www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> До пичовете, които се регистрират 100 пъти


Страници: (2) 1 [2]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> До пичовете, които се регистрират 100 пъти
Tien
Публикувано на: 20.9.2007, 18:31
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 133
Участник # 1 005
Дата на регистрация: 15-June 07



Вижте се само, цялата жалка банда. Дори и никовете ви сякаш са напазарувани от Метро. Толкова сте еднакви и глобализирани. Промити мозъчета, изпрани с най-новия Bonux 3 в 1. Сега сте в MTV-style. Какво следва? Да чакаме и азис да се появи и да пръдне тука?
PM
Top
Севар
Публикувано на: 20.9.2007, 22:16
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Всички тези акаунти са на едно и също лице. Вижте темата "Изсраелски хакери". Странно защо евреина замлъкна точно, когато спряхме да го банваме. И "голямата оста" Силвия Мирчева, и тя нещо замлъкна. Или си е глътнала езика, или нещо друго има в устата й в момента.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Според информация от Апенините, беснеенето на евреите е продиктувано от провала в техните планове за раждането на оня, когото повечето наричат "Антихрист". Хората от пл. "Св. Петър" са забелязали, че Мирчева побесняла, когато съм споменал за нейните мераци да тя да бъде вещицата Чакал, от която ще се роди Антихриста. От еврейка и неслучаен /думата те я написаха/ българин. Във втория случай същия експеримент провеждат апостолите на Осин. Само че в този случай майката е българка, затова детето също е момиче. Може би ЛЕМС не са знаели за тези техни конкуренти. Онова, което аз не знам, е дали така нареченото "Даново коляно" са хазари или семити. Или пък и самите талмудисти не знаят. Та проверяват разни варианти.
Онова, което със сигурност знаем, не само аз, а и други хора - че юдеите са много объркани. И уплашени. Което не означава, че ще спрат дза хапят и да изливат змийската си отрова. Но че ще се провалят - това е повече от сигурно.


--------------------
PM
Top
Tien
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 133
Участник # 1 005
Дата на регистрация: 15-June 07



QUOTE (Севар @ Sep 20 2007, 10:16 PM)
Всички тези акаунти са на едно и също лице. Вижте темата "Изсраелски хакери". Странно защо евреина замлъкна точно, когато спряхме да го банваме. И "голямата оста" Силвия Мирчева, и тя нещо замлъкна. Или си е глътнала езика, или нещо друго има в устата й в момента.

А, ясно значи е един който се е клонирал. То затова акъла му е колкото на овцата Доли. А и блее само по команда smil4334a43204b20.gif А ако тази команда идва оттам дето казва Елтимир, значи хайвана яко го е загазил
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 21.9.2007, 22:25
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Абе да си плаща, след като толкова много иска да пише.
За чифути по 10 милиона евро на година струва само. Ако няма толкова, къдей тръгнал да иска?!

Банковите сметки са:

В лева:
IBAN: BG34 CECB 9790 1027 661900
BIC на ЦКБ АД: CECBBGSF

В евро:
IBAN: BG75 CECB 9790 4427 661900
BIC на ЦКБ АД: CECBBGSF

основание за плащане: годишна лицензия за публикации
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 22.9.2007, 16:09
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Сканирай бордерото и го изпрати на e-mail: zapoznat@voininatangra.org до половин час, че пръста ми е залепнал вече на калвиша "delete".
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 22.9.2007, 16:31
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Тези типове и типчета идват тук, за да ни отклоняват вниманието от важните неща. Идват, за да мърсят и да омаловажават последиците, настъпили след нашите разкрития. И най-вече последиците, настъпили вследствие на идеите ни.
Малко им остана да мърсят.


--------------------
PM
Top
Публикувано на: 22.9.2007, 19:10
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Да, направиха ме и сега мога ти трия юдейските съобщения, дегененерат, такъв. Нямам намерение да дискутирам с вас, копелета шибани чифутски.
Елтимир
PM
Top
ime
Публикувано на: 22.9.2007, 19:26
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 484
Дата на регистрация: 10-July 06



хаха Borgo, прочетено отзад на пред значи огроб. или О, гроб. Хехе, чифутчетата почнаха вече и собствените си гробове да копаят.


--------------------
"????????? ?? ?? ?????? — ???? ?????????"
PMUsers Website
Top
gеorgi_nz
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (ime @ Sep 22 2007, 07:26 PM)
хаха Borgo, прочетено отзад на пред значи огроб. или О, гроб. Хехе, чифутчетата почнаха вече и собствените си гробове да копаят.

Те отдавна са си изкопали гробовете. Сега само ги дооправят : да са им идеални стените и ръбовете. Както и още малко ги придълбочават - за по сигурно че няма да миришат на останалите след тях обитатели на Земята. Понеже евреина и приживе душата му мирише отвратително. smil4341944e6b0c8.gif


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 24.9.2007, 18:43
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Видях, че и "самвоин" се е върнал. Тъкмо бях сканирал статията от 1991 година, от която е преписвал Антон Рачев, духовния наставник на "самвоин". Рачев много статии е преписвал от мен, но тази е публикувана във вестник и мърдане няма. Мислех да я пусна в галерията като нагледен материал. Сега констатирам, че моите нагледни материали не засягат никого. С гадните провокаторчета нямам намерение да влизам в диалог. Не съм анархист, но ми харесва една мисъл на анархистите: "С врага не се спори, а се бори". Който иска толкова много да разговаря с Елтимир, да заповяда. Адресът ми е известен.


--------------------
PM
Top
gеorgi_nz
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Как така се е върнал?
Нали беше гризнал БАНичката?


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top

Topic OptionsСтраници: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020