www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Какви са доказателствата че Тангра е "ден грее"


Страници: (13) « първа ... 2 3 [4] 5 6 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topic

> Какви са доказателствата че Тангра е "ден грее"
Йордан_13
Публикувано на: 12.1.2008, 12:48
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (tankista @ Jan 12 2008, 12:25 PM)
очевидно не може да бъде отговорено на въпроса, защото отговор - няма. Или по скоро има, и той се състой в мълчанието и увъртането. Аз си казах - Един Директен Въпрос, чака един директен отговор. Моралните ви поучения оставете за себе си. Не ме е страх от Бог, или от които и да било.

И ще,получиш директен Бан. Отговор, за теб няма да има, да ме извинява Пасков, но горепосоченото лице вече не мога да го трая и бих му нашарил задника с една дряновица, ама не само неговия, ами и този на баща му, дето е създал такъв запъртък. Фадромата изпълнява поръчка на мръсните евреи и комуняги и трябва да обезглавен, обесен, да му бъде изтръгнато сърцето и изядено и всякакви други "кръвожадни ритуали" можем да изпълним с него:))) Нищо, че съм вегетарианец, към такива недоносчета, ми се повдига и нямам намерение съботата да си тровя живота с недоносени в комунистическо време юроди.
Предлагам да затегнем контрола във Форума и да се назначат един двама зли модератора, нищо, че това ще ограничи свободата във Форума, защото енергията ни е по-ценна в друга посока, вместо да бъде пиляна в спорове с дегенерати.
Фадромата не подлежи на посвещение и не бива да му бъде давана никаква информация. Подлога е на Иванчо Танев Иванов, и ето откъде идва неговото заяждане

"Тяхното разселване на изток е свързано с петроглифите изобразяващи коли теглени от бикове. Името на тюркския бог Тенгри (шумерското дингир). /б.пр. тези изводи са напълно погрешни. Няма никакви археологически данни за преселения на шумери в Централна Азия. Що се отнася до хуритите, от Испания до Тибет, е също пресилена постановка. Езиковите паралели са на много по-древно синокавказко ниво. А връзката тенгри-дингир е напълно погрешно."

http://www.protobulgarians.com/Kniga%20na%...IGA-CHAST-3.htm
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 12.1.2008, 12:58
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Няма ли някой наистина да му отговори и дискусията да продължи нормално, и да бъде спечелен още един последовател?
-----------------------------------------------------------
Не, Пламене, мерси от такива"последователи". Последователи, които търсят доказателства за Бога, нямат сетива за духовните реалности и не подлежат на посвещение. Самия въпрос: "какво е доказателството?" говори за човек с материални интереси и свръхрационално мислене, а в Тенгрианството като Вяра няма рационализъм и като Вяра, няма нужда от научни цитати на източници, които в по-голямата си част са фалшификати. А когато ги цитираш, ти не казваш Истината - аргументираш се с фалшификати и се изсираш върху нея. Ще допуснем ли това? Не. Бан до гроб.
PMEmail Poster
Top
tankista
Публикувано на: 12.1.2008, 13:01
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 168
Участник # 258
Дата на регистрация: 19-February 06



Вместо да се заканвате с дряновица бихте могли да извадите един източник и по този начин да ме накарате да се засрамя и да призная че сте прави. Но засега излъчвате безсилие.
И да - няма нищо лошо в рационализма - иначе аз мога да вярвам че земята е плоска. И когато е попитат как да го докажа ще използвам запазената ви марка

"Има езотерични знания"


----
дотук доказателства че Тангра, е ден-грее - няма. А ще има ли?


--------------------
User posted image
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 12.1.2008, 13:03
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (tankista @ Jan 12 2008, 01:01 PM)
Вместо да се заканвате с дряновица бихте могли да извадите един източник и по този начин да ме накарате да се засрамя и да призная че сте прави. Но засега излъчвате безсилие.
И да - няма нищо лошо в рационализма - иначе аз мога да вярвам че земята е плоска. И когато е попитат как да го докажа ще използвам запазената ви марка

"Има езотерични знания"


----
дотук доказателства че Тангра, е ден-грее - няма. А ще има ли?

