www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Знае ли някой за тия?


Страници: (4) 1 2 [3] 4  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Знае ли някой за тия?, Паравоенна организация "Войни наТангра"
Публикувано на: 11.3.2008, 18:22
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Моите Коментари бяха по повод на Мненията на някои "Индивиди" с неизяснен Произход и Пол за моята Личност без дори да ме Познават или да са Чели нещо написано от мен.
----------------------------------------------------------------
Ами хайде да се запознаем.Аз съм този отляво,с изтритата шапка.
Я качи и ти снимка,да видим един истински наследник на родът Дуло!
PM
Top
Пламен Пасков
Публикувано на: 11.3.2008, 19:11
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Изгонени
Съобщения: 663
Участник # 883
Дата на регистрация: 17-March 07



QUOTE (Atil @ Mar 11 2008, 05:56 PM)


QUOTE
До г-н Пасков

Виждам че си Интелигентен Българин нещо нетипично за голяма част от Коментиращите в този Форум.

Кажи ми по кои Въпроси и Теми искаш моето мнение подкрепено с Аргументи и Източници.

До сега аз не съм Коментирал нито една тема.

Благодаря за комплимента. Жалко, че все пак не вслушахте в предложението ми да смегчите тона си по отношение на останалите потребители във форума. Надявам се с времето и този въпрос да отрегулираме.
С удоволсствие бих дискутирал въпросите около древната история на България, защото виждам в позициите ви познати източници. Ако оставите настрана агресивната славянофобия, русофобия, сърбофобия и въобще всички фобии, и да останем в територията на спокойното обсъждане на факти, менния, данни и анализи. С обещанието да не приемаме лично и да запазим уважителното отношение към събеседника до края на дискусията, независимо от това - доколко остро не сте съгласен с някои пунктове, ако се оакже, че имаме разхождения във вижданията и информациите си.
Става ли?

QUOTE
Понеже виждам че си оставил Кординати за връзка в Русия и Украйна би ли ми казал какво е това Руснак иле Украйнец, това Порода Куче ли е ?

Това не са породи кучета: по FCI породите са 547, а с нерегистрираните и все още неофициално признатите, сред които Българското лудогорско гонче и Българското овчарско куче, по-известно като каракачанска овчарка, стават над 700. Личен познат съм с автора на енциклопедията за породите кучета в България (издание на ТРУД), г-н Венелин Атанасов Динчев от Пловдив, женен е за моя колежка от моята група и е човек с енциклопедични познания за кучетата и породите.
Но едва ли сега киноложките въпроси са важни.
Украинците и руснаците не са кучета. Това са събирателни названия за сбор от народи, голяма част от които може би са по-чисти българи от нас с вас. Темата е дълга и сложна, и частично съм излагал мнението си в други теми във форума. Можете да ги намерите, за да не се повтарям.
Ако ви интересува наситина етническия състав на т.н украинци, на т.н. руснаци, готов съм да го обсъдим. В познавателно-дискусионен план, не в пренебрежително-високомерен.
QUOTE
Няма такива държави Русия и Украйна още по малко такива нации, това е Киевска България или наричана още Черна България-Черното е означавало Северна посока.

Такива държави, искаме или не, има, и в двете от тях има повече държава и държавност, отколкото в жалката ни днешна България, на която за момента имаме късмета все още да не са сменили името на Булгаристан или Дунавски вилает, или Източна Румелия, или бог знае какъв още Румелийски Мангалистан.
Друг е въпроса, че Украйна е измислена и изкуственна държава, създадена с декрет на Сталин през 1922 година, че името на държавата Русия и народа руси идва не от славянската дума руси като светлокоси блондини, а от варяжкото (викингско) племе ороси, чийто тотем е била мечката. И викингите Аскольд и Дир, които се приемат за митичните основатели на Киев, са всъщност късни управници на този град, създаден от Реан (Хереан) Самбат (Шамбат) Кий Дуло, а първото име на града е било Бащу, и едва след като той отцепва губерния Дулоба от Старата Велика България, градът започва да се нарича градът на отцепника (кий) Кий, откъдето идва Киев.
В учебниците по история на Унгария средновековието на Русия пише не Русия или Русланд или друго подобно, а Orosorszag, (Оросорцаг) то ест, държава на оросите. Както по аналогичен начин те наричат държавата си не Унгария, а Magyarorszag, (Модьорорцаг), то ест, държава на мадьярите (маджарите).

