www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Знае ли някой за тия?


Страници: (4) 1 [2] 3 4  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Знае ли някой за тия?, Паравоенна организация "Войни наТангра"
Хунор
Публикувано на: 10.3.2008, 17:04
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 491
Участник # 14
Дата на регистрация: 12-July 05



QUOTE (Atil @ Mar 10 2008, 04:49 PM)
Аз съм Atila от Форума на news.bg.

Проблем ли имате някакъв ?

Внимавайте как говорите за мен и моето Паравоенно Формирование да не го сполети някой от вас Съдбата на Малките Руски Славянски Беслански Копелета.

Ако сте Българи Арици Потомци на Рода Дуло Действайте, а не си чешете само езиците в този форум и не си Барайте Рязаните Патки ако въобще имате такива.
smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif

Аз съм Българин наследник на Императорския Род ДУЛО.

Във вените ми тече Хуно-Българската кръв на:

Кан Атила-Баща на Кан Ирник,

Дядо на Кан Масгут,

Пра дядо на Кан Реан,

Пра пра дядо на Кан Боян,

Пра пра пра дядо на Кан Аскал,

Пра пра пра пра дядо на Кан Албури бащата на Кан Кубрат

Пра пра пра пра пра дядо на Кан Кубрат бащата на Кан Аспарух
smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif

Цялата земя от Москва до Казахстан,от Киев до Атина и от Солун до Будапеща е Българска.

Ние Наследниците на Императорския род ДУЛО ще прочистим Земите Български Арийски от:

Славянската, Турската,Чифутската и Римо-католическата Сган.

ЕДИН КАН--ЕДИН БОГ--ЕДИН НАРОД---БЪЛГАРИ
smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif

"Императорския Род ДУЛО" smil3dbd4d8676346.gif smil4334aa44c7e89.gif


--------------------
"???????? ?? ???????? ???? ?? ??????,
?????????? - ??? ?????????? ? ???.
????????? ???????? ? ????????".
??? ???
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 10.3.2008, 20:09
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (Atil @ Mar 10 2008, 04:49 PM)
Аз съм Atila от Форума на news.bg.

Проблем ли имате някакъв ?

Внимавайте как говорите за мен и моето Паравоенно Формирование да не го сполети някой от вас Съдбата на Малките Руски Славянски Беслански Копелета.

Танкист и какво като си Атила - май и този ти ник ще остане с един - два поста,а?

Ти не разбра че не ти е тука мястото , та продължаваш да се натискаш като бъхлива котка?


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
anti666
Публикувано на: 10.3.2008, 21:10
Quote Post












Какви славянски беслански копелета, бе изрод? Това бяха хладнокръвно избити осетински деца. Вземи се пообразовай и прочети малко какъв народ са осетинците. И спри да се представяш за някой от нас или за наследник на Дуло, ненормалнико! Или за това ти плащат, да спамиш навсякъде с името на Тангра. Писмото, дето си ми го пратил на лп директно отиде неотваряно в боклука. Бан за тоя на момента.
Top
Пламен Пасков
Публикувано на: 10.3.2008, 23:24
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Изгонени
Съобщения: 663
Участник # 883
Дата на регистрация: 17-March 07



QUOTE (Дари @ Mar 6 2008, 09:46 PM)
QUOTE (Jordan_13 @ Mar 6 2008, 09:00 PM)
Това е Танкиста.

Май си прав. С тези си постове той клепа истинския Атила от форума на БГ-нацоналисти, като се кичи с ника му, и нас. Танкиста не се понасят с Атила, а и тука му затворихме люка! Така, че действията му са "с един куршум, два заека"!
Някой виждал ли му е очичките на ираноида-танкист?

очите и рошава тъмнокоса глава - да. Надолу се беше закрил с някаква кърпа като бивш активист на Сендеро Луминоса, както сполучливо го бяха определили в други форуми.
Между другото, Дари, поздравления за прекрасните и съдържателни фотографии от Абоба (Плиска). Веднага ги копирах и смятам да ги дам като информация (с цитат за авторството ти) на няколко места, за да видим какво ще им е мнението. Хората се занимават с символика и петроглифи...за момента не желаят да се публикуват.


--------------------
? ????????: ?????? ??????

