www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Най-после признаха


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Най-после признаха
Eлтимир
Публикувано на: 7.10.2005, 20:13
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



НАЙ-ПОСЛЕ КАЗАХА
Тази вечер по телевизия СКАТ бившият депутат Веселин Бончев каза, че съществува план, според който до 2030 година България трябва да бъде турцизирана и циганизирана на 60 процента. От 1993 година насам аз непрекъснато твърдя, че съществува план, според който България трябва да бъде ликвидирана като държава на българите до 2030 година. Вече не помня колко пъти и къде съм го писал. Общото в двете твърдения е годината 2030. Бончев каза нещо за някакъв план “Баязид-2”. Дали планът се нарича именна така, не се наемам да твърдя, обаче за годината съм сигурен – тя е 2030. До тази година в България трябва да са останали най-много два и половина милиона етнически българи. Останалите е предвидено да бъдат “редуцирани”, тоест умъртвени.
Защо на Бончев бе позволено да назове тази година и да изрече част от истината не се наемам да гадая. Важното е друго. Бившият депутат също така уверено заяви, че всички български правителства през последните 15 години са наясно с българоубийствения план. Обаче всяко едно от тях му съдейства. Правителствата, избрани с гласа на българския народ способстват за изтреблението на същия този народ. Истина е, няма какво да се заблуждаваме. Видяхме как социалното правителство на БСП, в съюз с турците на Доган и евреите на Симеон Сакс /и така нататък…/ с поредното шоково увеличение на цените, с приемането на US базите и с поощряването на турско-циганската инвазия се постараха да изпълнят плана на своите господари предсрочно. До пролетта е предвидено ние, българите като етнос да намалеем поне с половин милион. Значи на правителствата няма какво да се надяваме. Небългарският политически елит ни е отписал и милост от него не можем да очакваме. Това са фактите. Това са страшните, безжалостни факти.
Ние, българите обаче искаме да живеем. Поне аз така си мисля. Всеки от нас тайничко се надява именно той и неговото семейство да оцелеят. Няма да се получи. Никой няма да се спаси, ако си въобразява, че изходът е в поединичното спасение. Нас са ни обрекли на смърт и е наивно да мислим, че ще избегнем участта си. Затова най-добре е да помислим какво можем реално да направим за своето спасение.
Този път няма да кажа какво предлагам. Вместо това призовавам всеки от вас да помисли и да напише своето предложение. Може би всички ние, може би нашите обединени усилия ще успеят на направят невъзможното. И през 2030 година, вместо мъртва, вкочанена, изстинала - ще се надигне от пепелищата възкресена България и ще се възроди за нов живот. Както нееднократно го е правила през хилядолетната си история.
Ангел Грънчаров – Елтимир
07 октомври 2005 година


--------------------
PM
Top
Mistique
Публикувано на: 7.10.2005, 20:24
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Елтимир за първи път ли чуваш за плана Баязид?

Аз съм потресена.....щото знам за този план от преди години (когато беше само Баязид), знам че го дискутирахме, но с кого, кога........не помня. smil4334ad4cc8e95.gif

И не помня откъде да изровя наново информацията....въртят ми се руснаците в главата, но не съм сигурна.....

Някой друг помни ли?
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Публикувано на: 7.10.2005, 20:29
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ти обеща, че ще превеждаш неща, които пишем тук и ще ги разпращаш където прецениш. Защо не го направиш? Мисля, че с това би могла най-много да помогнеш. А после само ще ни пращаш линкове с публикациите. Ето нещо реално, с което можеш да се заемеш. Ние нямаме други хора, които да го направят, а е нужно. Не можем да правим всичко двама-трима, а останалите да стоят наоколо и да наблюдават. Трябва всички да правим по нещо. Само така ще постигнем успех. Останем ли само двамата със Севар, рано или късно ще ни затрият. И после - мълчание, нищо. Нима това искате?


--------------------
PM
Top
Mistique
Публикувано на: 7.10.2005, 21:06
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Добре! Аз го виждам като един интернет сайт с нов вход откъдето да се избира езика, а оттам да се влиза в материалите / статиите и новините.

Форума спокойно може да остане същия но да се отворят нови секции на други езици.

Фото форума може да остане същия но да се побликуват имената на снимките на съответните езици.....

Какво ви е мнението?
PMEmail Poster
Top
Севар
Публикувано на: 7.10.2005, 21:51
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



QUOTE (Mistique @ Oct 7 2005, 09:06 PM)
Добре! Аз го виждам като един интернет сайт с нов вход откъдето да се избира езика, а оттам да се влиза в материалите / статиите и новините.

Форума спокойно може да остане същия но да се отворят нови секции на други езици.

Фото форума може да остане същия но да се побликуват имената на снимките на съответните езици.....