QUOTE
Киевско-Волжка България след период на междуособици (855-921 г.) се разделя на Волжка България и Княжество Киев и Новгород(Бъдеща Русия и Украйна), между които започват религиозни противоречия.
Разделянето става много по-рано, когато под ударите на хазарският каганат и наши си междуособици България се разцепва на 4 (Батбаянова - черни българи, Куберова в Панония, впоследствие Македония, Алцекова в Равена, Италия, и Котрагова в съединението на Волга и Кама, и Аспарухова, или Дунавска, Балканска България), а в последствие на 2: Дунавска, обединила Аспарухова и Куберова, и Волжка, която се разраства през вековете както е показано във вашата карта на аватара ви.
QUOTE
Волжките Българи при кан Алмъш приемат Исляма от Арабите а недоволните от Насилственото налагане на новата вяра Боляри-Тангристи се обединяват около Кан Лачин син на стария Лачини, брата на Кан Джилки всички от Рода Дуло и се връщат от град Болгар в старата Българска столица
град Киев основана от брата на Кан Кубрат - Шамбат Кий и носеща неговото име.
Така е по Джагфар Тарихъ, имам я и съм я чел, но все още не знам доколко всичко в нея може да се приеме за чиста монета по няколко причини:
1. Тази Джагфар Тарихъ, която имаме сега, е късен препис, ако не се лъжа, от 16-17 век, и то един от тях, и много учени (не мога да ги цитирам по памет) я приемат за неточна, някои я наричат даже без стеснение фалшификат. Това може да е вярно, но може и да не е. Отдавна съм се научил да приемам понятието "учен" само с условен знак.
2. Тази Джагфар тарихъ е твърдо тюркска теория за произхода на българите или за турцизирането на волжките българи. Когато Котраг се е преместил в устието на Волга и Кама, е заварил автохтонни племена, сред които сувари, буртаси и барсили, както и абшкирите. Тук, в Русия, има етнически канали. Специално съм си пускал татарските и съм се вслушвал внимателно и съм се опитвал да намеря общи,неславянски думи, търсейки ги като по книгите на Петър Добрев. Но единственното, което успях да различа, бяха турцизмите: хабер, буюк, кючук и т.н. Чел съм много внимателно книгите на Петър Добрев (подозирам, всичките, след няколко дена ще го питам лично, надявам се), и съм твърдо убеден в аргументите му, че предците ни НЕ СА ТЮРКИ!
Волжка България приема исляма, но не от тюрки, а от Персия, то ест, от не-араби и не-тюрки! То ест, да се опитва да се обясни наслоението или даже подмяната на езика (в случай, че е бил друг) с исляма, според мен не става за аргумент.
QUOTE
През 922 г Кан  Угър Лачини от рода Дуло племенник на кан Джилки (по-късната руска летопис от ХII в. е предала името му като “Игор Рюрикович”), основал отделно от България украинската държава Рус със столица българския град Киев.

