www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Атаките срещу сайта


Страници: (10) 1 2 [3] 4 5 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Атаките срещу сайта
Eлтимир
Публикувано на: 1.11.2007, 20:56
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Има ли връзка между лошата Интернет връзка и Службите? Доказателства нямам. Обаче забелязвам една закономерност, която не може да не направи впечатление. Когато сайтът не работи, проблеми с връзката нямам. Заработи ли сайта, проблемите идват. А и онова сведение за "устройството", към което съм бил вързан не е за подминаване. Човекът ми каза, че няколко души сме били вързани към това устройство, и всички сме имали проблеми с нета. Е, как да не заподозре човек ръката на ДС, тоест на скъъъпото ни НСС? А защо точно сега? Георги го е забелязал пръв. Върнало се е скъпото ни Чобанче. При негрите явно не му е харесало. Та Чобанчето се е върнало и проблемите ни почнаха. Чобанчето изглежда не може да прости, че заради разкритията, свързано с групата ЛЕМС, то, горкото трябваше да се раздели с удобния си пост и да замине при негрите в черна Африка.
Да има нещо неясно?


--------------------
PM
Top
Миро
Публикувано на: 1.11.2007, 20:59
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Идва ми на ум, че просто са ти кастрирали скоростта на интернета, защото точно тогава излизат такива съобщения.
PMUsers Website
Top
Дари
Публикувано на: 2.11.2007, 12:57
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



Проблемите продължават. Достъпа до форума беше забранен кардинално.Преди тази мярка се прилагаше само върху Елтимир и някой не му вярваха, че има подобни проблеми, но сега когато всички имахме ограничен достъп и сме подложени на цензура вече няма да има такива, които да се съмняват, че тук се действа целенасочено и атаките не са плод на параноични пристъпи.
Antijew беше предложил някой от София да посети хостинг компанията, но явно няма кой да се ангажира с такъв вид задача, а и админи отдавна не съм виждала да се вясват във сайта за да дадът някаква яснота по въпроса за проблемите през последните месеци.
Питам, какво правим?

Този път проблема беше от друго естество. От хостинг компанията казаха, че имало срив в база данни или там където се пише най-много.
PM
Top
Дари
Публикувано на: 2.11.2007, 13:04
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



Това пуснах в Алтермедиа, но там коментара ми изчаква одобрение и незнам дали ще го публикуват, затова го пускам тук.

1. Дари : Your comment is awaiting moderation.
November 2nd, 2007 at 1:23 pm

“- Не ме интересува това. Важното е, че се криминализира, че за това даваме затвор”-Т.Дончева

Преди да дадат затвор обаче,дават цензура. Вчера в сайта на “Движение Воини на Тангра” , Ангел Грънчаров-Елтимир изнесе имена на агенти и доносници работили за ДС-НСС и днес върху сайта е наложена цензура. Цензурата обаче не спира само до там. Пощите на участници в сайта също са ограничени и с това се цели пълна изолация и невъзможност от комуникация. Стила на китайската комунистическа партия/ККП/ като налагане на интернет цензура и репресии над неудобните на власта се практикуват и в България, очакваме разстрели и по стадионите в комунистическа бивша България.
PM
Top
PUSHER
Публикувано на: 2.11.2007, 13:14
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 76
Участник # 503
Дата на регистрация: 22-July 06



Не може ли този сайт да се премести на друг хост? И при мен всяка вечер от 1 месец насам има forbidden, error и всякакви подобни простотии!
А верно, защо ги няма админите?
PM
Top
Дари
Публикувано на: 2.11.2007, 13:20
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



QUOTE (PUSHER @ Nov 2 2007, 01:14 PM)
Не може ли този сайт да се премести на друг хост? И при мен всяка вечер от 1 месец насам има forbidden, error и всякакви подобни простотии!
А верно, защо ги няма админите?

Щом засичаш проблем нищо не ти пречи да се обадиш на хостинг компанията без значение от часа. Имат дежурен. Набираш тел:02/953 41 55 и ти се включва гласа на електронен оператор. Няма какво да го чакаш да си свърши пледоарията, а веднага натискаш на клавиатурата на телефона ти 2 и се свързваш директно с дежурния.Питаш защо сайта е спрян и не работи/ не, че ще ти кажат истината/, но след като им кажеш, че не работи ще го пуснат в рамките на 2-3 мин.

