www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> СОЦИАЛ ЛИБЕРАЛЕН РАСИЗЪМ


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> СОЦИАЛ ЛИБЕРАЛЕН РАСИЗЪМ
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



СОЦИАЛ ЛИБЕРАЛЕН РАСИЗЪМ
Както научаваме, скъпото ни социал-либерално министерство издало нова демокрад-расистка заповед. Съгласно тази заповед всяко цигане, което тръгва на училище е получило по 80 лева държавна помощ. За дрешки, за книжки, за писалки и лепило. Редно е да зададем нашите въпроси.
Защо социалното ни правителство отпуска помощ само за циганетата? Защо социалното ни правителство, ръководено от украинския евреин Сер Гей Станишев не помисли за моето дете, за твоето дете, за нашите, за българските деца, а само и единствено за циганетата? Или според Сер Гей ние, българите не сме хора?
Вторият въпрос засяга парламентарната група на Атака. Защо народните ни избраници не протестираха срещу този акт на откровен антибългарски расизъм? Къде е зам. Председателят на Народното събрание Петър Кирилов Берон, известен още като агент Бончо?
Къде бяха парламентарните групи на лютата опозиция, зарекла се да води битка на живот и смърт с капиталистическата партия БСП? Как уважавания от Елена г-н Мангал, извинете – Иван Костов не забеляза драстичното нарушение на българските и на международните закони? Къде блее, или по-точно къде цвили г- Петър Стефанов Стоянов, наречен кой знае защо Пешо Коня? Ами вой-водата Каракачанов, ами г-жа Маузер…, Мозберг – е, вие се сещате за коя става дума.
Турско-комунистическото правителство начело с премиера Сергей Дмитриевич Станишев грубо погази българската конституция и всички български и международни закони. Политическите партии, представени в българското Народно събрание мълчат. В такъв случай аз питам: какво е България? Защото поне едно е безпощадно ясно – това не е държава. Това расистко антибългарско чудовище е всичко друго, само не и държава. Още по-малко можем да кажем, че е държава на българите.
Ангел Грънчаров – Елтимир
05 октомври 2005 година


--------------------
PM
Top
Mistique
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Елтимир има ли го някъде като документ или пак е негласно? Аз прегледах сайта на правителството, но няма нищо....
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Сведенията идват от сигурни хора, работещи в социалните служби. щом съм сложил името си, значи вярвам на тези хора. А съответните документи трябва да бъдат изискани от парламентарните сили. Нали точно това казвам. Ама те не са знаели? Нали затова са там, за да знаят. Ако пък случайно са пропуснали да научат, то аз ги подсещам. Сега те са на ход. На ход са и всички българи, които трябва да намерят своята форма на протест.


--------------------
PM
Top
Хунор
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 491
Участник # 14
Дата на регистрация: 12-July 05



На тези Българчета нищо не им дават, родителите им се трепят и едвам свързват двата края. ЗА тях няма социални помощи и безплатен ток!


User posted image
User posted image
User posted image
User posted image
User posted image

Волене направи нещо за тези Българчетата!


--------------------
"???????? ?? ???????? ???? ?? ??????,
?????????? - ??? ?????????? ? ???.
????????? ???????? ? ????????".
??? ???
PM
Top
Raubtier
Публикувано на: 15.3.2006, 12:18
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 24
Участник # 270
Дата на регистрация: 2-March 06



Всеизвестно е, че ние българите сме дискриминирани по всякакви начини...То да бяха само помощите за циганетата... Уви, за българските деца се сещат само по Коледа, което е крайно убидно, позьорско и жалко! Държавата не насърчава по никакъв начин младите хора да останат тук...явно всичко зависи от нас, сами да се възпитаме на любов към Родното и да пожелаем да останем тук...
КОлкото до АТАКА...сега може да ме нападнете за мнението ми, ама аз мисля, че това е партия без никакви цели и перспективи...хората в нея са само на думи...Пак се получи като в "Приказка за стлбата"... АТАКА се възползва от това, че на хората им писна да бъдат лъгани от останалите прашари в парламента...но нищо не прави..Да прави разни митинги и демонстрации...но какво от това? Не виждам да е повлияла с нещо на ония господа народни представители...невиждам да е постигнала нещо в полза на изморения и ограбен народ!
А циганетата...тях никой не ги е спрял да ходят на училище...да учебниците са скъпи и вече не са безплатни...да не говорим,че в училищата изискват куп други помагала, които струват пари..Ама защо само циганите ще се подпомагат?Държавата на тях ли залага? От тях ли очаква да излезе едно продуктивно и образовано поколение?! Оф абе нямам думи...мога много да пиша..ама няма смисъл...щото няма да напиша нищо ново...
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020