"Повесть временних лет" на Нестор летописец, която е най-стария летопис за история на древните руси (условно да ги наречем така) обаче сочи друго: че варягът (отново Викинг) Рюрик е бил поканен от Новгородските славянски племена да ги княжува, защото живеели в разпри и войни, и им трядвал някой неутрален обединител. Не знам доколко тази легенда е по-вярна исторически, звучи ми твърде наивна, но древността и съдържанието на документа засега не виждам причини да подлагам на съмнение.
Звучи страшно приятно да е вярно това, което е във вашия цитат (преразказ на пасаж от Джагфар Тарихъ, отново, ако не се лъжа) но животът ме е научил да се съмнявам във всичко и да го препроверявам от различни източници. А източниците, вероятно знаете, не са чак толкова много...за съжаление...известните засега поне.
QUOTE
В Болгар той изпратил свои посланници да отнесат неговите думи към кан Алмъш :

“Аз чух брат, че ти мъчиш привържениците на нашата стара българска вера, към която се отнасям и аз. Пази се защото аз станах самостоятелен уруски бег и съм в състояние да помогна на моите едноверци ”
Това предполагам, че е отново от Джагфар Тарихъ.
QUOTE
Впоследствие от Българската държава Рус се отделило Суздалското княжество което по-късно започва да се нарича Московия (Московско–Руска държава, Русия). Но и в Украинската, и в Московската държава управлявали потомците на същия Угър Лачини – “Рюриковичите”.Не случайно национален символ на Украйна станал гербът на българския род Дуло “тризъбец”,
а столица на Московията станал град Мосха, основан от българския цар Ахад Мосха в 1068 г и получил името му.

Измислената "Руска държава" е изградена на Основите на Киевска България.
Това е пак оттам.
И аз съм склонен да приема този пасаж за чиста монета. В края на краищата, руснаците и украинците нямат никакво езиково или историческо обяснение каква е етимологията на градовете им Киев, Харьков, Москва и на много други, огромната част от които съградени именно от българи.

QUOTE
Те нямате един Руски Цар всички са Българи от Лачин(Рюрик) до Грозни и от Борис Годунов до Романовите

80% от т.н руска "аристокрация" е Българска.

Руските Диваци Взимат(Крадът) от Българите НАГОТОВО вече Изградена държава с Политическа и Стопанска Организация.

Като махнем високомерието и омразата като ненужни наслоения във вашия цитат, останалото е почти вярно.
Почти, защото държава не се краде, а се завладява, и кражбите и съсздаването на марионетни парвителства е сравнително по-късно изобретение и технология, знаете на кое племе и на кой народ...в момента ползваме едно от техните цифрови изобретения, които са имали в началото съвсем друго предназначение.
Сигурно не знаете, че IP технологията в началото е бил протокол за обмен на данни на НАТО, а Интернет е бил технология на ЦРУ...
Но това са вече други разговори...


--------------------
? ????????: ?????? ??????

?????: +7 495 7723295 ????: +7 495 381 2140
???????: +38 0679863269
????????: 0887 814 925
ICQ: 237712745
skype: plamen_paskov
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ей, Атли - Етцел, по-полека! Ти си толкова Атила, колкото аз съм Моше Даян. Не си от нашите и това е повече от ясно. Досещам се кой може да си. Ама на Б. А. не му ли свършиха парите, та още ви плаща?
Не -за пръв път говорят от наше име и няма да е за последен. Тоя е гнусен милиционерски провокатор. Поне така си мисля. Достатъчно е да го напишем черно на бяло, за да не си имаме излишни неприятности. Не че се страхувам от неприятностите, имам си ги в изобилие. Но никак не ми харесва, ако се хвана на въдицата на някой малоумник като тоя. Наближават изключително сериозни събития. Юдите бързат с плана за създаване на ислямската дъга. Трябва да се огледаме и да видим кои са ни потенциални съюзници. Мисля, че Русия и Сърбия в момента са такива. Също и гърците, въпреки негативното им отношение към нас. Само че нещата изобщо не са лични, за да се ръководим от емоции. Въпросът опира до оцеляването или гибета на нашите народи и държави.
А по въпроса за Атила, който пишеше тук. Той не живее в България.


