www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> За новите участници!


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> За новите участници!, мнение-предложение
iss
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



Сайта е много хубав и от доста време прекарвам с часове в него.Уважавам труда и мненията на всички участници и материали.Информацията е толкова много,че е необходимо страшно много време да четеш и асимилираш.Знаете колко парадокси се получават и хабят времето ни във форума от неправилно запознаване или липса на такова с материалите .Има нещо което липсва и за да не разтягам много локуми направо ще направя предложение,а вие го помислете и ако сметнете за необходимо направете нещо по въпроса.
Предлагам да се оформи ориентиращ списък с материалите които трябва да прочете всеки нов участник.Мисля че това е най-добре да се добави в самото начало:"Кои сме ние?-За нас"
Помислете в/у това и направете предложения за правилното ориентиране и възприемане на информацията.


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
Иван
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



ISS, предлагаш трудна задача, защото тя трябва да се решава за всеки участник отделно.

Не знам за вас, но аз съм забелязал, че когато ми трябва нещо, то се появява книгата/материала/човека, който най-добре подхожда на случая. Нещо като билколечението - една и съща билка лекува много неща. Незнаещите смятат това за невъзможно и затова не разчитат на билките. Но истината е, че ако човекът търси билката, то и билката търси човека, намира само липсващото/разстроеното у него и го възстановява/уравновесява.

Не ученикът избира учителя, а учителят намира ученика, когато последният е готов за учението.
PM
Top
gеorgi_nz
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Съгласен съм с Иван. Трудността идва от това, че хората са различни и на различно ниво на развитие. И заради това са им нужни различни неща за усвояване. Универсален материал за всички няма и по тази причина всеки трябва да намери онова което му е нужно и интересно.
А това кой на какво ниво е, за Идеята не е важно, важно е единствено съпричастността към българската кауза. И както е казано: всеки е ценен там където е и с това с което се занимава.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020