?????: +7 495 7723295 ????: +7 495 381 2140
???????: +38 0679863269
????????: 0887 814 925
ICQ: 237712745
skype: plamen_paskov
PMEmail Poster
Top
Atil
Публикувано на: 11.3.2008, 10:15
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 8
Участник # 1 385
Дата на регистрация: 10-March 08



Не съм никакъв Танкиста или още по-малко онава Говедо от Севлиево мразещо Жените от блога на националистите

Като Чета коментарите в този Форум ми става ясно че 80% от Присъстващите тук са ******* ******* които си нямат и най малка представа от Историята , Настоящето и Бъдещето на България

Едва около 20% от Коментиращите тук са Истински Българи Арийци, Знаещи Своя Произход и Готови на Реални Действия за Ликвидиране на този 130 годишен Руско-Турски Кенеф създаден от Скапаните Руски Славянски Колохозници и Възстановяване на Истинската Българската Държава такава каквато е била преди около 630 години

Значителна част ** *** са Чифутски или Славянски Подлоги като Расате или Каракачанов

1.Псевдобългарската организация на Боян Расате се Финансира от Мръсния Чифут Сорос,а самия Расате си Изявява в Долнопробната Руско-Славянска Антибългарска телевизия на Руския Контрабандист на Оръжие Манджуков

2.Псевдо ВМРО-то на Скапания Влашки Комунистически Циганин Каракачанов няма нища общо с Истинското Българско ВМРО. То както и 99% от Партиите в България е Творение на БКП и Заграби Имотите на Истинското ВМРО но ще ги Връща с Лихвите

Знаете ли закона ТОРЕ,той се Отнася за такива като вас, Расате и Каракачанов които Лижат подметките на Славянските и Чифутските Свине.

Запомнете:

Славяните и Чифутите са ТОР за Земите Български Арийски

Цялата земя от Москва до Казахстан,от Киев до Атина и от Солун до Будапеща е Българска.

Ние Наследниците на Императорския род ДУЛО ще прочистим Земите Български Арийски от:

Славянската, Турската,Чифутската и Римо-католическата Сган.

И ще Възстановим Империята на рода ДУЛО

ЕДИН КАН--ЕДИН БОГ--ЕДИН НАРОД---БЪЛГАРИ
smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif

Това съобщение е редактирано от Запознат на 11.3.2008, 11:07
PMEmail Poster
Top
Пламен Пасков
Публикувано на: 11.3.2008, 15:08
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Изгонени
Съобщения: 663
Участник # 883
Дата на регистрация: 17-March 07



Аз също смятах, че Атил не е танкиста, както Пепчо обичаше да се самотитулува.
Ако изключим прекомерната емоция и омраза, която се разлива на твърде широка територия (според мен поне), позицията на Атил е като цяло разбираема, въпреки, че не е изцяло споделена от мен.
Особенно ми харесва картата на Волжка България, която е доста по-точна от официално публикуваните.
Има ли откъде да я видим или дръпнем в естественния и размер?


--------------------
? ????????: ?????? ??????

?????: +7 495 7723295 ????: +7 495 381 2140
???????: +38 0679863269
????????: 0887 814 925
ICQ: 237712745
skype: plamen_paskov
PMEmail Poster
Top
antijew
Публикувано на: 11.3.2008, 15:20
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (Пламен Пасков @ Mar 11 2008, 03:08 PM)
Има ли откъде да я видим или дръпнем в естественния и размер?

Знаеш ли, аз не бих искал да дръпвам картата, а бих му дръпнал един здрав бой. Ще му предоставя възможноста да си избере с коя от двете сопи, които имам да му начупя кухата тиква!


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
Пламен Пасков
Публикувано на: 11.3.2008, 15:28
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Изгонени
Съобщения: 663
Участник # 883
Дата на регистрация: 17-March 07



истината е, че той е чел и цитира някои интересни книги, като например Боно Шкодров, но формата, в който приподнася информацията, е трудносмилаем...


--------------------
? ????????: ?????? ??????

?????: +7 495 7723295 ????: +7 495 381 2140
???????: +38 0679863269
????????: 0887 814 925
ICQ: 237712745
skype: plamen_paskov
PMEmail Poster
Top
antijew
Публикувано на: 11.3.2008, 16:00
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (Пламен Пасков @ Mar 11 2008, 03:28 PM)
истината е, че той е чел и цитира някои интересни книги, като например Боно Шкодров, но формата, в който приподнася информацията, е трудносмилаем...

Анти666 по-горе добре го е казал по повод на този изрод. Прочети го пак. Този действа целенасочено чрез използване на такава информация да ни петни по нет пространството.
Ти чувстваш ли се да лижеш подметките на чифутски свине или да си чифутска подлога? Аз не! Питай Запознат за обидите които е изтрил от поста му. Аз ги прочетох.
Бан!


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
Atil
Публикувано на: 11.3.2008, 16:42
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 8
Участник # 1 385
Дата на регистрация: 10-March 08



antijew

Първо не съм използвал никакви Обиди, това което е Изтрито от предишния ми Пост е "*********"- Точно какъвто си ТИ antijew.

Аз не Обиждам хора който не познавам за разлика от Мутирало Руско Славянско Селянче

С много от хората в този Форум имам еднакви Виждания по много въпроси и проблеми, но с по-различни подходи за Решаването им:

"Лозето не ще Молитва иска Мотика?-Ако ме разбирате какво искам да ви Кажа
smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif


Трето може да се срещнем с теб да видим кой кого ще спука от Бой - живея в района на Малкото НДК в София,ако въобще такъв като теб знае къде е това.