Никакъв източник, няма да ти извадя. Само гръкляна. Вземай си торбата и напускай Форума. Нямаш место тука, нито тези, които стоят зад тебе. Аз лично не вярвам да си на 18 години.
PMEmail Poster
Top
antijew
Публикувано на: 12.1.2008, 13:04
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (Jordan_13 @ Jan 12 2008, 12:58 PM)
Няма ли някой наистина да му отговори и дискусията да продължи нормално, и да бъде спечелен още един последовател?
-----------------------------------------------------------
Не, Пламене, мерси от такива"последователи". Последователи, които търсят доказателства за Бога, нямат сетива за духовните реалности и не подлежат на посвещение. Самия въпрос: "какво е доказателството?" говори за човек с материални интереси и свръхрационално мислене, а в Тенгрианството като Вяра няма рационализъм и като Вяра, няма нужда от научни цитати на източници, които в по-голямата си част са фалшификати. А когато ги цитираш, ти не казваш Истината - аргументираш се с фалшификати и се изсираш върху нея. Ще допуснем ли това? Не. Бан до гроб.

Взе ми думите от устата в общи линии, но по-добре го каза. smil4334abded4493.gif


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
tankista
Публикувано на: 12.1.2008, 13:09
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 168
Участник # 258
Дата на регистрация: 19-February 06



Аз най лесно ще напусна - но въпросите си остават! И докато не отоговорите на тях, хората няма да ви вземат на сериозно.

И един жокер:

Отоговор от типа
*не всички знания са писменни, има и езотерични

- не вървят. Никои не вярва на нищото! Ако хората вярваха в празните приказки, щяха да са вярващи християни.


--------------------
User posted image
PM
Top
JulesW
Публикувано на: 12.1.2008, 13:13
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 60
Участник # 871
Дата на регистрация: 11-March 07



Подкрепям напълно Йордан_13 и Antijew. Аз ,а вярвам и много други хора като мен , които пишат по-рядко и влизат в този форум , защото са попадали на ценна информация и им харесва средата , нагласата и целите на това пространство биваме отекчавани до смърт от малоумните въпроси на хора като Танкиста и безброй манипулатори , които минаха от тук преди него. Смятам , че никой тук не разполага с неограничени време и сили. А това което прави този Танкист е да разхищава енергията и на двете страни. На хората, които влизаме повече да четем и на хора като Йордан , Антиджу , Анти666 , Пламен Пасков , Парадокс и всички други , които пускат ценна информация във форума. Десетки пъти му бе казано , че знанието за Тангра не идва от "научно доказани" източници. Ами като не му допада нека си мисли , че Тангра и Ден Грее нямат нищо общо и да спре да пита или щом не спира (както всички видяхме) нека си получи бан. За мен е повече от основателно.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 12.1.2008, 13:14
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (tankista @ Jan 12 2008, 01:09 PM)
Аз най лесно ще напусна - но въпросите си остават! И докато не отоговорите на тях, хората няма да ви вземат на сериозно.

И един жокер:

Отоговор от типа
*не всички знания са писменни, има и езотерични

- не вървят. Никои не вярва на нищото! Ако хората вярваха в празните приказки, щяха да са вярващи християни.

Напусни и си вземи и въпросите с тебе. Можеш да ги зададеш и на твоите професуря. Щом те не могат да ти отговорят, значи техен си проблем. Ние Знание за това няма да дадем, за да могат после те да си пишат книгите, да добиват с това още повече титли и власт и след това да дойдат и да се изсерът върху нас, точно върху тези, чието Знание е послужило да напишат книгата си. Много добре ги познавам тия плазмодии и за тях няма никаква милост. те са комунисти и евреи и трябва да умрът.
PMEmail Poster
Top
PARADOX
Публикувано на: 12.1.2008, 13:22
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



За да се сложи край на тази безмислена за повечето от нас (надявам се) тема, ще си позволя да се обърна към "Танкиста" от името на всички съфорумци:

- Танкист! Всичко написано в този сайт е пълна измислица и фантасмагории на група откачени, отекчени и скучаещи дегенерати! Неща като Тангра, Тенгрианство и Ден Грее не съществуват и са плод на болните ни фантазии..!!! С това си изявление смятам, че отговорих на всичките ти въпроси (зададени и незададени) и считам темата за логически и физически завършена, заради което моля админите да я заключат...!!!

Ден Грее
PM
Top
tankista
Публикувано на: 12.1.2008, 14:47
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 168
Участник # 258
Дата на регистрация: 19-February 06



С една дума нямате доказателства да затвърдите твърдението че видите ли Тангра значело "Ден Грее". Само незнам с тези нападки докъде точно ще стигнете - може би до кривата круша.

