www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Агентурическо


Страници: (6) 1 2 [3] 4 5 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Агентурическо, агенти, евреи, ченгета, стражари и апаши
Eлтимир
Публикувано на: 19.11.2007, 11:20
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



"Как и защо стигна до извода, че аз съм този който кара Ангел да си сваля текстовете от сайта..?!! И тук е мястото да попитам Ангел, защо като го питат нещо конкретни (както в този случай) не дава конкретно отговори...?!!!"
Дал съм отговори, макар в лично писмо. Друг трябваше да го напише, не аз. Затова ще цитирам част от моето писмо до него:
"Аз сам ще се махна, но преди това държа да бъдат махнати материалите ми. След клеветите срещу мен не ми остава друго. Все пак имам и достойнство. Заплахите са заради разобличенията ми за връзките между НСС и ГРУ. Димитър Радев сам призна пред мен, че е офицер от ГРУ. Видя се как той застана на страната на Мирчева. Нещата са пределно ясни. Капката, която преля чашата на търпението ми, бяха изцепките на Йордан. Някои са чели, говорили на жена ми, и така... А Йордан побесня заради лично писмо до ***, в което му писах, че отказвам да отида в Родопите, защото отношението на Йордан към мен не е добро. Никакви обвинения, никакви опити за компромати. Видя какво последва.
Има още много. След рождения си ден не съм пил нито капка. Седя си вкъщи и внимателно наблюдавам всичко. Получавам и по мъничко информация. Само където несправедливо обвиняват Парадокс. Той дойде да ме агитира да не напускам сайта и сега ми се сърди заради моята упоритост."
Писмото, за което стана дума, се оказа, че съм го получил, но не съм му обърнал внимание, защото е било отбелязано като прочетено. Видях го едва като почнах да си разчиствам пощата. Снимката може да съм я показвал след епитета "мършояд", но не съм я давал на никого. Имам още много да кажа, но ще премълча. Виждам, че тук цари пълно объркване на понятията, а не съм аз тоя, който ще вземе да изправя кривици. Нека всеки си вярва в каквото си иска, моите знания на никого не са нужни.


--------------------
PM
Top
anti666
Публикувано на: 21.11.2007, 2:50
Quote Post












"А сега нещо по-конкретно за това кой какви пайжини плете Викторе... Как и защо стигна до извода, че аз съм този който кара Ангел да си сваля текстовете от сайта..?!! "

Че кога въобще съм стигал до такива изводи, нямам спомен. Елтимир им се кани на тия материали отдавна и сам да си решава какво да прави. Дали ще намери сили да се пребори сам с демоните си или веднъж предал другарите си ще изгори всички мостове след себе си, за да остане в Миналото.
По интересен е въпроса със снимката на Йордан, дето уж я няма, а пък излиза че се е показала точно в удобния момент на правилния човек, който после я използва по предназначение. А дали въобще е и на Йордан, не се знае, макар че той е достатъчно корав българин да счупи на някое анаболно мутре вратлето. С такъв номер егото му не може да се засегна, заплахите също не вървят.
А понеже тук се спомена и за колобри, както и Вотан, самият Елтимир ми прати негова снимка преди време с надписа "колобър". А после нещо стана, някой на някого се обиди и от колобър, Радев се превърна в агент на ГРУ. От приятел стана смъртен враг. Как и защо - не е съвсем ясно. В случая обаче съм на страната на Елтимир, и то не заради приказките му относно Радев, а заради друго събитие (ако наистина е било, което само Вотан може да каже). Така че Миро, познато ми е чувството ти, но това не означава, че всички са вътре в кюпа. "Чухте ме и не ме разбрахте, видяхте ме и не ме познахте!" е рекъл някога един от най-великите Балагури.
Top
PARADOX
Публикувано на: 21.11.2007, 4:38
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (anti666 @ Nov 21 2007, 02:50 AM)
"А сега нещо по-конкретно за това кой какви пайжини плете Викторе... Как и защо стигна до извода, че аз съм този който кара Ангел да си сваля текстовете от сайта..?!! "