--------------------
PM
Top
Atil
Публикувано на: 12.3.2008, 10:46
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 8
Участник # 1 385
Дата на регистрация: 10-March 08



Отговарям на всички

Хунор

Пиша Императорския род ДУЛО, защото Българите са имали Империи а не държави сравними и дори по-големи от Римската и тази на Чингиз Хан, управлявани от Доказано Българския род ДУЛО

Мащера

Снимка на този етап няма да Качвам по Обективни и Субективни причини.
Надявам се ме разбираш какво искам да ти кажа, ако ли не ще ти поясна:

Моите действия не се Ограничават само да писане във Форуми а се Проситрат
и ще се Простират в Бъдеще на много Мащабни Плоскости.

Като му дойде времето ще разбереш кой съм, гледай само да си от Моята(Българската) страна на Барикадата а не като като едно Генетично Увредено Славянофилче от постта над мен,според което Руските и Сръбските Славянски Свине и Крадливите Гръцки Етиопски Педерастки Цигани са наши "Потенциални" съюзници.

Пламен Пасков


Първо:

Съгласен съм с теб че:

Това не е Държава още по-малко Българска.
Това не е Народ още по-малко Български.
Това не са хора, това е ДЕГЕНЕРАТ.

В момента в в т.н Българска държава има не по-повече от 10% които могат до се нарекат Българи.

Останалото е Славянски, Турски и Цигански боклук, както и постоянното присъствие от Чифути, Арменци и прочие

Българска държава и Българи е имало преди около 630 години.

Това днес е един 130 годишен Руско-Турски КЕНЕФ.

Този КЕНЕФ не е създаден от Българи а от Руските Колохозници.

Такова животно като Санстефанска България Няма и Никога не е имало.

Прочетете Санстефантския Мирен Договор.

Там се Говори за БЕЗСРОЧНО ОКУПИРАНА от Руската Терористична Сган Територия

Едва Берлинския Мирен Договор, който Разпокъсва България Постановява в СРОК ОТ ШЕСТ МЕСЕЦА Руската ГАД да напусне ПРИЗНАТАТА вече държава БЪЛГАРИЯ.

Ако не беше Берлинския Договор Щеше да има ЗАДУНАЕВСКА ГУБЕРНИЯ а не Санстефантска България.

Интересно ми е само защо когато предлагаш предложение за смяна на името на днешната Дунавска България споменаваш имената цитирам: "Булгаристан или Дунавски вилает, или Източна Румелия".

Пропускаш най-Достоверното и Актуално име за днешната България а именно ЗАДУНАЕВСКА ГУБЕРНИЯ-Заветната и до днес цел на Руските Славянски" Свине.

Едва ли го пропускиш СЛУЧАЙНО и в теб долавям Голяма степен Русофилство, Поправиме ако съм сгрешил.

Второ:

От Голямата Простотия която си написал а Именно че Кан Лачин (Рюрик) бил ВАРЯГ личи че и ти си с Промито от Руските Аграрни Псевдо "историци" Мозъче

ЗАПОМНИ:

Кан Лачин (Рюрик) е БЪЛГАРИН племенник на Тангриста Кан Джилки,син на стария Лачини и внук на Кан Урус Айдар,всички от БЪЛГАРСКИЯГ РОД ДУЛО

Написал си Още една Голяма ПРОСТОТИЯ за произхода на името Русия- Цитирам :"от варяжкото (викингско) племе ороси, чийто тотем е била мечката. И викингите Аскольд и Дир, които се приемат за митичните основатели на Киев, са всъщност късни управници на този град"

Запомни:

Терминът “Урус” е имал преди всичко значение на “Велик”.Уруси са назовавали военните подразделения, които първи извършват атаката т.е най-смелите. Термина Урус присъства в имената на редица владетели от рода Дуло: Кан Уруж Рожа Бургас (414-434), Кан Урус Айдар (805-855).

Когато Московското княжество завладява Българските земи префасонира термина "Ак Урус"(определен от Будим, внука на кан Крум по времето на Кан Урес Айдар, (805-855г.) в сега известното понятие Русия.

