www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Все ние сме виновни


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Все ние сме виновни
Mistique
Публикувано на: 17.10.2005, 12:06
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Бяхме виновни за апартейда в Африка. Сега като оставихме черните сами да се управляват видяхме докъде я докараха.

Сега пък сме виновни, че не пращаме достатъчно бързо помощи в Пакситан и Индия да помогнем на пострадалите от земетресението - вчера пакистанските милитанти ни обявиха джихад..... smil4334a4c5e23b8.gif smil4334a4c5e23b8.gif smil4334a4c5e23b8.gif
PMEmail Poster
Top
Воина
Публикувано на: 18.10.2005, 20:22
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 65
Участник # 149
Дата на регистрация: 18-October 05



За мен решението е едно!!!Да се върне империално-колониалния режим!!!Колониите да се изплзват само за трупане на материални блага,а пък гнусните черни маймуни или монголоиди да се къртят от работа всеки ден само за 1 филия хляб и половин чаша вода!!!
PMEmail Poster
Top
Миро
Публикувано на: 18.10.2005, 22:02
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



QUOTE (Воина @ Oct 18 2005, 08:22 PM)
За мен решението е едно!!!Да се върне империално-колониалния режим!!!Колониите да се изплзват само за трупане на материални блага,а пък гнусните черни маймуни или монголоиди да се къртят от работа всеки ден  само за 1 филия хляб и половин чаша вода!!!

Ами нали точно в такава колониална държава се опитват да превърнат и нашата държава.Не знам дали в един момент ние няма да се окажем същите тези маймуни.
PMUsers Website
Top
Bell
Публикувано на: 18.10.2005, 22:10
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Браво Миро!
PM
Top
Mistique
Публикувано на: 18.10.2005, 22:59
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Точно де - аз се опитах да се "изкажа" по въпроса...че всички сме роби на циганорите в България ... и Благо ме обяви, че имам робско подсъзнание и си е мой проблем.... smil4334a8edcde62.gif

Защо не разберете, че 66% от населението на тази планета само искат и само разрушават създаденото от нас, а ние - европеидните дето сме останали само 10% само СМЕ ДЛЪЖНИ ДА ДАВАМЕ? Защо китайците и японците които съставляват останалите 24% не им "се връзват" ами ги оставят да си мрат...?

Гледайте циганите и ще ви стане ясна схемата и за индийци, пакистанци, афганистанци, черни и прочие.
PMEmail Poster
Top
Воина
Публикувано на: 19.10.2005, 7:36
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 65
Участник # 149
Дата на регистрация: 18-October 05



Миро искрено се надявам да не станеме ние онези маймуни!!! smil4334a5d10da0d.gif
PMEmail Poster
Top
Миро
Публикувано на: 19.10.2005, 12:30
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



QUOTE (Воина @ Oct 19 2005, 07:36 AM)
Миро искрено се надявам да не станеме ние онези маймуни!!! smil4334a5d10da0d.gif

Национализмът като идеология и изпълнение е най-подходящ да избегнем такава участ.Затова ги има и "Воините на Тангра",и този сайт.
PMUsers Website
Top
Храбростъ
Публикувано на: 19.10.2005, 13:26
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 40
Участник # 38
Дата на регистрация: 23-July 05



QUOTE (Mistique @ Oct 18 2005, 10:59 PM)
Защо не разберете, че 66% от населението на тази планета само искат и само разрушават създаденото от нас, а ние - европеидните дето сме останали само 10% само СМЕ ДЛЪЖНИ ДА ДАВАМЕ?

Какво беше казал Дж.Ф.Кенеди? Нещо от сорта на: "Не питай какво страната ти е направила за теб, питай какво ти си дал на страната си".
Само даваме, защото социалната държава е нашето проклятие...
PMEmail PosterUsers Website
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 19.10.2005, 14:01
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (Храбростъ @ Oct 19 2005, 01:26 PM)
Какво беше казал Дж.Ф.Кенеди? Нещо от сорта на: "Не питай какво страната ти е направила за теб, питай какво ти си дал на страната си".
Само даваме, защото социалната държава е нашето проклятие...

