www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Те са тук и не се крият


Страници: (4) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Те са тук и не се крият
Eлтимир
Публикувано на: 10.10.2005, 12:33
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Съжалявам, че трябва да пусна само текста, без илюстрациите. Ще пуснем и тях, но по-нататък. Сега четете:
ТЕ СА ТУК И НЕ СЕ КРИЯТ

Вървите си по улицата и виждате автомобил. Ford Sierra 1.6 L. Софийска регистрация – СО 7369 ТА. Дотук нищо особено. Обаче на двете задни странични стъкла са поставени сенници с ето тази емблема:

Такъв шофьор веднага ще бъде арестуван и ще бъде съден по чл. 108 от НК за проповядване на фашистка идеология, нали така. Имаше такива случаи, дори някои
антифашисти бяха задържани заради употреба на символи, наподобяващи /?/ Свастика. Сега ще кажете, че макар да сме демократична страна, то и демокрацията си има граници. Правилно. Въпросният автомобил не бе украсен със символи на Третия райх, а с емблемата на турската терористична организация “Сивите вълци”. Това се случи на 10 октомври 2005 година в центъра на Ботевград. Без на никого да направи впечатление. Дори бдителните чекисти от ДС – НСС нищо не забелязаха.

Не е зле да поразсъдим. В криминал-демократична България хитлеристките символи са забранени. Забранени са символите на една отдавна несъществуваща политическа сила. Правилно или неправилно, сега няма да обсъждаме. Обаче в същото време са разрешени символите на една откровено терористична организация, забранена не само у нас, но по цял свят. Нещо повече. През 80-те години на 20 век така нареченото Турско национално освободително движение извърши серия атентати в България. Изби невинни хора, между които жени и деца. Не успях да намеря снимка на емблемата на Сивите вълци, обаче ви показвам емблемата на ТНОДБ. А доказан факт е, че ТНОДБ представлява българския клон на Сивите вълци у нас. Продължител и правоприемник на ТНОДБ, пък е прословутото ДПС. Почвате ли вече да се усещате какво става в България?

Ще направя малко отклонение. След палежа на Партийния дом през август 1990 година, между останалите задържани бил Илиян Ценов, член на ръководството на БСДП - Немарксисти. Върху стената на килията в следствения отдел на ДС на ул. “Развигор” № 1, Илиян видял надписа “Бен боз курт”, “Аз съм сив вълк”. Илиян се заинтересувал и малко по-късно научил, че въпросният сив вълк бил освободен от ареста и се включил в новосъздадената Движение за права и свободи на турците и мюсюлманите в България. Така се наричаше официално ДПС в самото начало. И ето същинският въпрос.

Много се говори, че ДПС е етническа партия. Турският циганин Ахмед Демир Доган реагира като включи в своята организация много етнически българи. Също и цигани. Така обвинението остава да виси във въздуха, стана трудно доказуемо. Обаче същите врагове и разобличители на ДПС кой знае защо забравят да споменат по-опасния момент, че Ахмед Демир Доган всъщност ръководи една терористична организация, започнала своята дейност с атентати и убийства. И ако сега те действат полузаконно, то е защото държат властта в ръцете си. Обаче не забравят да ни напомнят кои са и какво умеят. Доган не пропуска случая да заплаши с нелегалния период на ДПС, а шофьорът на Ford Sierra 1.6 L със софийска регистрация – СО 7369 ТА съвсем открито поставя емблемата на Сивите вълци върху задните странични стъкла на своя автомобил. Сивите вълци са тук и даже не си правят труда да се крият. Тайните ни служби бездействат. Изпълнителната власт приема терористите и убийците за свои коалиционни партньори, даже управлява с техен мандат. В каква държава живеем?

Искате факти? Дадох ви ги. Сега е ваш ред.

Ангел Грънчаров – Елтимир

10 октомври 2005 година


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 10.10.2005, 12:36
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Материалът заедно с илюстрациите засега е пуснат тук: http://isperih.narod.ru/boz_kurt.htm


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 25.10.2005, 21:11
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Човекът се оказа собственик на автомивка от Етрополе. Протеже на полк. Павлин Димитров, както и можеше да се предположи. Той изобщо не е знаел какви емблеми е окачил и никога не е чувал за никакви Сиви Вълци. Той горкичкият познавал само вълците, за които ходел на лов заедно с Павката Димитров. И той, собственикът на автомивка всъщност бил голям патриот. даже националист, може да се каже.
Ей, погледнете какви Служби си имаме и ми кажете можем ли да им имане някакво доверие? Можем ли да очакваме нещо добро от тях? Можем ли да вярваме, че Службите защитават България, а не Турция? Къде живеем и в кой век? Във всеки случай това не е България и ние не се намираме в 21 век.


--------------------
PM
Top
LETO
Публикувано на: 25.10.2005, 21:20
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



Всъщност, националистите в България имат ли някакъв утвърден символ и ако има дай да го лепим на нашите стъкла. После ще се правим на ударени, че не знаем к`во представлява, ама много ни харесва!


--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 26.10.2005, 10:11
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Приказката ни беше за Службите. Ето писмо, което написах и изпратих до един от шефовете на НСС - София. Пешо, за когото става дума е шефът на НСС - Ботевград подполковник Петър Петров, бивш офицер от ДС.
"Не е зле Пешо преди да пристъпи към поредната си провокация, да изтрезнее. Все такива ги измисля, та почвам да се съмнявам дали е наред.
Предпоследното предложение беше да съм съставил някакъв фалшив документ на компютъра. Срещу добро заплащане. Отговорих, че с изработване на фалшификати НЕ се занимавам. Вчера обаче беше върхът. Да съм отишъл някъде си, където да стана свидетел на някаква свада, а после да свидетелствам пред съда. Срещу пари, естествено. Пак отказах. Хубаво, ама ако доскоро ми предлагаха тези неща по улиците, вече почнаха да идват тук, защото аз рядко излизам, откакто се поразболях. Тоя Пешо няма ли началници, които някога обещаваха разни нещо? Включително, и че няма да има повече провокации.
Тоя път ще се разпищя така, че цял свят да ме чуе! Ще опиша провокациите, откъде идват, ще дам описанието да го преведат на няколко езика и ще го пусна из цялата Мрежа. Нека цял свят научи с какви идиотщини се занимават българските Служби. И какви морални изроди работят там."


