www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> ПРАВНИ ПОЛОЖЕНИЯ


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ПРАВНИ ПОЛОЖЕНИЯ
Запознат
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



От как се преместихме в Казахстан, българските закони или по-точно чифутските псевдозакони не ни засягат по никакъв начин! Вече важи единствено Тенгрианския закон!

Така, че не се хващайте, ако някой ни обвини в дискриминация и антисемитизъм, просто му кажете да го духа и това е!

Честито на печелившите!
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Запознат,любопитно ми е дали може да бъде хакнат сайта-от турци,евреи и вся остольная сволоч.Преди се случваше,знаеш и за държавните сайтове на министерствата...Демек ако нещо много ги заболи,могат ли да си го върнат по този начин? smil4334aa44c7e89.gif smil4334aa05d5cb2.gif
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 10.2.2008, 10:56
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



QUOTE (Мещера @ Feb 10 2008, 08:47 AM)
Запознат,любопитно ми е дали може да бъде хакнат сайта-от турци,евреи и вся остольная сволоч.Преди се случваше,знаеш и за държавните сайтове на министерствата...Демек ако нещо много ги заболи,могат ли да си го върнат по този начин? smil4334aa44c7e89.gif smil4334aa05d5cb2.gif

Понятието "абсолютна сигурност" не съществува! Ако ме разбираш, какво искам да ти кажа.
Има нещо друго обаче, което ще обезсърчи и най-добрите злосторници-хакери:
Правят се постоянно пълни архиви на сайта и се размножават на дискове. Може би ще дам права на някой, да прави и той същото за да се подсигурим двойно! Това на практика прави сайта ни абсолютно безсмъртен!
Една Идея не може да бъде унищожена!
PM
Top
violence
Публикувано на: 16.2.2008, 21:41
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 33
Участник # 1 228
Дата на регистрация: 3-October 07



Браво! За идеята за архивите... и за преместването. smil4334ac775281d.gif smil4334ad1724132.gif smil4334ad1724132.gif smil4334ad1724132.gif
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Имам въпрос. Защо връзката към сайта не е криптирана. Всичко се вижда кат на длан и всеки външен шпионин може да ни бройка и логва по инереси. Паролите ни също си летят незащитени и утре някой лесно може да драска дезинформаций по форумите от наше име.
За себе си съм взел зверски мерки, но трябва ли другите да страдат и един ден да мрат поразени от невидими технологий заради идейните си възгледи? Моля погрижете се форумите и паролите ни да са защитени двупосочно на едно нормално ниво SSL 128.

Успех
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 28.6.2008, 11:07
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



QUOTE (hackimir @ Jun 9 2008, 02:21 AM)
Имам въпрос. Защо връзката към сайта не е криптирана. Всичко се вижда кат на длан и всеки външен шпионин може да ни бройка и логва по инереси. Паролите ни също си летят незащитени и утре някой лесно може да драска дезинформаций по форумите от наше име.
За себе си съм взел зверски мерки, но трябва ли другите да страдат и един ден да мрат поразени от невидими технологий заради идейните си възгледи? Моля погрижете се форумите и паролите ни да са защитени двупосочно на едно нормално ниво SSL 128.

Успех

Има вече вграден защитен механизъм за предпазване от подслушване на имена и пароли от трети лица при логване на участниците в сайта. Препоръчвам да се логвате през връзката "Защитен вход" в блока "Вход" в началната страница на сайта. Ще ви се отвори popup прозорец, където трябва да си напишете името и паролата и да натиснете бутона "Влез!", след което ще трябва да потвърдите с още едно натискане на бутона "Влез!". След което получавате поздрав за добре дошъл и затваряте прозорчето с бутона "Затвори". Началната страница ще ви се презареди наново и вие вече сте логнат през ssl скрипта. Това е много елегантно решение за защита, понеже се криптира само предаването на името и паролата при логване, а целия останал трафик от и към сайта е некриптиран. Има и вариант да се криптира цялата сесия, но това ще доведе до видимо забавяне на работата на сайта и ще се увеличи много трафика между клиента и сървъра.
Успех!
PM
Top
anti666
Публикувано на: 28.6.2008, 13:53
Quote Post












Пробвах го, при мен работи. Поздравления за това! Всъщност доколкото разбирам, то е както при влизането в лп на yahoo например, където има ssl 128 криптиране при логването, но не и в самата сесия. Няма да е лошо и сега всеки да си смени паролата за всеки случай. А който иска да пуска по-чувствителни материали - има си проксита и интернет клубове.
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020