www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Атаките срещу сайта


Страници: (10) « първа ... 2 3 [4] 5 6 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Атаките срещу сайта
antijew
Публикувано на: 2.11.2007, 16:08
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



Парадокс, нямах в предвид да сформираш група и да се действа така.Предвид гореизложените ми аргументи се обърнах към теб.Почне ли да се сформира група, трябва да е за нещо по-сериозно според мен,а и трудно се сформира...все на някой нама да му пасне,я време/час/,я нещо друго.Не, че не е маловажно това, което става със сайта,но засега може да се пробва само с една персона...,ако не стане тогава ще му мислим пак.


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 2.11.2007, 16:11
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



Нямам нищо напротив! Ще отида в понеделник, за да са там някои от шефовете. Ще се опитам и да ги снимам и да им кача физиономиите тука, поне да ги знаете кои са...
PM
Top
antijew
Публикувано на: 2.11.2007, 16:22
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (PARADOX @ Nov 2 2007, 04:11 PM)
Нямам нищо напротив! Ще отида в понеделник, за да са там някои от шефовете. Ще се опитам и да ги снимам и да им кача физиономиите тука, поне да ги знаете кои са...

Така ще е най-добре. Наблегни да обръщат всички от работещите там, малко по-специално внимание на сайта, предвид честите проблеми. Може и да им намекнеш, че има доста посетители, които са им вдигнали мерника...


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 3.11.2007, 11:00
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Обичам да се разхождам по Витошка. Казват, че там понякога разни изперкали типове имали навика да скачат от третия етаж след обработка с киселина. Ще взема да отида и да проверя на място. Свободно време имам и не ми пречи нито акъл, нито образование. Мисля да го направя сам, предпочитам да нямам съпроцесници. Ако ме хванат, разбира се.


--------------------
PM
Top
antijew
Публикувано на: 3.11.2007, 11:20
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (Елтимир @ Nov 3 2007, 11:00 AM)
Обичам да се разхождам по Витошка. Казват, че там понякога разни изперкали типове имали навика да скачат от третия етаж след обработка с киселина. Ще взема да отида и да проверя на място. Свободно време имам и не ми пречи нито акъл, нито образование. Мисля да го направя сам, предпочитам да нямам съпроцесници. Ако ме хванат, разбира се.

Изчакай да мине понеделник...Не си струва да "изгориш" по този начин.
На мен няма да ми коства кой знае колко да им се обаждам всеки ден да го пускат.Ето днес им звъннах в 6.35ч. да пуснат след като пак беше спрян.Лягам късно, но ставам и рано така, че няма да е дълго време спрян.Пък и нали понеделник ще имат посещение...


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 3.11.2007, 11:31
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Омръзна ми от номерата на доставчици-агенти. То не беше само Цветомир Йолов, то не беше само Исидор Боянов, писна ми накрая! Някога като се ядосах и на ДС им прекратяваха отпуските. Сега не съм много във форма, но все ще се стегна за едно изпълнение. Поне после дълго ще се говори какво се е случило на прекрасната улица Витошка. Това трябва да служи за поука на всички такива долни типове. Стига сме ги предупреждавали, време е нещо да се направи. И тъй като няма кой друг да го направи, ще се заема с малко трудова дейност. Имат няколко дни време да ме дадат под съд за заплаха, ако им стиска. Само ще кажа, че не заплашвам, а предупреждавам. Понеделник ще отида в нашата фирма при Исидорчо, който някога беше скинар, а днес е само свиня. Като Йоловия. Ама наближава Коледа и е време за колене на свине.
Мещееееееер! Нямаше ли из Русе една свиня за колене? Отдавна не съм ходил натам, дали да не се поразходим заедно?


--------------------
PM
Top
Публикувано на: 3.11.2007, 12:25
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Мещера на 07.11.07г.ще се намира в София за поредното си дело по "открадната"от него кола.
Частните обвинители-туркинята и летеца,няма да дойдат.Торонто,Канада си е баят далеко...Там емигрираха,след като не оставиха неосрано място и човек в Отечеството.

Парадокс,делото ми е от 2 следобед,ако искаш сутринта можем да се видим и да идем заедно на Витошка.
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 3.11.2007, 12:37
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Няма да е зле и аз да дойда. Мещер, що не минеш предишния ден през Ботевград? Тук има къде да спиш, а на сутринта ще отидем заедно до София. Много ми се разхожда по Витошка, а и от Съдебната палата имам някои спомени.


--------------------
PM
Top
Публикувано на: 3.11.2007, 12:40
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Не знам дали ще спастря пари за идване с колата.Както споменах,и финансовото,и семейното ми състояние е в колапс.
Тая една надежда но,Божа работа.
Най-вероятно ще пътувам с автобуса.
Иначе-на драго сърце!
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 3.11.2007, 13:15
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



В такъв случай предния ден вземи автобус до Ботевград, а на следващия ден ще отидем заедно до София. Каня те. Имам и едни книги да ти давам. А снощи ми донесоха една ракия, съвсем малко отпихме от нея. Та казвай дали да я пазя.


--------------------
PM
Top
Публикувано на: 3.11.2007, 13:28
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Нека да мине и утре.
Ще се обадя в понеделник.
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 3.11.2007, 18:04
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ето какво написах до един от агентите на Чобанов. Пратих му го в писмо, но го пускам и тук, за да няма недоразумения:
""Уже с осени потянулись толпы голодных крестьян в город."
Не съм гладен и не съм крестянин. Аз съм Елтимир, който винаги побеждава. Кажи му го на чобанката и да престане, защото тоя път ще се лее кръв."
Фразата на руски е от него, от агента. Моите думи са отговор на тая фраза.


--------------------
PM
Top
Публикувано на: 4.11.2007, 10:44
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Ето това ми даде тая заран.

Май не можах да го кача свястно,но пак беше: ФОРБИДЕН!...

Прикачен файл ( : 24 )
Прикачен файл  Forbidden.doc
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 4.11.2007, 17:59
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Мещер, моля те, вземи ме с теб. Измислил съм нещо голямо. Повече копелетата шибани няма да те викат, само да дойда.


--------------------
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 5.11.2007, 10:24
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (Мещера @ Nov 3 2007, 12:25 PM)
Мещера на 07.11.07г.ще се намира в София за поредното си дело по "открадната"от него кола.
Частните обвинители-туркинята и летеца,няма да дойдат.Торонто,Канада си е баят далеко...Там емигрираха,след като не оставиха неосрано място и човек в Отечеството.

Парадокс,делото ми е от 2 следобед,ако искаш сутринта можем да се видим и да идем заедно на Витошка.

Нямя нужда Мещер! Върши си рабобата! След малко отивам сам!
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (10) « първа ... 2 3 [4] 5 6 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020