www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Агентурическо


Страници: (6) 1 [2] 3 4 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Агентурическо, агенти, евреи, ченгета, стражари и апаши
Миро
Публикувано на: 18.11.2007, 10:08
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



QUOTE (antijew @ Nov 18 2007, 12:06 AM)
Мите, само да те предупредя, че тази работа дето си я замислил ще излезе ялова!
Ангел, Митето започна пръв... и ще е най-добре да си получи заслуженото.

Кой е Мите и какво е започнал?
PMUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 18.11.2007, 10:26
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Митето е един, който през 1990 година сипа по чаша спирт в кухнята на служебното си жилище на бул "Стамболийски" в София. Тогава за пръв и последен път през живота си пих спирт.
Спомням си през 90-години, когато ходехме - и Митето, и аз - на събранията на една партия, забравих вече името на партията, Митето често употребяваше думите "жена ми, еврейката", които думи тогава много ме озадачаваха. Не знам, какво значат, вервайте ми.
За последен път се видях с Митето, когато той макар и много болен, сипа по чаша вино. Беше миналата година, ако не ме лъже паметта. И от дума на дума и от чаша на чаша, Митето ми сподели, че е офицер от ГРУ. Митето е един от организаторите на кампанията срещу мен в тоя форум. Преди да почне тая мръснишка кампания, нямаше не само дума, но и намек за него. Ако пишех на хора за Митето, пишех само хубави неща. Само че кой знае защо Митето нещо много е чувствителен на тема "ГРУ" и много се ядосва, когато изкарвам разни факти за тази благотворителна организация. Митето най-много се ядоса когато разказах как съм избягал от Пансиона за благородни девици край гр. Балашиха, Подмосковието. Но тъй като според видни участници в този и други форуми, аз страдам от параноя, спирам до тук. Ще продължа във втората си част на своята биографична книга, където ще бъде изнесено всичко за Митето. Трите му имена, година на раждане, а и някои снимки. Книгата си я пиша за себе си, Билярчо нека да е спокоен, няма да му я натрапвам.


--------------------
PM
Top
antijew
Публикувано на: 18.11.2007, 10:28
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (Миро @ Nov 18 2007, 10:08 AM)
QUOTE (antijew @ Nov 18 2007, 12:06 AM)
Мите, само да те предупредя, че тази работа дето си я замислил ще излезе ялова!
Ангел, Митето започна пръв... и ще е най-добре да си получи заслуженото.

Кой е Мите и какво е започнал?

Миро, Митето е подвизаващия се тук под ника Loengrin, а предния му ник е Вотан. Оня дето Ангел каза, че е споделял, че дъщерите му го наричат гой. А бе най-добре ще е да си смени ника с ГОЙко МИТИч. А една от машите му тук е violence/баннатия/Биляр. Онази вечер ги засякох към 4.00 сутринта тук да си хортуват...а и не само аз.violence/Биляр/ си направи даже и блог като лемс да плюе по Елтимир, ама като гледам то си е явно, че за това са създадени блоговете им. Похрачиха малко и двамата и спряха да ги ползват. Смешници! violence, грабвайте се с Loengrin и отивайте в блога ти да си храчете на воля.
А какво е започнал Митьо, Миро, той си знае. Засега няма да го казвам на всеослушание. Димитре, ще се подхлъзнеш...!


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
antijew
Публикувано на: 18.11.2007, 10:32
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



А! Елтимир, ме е изпреварил. Описал е Митето добре, все пак го познава.


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 18.11.2007, 10:45
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Един от главните упреци на Митето към мен, е че не съм поел попадената ми от Силвия Мирчева ръка. Е, аз пък знам, че като подадеш ръката си на акула, тя ти я отхапва. До рамото. Затова предпочетох да откажа всякакви контакти с Мирчева. От който отказ Митето кой знае защо още повече се разлюти. На негово място не бих се лютил толкова. Живее в центъра на София, в един прекрасен блок на прекрасното УБО, тоест НСО, както демокраДично се нарича сега тази благочестива службичка. Как бих постъпил на мястото на Митето? Бих си гледал живота и не бих се занимавал с хора, които знаят прекалено много. И на които хора не им пречи нито акъл, нито образование да изнесат фактите на бял свят. Пък да става каквото ще! Бих си изтеглил агентурата и повече не бих се врял между шамарите.
А, да, още една подробност. Някои авери на Митето много се лютят от контактите между Дунавски, Волжски и Кавказки българи. Е, това вече изобще не мога да го разбера!
Мите, да приказвам ли повече? И моля те, като стар приятел те моля, спри да пиеш спирт. Пий си биричка, за да нямаш проблеми с малките сиви клетчици. Или най-добре пий само чай. без ром и без коняк, обаче.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 18.11.2007, 11:32
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ако някой е забелязал спиране на сайта в момента, когато пак се поде темата за ГРУ, трябва да му кажа, че е параноик. Никакво спиране на никакъв сайт не е имало, а който мисли обратното, да отиде на доктор. Препоръчително е докторът да носи фуражка. Докторът от своя страна ще му каже, че не само не е имало спиране, но и сайт не е имало. А утре няма да има и Интернет. И който почне да твърди, че някога е имало такова нещо като Интернет, ще бъде затварян в лудница за назидание на останалите. И няма да има параноя, няма да има грижи, и всички ще бъдем усмихнати. Като американци.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 18.11.2007, 13:37
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



