www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> БАН ЛИСТА!


Страници: (2) 1 [2]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> БАН ЛИСТА!, Информация за отстранени участници
Запознат
Публикувано на: 15.2.2008, 22:00
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Мършата пак се появи...
Но малко му се убра лайката!

Какво ще кажеш, ко бързо изчезна, а?
PM
Top
Дари
Публикувано на: 17.2.2008, 21:41
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



QUOTE (georgi_nz @ Jan 22 2008, 01:17 PM)
Участник с неприличния ник Israel е спрян. Тук не е демократичен форум и на такива  никове ще се гледа като демонстрация на наглост.

По същата причина смятам, че участникът с ник haifa трябва да сподели същата участ.
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 17.2.2008, 23:20
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (Дари @ Feb 17 2008, 09:41 PM)
По същата причина смятам, че участникът с ник haifa трябва да сподели същата участ.

Вече сподели участа на чифута Израел.
Наглост, и очаква да не бъде баниран!
Само докато не е забелязан.

Пак обявявам, че тук не е демократичен форум и всякакви чифути или чифутоподобни свине веднага ще ги банирам. Без обяснения - и да ходят да се оплакват където си щат. През оная работа ми е и да го духа равина им.

Това съобщение е редактирано от georgi_nz на 17.2.2008, 23:22


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Публикувано на: 3.12.2008, 22:15
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



На потребителя с ник-Мещера му е наложен БАН за една седмица поради системно нарушаване на правилата във Форума, а именно обиди към участници!
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 4.12.2008, 22:48
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Считам, че нарушаването на правилата от участник като Мещера не е толкова фатално. Понеже всички понякога ги нарушаваме в стремежа да бъдем изчерпателни по темите и около темите. Проблема е ,че той се явява трибуна на изгонени от тук участници и свързани с ДС елементи. Това е по-голямата му грешка – за която бана за тази седмица си е оправдан. А дали осъзнава, че е маша – нека каже сам кога му падне бана.
Не съм го наложил аз бана, но ако продължава да е говорител на въпросните човечета – следващия път бана ще е от мен.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
anti666
Публикувано на: 27.6.2009, 23:01
Quote Post












За информация днес банирахме с Йордан тъкмо трима наведнъж. За дните докато той беше из Планината явно пак се развихриха страстите и баницата беше без колебание - колективна. Банирани са;
einhenjer
badman
kesarya

Те се знаят защо.
Top
Мещера
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 118
Участник # 1 805
Дата на регистрация: 10-March 09



А?!?!
А бе аз сега пробвах да вляза ей тъй,за кодош,и влязох.
Вземете Викторе,с йордан свършете поне една работа като хората... smil4334a3ebd31a5.gif smil4341944e6b0c8.gif
PM
Top
Мещера
Публикувано на: 31.7.2009, 21:38
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 118
Участник # 1 805
Дата на регистрация: 10-March 09



А бе,аз пак както винаги,да питам нещо-кой е отговоник в момента за банирането и ОТБАНИРАНЕТО на участници?
Щото Парадокс иска да се включи,а май БАН-ът му изтече.
Не му ли е твърде дълго наказанието.
Иска да се включи и той,щото му е интересно да разбере кой точно го е канил на кафе и по чия поръчка...
Хайде,дайте УНБАН и да проведем окончателната битка. smil4341944e6b0c8.gif smil4334af067a7a3.gif
PM
Top
anti666
Quote Post












Във връзка с последните препирни тук отново беше омесена обща баница. Банирани (или по-точно временно замразени) са профилите на bad man, Елтимир и Запознат. Замразени се разбира, че не могат да пускат мнения, но могат да четат и използват пощите си. Това са хора с безспорни заслуги за Движението и макар да е радикално това решение, аз го поддържам напълно. Не виждам друг начин да се спрат препирните и да се излезе от тази патова ситуация. Много читатели и участници също споделят това наше виждане. Докато им трае баничката, каквито и да са писания срещу тези хора в тяхно отсъствие ще бъдат изтривани на момента от модератора.
Top
anti666
Quote Post












Забравих и да кажа на einherjer1, 2, 3 и на bad man, които имат навика да се "презареждат" с нови профили да не го правят. Щото следващата мярка ще е пълен бан по всички айпита - досегашни и бъдещи, с които се логват. Дори и да са проксита.
Също имаше оплакване към модератора, че триел. Нямаме точно на идея какво е трито, но щом е предценил така, значи е имало какво. Нарочно сме взели страничен и необвързан човек, който не е в течение с всичко тук за да има безпристрастен поглед отстрани. Като коректив, това винаги е полезно.
Top
anti666
Quote Post












В този списък обаче липсва още един главен участник. Този, който незаконно задържа книгите на Елтимир. Без значение кой му е помогнал с пари, те са писани от него и са си негова собственост.
Днес белката или по скоро нарко-ДС групичката зад нея пуснали поредното зловоние, ден след като Елтимир е баниран за да отговори. Измежду всичкото имало и за мен, че редовно съм пишел доноси към досието си. Откъде наркогрупичката знае, че имам досие не е трудно да се досетим. Аз такова може да имам още от времето, когато работех за отбраната на бившата ни Държава. Но виж с доносите е ново пет. Разбира се, всяка клевета трябва да се докаже в съда, а мутресата прекрасно знае, че на мен мръсни наркопари не ми трябват, защото са клети. Клети както от майките на загиналите от свръхдоза българи, така и от самия Елтимир. Той си знае защо прокле.
Аз обаче съм потресен от наглостта след като предупредихме, че няма да допуснем каквито и да са клевети против банираните участници да се пускат пак зловония. Мутренска му работа.
http://erigkan.ucoz.ru/news/2009-08-11-272

Това съобщение е редактирано от Admin на 14.8.2009, 14:53
Top

Topic OptionsСтраници: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020