www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Клеветите


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Клеветите
Eлтимир
Публикувано на: 4.10.2005, 13:09
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Много пъти вече става дума за едни или други клевети. Ами да ги изнесем всичките на светло, какво ще кажете? Посъбрал съм доста от тях и ще взема да ги пусна, та хората най-после да разберат за какво става дума. Почвам с един такъв пасквил, написан от името на Севар. Също както някои г-да другари пишат и от мое име. Четете: "Един от твоите написа:

Ангеле, навремето имах добро мнение за теб, но съм бил в голяма грешка. Не можеш да избягаш от мангалската си природа и това си е. В един момент циганското избива, няма значени каква титла си сложил преди или след името си. Това, което правиш е толкова долно, че не е способно да предизвика нищо повече от съжаление към духовната ти низост. Не знам дали сам осъзнаваш колко си изпаднал, алкохолизиран долен червей.
Като си тръгнал да качваш снимки защо не си сложиш и твойта, гнусна циганска твар - да видят всички своя герой - колобъра от цигански произход Ангел Грънчаров-Елтимир?
Нещо да кажеш поне за 1 от мненията на бившите ти довереници?! "

За да покажа своя произход, трябваше да кача в сайта снимки на дядо си и на цялата си рода. Впрочем след Освобождението моят прадядо става първият свещеник в своето село. Да сте чули за циганин-поп през 19 век?
Следва алкохолизма. Като пресметнах, тази година съм употребявал алкохол точно пет пъти. Ако всички алкохолици бяха като мен, кръчмите ще фалират. Обаче клеветите продължават. Почнаха от началото на тази година и все още си вървят. ще ги изнеса всичките, за да видите кога ми е дошло до гуша и съм решил да отговоря на удара.
Клевети имаше не само срещу мен. Писах за клеветите срещу покойния Васил Златаров. За клеветите срещу Григор Симов. За клеветите срещу други достойни българи, участници в антикомунистическата Съпротива. Част от тези клевети беше разпространена посредством телевизия СКАТ. Клевети имаше и срещу Севар. Дали не е време всички оклеветени да се съберем и най-сетне да дадем сериозен и достоен отпор срещу клеветниците?
А ето как почна конфликта ни със СКАТ. По-нататък ще изнеса и следващите материали. Извинявайте, ако на места се повтарям. Налага се. Четете и съдете сами.

