само показатели
на реалността.Общо взето битката не е загубена, тя тепърва предстои. Нека сме готови за нея. Апропо.Волен не е месия, той е само фактор, част от системата, едно от многото уравнения.Предлагам да не му се предоверявате.
Някакси, появи се като че ли точно когато трябва.Нищо лично, просто е доста странно,така мисля аз.

Поздрави на всички.

И "Бъдете готови", харесва ми как звучи. smil3dbd4e398ff7b.gif
PM
Top
Mistique
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Красьо - пепел ти на устата (пардон на клавиатурата - дано с кафе да я зелееш....), но такива думи не се казват и пишат, защото думите имат сили в измерения, с които не бива да си играем, ако не ги разбираме...... smil4334aa21c9ca7.gif

Ясни ли е? Ще си затвориш очите и ще викаш до посиняване "Черното е бяло...черното е бяло..." докато черното побелее - ЯСНО ЛИ Е?
PMEmail Poster
Top
gеorgi_nz
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Да прав си по принцип за думите.
Но когато килера гори и идва ред на цялата къща - спешно гасене трябва.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Mistique
Публикувано на: 3.10.2005, 23:54
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Георги има си поверия от време "оно". Не се казва последно, край, ще умре и т.н. за да не изпълнят лошите сили "желанието". В случая ме обзе суеверие за "преброените дни".

Аз лично бих искала да се каже нещо като "България е в смъртна опастност" или "Ако не се направи нещо, дните на България са преброени", но във втория случай си оставяш "вратичка"....

Как да е - сигурно жените сме по-така с тези работи.... smil3dbd4d99c6eaa.gif
PMEmail Poster
Top
ЛЕМС
Публикувано на: 5.10.2005, 13:34
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



QUOTE (Mistique @ Oct 3 2005, 11:54 PM)
Георги има си поверия от време "оно". Не се казва последно, край, ще умре и т.н. за да не изпълнят лошите сили "желанието". В случая ме обзе суеверие за "преброените дни".

Аз лично бих искала да се каже нещо като "България е в смъртна опастност" или "Ако не се направи нещо, дните на България са преброени", но във втория случай си оставяш "вратичка"....

Как да е - сигурно жените сме по-така с тези работи.... smil3dbd4d99c6eaa.gif

Да, Мистик, това си е общоприетия начин да ... не предизвикваш съдбата - вид "предпазна магия" на ниво лексика.
Сега имаме нужда от ЧУДО и ако не "викаме" (назоваваме) нещата С ИСТИНСКИТЕ ИМ ИМЕНА ... може да се отзове ... ЧУДОВИЩЕ ...

Вчера бях на ежемесечната среща на Ифандиев в кафене "Емигрант" и ... присъстващите бяхме единодушни в РЕШЕНИЕТО си да наричаме нещата със собствените им имена и да предприемаме КОНКРЕТНИТЕ МЕРКИ - Лично. Иначе БЪЛГАРИЯ е обречена.

Споменах те на срещата, Мистик - като "нашия" Човек на 'острова'. Но подробностите - на ЛС, КАТО СЕ добера до компа ми с кирилицата. сега съм от клуб и ... обръщам в АБВ-то


smil4334aa21c9ca7.gif smil4334aa21c9ca7.gif smil4334a6f863501.gif smil4334af067a7a3.gif

smil4334abded4493.gif


--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Scapegrace
Публикувано на: 5.10.2005, 14:39
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 24
Участник # 134
Дата на регистрация: 5-October 05



Ами то след 20 години циганите и турците ще са повече от нас.А влизането ни в Еврейския Съюз само ще ускори нещата.Единствената утеха е че резаните фесове няма да ги пуснат.
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 5.10.2005, 14:45
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



А защо ще са повече? Нима няма начин ние да сме повече? А те да станат по-малко. Ако около теб нещо почне да гори, ти ще се оставиш ли да изгориш или ще се заемеш със своето спасение? Ей, в тоя форум влиза ли някой, който иска да живее или всички са се примирили със смъртта?


--------------------
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 5.10.2005, 15:03
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Влиза, влиза!