А Съуправители на град Киев (Бащу-за което си прав основан е от брата на
Кан Кубрат-Бек Шамбат Кий) не са Цитирам:"Аскольд и Дир"

ЗАПОМНИ:

Съуправители на Киев са:

Първо Ас Джир(Олег) син на Будим и внук на Кан Крум и Алмъш-син на Джилки в периода-(865-875г),след тях са Джун син на Ас Джир(Олег) и Салахби в периода(875-921.).

След тях вече идва Угор Лачин (882-895г.)-син на стария Лачини брата на Кан Джилки и внук на Кан Урус Айдар.Той ОсноваваУкрайнската държава Рус, бъдеща Русия-Руските историци го наричат Игор Рюриков. Женен за Олга.През 894г. прави опит да свали цар Симеон.

След него идва Светослав(845-972г.)-син на Угор Лачин. Руснаците го наричат Угор Борисов.През 968 разбива България при Петър и извършва големи жестокости описани в Манасиевата Хроника но после е заловен Верните на Българите Печенеги и кан Кура му взима главата и прави Оренада с нея по стар Български обичай.Някои Псевдо Руски Историци Оправдават неговата Жестокост с това че е търсил "Полагащото" му се наследство от Дунавска България.

После през 989г при управлението на сина на Светослав-Владимир руснаците приемат Християнството от Българите.Древноруската Йоакимовска летопис разказва, че покръстителят на Русия Св.княз Владимир приема християнството от българите. В ръкописа четем още, че “българският цар Симеон изпратил в Русия учени йереи (свещеници) и книги”.

ИЗВОД:
smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif

От твоя Пост става КРИСТАЛНО ЯСНО че и ти си Заблудено Русофилче като Иван Вазов.Дано се Осъзнаеш по-рано, а не като него него на Предсмъртния му одър.

Съвет:
smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif

Прочети-"Спомени из моя живот" на Великия Българин Ариец Георги Стойков Раковски, 1821г.-1867г. От там ще Разбереш какво представляват Руските Диваци, които ние сме Култивирали и какво е Политиката на Русия към България и Българите още от 10 век та до наши дни.

Елтимир

Теб въобще няма да те Коментирам, самия Факт че смяташ за наши "Съюзници"
-Руските и Сръбските Славянски Свине и Крадливите Гръцки Етиопски Педерастки Цигани, Красноречиво говори сам по себе си какъв Псевдо "Българин" си.

За Съжеление такива като теб са около 30% от населяващите територията на така наречената Трета Българска Държава (Първо нито е Трета а поне Тридесет и трета, Второ не е Българска а Руско-Турско Чифутска и Трето не е Държава а ДЕГЕНЕРАТ)

С такива Интернационални Русофилски и Сърбомански Славянски Подметки като теб братята Чеченци най-добре знаят какво да правят за справка питай малките Руски Беслански Копелета.

Прекалено много внимание ти обърнах на теб което беше грешка, която няма да повторя вече.


Цялата земя от Москва до Казахстан,от Киев до Атина и от Солун до Будапеща е Българска.

Ние Наследниците на Императорския род ДУЛО ще прочистим Земите Български Арийски от:

Славянската, Турската,Чифутската и Римо-католическата Сган.

ЕДИН КАН--ЕДИН БОГ--ЕДИН НАРОД---БЪЛГАРИ

smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif
PMEmail Poster
Top
Иван
Публикувано на: 12.3.2008, 11:14
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



QUOTE (Atil @ Mar 12 2008, 10:46 AM)

Ние Наследниците на Императорския род ДУЛО ще прочистим Земите Български Арийски от:

Славянската, Турската,Чифутската и Римо-католическата Сган.

По-горе беше казал, че не си чешеш езика, а действаш и то по много направления.
Хайде да ни съобщиш като започнеш прочистването или ако вече си прочистил някъде. Някой от нас пречи ли ти в това, което си намислил?