В Старозагорския затвор бяхме заедно с едно момче от Кърджали. Казваше се Иван Василев Янков, българин. В края на 1986 година Иван си излезе от затвора. Няколко седмици по-късно, на 29 декемри у тях пристига милиция и ДС. Иван научава, че съгласно незнамкой си член от Закона за Народната милиция е изселен в Априлци, Ловешко. Без никаква конкретна причина. Вземат го и го помъкват по етапните, където Иван посреща и Новата година.
Минаха няколко месеца. Ходих му на гости, видяхме се, говорихме. По убеждение Иван беше български националист. Един ден получавам писмо от този български националист, в което той ми пише, че из Априлци пуснали слух за него, че е турчин. И че е изселен, защото бил развял турското знаме на центъра на Кърджали. "И сега какво, Ангеле? Да си го извадя на центъра на Априлци, за да им покажа, че не съм рязан? Това ли искат?"
Защо разказвам тази история? Защото на някого много му се иска да си сваля гащите и да почна да размахвам разни работи. Защото от 1987 година до сега някои другари изобщо не са се променили. Нищо, че сега се наричат господа.
Хайде сега да видим кой ще се хване за главата, защото се разнесла приказката, че на крадеца шапката му гори.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 18.11.2007, 14:32
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Длъжен съм да изясня още нещо. За мнозина конфликтът тук е личен. Не, не е личен. Напротив, много от моите противници и дори врагове са ми симпатични като хора. Не подценявам и тяхните интелектуални възможности. Обаче така или иначе конфликтът е факт. Само че това не е конфликт. Това е една проточила се битка между руското ГРУ и наша, българска неназована засега група. Битката бе започната от ГРУ още през 2003 година. Длъжен съм да призная, че не са слаби противници, в никакъв случай не са. Та ще помоля всеки, който не иска да се забърква в подобни истарии, да стои настрана. Не всеки може да устои на ударите. Най-вече на психологическите удари. Повярвайте ми, на някого могат да му бъдат достатъчни 3-4 писъмца, съставени с помощта на определена технология, за да промени поведението и мисленето си на 180 градуса. С което не намеквам за никого, а онези, които се познаят, ги съветвам да замълчат, след като веднъж са се наакали.
И така, този конфликт е създаден и поддържан от ГРУ. Доказателствата са достатъчно. Толкова достатъчно, че вече и други ги забелязват, без някой да им е подсказал. А защо е цялата работа, не знам. За подробности се обърнете към В. Корабельников. Ако не успеете да го намерите, Митя ще ви помогне, те се познават лично, доколкото ми е известно. И все пак, според мен е най-добре да последвате съвета от филма "Матрицата": "Видиш ли агент - скъсвай се да бягаш!"


--------------------
PM
Top
Миро
Публикувано на: 18.11.2007, 17:19
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Цялата тази дандания ми прилича на опит за някакъв преврат, вътрешен или външен-няма значение. Идва ми на ум веселата мисъл, че един колобър иска да смени друг колобър(после ще обясня защо ги пиша с малка буква), защото първия не е това, което трябва да бъде, а втория мисли, че може да покаже верния път. smil3dbd4dbc14f3f.gif И се почват едни конспирации, недоизказани неща, които само много тесен кръг хора разбират, привличане на съмишленици и откриване на врагове, търсене под дърво и камък на неща, които или съществуват или не ... Всичко това придружено с много гняв, нерви, обидни думи и в двете посоки...