Обаче има и примирени :
" Ами то след 20 години циганите и турците ще са повече от нас.А влизането ни в Еврейския Съюз само ще ускори нещата.Единствената утеха е че резаните фесове няма да ги пуснат. "


Звучи ми като: те и без това ще ни опънат отзад, ама ние сме хитри и си носим вазелин. smil4341944e6b0c8.gif


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Севар
Публикувано на: 5.10.2005, 15:50
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Срещу нас се води невидима война. Докато не стане видима за достатъчен брой хора, няма да има никакво подобрение. Ще се лутаме в кръг, докато изчезнем. Ето пример какво се случва в един малък град Перник, за един ден. Как ще го тълкувате? След това може да копирам и още информация.

QUOTE
"Трима бандити подлудиха пернишките полицаи вчера. Цял ден униформените тичали от престъпление на престъпление. Първото от тях извършил 16-годишен ром, който изнасилил племенника си. Садистът Стоян Стоянов подлъгал първолака с шоколади и го завел в дома си.
Там младежът насилил момчето, а след това го пуснал да си ходи. Въпреки че има увреждане на мозъка, малкият Румен успял да обясни на родителите си какво му е сторил чичото. Те веднага завели момчето в болница, където го приели в хирургията с разкъсвания и синини по цялото тяло. Бабата на пострадалото момче обаче не понесла новината за гаврата и час след инцидента издъхнала, покосена от инсулт. Минути след това полицията арестувала изнасилвача. По същото време други полицаи тръгнали да спасяват 39-годишен мъж, който накълцал главата и тялото си с брадва. Гласове от небето ми казаха да направя така и аз ги послушах, обяснил на полицаите Георги. Веднага след като бил приет в болница, мъжът решил, че трябва да послуша гласовете отново и се метнал през прозореца на третия етаж на клиниката. Въпреки двата опита Георги останал жив. Пишман самоубиецът обаче не бил последният случай на полицаите. Малко след 15 ч униформените били извикани в дома на виладжия, който прострелял с въздушна пушка комшията си. 53-годишният Валентин Димитров надупчил с оръжието ръката на по-стария от него столичанин Цветан Клинчарски. Раненият веднага бил откаран от сина си в "Пирогов". Наложило се обаче 12 полицаи с бронежилетки да преговарят 20 минути със стрелеца, който се барикадирал в къщата