Това съобщение е редактирано от Иван на 12.3.2008, 11:17
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 12.3.2008, 11:18
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Моите действия не се Ограничават само да писане във Форуми а се Проситрат
и ще се Простират в Бъдеще на много Мащабни Плоскости.

Като му дойде времето ще разбереш кой съм, гледай само да си от Моята(Българската) страна на Барикадата а не като като едно Генетично Увредено Славянофилче от постта над мен,според което Руските и Сръбските Славянски Свине и Крадливите Гръцки Етиопски Педерастки Цигани са наши "Потенциални" съюзници.
----------------------------------------------------------------------------------------------
Трябва да ти кажа, че ние тука се напикахме от страх smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif Сега лафовете за славянските свине и гръцките цигани се изтъркаха вече. Объркал си адреса, тука няма такива. Мога да преброя колко пъти употребяваш тоя термин във всеки твой коментар, за да си направиш сам извода за собственото си богато фундаментално речниково многообразие.

Твоите действия не се ограничават... и се простират в много бъдещи мащабни плоскости...
Внимавай с плоскостите - хлъзгането и оливането по тях. Могат да се окажат безкрайни, а твоя ум, твърде ограничен, за да ги разбере. Тогава, ще чуеш: "тряс", лампичката ще светне за последно и ти ще се озовеш в клиниката за шизофреници, край село Паталеница, Пазарджишко.
Ще ти дойда на свиждане, щото там има и старо българско светилище.
PMEmail Poster
Top
Публикувано на: 12.3.2008, 13:38
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Мащера

Снимка на този етап няма да Качвам по Обективни и Субективни причини.
Надявам се ме разбираш какво искам да ти кажа, ако ли не ще ти поясна:

Моите действия не се Ограничават само да писане във Форуми а се Проситрат
и ще се Простират в Бъдеще на много Мащабни Плоскости.

Като му дойде времето ще разбереш кой съм, гледай само да си от Моята(Българската) страна на Барикадата а не като като едно Генетично Увредено Славянофилче от постта над мен,според което Руските и Сръбските Славянски Свине и Крадливите Гръцки Етиопски Педерастки Цигани са наши "Потенциални" съюзници.
------------------------------------------------------------------------------

Виж кво,моя,научи се да ми пишеш Името правилно.Качи снимка тука ако изобщо искаш да ти се обърне някакво внимание.И последно,преди да се спра да се занимавам с теб:
Аз също работя на много плоскости но това не ми пречи да се покажа пред всички!НЯМА ВЛАСТ НАД ТАЯ ГЛАВА,ЩО Е РЕШИЛА ДА СЕ ОТДЕЛИ ОТ РАМЕНЕТЕ!/БОТЕВ/
Не те знам дали си от родът Дуло,но аз съм роден и живея в град ДУЛОВО!
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 12.3.2008, 13:45
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Сетих се, че писанията на тоя Атли или как му беше там името съвпадат със сведенията, че от Русия постепенно почват да гледат на нас като на приятели. И почват типичните провокации в стил ДС. Приятели, които бяхте при мен наскоро, пуснете материала със заглавие "Пътеките на падението". Там документално е описано поведението на едно такова същество. И пак ми идва на ум техния кукловод Б. А., на когото преди няколко години показаха, че не е желан в Русия. Май нещата се навързват. Целта е в съзнанието на масовия човек, а и на страничния наблюдател извън България да ни се изгради образ на някакви фанатици-олигофрени, които само плюят по всичко живо. Внимавайте с такива, не влизайте в спорове с тях, а направо ги гонете. Не съм анархист, но съм запомнил една мисъл на анархистите: "С врага не се спори, а се бори".
Сега, когато се очакват действия по откъсването на части от Родопите, ще ни се наложат съвместни действия и с държави, които не винаги са ни били приятели. Но няма как. От другата страна са САЩ, Турция и Израел. Та щем-нещем трябва да избираме.