--------------------
PM
Top
LETO
Публикувано на: 26.10.2005, 23:19
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



Това са за мен напълно неадекватни действия, на тези хора не им ли е станало ясно за толкова години, че няма да им мне номера.
С действията си показват (дано не се заблуждавам) пълна неадекватност или непрофесионализъм......което не е лошо, прозират слаби места.


--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 2.11.2005, 10:11
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Днес, 2 ноември колата с емблемата на "Сивите Вълци" отгово беше паркирана в центъра на Ботевград. Явно в тоя град НСС са преминали на заплати към ДПС и МИТ /турското разузнаване/. Кой вече смее да каже, че в България службите защитават българската държава? Аз твърдя, че службите вече работят за присъединяването на български територии към Турция. Някой да ми възрази?


--------------------
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 2.11.2005, 11:20
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (Елтимир @ Nov 2 2005, 10:11 AM)
1.Кой вече смее да каже, че в България службите защитават българската държава?
2.Аз твърдя, че службите вече работят за присъединяването на български територии към Турция.
3.Някой да ми възрази?

1. Все някой заблуден (нямащ достъп до информация и ако лови само (к)анал1 и БТВ) може да го твърди от незнание. Което не го оправдава.

2.Това значи, че тези служби не са наши служби, а вече чужди. А чуждите служби на наша територия знаем как им се вика - ШПИОНИ, ДИВЕРСАНТИ. А с диверсантите също знаем как се постъпва - растрелват се ( за по хуманно и цивилизовано последното може да стане и под упойка).

3.Аз нямам причина.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Azerath
Публикувано на: 2.11.2005, 21:27
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



А аз имам друг въпрос. Българските служби работили ли са някога за България? И кога (ако някой отговори с "да")?


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
Севар
Публикувано на: 2.11.2005, 23:20
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Как бе, те са най-големите патриоти - великите бранители на вилает Мангалистан! smil4334a8edcde62.gif
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 3.11.2005, 10:28
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Днес колата пак си беше там и пак със същите сенници с емблемата на "Сивите Вълци". Според полицай, оправданието било, че "човекът си бил купил сенниците на битака и не знаел какво представляват". Вече знае. Защо не ги маха? Да ви кажа ли?
Защото се ползва с покровителството на полк. Павлин Димитров, както и на местните ченгета от НСС, замесени в наркотрафика. А покрай тая работа - свързани със структурите на "Сивите Вълци". Е, такова нещо няма по цял свят. Обвинявам пряко службите за сигурност в сътрудничество с терористична организация, забранена по цял свят, соча конкретни факти, а те си траят. Утре като ви спрат за нещо, като решат да ви попитат нещо, отговорете им, че те са бандити, престъпници, наркотрафиканти, терористи и нямат моралното право да закачат вас, честните хора. Такова трябва да бъде отношението ни към спецслужбите. Вервайте ми, даже Чобанов няма да възрази. Щото и той май се облажва от наркодоларите...


--------------------
PM
Top
Иван
Публикувано на: 3.11.2005, 11:37
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



Така е!
Никой не бива да се доверява на тия служби. Не бива дори да ги търси за помощ, защото може да стане по-лошо. Трябва всеки да се огледа, да намира все повече хора от роднините си, приятелите си и т.н., за да изгражда отбранителни структури.
Нека си мислят, че ни пазят или че ни контролират.
Така един ден ще разберат, че ние сме си изградили кръговете на отбраната и те са се оказали извън тях.

Никаква вяра на службите!
Никакво взаимодействие с тях!
И никаква милост!
PM
Top
Севар
Публикувано на: 3.11.2005, 17:22
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Вижте "Независимост", април 2003, стр. 3
материала "Днес Халифат, а утре?"
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Севар
Публикувано на: 3.11.2005, 17:52
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



На фона на тези неща целия им фалш и смехотворност лъсва.
http://dnes.dir.bg/LISTS/BASICPLACE-DNES/news_820697.php
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 3.11.2005, 21:05
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Допълнение към темата за Халифата от днешните новини: "При специализирана акция полицията в Пазарджик откри боен арсенал в две къщи в квартал Изток.
Обискирани са пет адреса в квартала, съобщи БНР.
В дома на 55-годишния Мехмед са иззети 71 бойни ловни патрони, както и ловна гладкоцевна пушка 12-ти калибър.
У съседа му 29-годишния Али е открит автомат “Калашников”, 7.62 мм и комплект пълнители към него."
После се досещате какво ще се случи. Изсипва се тумба от 200-300 цигани пред РПУ-то, задържаните мангали биват освободени, а оръжието - върнато.
Ей, готвят ни кървава баня, а ние стоим със скръстени ръце! Моето лично мнение е, всеки българин да се снабди с оръжие и да го крие в случай на опасност. Нито на полиция можем да разчитаме, нито на армия. дошло е време българите сами да се защитаваме, ако не искаме да ни избият като пилци. При това да не забравяме, че оръжието е нещо относително. Дабре заострена пръчка арматурно желязо е добро оръжие, а нейното притежание не се преследва от закона. Та не е зле всеки в дома си да си има нещо подръка за неканени гости.


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (4) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020