Всеки, който засече проблем, да действа по гореописания начин.
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 2.11.2007, 13:23
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Трябват ми някои данни. Адрес на хостинг компанията и някакви имена. Време е за кратко приятелско посещение. Аз от своя страна ще се разровя за азотна киселина. Може да се разходя и до село да видя дали не е останала и аманиева селитра. Тоест идкуствен тор, както му казват селяните. А пирони и топчета от лагери ще се намерят. Тези цветенца тябва да се наторят обилно.
Проблемите в сайта са свързани с някои амбиции на така наречения гИнерал Ибан Чобанов. Абе, чобане, абе, овчар смотан, не ти ли беше достатъчно, че заради връзките ти с ГРУ те отстраниха от поста, та се натискаш пак?
Дошло е време да бъде публикувана секретната папка на г-жа Мирчева от групата ЛЕМС. Също и на една снимчица, от която ще се види светлата физиономия на Исидорчо, който сега ми прави номера с нета. По-точно да се види един негов жест с дясната ръка и да питам тогава чифутите шибани как могат да му имат доверие и да му поверяват наблюдението над Елтимир.
Е, Чобанка, ке се бориме или сос саби ке се колиме?


--------------------
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 2.11.2007, 13:26
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



И да отида до хостинг компанията, какво трябва да направя според вас..?! Да си взема сървъра под мищница и да го инсталирам в къщи ли..?!!! Ще ми напълнят главата с технически обяснения, които не разбирам, ще ми се извинят за неудобството и на следващия ден ще си е пак същата... Дайте по-конструктивни предложения! Готов съм да съдействам физически на място, стига да си струва..
PM
Top
Дари
Публикувано на: 2.11.2007, 13:30
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



QUOTE (Елтимир @ Nov 2 2007, 01:23 PM)
Трябват ми някои данни. Адрес на хостинг компанията и някакви имена.

Адрес: гр. София 1408, бул Витоша 139, вх. Б, ет. 3, ап. 8
Любомир Иванов Любенов
тел:02/953 41 55
PM
Top
PUSHER
Публикувано на: 2.11.2007, 13:38
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 76
Участник # 503
Дата на регистрация: 22-July 06



Щом вашите обаждания не дават траен резултат Дари... и да се обаждм и да не се обаждам, все тая. Този сайт трябва да се премести но нов хост. Смятам, че това е единственото разрешение на проблема.
PM
Top
Дари
Публикувано на: 2.11.2007, 13:55
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



QUOTE (PUSHER @ Nov 2 2007, 01:38 PM)
Щом вашите обаждания не дават траен резултат Дари... и да се обаждм и да не се обаждам, все тая. Този сайт трябва да се премести но нов хост. Смятам, че това е единственото разрешение на проблема.

Аз мисля, че и да се премести сайта на нов хост проблемите ще са еднотипни...Цензурата в интернет е повсеместна така, че и да се премести май ще бъде излишна гимнастика...За сега решението го виждам чрез атака от непрекъснато звънене при проблем.
PM
Top
antijew
Публикувано на: 2.11.2007, 15:39
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (PARADOX @ Nov 2 2007, 01:26 PM)
Дайте по-конструктивни предложения! Готов съм да съдействам физически на място, стига да си струва..

Какво значи "стига да си струва"? Без проба не може да разберем.Предвид едрите ти габарити и представителна осанка, думите ти очи в очи биха имали тежест.Няма да ги оставяш да те въвлекат в техническа терминология, а ще им кажеш, че не това те интересува, а нормалното функциониране на сайта, което е тяхно задължение и за това им се плаща.Да не забравят и, че наскоро ни увеличиха таксата с не малко, защото персоналните посещения в сайта са станали доста.А ако нещо се одървят, може и да изпробваш бюрото им...за по-така...


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 2.11.2007, 15:46
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



Ами като ще е гарга, да е рошава...!!! Спорт-Здраве, имаш ли свободен 1 час в понеделник..?! Пък и ако има (сигурен съм, че има) и други желаещи, които живеят в София, да се организираме една по-голяма група и да им отидем на гости...
PM
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 2.11.2007, 15:55
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



Нямам свободно време.
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 2.11.2007, 16:05
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



Ами надявам се останалите да имат...
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (10) 1 2 [3] 4 5 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020