Повече с теб няма да се занимавам-- Нито си ми на Акъла нито на Образованието и трябва да Благодариш на Перун че си имал Привилегията да ти обърна макар и Незначително Внимание
smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif

ВАЖНО !!!!!!!!!!

Само до Българите Арийци

Пичове не съм дошъл в този Форум с лоши намерения спрямо който и да е от вас или към вашата организация като цяло.

Не знам защо е тази Злоба на НЯКОИ от вас към мен (не на всички), не съм ви обидил по никакъв начин.

Явно ме Бъркате с някой Друг, Вземете се Ориентирайте Правилно.

Аз съм този който пише в news.bg и аз съм този който пише само Истината, колкото и Болезнена да е за някои от Вас.

ЕДИН КАН--ЕДИН БОГ--ЕДИН НАРОД----БЪЛГАРИ
smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif
PMEmail Poster
Top
Запознат
Публикувано на: 11.3.2008, 16:48
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Хайде, престанете с обидите!
Atil редактирам ти поста за последен път.
PM
Top
antijew
Публикувано на: 11.3.2008, 17:03
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



[QUOTE=Atil,Mar 11 2008, 04:42 PM] antijew

Първо не съм използвал никакви Обиди, това което е Изтрито от предишния ми Пост е "*********"- Точно какъвто си ТИ antijew.

-----------------------------------------------

Щом като повечето тук са **********, какъв го дириш тук?
Изпарявай се щом сме такива за теб!

--------------------------------------------


Трето може да се срещнем с теб да видим кой кого ще спука от Бой - живея в района на Малкото НДК в София,ако въобще такъв като теб знае къде е това.
-----------------------------------------
До София бих дошъл за по-важна работа от колкото да си цапам ръцете с теб!
София не е България. Ако беше от града в който живея на драго сърце бих пробвал кой-кого...още днес.
------------------------------------------------------
Пичове не съм дошъл в този Форум с лоши намерения спрямо който и да е от вас или към вашата организация като цял
-----------------------------------------------
Тука няма пичове, а ********* според теб така, че...


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
Пламен Пасков
Публикувано на: 11.3.2008, 17:24
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Изгонени
Съобщения: 663
Участник # 883
Дата на регистрация: 17-March 07



QUOTE (Atil @ Mar 11 2008, 10:15 AM)
Не съм никакъв Танкиста или още по-малко онава Говедо от Севлиево мразещо Жените от блога на националистите

Като Чета коментарите в този Форум ми става ясно че 80% от Присъстващите тук са ******* ******* които си нямат и най малка представа от Историята , Настоящето и Бъдещето на България

Едва около 20% от Коментиращите тук са Истински Българи Арийци, Знаещи Своя Произход и Готови на Реални Действия за Ликвидиране на този 130 годишен Руско-Турски Кенеф създаден от Скапаните Руски Славянски Колохозници и Възстановяване на Истинската Българската Държава такава каквато е била преди около 630 години

Значителна част ** *** са Чифутски или Славянски Подлоги като Расате или Каракачанов

1.Псевдобългарската организация на Боян Расате се Финансира от Мръсния Чифут Сорос,а самия Расате си Изявява в Долнопробната Руско-Славянска Антибългарска телевизия на Руския Контрабандист на Оръжие Манджуков

2.Псевдо ВМРО-то на Скапания Влашки Комунистически Циганин Каракачанов няма нища общо с Истинското Българско ВМРО. То както и 99% от Партиите в България е Творение на БКП и Заграби Имотите на Истинското ВМРО но ще ги Връща с Лихвите

Знаете ли закона ТОРЕ,той се Отнася за такива като вас, Расате и Каракачанов които Лижат подметките на Славянските и Чифутските Свине.

Запомнете:

Славяните и Чифутите са ТОР за Земите Български Арийски

Цялата земя от Москва до Казахстан,от Киев до Атина и от Солун до Будапеща е Българска.

Ние Наследниците на Императорския род ДУЛО ще прочистим Земите Български Арийски от:

Славянската, Турската,Чифутската и Римо-католическата Сган.

И ще Възстановим Империята на рода ДУЛО

ЕДИН КАН--ЕДИН БОГ--ЕДИН НАРОД---БЪЛГАРИ
smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif

Атил, майтапа настрана (то си е твърде грубо за майтап, но нейсе), но ако искате да стане диалог, трябва да направите няколко неща, според мене:

1. Да намалите или даже да прекратите с обидите и заканите към потребителите на форума. Такава тактика, особенно въвъ виртуалното пространство, не е довела никога до нищо добро и градивно в нито един от известните ми интернет форуми. Само го омърсява и принизява и предизвиква ответни действия от модераторите.