Двама дядовци пребиха до смърт 36-годишен ерген в пернишкото село Люлин вчера. Дядовците счупили черепа на Венцислав Асенов, млатейки го с железен прът по главата. Раненият издъхнал в болница час по-късно. Мелето станало навръх рождения ден на единия от старците. 85-годишният пенсионер Боян Илков останал на софрата вкъщи само с приятеля си З.И. 30 минути след полунощ в къщата нахълтал Венцислав, който живеел на километър от рожденика. Двамата с Боян отдавна имали дрязги и без никакъв повод неканеният гост се нахвърлил върху стареца. В боя се намесил и 75-годишният приятел на Боян. Тримата започнали да се млатят с каквото им попадне в ръцете. Съсед чул крясъците и веднага извикал полиция и линейка. Тримата побойници били откарани в пернишката болница след инцидента. Дядовците са с потрошени кости, а по главата на Венцислав имало следи от удари с железен винкел. Най-вероятно това е причината за смъртта на мъжа.
Анна Георгиева"
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 5.10.2005, 16:16
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Нека да прибавя още малко факти към фактите, предоставени от Севар. Нещата наистина са много сериозни, а ние изобщо не им обръщаме внимание. Докато белята не ни дойде до глава, само че в повечето случаи тогава е прекалено късно. Писмото, което предоставям на вашето внимание го получих на личната си поща. Махнах някои имена, оставям само датата. Коментарите оставям на вас.: Tue, 21 Jun 2005 13:57:57
“Здравейте г-н Грънчаров,
Прочетох вашата статия на тема ПСИОРЪЖИЕТО
Аз съм една майка ,чийто син (на 26 години) се е хвърлил от 6-тия етаж. Неговото поведение се промени в последствие на което стигнахме до психиатър,но не бях се сетила, че може и да му въздействат с някакво оръжие и да е обект на експеримент. Синът ми беше много умен и интелигентен, затова не проумявах какво се случи с него. В началото- към края на 2002 година започна да става отнесен и да има един втренчен поглед. Започна да не се сеща да се храни, да не иска да продължи учението си (оставаше му последен семестър от магистратура -МИО) Каза че нямало смисъл да учи. Започна да се държи на моменти странно и през 2003 година положението му вече много рязко се влоши - беше много отслабнал и стана напълно неконтактен. Принудихме се да го заведем на психиатър. Започнаха лечение с "Респолепт" От лекарството като че ли му се подобри състоянието, но имаше и странични ефекти - като например - ходеше като вдървен, носа му се запуши. Пи лекарството 6 месеца (в съвсем минимална доза). Пооправи се и като че ли му дойде и сила . Лекарката прецени, пък и той и аз искахме да се спре лекарството, при което той се съживи и пак си стана подвижен и с някакъв импулс за работа. Минаха 2 месеца и той се е хвърлил от 6-ти етаж- през нощта на 19 юли 2004 - бил е сам в апартамента.(поне до тоя извод стигна следствието). Такааа - изкараха го луд и така щеше да свърши, но аз не повярвах, защото съм майка и си познавам детето. Започнах да следя за подобни случаи. След 1 месец- пак в Пловдив и пак момче на 26 години - интелигентно и добро - се хвърлило от пак такава височина - и това се е случило през деня и майка му си е била в къщи. Той се е прибрал в стаята си и след малко са и звъннали да и кажат,че сина и се е хвърлил от терасата. Започнаха да се пораждат у мен съмнения ,че нещо не е наред.
На 18 юни случайно се запознах с една майка чийто син се е хвърлил от покрива на жилищния им блок (на 27 декември 2004г) Пак е било много умно и интелигентно момче на 28 години. Поговорих си с майката на момчето и установих много съвпадения в поведението на нейния и моя син.
Имам приятелка ,която има син-умен и интелигентен.Напоследък тя ми сподели , че синът и не е добре и ще го водят на психиатър.
Можете ли да ми обясните дали знаете за такова психотронно оръжие, което да кара младежи да се хвърлят от високо (сега се сетих ,че миналото лято, по много странен начин един младеж беше нагълтал сода каустик и така е починал по много болезнен начин - пак в Пловдив) или да се самоубиват. И ако знаете за такова, как мога да помогна на сина на моята приятелка, за да не стига до тоя край. Как можем да спасим децата си ?”


--------------------
PM
Top
Scapegrace
Публикувано на: 5.10.2005, 22:57
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 24
Участник # 134
Дата на регистрация: 5-October 05



Преди няколко години бях чел в "Труд" за някакво село където циганите били 40% процента от населението.Редовно ставали изнасилвания и кражби,
даже сложили вечерен час на "гяурите" както те ги наричали.
Това ме вбеси повече от всичко досега, с един приятел искахме да направим страница която да документира всеки анти-български терор.За няколко месеца събрахме ОГРОМНО количество материал,но тогава Волен още беше далеч от парламента, и не беше модерно да си националист.
PM
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



А един мой приятел ми разправяше как в тяхното село около сливенско навремето не е имало нито един мангал. Сетне се появява само един отнякъде и в момента вече са хиляди в селото. Селото е от големите. (добавка: сега си спомних, по ирония на съдбата в селото останал само 1 българин и му викали нещо от рода на Гошо - циганина....) Те са нещо като молците.
Scapegrace, този материал, който сте събирали защо не го публикувате някъде все пак? Ако ви трябва помощ, аз съм насреща.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
ЛЕМС
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



QUOTE (Елтимир @ Oct 5 2005, 02:45 PM)
А защо ще са повече? Нима няма начин ние да сме повече? А те да станат по-малко.


Можем да сме повече, Елтимире, ако:
1. Те изчезнат.
2. Ние се множим:
а/ с увеличаване на раждаемостта сред българите В СТРАНАТА;
б/ връщане на българите-емигранти У ДОМА;
в/ приемане на събратята ни от Волжска България, 4акащи с години да им разрешат да се завърнат при нас.
3. НЯМА СРЕДЕН ПЪТ!!! (да ме прощава Буда, ма ТУК и СЕГА в България е ТАКА!!!)

Най-добре е, обаче да стане т.1 + т.2.


--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
ЛЕМС
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



QUOTE
Ако около теб нещо почне да гори, ти ще се оставиш ли да изгориш или ще се заемеш със своето спасение? Ей, в тоя форум влиза ли някой, който иска да живее или всички са се примирили със смъртта?