И така - след като нямате с какво да потвърдите или докажете че Тангра=Ден Грее, ще спрете ли да употребявате израза Ден Грее? Или ще се прекръстите на "воини на Ден Грее"
или ще игнорирате факта че говорите измислици и ще карате по старому?


--------------------
User posted image
PM
Top
Публикувано на: 12.1.2008, 14:48
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Пламене,виждам че четеш темата.
Разбирам защо защитаваш танкиста.
Разбирам и желанието ти да пишем повечето оттук и във форума на БГ националисти.
Съветвам те обаче-вземи ти поограмоти ташкото,поговори му,защото той в момента внася РАЗЦЕПЛЕНИЕ между националистите и унищожава зараждащото се приятелство.Ако го прави сам,има начини да бъде спрян.
Аз обаче не вярвам да е сам.

Помисли за по-глобалните последствия от почти сигурния му бан тука...
Какво ще се повлече...
Ще видим обединение точно на кукувден,щото НЯКАКЪВ ИЗПЕРКАЛ ИЛИ ДОБРЕ ПЛАТЕН ЛАЙНАР НЕЩО НЕ МУ БИЛО ЯСНО!!! smil4334aa21c9ca7.gif smil4334aa21c9ca7.gif smil4334aa21c9ca7.gif
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 12.1.2008, 14:54
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



Мещер, успокой топката брат и не се пали за глупости...!!!
Танкиста има правото да бъде това което е в момента! Всичко е въпрос на избор, независимо дали е осъзнат или неосъзнат!!! И в двата случая има последствия... Казвайте на момчето това което иска да чуе и то само ще се отекчи от избора си...!!!

Ден Грее
PM
Top
tankista
Публикувано на: 12.1.2008, 15:04
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 168
Участник # 258
Дата на регистрация: 19-February 06



QUOTE (PARADOX @ Jan 12 2008, 02:54 PM)
Ден Грее

Ден Залезе!

Ден Грее не значи НИЩО! Нищичко! Сами го доказахте с вашето мълчние и увъртане.

Въпроса обаче логично идва - ще спрете ли да се гаврите с Тангра като го наричате, "Ден Грее", или ще се преименувате на ДенГреисти?

Според мен няма да стане нито едно от двете, защото нямате доблест да признаете че сте сгрешили


--------------------
User posted image
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 12.1.2008, 15:08
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (tankista @ Jan 12 2008, 03:04 PM)
QUOTE (PARADOX @ Jan 12 2008, 02:54 PM)
Ден Грее

Ден Залезе!

Ден Грее не значи НИЩО! Нищичко! Сами го доказахте с вашето мълчние и увъртане.

Въпроса обаче логично идва - ще спрете ли да се гаврите с Тангра като го наричате, "Ден Грее", или ще се преименувате на ДенГреисти?

Според мен няма да стане нито едно от двете, защото нямате доблест да признаете че сте сгрешили

Какво увъртане бе Танкист...?!!! smil4334aa44c7e89.gif smil4334a7c1e8c32.gif smil4334aa44c7e89.gif
Аз ти признах всичко съвсем директно и конкретно...!!! smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif
Радваме напредъка ти..!!! Само преди месеци отричаше Тангра, като Български Бог, а сега вече го защитаваш!!! smil4453a9006c2f4.gif smil4453a9006c2f4.gif smil4453a9006c2f4.gif smil4453a9006c2f4.gif
След още няколко месеца и твоя Ден ще Грее.........

Ден Грее
PM
Top
tankista
Публикувано на: 12.1.2008, 15:14
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 168
Участник # 258
Дата на регистрация: 19-February 06



Ирония, Гротеска, Пародия, Комедия, Мелодрама, Тропи, фигури, картинки на малки човенца наричани "emotions" - Като махнем всички тези способи за удължаване на речта в безсмисленни излияния, от твоето мнение остава да се чете:

НИЩО - едно голямо нищо.

И пак за поне 15 път питам - Има ли доказателства че Тангра е "Ден Грее"

Ако няма:
ще спрете ли да се гаврите с Тангра като го наричате, "Ден Грее", или ще се преименувате на ДенГреисти?


--------------------
User posted image
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (13) « първа ... 2 3 [4] 5 6 ... последна » Reply to this topicStart new topic

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020