Че кога въобще съм стигал до такива изводи, нямам спомен. Елтимир им се кани на тия материали отдавна и сам да си решава какво да прави. Дали ще намери сили да се пребори сам с демоните си или веднъж предал другарите си ще изгори всички мостове след себе си, за да остане в Миналото.
По интересен е въпроса със снимката на Йордан, дето уж я няма, а пък излиза че се е показала точно в удобния момент на правилния човек, който после я използва по предназначение. А дали въобще е и на Йордан, не се знае, макар че той е достатъчно корав българин да счупи на някое анаболно мутре вратлето. С такъв номер егото му не може да се засегна, заплахите също не вървят.
А понеже тук се спомена и за колобри, както и Вотан, самият Елтимир ми прати негова снимка преди време с надписа "колобър". А после нещо стана, някой на някого се обиди и от колобър, Радев се превърна в агент на ГРУ. От приятел стана смъртен враг. Как и защо - не е съвсем ясно. В случая обаче съм на страната на Елтимир, и то не заради приказките му относно Радев, а заради друго събитие (ако наистина е било, което само Вотан може да каже). Така че Миро, познато ми е чувството ти, но това не означава, че всички са вътре в кюпа. "Чухте ме и не ме разбрахте, видяхте ме и не ме познахте!" е рекъл някога един от най-великите Балагури.

Позволи ми да наблегна на една част от горния ти поуст! "..ако наистина се е било..."...!!! Въпреки "ако-то" си взел страна за себе си...!!! Ми хайде да направим така, че да няма "ако-та"..!!! "ако-тата" ни осмърдяват душите...!!! Нека ако на някой му мирише на "ако-та", да не предполага кой и защо е пръднал, а директно да си попита, кой се е насрал...!!! Радвам се, че малко по-малко тук започва да се говори откровенно и директно...
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 21.11.2007, 8:36
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



"Как и защо стигна до извода, че аз съм този който кара Ангел да си сваля текстовете от сайта..?!! И тук е мястото да попитам Ангел, защо като го питат нещо конкретни (както в този случай) не дава конкретно отговори...?!!!"
Дал съм отговори, макар в лично писмо. Друг трябваше да го напише, не аз. Затова ще цитирам част от моето писмо до него:
"Аз сам ще се махна, но преди това държа да бъдат махнати материалите ми. След клеветите срещу мен не ми остава друго. Все пак имам и достойнство. Заплахите са заради разобличенията ми за връзките между НСС и ГРУ. Димитър Радев сам призна пред мен, че е офицер от ГРУ. Видя се как той застана на страната на Мирчева. Нещата са пределно ясни. Капката, която преля чашата на търпението ми, бяха изцепките на Йордан. Някои са чели, говорили на жена ми, и така... А Йордан побесня заради лично писмо до ***, в което му писах, че отказвам да отида в Родопите, защото отношението на Йордан към мен не е добро. Никакви обвинения, никакви опити за компромати. Видя какво последва.
Има още много. След рождения си ден не съм пил нито капка. Седя си вкъщи и внимателно наблюдавам всичко. Получавам и по мъничко информация. Само където несправедливо обвиняват Парадокс. Той дойде да ме агитира да не напускам сайта и сега ми се сърди заради моята упоритост."
Писмото, за което стана дума, се оказа, че съм го получил, но не съм му обърнал внимание, защото е било отбелязано като прочетено. Видях го едва като почнах да си разчиствам пощата. Снимката може да съм я показвал след епитета "мършояд", но не съм я давал на никого. Имам още много да кажа, но ще премълча. Виждам, че тук цари пълно объркване на понятията, а не съм аз тоя, който ще вземе да изправя кривици. Нека всеки си вярва в каквото си иска, моите знания на никого не са нужни.
Оная вечер тъкмо написах горното и натиснах да го пусна, когато сайтът спря. После един друг беше засякъл ЛЕМС във форума на "Атака" и ми прати снимка. А пък Митето Радев с помощта на посредници звъни до единия от админите и праща заплахи. Какво мога да добавя?
Парадокс беше човек, допринесъл най-много за разобличаването и прогонването на Мирчева пролетта тази година. Парадокс направи много и за излизането на книгата "Невидимата атака", в която биват разобличени агентите на ГРУ и някои техни български слуги. И както няколко пъти е ставало с други хора, които реално са помагали, срещу Парадокс почна кампания. Това достатъчно ли е? За мен е достатъчно да си направя изводите.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 21.11.2007, 9:49
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



