www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> две ПИЛЕНЦА ми казаха...


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> две ПИЛЕНЦА ми казаха...
100именъ
Публикувано на: 2.10.2005, 18:45
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



Две ПИЛЕНЦА ми подшушнаха много интересна информация!

Първата е, че чифутите харабията са почнали масово да изкупуват земя в България! И то всякаква, земеделска, промишлена и за жилищно строителство! И то в големи размери, не се пестят никак, предпочитат да правят сделки за терени на цени от милион ЕВРО нагоре!

Също и че до края на годината голям "бизнесмен" чифутин от Израел ще закуби някоя "българска" банка! Пича просто си го е поставил за цел, демек ще купи банка в България със сигурност! Незнам дали смяната на собственоста на въпросната банка, демек сделката за закупуването и ще бъде обявена по медийте! Възможно е "човека" вече да се е сдобил с някоя "наша" банка, без това да е обявено и разгласено публично!

Това пиленце е вътрешен човек, така да се каже и информацията е 100% достоверна!

Другото пиленце също ми прошепна нещо много интересно!

Който е чел и е запознат със списъка на чифутите и масоните в България, който се върти по мрежата от началото на 2002 година! И който нашумя с публикуването му във форума на чифутската партия АТАКА, та който е чел и е запознат с въпросния списък определено е забелязал, че в средите на театралното изкуство присъстват бая чифути!

Е въпросното пиленце е вътрешен човек в театъра и театралните среди и потвърди категорично този факт! Не само това, ами и въпросния списък е бая скромен, що се касае за чифутите в театъра и театралните среди! Картинката била доста по-фрапираща и жестока! Там било пълно с чифути!

И както във въпросния ни известен списък има една квалификация като "коли и беси", както и термина "промивач на мозъци", та въпроснто пиленце ми подшушна, че това е точно така! Чифутите там определено КОЛЯТ И БЕСЯТ и ПРОМИВАТ МОЗЪЦИ с пълна пара!

А най-големия ташак е, че както разбрах на скоро от едно друго пиленце, въпросното пиленце от театъра което ми подшушна за чифутското влияние там, било станало ЖЕРТВА на промиването на мозъци:)))! Били го заливали с ПРОПАГАНДА от типа на "Списъка на Шиндлер" и т.н. ама с тонове дето се вика! И успели да му промият мозъка! smil4334ad8a149e0.gif ПЛАШИМ СЕ...


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
Azerath
Публикувано на: 2.10.2005, 19:42
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



Ако можеш дай с имена. Театрални актьори има много. Чифути и арменци има доста да. А в Холивууд е същото. Там и всичките фирми са собственост на еврей. Warner Bros. Walt Disney, Dream Works SKG и т.н.


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
blag009
Публикувано на: 2.10.2005, 20:09
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 234
Участник # 49
Дата на регистрация: 27-July 05



QUOTE (Azerath @ Oct 2 2005, 07:42 PM)
Ако можеш дай с имена. Театрални актьори има много. Чифути и арменци има доста да. А в Холивууд е същото. Там и всичките фирми са собственост на еврей. Warner Bros. Walt Disney, Dream Works SKG и т.н.

И като добавиш ,че според тях ОРФЕЙ Е НЕГЪР ,ясна е насоката при тях.Интересно ми е при нас кво шъ измъдрят????????Дали в някоая от СЛИДВАЩИТЕ разкопки да не открият И СТАРИ ЕВРЕЙСКИ ЗНАЦИИИИ ПО РАЗНИТЕ КЕРАМИКИ И МАСКИ????????Интересно какви ли са те ?????????


--------------------
???? ?????? ??? ???????? ????? ??????? ??, ?? ?????? ?????????!"
PMEmail PosterUsers Website
Top
gеorgi_nz
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Както е казал по въпроса повдигнат от 100имен един американски пастор: "Деца, по-късно е от колкото си мислите".
Казаното от Елтимир започва май да се сбъдва. За наш ужас.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Атила
Публикувано на: 5.10.2005, 21:23
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 85
Участник # 37
Дата на регистрация: 23-July 05



а на мене едно друго пилце ми сподели следното:

няколко "бизнесмена" с общи интеерси си търсели депутат да му връчат един куфр с един милион за да им прокара някакви изменения/попварки в някакъв закон - вратичка да си отворят делавера да завъртят.

Та почнали да търсят и се оказало, че до който стигнали все им отказвал с предтекст "ооо, аз съм зает вече с други поръчки".

а милона - такава е пазарната цена в момента за подобно нещо

поздрави
Атила, бич божи


--------------------
«Ego sum Attila flagellum Dei»
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020