За кой ли път се убеждавам колко наивно дете съм smil4334aa05d5cb2.gif Може и да ми се смеете, но ще ви призная, че откривайки преди много години този сайт и форум аз очаквах да заваря Колобър(не се смейте smil4334ad1724132.gif ) тук и то истински. Поне един ... Е, и аз не знам защо точно такова очакване съм имал, отдавна беше и не помня вече. Може би защото Колобър е институция, заслужаваща доверие, защото Колобър значи преди всичко мъдрост.
Елтимире, не приемай това лично, защото когато за пръв път видях подпис "Колобър" в сърцето ми трепна усещането, че това не е един човек, а по-скоро някакъв Съвет от мъдреци и с това усещане бях дълго време(поредната илюзия, ама пусти мерак най-после да срещна знаещи и мъдри люде до там води). Даже си бях "заплюл" още двама-трима от форума за такива smil4334ac775281d.gif

Да, ама не ... поредната приказка за мен свърши. Я най-добре аз да си гледам моята работа, а някой ден пък може и истински Колобър да срещна smil4334ac775281d.gif
PMUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 18.11.2007, 17:33
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Не, Миро, не съм Колобър. Наскоро един човек ми каза: "Ти досега можеше да бъдеш колобър, но сам си избра другия, трудния път". Е, избрах си го. За добро или за зло си избрах не да чакам, а да се опитам нещо да променя. Дали вината е в мен, дали е само и единствено в мен - не знам. Май се провалих, така излиза. Да, не станах Колобър. И по-добре, че не станах.
Нека не забравяме - Проклятието, което сега, след повече от 1100 години чакаме да изтече, е било произнесено от Колобър. Само че странно, никой не пита какво е преживял този човек, за да произнесе такова страшно Проклятие. Както и мен сега никой не ме пита за много неща. Та по-добре, че не станах колобър.


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 18.11.2007, 22:17
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 100
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Цялата тази дандания ми прилича на опит за някакъв преврат, вътрешен или външен-няма значение. Идва ми на ум веселата мисъл, че един колобър иска да смени друг колобър(после ще обясня защо ги пиша с малка буква), защото първия не е това, което трябва да бъде, а втория мисли, че може да покаже верния път. smil3dbd4dbc14f3f.gif И се почват едни конспирации, недоизказани неща, които само много тесен кръг хора разбират, привличане на съмишленици и откриване на врагове, търсене под дърво и камък на неща, които или съществуват или не ... Всичко това придружено с много гняв, нерви, обидни думи и в двете посоки...
-------------------------------------------------------------------------------------------------

Няма преврати Миро, щото и аз не съм колобър, просто един обикновен Българин. Но това е достатъчно. Грешката на тези, които търсят колобри е, че не разбират,че да си обикновен събуден Българин е достатъчно. Не е нужна титла или прозвище, което да е сигурно, че е напълнено с магични и свръхестествени сили.

Това, което се наблюдава е един чутовен двубой между Миналото и Настоящето на Елтимир, заради Бъдещето. Двубой, в който не всякога страничния наблюдател, може да остане неопръскан от калта му. А когато се опръска с калта му, вече не е само наблюдател.
Самия Алтимир в тоя двубой се чувства слаб и неуверен, затова търси съюзници. Миналото вечно взема надмощие и покварява Настоящето. Неговите белези са пороците. Те са завесата, която затуля Бъдещето.
Няма преврати, само превратностите на Съдбата.
Алтимир има едно важно оръжие - отровата от жилото на Скорпиона, но вместо да го забие в себе си, заради Победата, той го забива в мене, за да остане в опиянението на Миналото, вероятно завинаги.
PMEmail Poster
Top
PARADOX
Публикувано на: 19.11.2007, 10:08
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (Jordan_13 @ Nov 18 2007, 10:17 PM)
Цялата тази дандания ми прилича на опит за някакъв преврат, вътрешен или външен-няма значение. Идва ми на ум веселата мисъл, че един колобър иска да смени друг колобър(после ще обясня защо ги пиша с малка буква), защото първия не е това, което трябва да бъде, а втория мисли, че може да покаже верния път. smil3dbd4dbc14f3f.gif И се почват едни конспирации, недоизказани неща, които само много тесен кръг хора разбират, привличане на съмишленици и откриване на врагове, търсене под дърво и камък на неща, които или съществуват или не ... Всичко това придружено с много гняв, нерви, обидни думи и в двете посоки...
-------------------------------------------------------------------------------------------------

Няма преврати Миро, щото и аз не съм колобър, просто един обикновен Българин. Но това е достатъчно. Грешката на тези, които търсят колобри е,  че не разбират,че да си обикновен събуден Българин е достатъчно. Не е нужна титла или прозвище, което да е сигурно, че е напълнено с магични и свръхестествени сили.

Това, което се наблюдава е един чутовен двубой между Миналото и Настоящето на Елтимир, заради Бъдещето. Двубой, в който не всякога страничния наблюдател, може да остане неопръскан от калта му. А когато се опръска с калта му, вече не е само наблюдател.
Самия Алтимир в тоя двубой се чувства слаб и неуверен, затова търси съюзници. Миналото вечно взема надмощие и покварява Настоящето. Неговите белези са пороците. Те са завесата, която затуля Бъдещето.
Няма преврати, само превратностите на Съдбата.
Алтимир има едно важно оръжие - отровата от жилото на Скорпиона, но вместо да го забие в себе си, заради Победата, той го забива в мене, за да остане в опиянението на Миналото, вероятно завинаги.