ЗАКЪСНЯЛА БЕЗКОМПРОМИСНОСТ ИЛИ…
Големият антикомунист Георги Жеков, водещ на предаването “Безкомпромисно” в телевизия “СКАТ” покани бившия политзатворник Николай Галев да представи своята първа книга „В името на човека”. Похвално! Чудесно! Превъзходно! Много добре, даже отлично! Хубаво, ама много хубаво не е на хубаво – казвали старите хора. И май са били прави.
Няма невинен комунист – казва безпощадният Жоро Жеков. Всички те до един са престъпници и следва да бъдат съдени и осъдени. Дали яростният Жоро не преиграва? Преди 1989 година Комунистическата партия наброяваше почти един милион души при население малко над осем милиона. Като прибавим членовете на техните семейства, цифрата става още по-внушителна. Ако вземем под внимание и факта, че членовете на БКП бяха в повечето случаи етнически българи, работата взема сериозен обрат. Лично на мен този антикомунизъм ми изглежда твърде полпотовски. В сравнение с Георги Жеков даже Йосиф Джугашвили, наречен Сталин е милосърдна сестричка.
В случая по-важно е друго. С подобни обвинения антикомунистите в България няма да станат по-големи антикомунисти, само комунистите ще втвърдят редиците си. Показана им е заплаха. И то по време, когато сегашните демократични ужаси изместиха антикомунизма и ужасите от миналото на по-заден план. За каква колония на Съветския съюз ще ми говорят, когато от подчинени на СССР ни превърнаха в безправни и безгласни роби на САЩ! Значи да сплотим комунистическите редици, да призовем хората да забравят неволите и безизходицата на днешния ден – това е антикомунизъм. Нещо не ми харесва този антикомунизъм.
Сега нека погледнем срещу кои точно комунисти воюва Жеков. Отдавна съм разбрал, че най-яростните заклеймители на абстрактния комунизъм млъкват, щом работата опре до назоваване на конкретни комунисти. Та първият конкретен комунист тук се оказа покойният Васил Иванов Златаров. Основател и бивш председател на БДФ /Български демократически форум/. Легионер със смъртна присъда, осъден втори път през 1977 година по чл. 108 и 109 от НК за създаване на организация с цел борба срещу комунистическата власт. И странно – Жоро изсипа хвалебствия за Стефан Вълков и Иван Долев, подсъдими в същия процес, получили тогава по четири години затвор, а същевременно заклейми като комунист и предател организатора на конспирацията Златаров, осъден на пет години. Понякога демократичната логика е доста странна. Като доказателство за комунизма на Златаров Жеков прочете някакъв идиотски, неиздържащ никаква критика текст, написан от комунист. От компромата ставаше ясно, че Васко Златаров бил комунистически агент, но тъй като не знаел, че е такъв, на процеса се държал не както трябва и получил смъртна присъда. След пет години заменили присъдата със строг тъмничен доживотен затвор, но Златаров още не бил научил, че е агент и продължавал да се държи неподходящо. Та трябвало да постои в затвора цели 17 години. Помня как друг такъв пишман разобличител обвини убития през 1986 година Петър Стефанов, че бил сътрудник на ДС през 1988-9 година. И даже бил получавал хонорари, за които имало разписки.
Не бе пощадена и партията на Златаров – БДФ. Това видите ли била комунистическа партия, защото известно време неин председател бил Муравей Радев, а името Муравей се превеждало от руски език като “мравка”. Муравей определено заслужава не критика, а затвор. Но не заради това, че е кръстен на своя дядо Муравей. Името идва от името на родопските мури, за които нашият Жорко явно не е чувал. Муравей Георгиев Радев следва да бъде съден като участник в престъпното правителство на циганина Иван Йорданов Костов. Легионерите от БДФ трябва пък жив да го одерат, че заради своята лична кариера Муравей пожертва Форума. Георги Жеков обърна нещата наопаки. За по-старите зрители нещата може да са ясни, за по-младите обаче не са. Кой печели от заблудата?
После Кольо Галев пое щафетата.
Следващият комунист и предател се оказа Едуард Генов. Също бивш политзатворник. Участник в бунта в Старозагорския затвор през 1969 г, получил вътрешна присъда. Един от основателите на НДЗПЧ на Илия Минев, изселен за тази си дейност в с. Михалково, Девинско, а накрая изгонен от България. Конкретните реални комунисти отново срамежливо се спотайваха. За комунист бе набеден Любо Собаджиев, който и депутат не успя да стане, и който умря в страшни мъки на 29 юли 2002 година. Изоставен, забравен от всички. Любо Собаджиев, анархистът от Русе, съден два пъти за вражеска дейност срещу комунизма. Ако слушаме Николай Митков Галев, най-големите комунисти ще се окажат жертвите на комунизма.
Защо целият този безкомпромисен антикомунизъм закъсня толкова много? Защо го нямаше преди 15 години, когато наистина беше нужен? Тогава Кольо Галев искаше да го оставим на мира, защото решил да си погледне живота и политиката не го интересувала повече. Прекараните в затвора 14 години му стигали. Пък Жоро Жеков още не беше се появил. Та защо чак сега? Защо не се каза нито дума за участието на комунистите при промяната на демографската карта на България? За развъждането на малцинства, за заселването на цигани от съседни държави, за това, че именно комунистите положиха началото на циганизацията на страната ни. Защо не се каза нито дума за днешния демократичен геноцид над българите? Защо не се каза, че днес България е управлявана от субекти с небългарски произход и самосъзнание, че каквото правителството върши – то като по правило е насочено срещу интересите на българския народ?
Същият ден, когато Георги Жеков и Николай Галев правели предаването, в печата бе обявено, че се отпускат близо милиард и половина лева бюджетни пари за стоеж на цигански жилища и за развитие на циганската култура и бит. В сумата не бяха включени средствата за социални помощи, средствата за интеграция на циганите и другите суми, предназначени за цигани. Няколко дни преди това пък официално бе обявено, че правителството няма да опрости парите за невнесените здравни вноски на онези българи, които били безработни и нямали възможност да ги внесат. Бюджетът нямал пари, поради което въпросите бедни българи ще бъдат съдени, а освен това като наказание ще бъдат лишени от медицинска помощ. Пояснявам – невнесени вноски за безплатна медицинска помощ, която тези бедни не са ползвали, тъй като не са имали пари да си платят. Защо защитниците на справедливостта Жеков и Галев не казаха нито дума за най-страшното престъпление над българската нация? Да лишиш два милиона бедни от медицинска помощ, като същевременно ги осъдиш да си платят със задна дата за неполучената от тях помощ. Да осъдиш два милиона невинни на смърт, като ги накараш да платят за своето осъждане. Да ги осъдиш заради тяхната бедност, до която ти си ги докарал, след като си откраднал всичко тяхно. Престъпление, което не е кошмарен спомен, а отвратителна, безжалостна днешна реалност. Престъпление, нямащо равно на себе си не само в българската, но и в световната история. Престъпление, извършвано от правителството на Негово Величество Симеон Втори, Цар на българите. От неговото либерално небългарско правителство в съучастие с противобългарската турска партия ДПС, извършила атентати и умъртвила невинни българи през 80-те години на ХХ век.
Почвам да си мисля, че отговорът се съдържа в самите въпроси.
18 февруари 2005 г.
Ангел Грънчаров


