www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Пътуване в други измерения


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Пътуване в други измерения, или извън тялото в нашето измерение
Mistique
Публикувано на: 17.10.2005, 1:20
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Моите наблюдения са, че повечето българи са преживявали извънтелесно пътуване - тоест пътуване на душата извън тялото по време на сън или в транс-подобно състояние.

Разговорите ми с доста хора ме доведоха до мисълта, че ние пътуваме:

1. В други измерения (така наречените паралелни светове)

2. В космоса

3. На нашата собствена земя

4. В световете на "духовете"

Много от хората твърдят (и аз съм една от тях), че при тези пътувания са се връщали в предишни прераждания.

Много бих искала да споделите своите впечатления. Права ли съм да мисля, че българите са надарени "пътници"? Например аз колкото пъти съм питала българска компания от 5-6 човека да кажем, обикновено най-много 1-2 не са го преживявали. Ако са чужденци - най много 1 да е имал някакви смътни преживявания.

От друга страна искам да знам дали отивате по свое желание и където искате или всичко е хаотично и случайно? Някой имал ли е случай да "бъде пратен" по задача в паралелен свят и каква е била тя?
PMEmail Poster
Top
Mistique
Публикувано на: 17.10.2005, 2:06
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Въпреки, че умирам за сън не мога да се въздържа да не добавя нещо важно и да "вържа" темата за Шамбала с тази....

Споменах за невероятните "съвпадения" когато търся информация за нещо....

е добре - точно преди да си изключа компютъра забелязах, че имам емайл от един сайт за който съм абонирана. Темата на този емайл беше....руското откритие за ДНК, което доказва, че свръхнормални способности като пътуване в други измерения, екстрасенси и лечение, контрол на времето и хората с мисли.....

СА ГЕНЕТИЧНИ и се намират в тези 90% от ДНК-то, които учените не разбират и наричат "отпадъчно" ДНК.

smil4334a5a360a6a.gif

Лека нощ! smil3dbd4dbc14f3f.gif
PMEmail Poster
Top
Bell
Публикувано на: 17.10.2005, 8:40
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Е добре значи аз съм единствения толуп дето никаде не патува освен със самолета....и да медитирам ми е досадно....всички го искарват като някво егати преживяването а то кво само сядаш, зяпаш в една точка и си почиваш и си въобразяваш че вършиш кой знае кво!!!! Що само аз не мога да ги усетя всички тея неща...........естествено че ми изглеждат нереални така! Или просто съм няква много ниско в евоюцията!!!
Я раскажете подробно как ви се случват тия пътувания и тн. ???
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020