"А понеже тук се спомена и за колобри, както и Вотан, самият Елтимир ми прати негова снимка преди време с надписа "колобър". А после нещо стана, някой на някого се обиди и от колобър, Радев се превърна в агент на ГРУ. От приятел стана смъртен враг. Как и защо - не е съвсем ясно. "
Няма никакво противоречие. Не всеки издържа на безбройните удари. На някои им протягат ръка от друго място, те приемат и така стават зависими. Не съм казвал, че Радев ми е смъртен враг, дори ми е жал за него. Само че сега той следва не своята, а чужда воля. Допускам, че това е дори против неговото желание. Впрочем ако Димитър Радев не притежаваше някои способности и знания, той не би станал почетен член на Института "Евразия". За жалост, сега Димитър Радев работи против България и против Българите. Добрата новина е, че силите му са намалели значително, иначе би предивзвикал големи поразии. Жалко за стария ми приятел. Нито е първият, нито ще бъде последния, който се огъва.


--------------------
PM
Top
anti666
Публикувано на: 21.11.2007, 13:12
Quote Post












"Позволи ми да наблегна на една част от горния ти поуст! "..ако наистина се е било..."...!!! Въпреки "ако-то" си взел страна за себе си...!!!"

Казвам ако, защото би било редно да чуем и другата страна - тази на Димитър Радев. Иначе тук по сталинистки някой се обявява за враг на народа и толкова. Пресният случай с Тиен, обявена за еврейка, агент и какво ли още не. Вотан не е банван оттук и би могъл сам да даде ясен отговор верно ли е че се е обявявал пред Елтимир за човек на ГРУ или това е фантазия на Ангел. Както и на другото нещо - какво е станало в експедицията до Централна Азия. За да им е ясно и на други, които четят тук, знае се, че при опит за търсене на Шамбала група руснаци, между които и двама българи се случва нещо неприятно (били са облъчени). От тях само един остава жив - Димитър Радев, Вотан. Въпросът е откъде е дошъл удара - от хора/агенция или от самото място? Защото това дава отговор и на останалите въпроси.

Top
anti666
Публикувано на: 21.11.2007, 14:23
Quote Post












"И както няколко пъти е ставало с други хора, които реално са помагали, срещу Парадокс почна кампания"

Елтимире, недей по еврейски да извърташ нещата. Точно Парадокс започна камапанията и заплахите. Нямам спомен, някой преди това да го е споменавал, освен в една стара тема, където си позволи пък да заплашва и Антиджу. Макар и да си го изтрил, има го документирано в поста на Искрица, която е копирала изтритата тема.
http://www.voininatangra.org/modules/ipboa...?showtopic=1540
Цитирам;
"Пари не си взел в това съм сигурен, но се чудя какво се е счупило в душата ти, че ще ходиш да пееш на камъните?!!! Ходи и си каляй краката, но на края да не стане тъй, че някой почернен да пее на твоя камък... "

И като пишеш това "На някои им протягат ръка от друго място, те приемат и така стават зависими" за Вотан, не се ли отнася и за теб? Щото, цитирам;
"Парадокс беше човек, допринесъл най-много за разобличаването и прогонването на Мирчева пролетта тази година"
Мирчева - проблем, който сам си го натресе и после прие протегнатата ръка от човек, за който лично си казвал поне на няколко хора тук, че е агент. Или и това не е верно?






Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 21.11.2007, 14:25
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Понеже точно сега чета „Парола Шамбала-окултната библия” автора описва че този град-държава е достатъчно добре защитен за да не може да се проникне по никакъв съвременен начин на неканени гости. И понеже все пак след нерегламентирано разгласяване на Николай Рьорих за Шамбала – винаги има ентусиасти-навлеци дето да се мъчат да идат там без покана.
Първото което им се случва е да получат предупреждение или на сън или чрез някаква знакова случка, че трябва да се откажат. Накрая ги връхлита удара или облъчване или някоя каменна лавина в планината. Но каквото и да им се е случило – при всички случаи скалните орли и лешояди получават разнообразие в менюто.
Така, че Димитър Радев е късметлия.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Миро
Публикувано на: 21.11.2007, 14:57
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



QUOTE (anti666 @ Nov 21 2007, 01:12 PM)
От тях само един остава жив - Димитър Радев, Вотан. Въпросът е откъде е дошъл удара - от хора/агенция или от самото място? Защото това дава отговор и на останалите въпроси.

В това питане те подкрепям, защото и аз смятам, че отговорът ще осветли доста неща. Имам обаче неприятното усещане, че единственият човек, който може да говори на тази тема няма да иска да говори.

georgi_nz, нещата не са толкова елементарни, както го пише в тази книжка. Не изключвам възможността нарочно така да е написано. От руски източници, които отдавна съм чел и вече съм забравил знам, че в централна Азия има огромно струпване на много и най-различни заинтересовани сили, като част от тези сили са и с извънземен характер. Колко е вярно-не знам. Някой ден, живот и здраве да е само, може и да разберем. smil4334ac775281d.gif
PMUsers Website
Top
Пламен Пасков
Публикувано на: 21.11.2007, 15:05
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Изгонени
Съобщения: 663
Участник # 883
Дата на регистрация: 17-March 07



Трудно се отговаря от болница, която от месеци ти е истинския дом, особенно когато си умиращ инвалид.
Доколкото знам, положението със здравето на Елтимир също не е цветущо.
И двамата имат много знания и трябва, именно ТРЯБВА да си напишат и допишат книгите.
Защо двама толкова надарени и заредени с информация българи трябва да стават тук едва ли не смъртни врагове и да ни правят съпричастни към интригата между тях (защото аз подозирам, че реална причина едва ли съществува), а не работят за България, ако не обединено, то поне независимо един от друг, поне да не си пречат и да не харчат последните си сили и дни за деструктивни неща...
Ненавиждам минорните тоново и мрънкането, но когато става дума за конфликт между двама възрастни, големи хора, мъже, наистина не знам и не виждам с какво мога да бъда по-активен и по-ефективен за разсичането на този идиотски гордиев възел.


--------------------
? ????????: ?????? ??????

?????: +7 495 7723295 ????: +7 495 381 2140
???????: +38 0679863269
????????: 0887 814 925
ICQ: 237712745
skype: plamen_paskov
PMEmail Poster
Top
PARADOX
Публикувано на: 21.11.2007, 16:30
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



"Пари не си взел в това съм сигурен, но се чудя какво се е счупило в душата ти, че ще ходиш да пееш на камъните?!!! Ходи и си каляй краката, но на края да не стане тъй, че някой почернен да пее на твоя камък... "