Какво ви е мнението?

Може и отделен сайт, може и на този. Техническите въпроси лесно ще се решат, въпроса е как да намерим хора, които да превеждат безплатно. Досега никой не е откликвал на призивите. А сайт с такава информация на чужд език няма в българския интернет, следователно има голяма възможност да се вдигне доста шум. Съществува здрава информационна бариера по тези въпроси, а казват, че сме живеели в информационния век...
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Mistique
Публикувано на: 7.10.2005, 22:12
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Добре де Севар - БГНС имат и на Английски и на Германски. Кой им го превежда? Какво стана с Боян? Как се развива организацията? Гледам, че кореспондират с централния европейски националистически сайт тука: Европейски Национален фронт

Аз ще превеждам колко мога, но вие сте толкова "продуктивни" че ще питам за подкрепления. smil3dbd4e398ff7b.gif Имам няколко хора впредвид....
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Публикувано на: 7.10.2005, 22:28
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Не е нужно да се превежда всичко. Има неща, които разбираме само ние помежду си. И тъй като трябва да спазваме нашите вътрешни правила, а те изключват всякакви командирски заповеди и нареждания, то защо не превеждаш онова, което мислиш, че е полезно да се преведе? Преведи онова, което според теб би могло да въздейства върху англичаните, примерно. И после заедно да помислим къде можем да разпратим тези текстове. Освен поставянето им в нашия сайт, няма да е зле, ако тази информация бъде разпространена навсякъде, където това е възможно.
Това е моето предложение към всички, които желаят да помогнат. Пък и така ще видим кои са истинските ни приятели.


--------------------
PM
Top
Севар
Публикувано на: 7.10.2005, 22:43
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Аз мога да пратя може би около 300 статии за цигани в текстов формат. Ако се хвана, ще събера поне още стотина сигурно. Не включвам сканираните, които са в Галерията на сайта. От всичките тези могат да се изберат най-въздействащите и най-обхватните, които показват тежкото положение като цяло.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Mistique
Публикувано на: 7.10.2005, 22:53
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Изпратете ми ги на емай- почвам от неделя.....
PMEmail Poster
Top
Севар
Публикувано на: 7.10.2005, 23:15
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



smil4334abded4493.gif само ми пиши на коя поща на ЛС.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Атила
Публикувано на: 8.10.2005, 10:58
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 85
Участник # 37
Дата на регистрация: 23-July 05



aз мога да помогна с преводи на немски ама чесно казано лично не виждам никакъв смисъл от това. Не вярвам, че някой ще се затича да ни помага - според мене сами трябва да си помогнем и да не очакваме никаква подкрепа извън границите на България.


--------------------
«Ego sum Attila flagellum Dei»
PM
Top
100именъ
Публикувано на: 8.10.2005, 13:40
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



Че за това вече и най-накрая почна да се говори по-публично от преди е прекрасно! Но нека видиме кой го казва! Лицето Веселин Бончев е бил депутат и е много ама много тясно свързан с висшите етажи на червената партия БСП! Той обаче твърди, че всички правителства през последните 15 години били помагали за ликвидирането на България и нейната нация! Е да ама през тези въпросни 15 години БСП не веднъж беше във власта, а въпросното лице не веднъж през това време беше в парламента като депутат от същата тази партия! Това не значи ли, че той също е съучастник в цялата тая работа!

На мен това всичко ми звучи като виц! А на вас?


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 8.10.2005, 13:45
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Мнението ни не се различава: "Защо на Бончев бе позволено да назове тази година и да изрече част от истината не се наемам да гадая." Изглежда когато една истина почне да си пробива път, кукловодите нареждат на техни хора и те да заговорят по въпроса, но така, че да объркат аудиторията. Защо г-н другарят Бончев не ни каза всичките тези неща още когато ги е научил, ами е изчакал чак досега? Ние обаче няма да се съобразяваме с кукловодите, ами ще говорим за всичко. Пък ще видим кой ще излезе прав накрая.


--------------------
PM
Top
100именъ
Публикувано на: 8.10.2005, 13:52
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



Ами точно де! Точно на едно мнение сме!

Айде да се запитаме, защо като от СКАТ са толкова загрижени, не поканят хората които ги говореха тези неща отпреди 100 години дето се вика, тогава когато никой не говорише за тези неща, а дори напротив, тези приказки бяха набеждавани за идиотски, като покрай тях набеждаваха и тези като Елтимир които ги говореха!





--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
Севар
Публикувано на: 8.10.2005, 18:01
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



За сметка на това лудия "жрец на Тангра" Йоло Денев го канят навсякъде. Нашата идея не бива да излиза на светло, а да бъде осмивана и погавряна. Но не са познали. smil4334a79125a1c.gif
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020