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 4.10.2005, 13:46
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



А тази гадост беше пусната, след като си позволих да пусна снимката на единия от клеветниците. Ще напомня, че цялата кампания беше организирана от Службите - НСС и НСБОП. За вторите още се чудя защо ли се намесиха. Вероятно защото част от тях са стари кучета от Държавна сигурност. А сега четете и се учете на етика и толерантност:
"Тема Re: Прекратяваме участието си тук [re: Aнreл Гpънчapoв]
Автор Бpaдaтa (Нерегистриран)
Публикувано 09.05.05 02:05
Ангеле, навремето имах добро мнение за теб, но съм бил в голяма грешка. Не можеш да избягаш от мангалската си природа и това си е. В един момент циганското избива, няма значени каква титла си сложил преди или след името си. Това, което правиш е толкова долно, че не е способно да предизвика нищо повече от съжаление към духовната ти низост. Не знам дали сам осъзнаваш колко си изпаднал, алкохолизиран долен червей.
Като си тръгнал да качваш снимки защо не си сложиш и твойта, гнусна циганска твар - да видят всички своя герой - колобъра от цигански произход Ангел Грънчаров-Елтимир?"

Забележка: мои снимки ще намерите тук: http://www.voininatangra.org/modules/xcgal...ls.php?album=45
А също и тук: http://angelg.nm.ru/


--------------------
PM
Top
Севар
Публикувано на: 4.10.2005, 19:04
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Забележете, че никой от всичките тези клеветници, които разправяха, че Елтимир бил циганин, а аз наркоман твърдо отказват да покажат свои снимки. Нито един от тях не пожела.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Azerath
Публикувано на: 4.10.2005, 19:13
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



Севар, съвсем логично ми изглежда. Повече бих се изненадал ако решат да ги покажат. smil3dbd4d99c6eaa.gif А антикомуниста Гошко Жеков е пак кандидат за кмет на София но не с #45 а с #5 smil4334ad8a149e0.gif


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 4.10.2005, 19:22
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



QUOTE (Севар @ Oct 4 2005, 07:04 PM)
Забележете, че никой от всичките тези клеветници, които разправяха, че Елтимир бил циганин, а аз наркоман твърдо отказват да покажат свои снимки. Нито един от тях не пожела.

Нещо повече. когато пуснахме снимка, на която освен ние със Севар, присъстваше и "светлия" образ на "бог" Сабазий, той се разпищя, че това било клевета.


--------------------
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020