www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Реклама на сайта


Страници: (2) 1 [2]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Реклама на сайта, Реклама в нета
BalgAriq
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 45
Участник # 1 361
Дата на регистрация: 25-February 08



http://zoom.bg/forums/index.php?showtopic=259
Въпрос на време беше.Сега остава само да им разкажем играта. ;)


--------------------
??????? ? ???????????... ?? ????? ?? :clap:
PMEmail Poster
Top
2DHades
Публикувано на: 27.6.2008, 11:28
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 51
Участник # 1 467
Дата на регистрация: 28-April 08



Написах 1 бързо мнение.Нека не бързаме да скачаме всички, ами да изчакаме следващия му ход.
PM
Top
Публикувано на: 27.6.2008, 11:43
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Давайте,пичове!
PM
Top
BalgAriq
Публикувано на: 27.6.2008, 18:32
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 45
Участник # 1 361
Дата на регистрация: 25-February 08



Я дайте насам линкове на теми от местния танкист да ги сложа там, да извадя едни хубави цитатчета, да се посмеем дружно, да разберат другите що за чудо е.Скапах се от смях когато прочетох неговите небивалици smil4334a43204b20.gif


--------------------
??????? ? ???????????... ?? ????? ?? :clap:
PMEmail Poster
Top
PUSHER
Публикувано на: 27.6.2008, 20:34
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 76
Участник # 503
Дата на регистрация: 22-July 06



Мъдьо, готов си за за гей-парада гледам. Сам ли ще ходиш или ще се юрнете групово с останалата част от мъдьо-бандата?
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 27.6.2008, 20:39
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Обикновено си стоя вкъщи и компютърът ми е включен постоянно. Само че аз съм на 50 години и не ми се излиза много навън. Когато бях на 20, с въже да ме вържат, ще го прегриза и пак ще изляза. Та сега се питам онези, които стоят 24 часа в денонощието и постоянно бълват гнусотии срещу нас, те нормални ли са? Щото доколкото научих, това са 18-20 годишни младежи. Наистина ли гнусотиите са единственото им развлечение? Наистина ли нямат никаква друга радост в тоя живот? Много пъти си задавах този въпрос и не можех да намеря отговора. Днес като качвах книгата "Невидимата атака" мисля, че го намерих. Ако и вие сте стигнали до същия отговор, значи с голяма доза вероятност можем да приемем, че е вярно.
ЛЕМС, ЛЕМС, ЛЕМС, големи грехове береш на тоя свят. Много има да се мъчиш на оня...


--------------------
PM
Top
BalgAriq
Публикувано на: 27.6.2008, 21:03
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 45
Участник # 1 361
Дата на регистрация: 25-February 08



QUOTE
Още снимки да показвам ли?

Точно снимки нямах предвид.Идеята не е лоша, обаче не знам дали ако ги кача всичките няма да ме баннат.Затова няма да рискувам.Имах предвид извадки от текст или направо линкове.Да видят как той сам се оплита и си противоречи в собствените си обиди и клевети.


--------------------
??????? ? ???????????... ?? ????? ?? :clap:
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Публикувано на: 27.6.2008, 21:15
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Вземи книгите, там е описано достатъчно. Днес качих четири от тях. Утре, ако не ми мине котка път, ще кача още. В книгите няма нецензурни изрази и всичко е описано подробно. И после да се пусне "критиката" на книгите от страна на провокаторите. Като например тук:
http://bnrp.free.bg/cgi-php/phpbb2/viewtopic.php?t=350
Или тук:
http://bnrp.free.bg/cgi-php/phpbb2/viewtop...hp?t=99&start=0
Особено важна е "Невидимата атака", тъй като в нея са споменати поименно някои от нашите противници. Описано е и защо са ни противници. Всичко е документално и мърдане няма. Затова те се опитват да ни противопоставят епитети и голословни твърдения, които са на 100% измислица. Типично еврейска тактика.


--------------------
PM
Top
Пламен Пасков
Публикувано на: 27.6.2008, 23:11
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Изгонени
Съобщения: 663
Участник # 883
Дата на регистрация: 17-March 07



QUOTE (Елтимир @ Jun 27 2008, 07:35 PM)
Оня до мен не е Зиези. Виждал съм го, не е той. Не и фелдмършата, него също съм виждал. Но може да е танкиста. Прилича ми като излязъл от дулото на танк. Или пък от "Дулото оръдейно" на русенския фюрер Антон Радославов Рачев.
Това пък е албанската сестра на един от русофобите-сърбофоби-албанофили.
Още снимки да показвам ли?

Ангеле, според мене е по-добре да ги махнеш тези снимки.
Заради Мъдю да замърсявате тук форума...не, че е мой, ама неприятно ми е.
Моето скромно предложение: гумата за Мъдю, който оцапа великия шогун от династията Токугава с ника си.
Гумата, точно така, както заради този "подпис", който се опитва да пробутва тук с "подчовека и психоото" Иван IYI там вече не му дава да напише една дума и го гони като мръсно куче...ако не обиждам мръсните кучета.
И като не може да пише там, и като не иска да спазва никакви правила (щото, като му посочиш правилата, натиска на бутона виктимизация, че той "мислел различно"), се опитва да си намери нова виртуална кръчма даже тук, където само с шутове го посрещат.
Дано Данчо пак не скочи да ми се кара, че съм давал предложение кого да банваме и кого да оставяме, ама аз пък така си мисля.


--------------------
? ????????: ?????? ??????

?????: +7 495 7723295 ????: +7 495 381 2140
???????: +38 0679863269
????????: 0887 814 925
ICQ: 237712745
skype: plamen_paskov
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020