Викторе, къде тук има заплаха от моя страна към Йордан..?!! Това си е едно обикновенно предупреждение, и то именно във връзка със случилото се с Вотан (доколкото знаем за случилото се)... След това започна всичко...!!! Аз нямам вина, че за Йордан и други хора от сайта фразата "да пееш на камъните" се прие, като да пееш на куките... Именно по тази причина се почна и с обидните епитети от страна на Йордан... Заплахите за саморазправа с него дойдоха след като той прекали с обидните си епитети и сравнения (темата все още си е копирана и може да се види)... "да пееш на камъните", означава да изравниш вибрацията си с тяхната, защото не само водата може да се програмира! Може да се програмира всичко, и всичко може да се използва и като лек, и като оръжие... Всички свещенници пеят (познайте защо), а не четат свещенните писания (независимо от религията)... Не мисля, че който и да е от нас знае правилните мелодии и думи (мантри), за да избегне капани поставени от Просветенни... Това бе причината за предупреждението ми! Нищо повече... После нещата стигнаха до "бельото" и "чашката" на хора които уважавам много въпреки недостатъците им (че кой няма)... В крайна сметка целия панаир помогна на много хора тук да си изяснят много неща, а от това имаше огромна нужда!
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 21.11.2007, 16:34
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Абе, кретени кретенясали! Кой си въобразява, че след заплахите срещу моето семейство ще е останала още дори капка доброжелателност у мен? Кошът отвън е пълен със счупени дискове. Каквото искате да научите, си го търсете сами оттук нататък. Давайте ме под съд, правете каквото искате, пичка ви майчина! Махайте ми текстовете от тук, те не ви принадлежат. След заплахите няма да стоя мирен. Дори в най-големите си кошмари не съм допусккал, че може да сте толкова долни. Не, вие нямате право на живот, тоя народ сам си подписа присъдата. Ако е имало надежда досега, вече я няма, вие сте идиоти!!!!!!!!!!!!!!!!!!


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 21.11.2007, 16:35
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Абе, мръсници, мръсни! Някога да съм се заканвал на децата ви? Е, оттук нататък на някои им е ебана путчицата майчина!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


--------------------
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 21.11.2007, 16:40
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (Елтимир @ Nov 21 2007, 04:34 PM)
Абе, кретени кретенясали! Кой си въобразявау, че след заплахите срещу моето семейство ще е останала още дори капка доброжелателност у мен? Кошът отвън е пълен със счупени дискове. Каквото искате да научите, си го търсете сами оттук нататък. Давайте ме под съд, правете каквото искате, пичка ви майчина! Махайте ми текстовете от тук, те не ви принадлежат. След заплахите няма да стоя мирен. Дори в най-големите си кошмари не съм допусккал, че може да сте толкова долни. Не, вие нямате право на живот, тоя народ сам си подписа присъдата. Ако е имало надежда досега, вече я няма, вие сте идиоти!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ангеле, който обявява лошите си намерения, няма желание да ги осъществи наистина (ако исках да бия Йордан наистина, нямаше да се обеснявам във форума, а просто щях да се "разходя")...!!! Не им се вързвай на разни копеленца, чиято единствена цел е да те изкарат от равновесие (и успяват)... Един малък пример! Като ти драснаха клечката, някой да те е предупреждавал или заплашвал...?!! Тези работи не стават както си ги мислят повечето хора... Знаеш го много добре!!! Успокой се! Не си сам!
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 21.11.2007, 16:41
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Айде, мръсници, давайте ме под съд. Вие сте кретени, идиоти, дебили, имбецили, нищожества, червеи, плужеци. Давайте ме под съд, но заради заплахата срещу детето ми и заради гадостите първият от вас, когото набарам повече няма да диша въздуха на тая земя. Давайте ме под съд, ако ви стиска, нали сте "воини" и гооооооолеми герои. Само предупреждавам, че първят, който ми падне, ще лети из атмосферата на малки късчета. Хайде, ходете се оплаквайте на някой шадраван, вас само за това ви бива, страхливци гадни. Ебал съм ви путката майчина, вече не ми пука от нищо!!!!!!!!


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (6) 1 2 [3] 4 5 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020