ПРЕДИМНО МЛАДЕЖИ ВЛИЗАТ ТУК, Елтимире. И доста от тях не са достигнали до РАЗБИРАНЕТО на философията на Живота, пряко не са се сблъсквали с опасността да ГО загубят... И живеят с илюзията за личното си безсмъртие...
Добре ги насочваш. Не поемеш ли в ръцете си СВОЯ живот, много бързо влизаш в "кошарата" и ДРУГИ определят ...кога И КАК да умреш.

Времето ни притиска отвсякъде и се налага бързо да избираме: Достоен живот (а той се усеща само в битките) или вегетиране - което си е бавна мъчителна смърт.

Ще потърся из архива ми нещо по темата. Гадна е, но ... ВАЖНА тема.


--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Mistique
Публикувано на: 6.10.2005, 10:58
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



QUOTE
Единствената утеха е че резаните фесове няма да ги пуснат.


Вече ги пуснаха......

Чакайте малко! Севар мога ли да си дам мнението?

Това са две различни теми. Първо трябва спешно да се отвори раздел за геноцида срещу българите, а другата тема за психотронните оръжия трябва да се държи малко натрани (засега).....

Нека да се поучим от горчивия опит на британската националистическа партия. И те побликуваха "проверени" факти, ама те не издържаха в съдилищата и ги обвиниха в разпалване на расови и етнически вражди. Аз затова питах Елтимир ЗА ДОКУМЕНТИ. БНП-то сега побликуват всичките си материали, подплатени със солидни доказателства.

Преди да продължа и за да не ме обвини някой пак, че това няма нищо общо с България - помислете!!! Действащите несправедливи расови и етнически закони в Европейската общност и в частност в Англия ще бъдат факт в България скоро. И вместо да преоткриваме Америка по-добре да се поучим от опита на националистическите партии там.

И нека пак да повторя: Обединяването на глобалните сили трябва да предизвика обединението на европейските народи. Не напразно писах пак народи, защото в повечето европейски страни нациите се състоят от враждебни народи / етнически групи. Ако трябва да бъдем още по-точни българските националистически партии трябва да се нарекат български народни партии. (Ние поне си имаме хубава българска дума - народ.)

Например медиите в Англия отразяват само побоите или убийствата над малцинствата. А хилядите изнасилвания, побоища и убийства на англичани остават скрити. БНП сега започна да побликува материали за това. Всичките им материали са подплатени с писмени доказатества на свидетели, медицински свидетелства и където е възможно видео материали на хора на БНП - отишли на място да интервюират жертвите.

Ето последния пример за това: Англичанин пребит от Азиатци (пакистанци или индийци)

Представител на БНП в момента е лично в полицейското управление отговорно за разследването и изисква съд за нападателите.

Втори пример - несправедливи закони:

Кметството в Дъдли издава заповед да се спре използването на всякакви сувенири, играчки и книги на които има портрет на Прасчо от "Мечо Пух"....защото мюсюлманите работещи в социални грижи в кметството са се оплакали, че са засегнати от портрета на прасенцето. Прасчо на Мечо Пух - враг на мюсюлманите

Отново - БНП праща свои предтсавители там да говорят лично с хора от отдела и да проверят КОЙ е издал нареждането и по ЧИЕ оплакване.

Доказателства, доказателства.....

Нови правила за училищата по времето на Рамадан. Училищата трябва да направят всичко възможно Рамадана на мюсюлманите да е спокоен даже като спрат нормални за другите деца дейности - като спорт, излети, изпити, правилно дневно хранене.... И отново БНП - цитира точното разпореждане и дава връзка към сайта: Рамадан в Англия - за сметка на всички други деца

И така - трябва да се почне раздел за геноцида срещу българите, но всичко трябва да бъде подплатено със солидни доказателства и свидетелски показания. Иначе не само не е валидно, но поставя и в опастност организациите.

Spacegrace хубаво е, че ги имаш, но имаш ли свидетелски показания - документирани или заснимани с видео-камера?

Съжалявам ако съм ви разочаровала - всички знаем състоянието на нещата, но без доказателства.......секцията за терора и геноцида над нас ще е само говорилня.
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020