www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Българско малцинство в Турция


Страници: (2) 1 [2]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Българско малцинство в Турция
Scapegrace
Публикувано на: 19.10.2005, 17:41
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 24
Участник # 134
Дата на регистрация: 5-October 05



QUOTE
- Днешните българи са 60% преки наследници на българите от праисторията - местен автохтонен народ на Балканите и Мала Азия.

- Днешните турци, създадени като етнос едва миналия век от Ататюрк са 20% преки потомци на онези българи /предци на арийците/ и 20% потомци на споменатото монголско племе. Всичко останало са над 100 народа - перси, кюрди, арменци, гърци, караманци, цигати и т.н. Един огромен буломач, обединен от арабската псевдо религия ислам, дъщерна доктрина на юдаизма.

Тук леко се изхвърляте, тези 60% прабългари аз защо не ги виждам?
Ни Севар има около мен ни Стазис,от време на време някой Боян.
Прабългарите са част от Иранската етническа група която има прародина Европа.Иранската раса е част от индо-европейската,преди наричана "арийска",също както саксонците, СЛАВЯНИТЕ и мн.други.Не можем да сме дали начало на нещо което е дало начало на нас. Турчолята са си от Азия и макар вече да са пълни с славяни трябва там да си стоят и по възможност-да умрат.

Не знам българи да е имало в Троя и Алтайските планини
то навремето Йоло Денев ги разправяше същите, как с космическите кораби сме построили пирамидите,държали сме един милион китайци в плен,и как всички българи са замразени войни от Марс и не знам какво си.

Относно Ататюрк той е полу-славянин, полу-ЕВРЕИН питайте който искате.
Нищо турско няма в тоя мизерник.
PM
Top
Севар
Публикувано на: 19.10.2005, 18:20
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



QUOTE
Ни Севар има около мен ни Стазис,от време на време някой Боян."


Пробваш ми нервите ли?
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Локи
Публикувано на: 19.10.2005, 23:02
Quote Post


дебелооки
***

Група: Участници
Съобщения: 124
Участник # 119
Дата на регистрация: 24-September 05



QUOTE (Scapegrace @ Oct 19 2005, 05:41 PM)
QUOTE
- Днешните българи са 60% преки наследници на българите от праисторията - местен автохтонен народ на Балканите и Мала Азия.

- Днешните турци, създадени като етнос едва миналия век от Ататюрк са 20% преки потомци на онези българи /предци на арийците/ и 20% потомци на споменатото монголско племе. Всичко останало са над 100 народа - перси, кюрди, арменци, гърци, караманци, цигати и т.н. Един огромен буломач, обединен от арабската псевдо религия ислам, дъщерна доктрина на юдаизма.

Тук леко се изхвърляте, тези 60% прабългари аз защо не ги виждам?
Ни Севар има около мен ни Стазис,от време на време някой Боян.
Прабългарите са част от Иранската етническа група която има прародина Европа.Иранската раса е част от индо-европейската,преди наричана "арийска",също както саксонците, СЛАВЯНИТЕ и мн.други.Не можем да сме дали начало на нещо което е дало начало на нас. Турчолята са си от Азия и макар вече да са пълни с славяни трябва там да си стоят и по възможност-да умрат.

Не знам българи да е имало в Троя и Алтайските планини
то навремето Йоло Денев ги разправяше същите, как с космическите кораби сме построили пирамидите,държали сме един милион китайци в плен,и как всички българи са замразени войни от Марс и не знам какво си.

Относно Ататюрк той е полу-славянин, полу-ЕВРЕИН питайте който искате.
Нищо турско няма в тоя мизерник.

Определено се заяждаш!
Иранците ли а дали началото на Българите?!!! хахаха извода начи е че са по-развити от нас хахахаха е тогава върви да ги видиш твоите иранци на какво мязат и за какво си приказват !
Бегом към Памир !! ихууу smil4334ad8a149e0.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif


--------------------
“?? ???????? ???????? ??. ??????? ???? ? ?????? ? ??????????????? ? ????, ?? ???, ???? ?? ?? ??????? ????????? ?????? ???????? ????.”
?????????? ???????
PM
Top
Bell
Публикувано на: 20.10.2005, 2:06
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



ша ме спукате........темата трябваше да я кръстите- свободни съчинения за курса по развинтена фантазия!!!!
smil4334a6f863501.gif smil4334aa44c7e89.gif smil4334ab9303f6e.gif smil4334ab9303f6e.gif smil4334ab9303f6e.gif
PM
Top
Scapegrace
Публикувано на: 20.10.2005, 17:17
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 24
Участник # 134
Дата на регистрация: 5-October 05



И това от хората които вярват, че ураганът в Флорида е предизвикан от Пентагона , че Индия се опитва да разруши света с луда крава и в "извън телесните пътувания"...
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020