2. Да подходите с уважение към регистрираните потребители, първо, защото са хора, и второ, защото са българи

3. Заради това, че са хора и българи, да се въоръжите с търпимост към вижданията и тезите им, даже когато не сте съгласен с тях и мненията им се различават диаметрално от вашето. Постарайте се да докажете силата на вашата теза не с помощта на децибели, обиди и закани, а на добре аргументирани факти и данни. Виждам, че имате източници, които можете да цитирате.

Според мен - това е достойният начин.

Простете, ако съм прозвучал менторски.


--------------------
? ????????: ?????? ??????

?????: +7 495 7723295 ????: +7 495 381 2140
???????: +38 0679863269
????????: 0887 814 925
ICQ: 237712745
skype: plamen_paskov
PMEmail Poster
Top
Atil
Публикувано на: 11.3.2008, 17:56
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 8
Участник # 1 385
Дата на регистрация: 10-March 08



Запознат

Повече няма да се наложи да редактираш Поста ми, защото няма да се занимавам с това "Същество" с неустановен Пол и Произход наречено "antijew"
smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif

До г-н Пасков

Виждам че си Интелигентен Българин нещо нетипично за голяма част от Коментиращите в този Форум.

Кажи ми по кои Въпроси и Теми искаш моето мнение подкрепено с Аргументи и Източници.

До сега аз не съм Коментирал нито една тема.

Моите Коментари бяха по повод на Мненията на някои "Индивиди" с неизяснен Произход и Пол за моята Личност без дори да ме Познават или да са Чели нещо написано от мен.

Понеже виждам че си оставил Кординати за връзка в Русия и Украйна би ли ми казал какво е това Руснак иле Украйнец, това Порода Куче ли е ?

Няма такива държави Русия и Украйна още по малко такива нации, това е Киевска България или наричана още Черна България-Черното е означавало Северна посока.

Киевско-Волжка България след период на междуособици (855-921 г.) се разделя на Волжка България и Княжество Киев и Новгород(Бъдеща Русия и Украйна), между които започват религиозни противоречия.

Волжките Българи при кан Алмъш приемат Исляма от Арабите а недоволните от Насилственото налагане на новата вяра Боляри-Тангристи се обединяват около Кан Лачин син на стария Лачини, брата на Кан Джилки всички от Рода Дуло и се връщат от град Болгар в старата Българска столица
град Киев основана от брата на Кан Кубрат - Шамбат Кий и носеща неговото име.

През 922 г Кан Угър Лачини от рода Дуло племенник на кан Джилки (по-късната руска летопис от ХII в. е предала името му като “Игор Рюрикович”), основал отделно от България украинската държава Рус със столица българския град Киев.

В Болгар той изпратил свои посланници да отнесат неговите думи към кан Алмъш :

“Аз чух брат, че ти мъчиш привържениците на нашата стара българска вера, към която се отнасям и аз. Пази се защото аз станах самостоятелен уруски бег и съм в състояние да помогна на моите едноверци ”

Впоследствие от Българската държава Рус се отделило Суздалското княжество което по-късно започва да се нарича Московия (Московско–Руска държава, Русия). Но и в Украинската, и в Московската държава управлявали потомците на същия Угър Лачини – “Рюриковичите”.Не случайно национален символ на Украйна станал гербът на българския род Дуло “тризъбец”,
а столица на Московията станал град Мосха, основан от българския цар Ахад Мосха в 1068 г и получил името му.

Измислената "Руска държава" е изградена на Основите на Киевска България.

Те нямате един Руски Цар всички са Българи от Лачин(Рюрик) до Грозни и от Борис Годунов до Романовите

80% от т.н руска "аристокрация" е Българска.

Руските Диваци Взимат(Крадът) от Българите НАГОТОВО вече Изградена държава с Политическа и Стопанска Организация.

Но това няма да е за дълго !!!!!!!!!!!!!!
smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif

Цялата земя от Москва до Казахстан,от Киев до Атина и от Солун до Будапеща е Българска.

Наследниците на Императорския род ДУЛО ще прочистят Земите Български от:

Славянската, Турската,Чифутската и Римо-католическата Сган.

ЕДИН КАН--ЕДИН БОГ--ЕДИН НАРОД---БЪЛГАРИ
smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif
PMEmail Poster
Top
Хунор
Публикувано на: 11.3.2008, 18:15
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 491
Участник # 14
Дата на регистрация: 12-July 05



Защо пишеш "Императорския род ДУЛО" титлата император не е българска. Заради това ми се виждат странни твойте постове. И как разбра, че си потомък на рода Дуло?


--------------------
"???????? ?? ???????? ???? ?? ??????,
?????????? - ??? ?????????? ? ???.
????????? ???????? ? ????????".
??? ???
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (4) 1 [2] 3 4  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020