Кой няма пороци..?!! Всички сме хора... Ти пороци нямаш ли Йордане, че си тръгнал да се занимаваш с чуждите..?!! Не бях чувал досега, че за да си националист и патриот, трябва да си непорочно заченат и прочее... И ти го знаеш много добре, както и аз... Само едно се питам.!! Защо превръщаш размахването на чуждото бельо в спорт и свое хоби...?!!! Взе да става лошо времето в планината и май се чудиш, какво да правиш...?!! Ако е така ти предлагам следното... Предполагам, че знаеш, че девиза "Здрав дух в здраво тяло" не са го измислили комунистите, а си е една много стара истина... Та вземи се в ръце (има доста елементарни техники и тренировки) и свали някое кило и спри да разправяш на хората разни врели-не кипели...!!! Не ядеш месо, не пиеш и не пушиш от скоро, и то не защото си се извисил духовно, а защото си се уплашил да не гушнеш чемшира...!!! За какви преходи по 40-50 километра в балкана ми говориш, след като не можеш да се наведеш да си завържеш обувките...?!! Само ти си знаеш от колко години не си си виждал онази работа...?!!! Или пак си измислям..?!! Я качи една твоя снимка тука да ти видят хората суратя и какъв нескопен шопар си, и после пак им говори за пороци и духовно извисяване...!!!
PM
Top
anti666
Публикувано на: 19.11.2007, 10:54
Quote Post












Елтимире, Елтимире! Нали не беше получил снимката на Йордан? А сега гледам изведнъж си я получил, че даже си я дал на когото трябва. Какво ще кажеш и по този въпрос? Наистина, чувството ти да не ходиш в Планината е било верно. Не заради теб, обаче!
Top
PARADOX
Публикувано на: 19.11.2007, 11:07
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (anti666 @ Nov 19 2007, 10:54 AM)
Елтимире, Елтимире! Нали не беше получил снимката на Йордан? А сега гледам изведнъж си я получил, че даже си я дал на когото трябва. Какво ще кажеш и по този въпрос? Наистина, чувството ти да не ходиш в Планината е било верно. Не заради теб, обаче!

Нямам я въпросната снимка! Споко.... Ако я имах, признавам, че щях да я кача тука та да видят всички нагледен пример за поговорката "Присмял се хърбел на щърбел"... А сега нещо по-конкретно за това кой какви пайжини плете Викторе... Как и защо стигна до извода, че аз съм този който кара Ангел да си сваля текстовете от сайта..?!! И тук е мястото да попитам Ангел, защо като го питат нещо конкретно (както в този случай) не дава конкретни отговори...?!!!
PM
Top
anti666
Публикувано на: 19.11.2007, 11:09
Quote Post












Миро, как си представяш колобъра? Както по филмите, като някой побелял мъдрец с горда осанка, който живее високо в планината и изговаря само мъдрости? Вярваш ли и че дори тук да има някой от тях, той ще бие барабана и ще си сложи надпис - "Аз съм български колобър". Тези спосoбности може да ги има всеки Българин, но може и след време да ги изгуби (заради начина си на живот например). Отделно че колобър не е титла или звание някой да го дава, както БПЦ дава на поповете грамота, че е завършил Семинария. Това си идва от вътре, не е задължително дори да се наричаш такъв, за да си наистина такъв. Проблемът е да се наричаш такъв, ако не си. Дори в закона Торе има точка как трябва да се постъпва с кам-колобър, загубил дарбата си и лъжещ, че все още е такъв или със самозванците. Има го в материали, ако не му е ударена и на него секирата.
Разбирам разочарованието ти, но за да не се разочароваш, не бързай да се очароваш. Точно ти можеш не само да мислиш, но и да го чувстваш. Послушай какво ти говори сърцето.
Ако прочетеш внимателно написаното от Йордан за Съвета (ясно от какво е породено чувството ти), ще разбереш, че се отнася за Космическия Съвет (Плеядите), чийто член може да бъде всеки българин... след смъртта си.
Никъде не е отрекъл или потвърдил съществуването на земен, български Съвет, тук и сега. Не очаквай обаче, че някой публично ще обяви -" Да, аз съм от Съвета. Трябва да направите това и това!" Особено след като се размятват снимки и компромати наляво и надясно.
Надявам се да си ме разбрал.
Top

Topic OptionsСтраници: (6) 1 [2] 3 4 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020