Някога най-тежкия данък е бил десятъка - 10% от продукцията.
Сега 20% е само шибаното ДДС. Ами другите данъци?
Ми това, че всичко е наддадено в цената в полза на държавата и фирмите смучещи от нея: горивата са наддадени с акциз, тока също , алкохол и цигари,вода,.......и всеки продукт за които е ползван ток и горива за да стане такъв.
Излиза , че половината от това което плащаме остава за държавата.

Аз като си погледна фиша от заплатата ( графа бруто )виждам суми за които и не съм мечтал . Но чистата сума за получаване е около половината. Разликата е за държавата.

Окончателната сметка за това което изработвам и ми се оставя да консумирам е : 0.5 х 0.5 = 0.25 !!!! Или една четвърт за мен и 3 четвърти за държавата.

Е какво иска повече от мен тази държава? Как да събера пари за Гражданска отговорност? - Просто тази година НЯМА да плащам такова нещо, както и минетка ( извинявам се : ВИНЕТКА).
Нали трябва да се яде и дрехи да се носят.

А горния "бисер" на Кенеди си е за американцита, не за българите.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
IYI
Публикувано на: 19.10.2005, 14:44
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 250
Участник # 141
Дата на регистрация: 12-October 05



НИКОЙ НЕ Е В СЪСТОЯНИЕ ДА МИ ПРЕПИШЕ ВИНА, ИЛИ ДА МЕ НАКАРА ДА СЕ ЧУВСТВАМ ВИНОВАТ.Техните методите, ако при други вървят то при мен не!


--------------------
??? ?? ????????, ????? ?? ??????????, ??? ?? ??????????, ????? ?? ????????!
PMEmail Poster
Top
Храбростъ
Публикувано на: 19.10.2005, 15:48
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 40
Участник # 38
Дата на регистрация: 23-July 05



QUOTE (georgi_nz @ Oct 19 2005, 02:01 PM)

А горния "бисер" на Кенеди си е за американцита, не за българите.

Този "бисер"вече е валиден и за българите.

Те си имат "афроамериканци"/негри/, ние "роми"/цигани/,така е според евроатлантическите ценности. Ако имаха интерес на Чукотка, отдавна щяха да са измислили и ескимоско малцинство.

За това на белия човек все повече ще му се вменява чувство на вина, че не е дал достатъчно, за дрогата им, за хомосексуалните малцинсва и Бог знае какви други изродщини.
PMEmail PosterUsers Website
Top
Воина
Публикувано на: 20.10.2005, 7:32
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 65
Участник # 149
Дата на регистрация: 18-October 05



Национализмът като идеология и изпълнение е най-подходящ да избегнем такава участ.Затова ги има и "Воините на Тангра",и този сайт!!!!Доста добре казано Миро!!!georgi_nz този цитат сега харесва ли ти"С юмрук железен да кажем твърдо Не!на вас свине ,които ни ограбвате Ние ще се борим за Нашата Страна Българи Свободни Да Живей България!!!
p.s.Харесва ли ти цитата а?
smil4341944e6b0c8.gif
PMEmail Poster
Top
Mistique
Публикувано на: 20.10.2005, 13:00
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Ню Делхи - 18/10/2005

Земетресението на 8-ми Октомври може да е причинило смъртта на 500 до 2000 исламистки милитанти в контролираната от Пакистан област Кашмир.

По данни на старши офицери от Индийската армия в зоната има около 55 лагера за обучение на терористи. Предполага се, че земетресението е унищожило поне 15. В същото време те изразяват загрижеността си, че щедрата международна помощ за района ще попадне в "грешни ръце" и ще бъде използвана за възстановяването на терористичните лагери.

В интервю Генерал Майор от Индийската Армия МС Балхара твърди че за засекли радио-съобщения от лагерите на терористите в които се казва, че само в Северен Кашмир са убити 600-700 милитанти и площадката им за кацане е разрушена............

Ню Делхи

-----------------------------------------------------------------
(Да изразявам ли мнение или фактите "говорят сами"?)
PMEmail Poster
Top
LETO
Публикувано на: 22.10.2005, 22:37
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



QUOTE
В интервю Генерал Майор от Индийската Армия МС Балхара твърди че за засекли радио-съобщения от лагерите на терористите в които се казва, че само в Северен Кашмир са убити 600-700 милитанти и площадката им за кацане е разрушена............


От къде идва тази информация и по-специално "МС Балхара".
Известно е, че индийците са наричали древна България "Балхара", а гърците - Бактрия?


--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020