www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Лъже-Атака?


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Лъже-Атака?
Eлтимир
Публикувано на: 18.10.2005, 16:43
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Появата на един националистически вестник е чудесно събитие. Дори вижданията на редакцията по много въпроси да се различават от нашите виждания, ние пак ще приветстваме създаването на такъв вестник. Така че появата на вестник "Атака" не можеше да не ни зарадва. Лично мен ме зарадва и появата на коментар, посветен на плана "Баязид-2". Само че защо за Бога и по дяволите, редакторите на вестника допускат този чудесен коментар да бъде атакуван по един такъв глупашки начин. Една груба, нескопосна фалшификация е способна да превърне атаката в лъже-атака и дори в анти-атака.
Става дума за факсимилето на някакво писмо, публикувано на стр. 5 от днешния брой, 18 октомври. Та писмото носи дата 30 април 1942 година. Обаче правописът е съвременен, наложен след реформата от 1945 година. Та как може едно писмо, писано през 1942, да е писано с правописа от 1945 година? Всичко друго да беше наред, само този факт е достатъчно смущаващ.
Очаквам коментар на редакцията, както и на автора Димитър В. Аврамов. Макар че много има да си чакам. Е, знам, че много има да си чакам, което изобщо не ми пречи да си задам въпроса. За да не ме питат после защо съм си затраял и не съм го задал.


--------------------
PM
Top
Azerath
Публикувано на: 21.10.2005, 19:35
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



Днес Волен нещо се насмете в парламента. Каза, че АЕЦ и ВЕЦ нямат нищо общо с газта. Правилно. Но спомена и ТЕЦ-овете покрай горе споменатите. А те вече работят само на газ с резервно гориво мазут. smil3dbd4e398ff7b.gif

П.П Вижте последния брой на списание "КОЙ" и ще ви стане лошо. На корицата е Сидеров с надпис "Волен Сидеров като ГОЛ фотомодел". smil3dbd4d99c6eaa.gif


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
LETO
Публикувано на: 22.10.2005, 14:33
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



QUOTE
Лично мен ме зарадва и появата на коментар, посветен на плана "Баязид-2".


Във в. 168 часа имаше статия преди месец за плана. Веше ми много странно, как са изтървали такава статия там.

Ако на Волен не му е било ясно, че влизайки в парламента ще бъде гледан под лупа от неговите гласоподаватели, то сега е вече късно да го осъзнава. Както е писано "По делата им ще ги познаете"


--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 22.10.2005, 14:40
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Номерът е с много думи и явни "пропуски" да размият фактите и утре никой да не вярва, че има такъв план.
И един нов момент. чета пространното изложение на Димитър Аврамов за плана "Баязид 2". Изброени са имена на комунисти, протестирали срещу създаването и узаконяването на ДПС. Каква беше истаната? Срещу ДПС протестира организирано единствено Българската Национално-радикална Партия на д-р Иван Георгиев. Комунистите съдействаха за създаването и узаконяването на ДПС. А пък БСП и СДС хвърлиха полицейски сили срещу протестите, организирани от БНРП. Това, че отделни комунисти били мърморили нещо под носа си, изобщо не променя картината на събитията. Аз бях един от участниците в протестите и живите вериги срещу турските терористи в началото на 1990 година и знам как стоят нещата. Публикацията на в-к "Атака" е манипулативна дори само с това, че заблуждава читателя като разменя местата на героите и предателите.


--------------------
PM
Top
LETO
Публикувано на: 22.10.2005, 14:55
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



Да де! Както се казва "да мине материала междудругото"


--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 22.10.2005, 15:39
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Всъщност "Атака" е един прекрасен вестник. Достатъчно е в нашия сайт да пуснем някоя интересна тема, и само няколко дни по-късно тя се появява по страниците на "Атака". Значи можем да очакваме, че вестникът на г-жа Капка Георгиева ще потвърди официално онова, което ние неофициално твърдим тук.


--------------------
PM
Top
LETO
Публикувано на: 22.10.2005, 15:44
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



Ами това е много добре. По такъв начин идеите ни ще имат по-широко разпространение.... и в правилна посока smil3dbd4e398ff7b.gif


--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020