--------------------
PM
Top
Atil
Публикувано на: 12.3.2008, 17:10
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 8
Участник # 1 385
Дата на регистрация: 10-March 08



В началото когато не бях запознат с Коментарите на постоянно присъстващите тук, смятах че основна част от вас са Чифутски и Славянски Мекерета.

Но съм бил в Заблуда, около 80 % от вас са Русофилски Славянски Подлоги като Елтимир

И Чифутите и Славяните са една и съща Оборска Тор, но Първите поне имат Акъл и знаят как се правят пари, докато Славяните са Безполезна Робска Сган.

Голяма част от вас явно сте привърженици на Долнопробната Руско-Аграрна Комунистическа партия Атака на Болен Сидеров или наПсевдо ВМРО-то на Влашкия Комунистически Циганин Каракачанов нямаща нищо общо с истинското Българско ВМРО.

Вие сте част от тази Славянска Мърша Благодарение на която паднахме под Турско робство и Благодарение на която не се Освободихме сами.

Именно Робската Славянска Сган като вас се криеше по Мазетата и чакаше "Дядо Иван" да дойде да ги Оплоди(Освободи)

Докато истинските Българи от Татар Пазарджик, Пловдив, Стара Загора и техните области вдигаха Въстания - Априлското , Старозагарското.

През това време Славянската Сган от Северна България чакаха Руските Колохозници да дойдат да ги Онождат та така вече 130 години.

Някои от вас още чакат да дойде "Дядо Иван-Путкин", но ще ви Разочаровам или може би ще ви Зарадвам-той няма да дойде а вие ще отидете при него в Кочината Русия която ние Българите Създадохме.

Ще отидете в Насипно Състояние и в Катафалки.

За Болните Русофилски мозъци петнящи името на Българите и техния Бог ТАНГРА ето четете какво направиха Руските Славянски Свине с нашите братя Волжките Българи и какво ние ще направим с тях:
smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif

През 1552г след многогодишни опити отслабената от монголските нашествия Волжка България най накрая е пада под властта на Русия.Превземайки Казан Иван Грозни убива 20 000 българи като пробива дупки в замръзналата волга и ги пуска живи под леда.

За да се оправдае пред Европа за избиването на 400 000 българи и унищожаването на 40 приказни български градове, Русия заявила че наказва “татарите”. “Татар” не е етноним (няма такава държава), а унизително
прозвище за “чужденец” на монголски. За това днешните “татари” са добре платени от Кремъл ислямски фундаменталисти.

След поредицавоенни походи Иван IV Грозний в 1552 г. превръща българската столица Казан в гробищен град.Ето как изглиждат тези "Славни" дела на Иван Грозни според руския историк Н.М.Карамзин
(История государства Российского, Москва, 1991 тираж 100 000):

" ...Вече около пет седмици россияните стояха под Казан и убиваха излизащити от града не по-малко от десет хиляди неприятели,.. Никой не се предаде жив, спасиха се малко... ранените... Градът беше завзет..
убиваха всички които се намираха, в домовете, или в ямите; вземаха в плен жени, деца или чиновници...сечта престана но кръвта се лееше... Царския дворец, улиците, крепостните стени и дълбоките ровове бяхазапълнени с мъртви.. тела се носеха по реката..."/т.VIII, стр.212/.

Мародерството и грабителството, като почти тържествен акт са отразени в старите летописи, които ползва Карамзин: "... Россиани плаваха в изобилие, вземаха каквото си искат: хляб,мед,домашните животни,
опожаряваха селищата, убиваха жителите... къщите бяха красиви и богати... в тях имаше скъпоценности..пленяваха само жените и децата/т.VIII, стр. 205/

Основателя на Волжка България над десет пъти по-голяма от Симеонова е по-големия брат на Аспарух кан Котраг. За това когато е завладява в края на XVI –ти век Иван Грозни се обявява за “цар на руси и българи” и получава прозвището “Българоубиец”.

Такъв е края на повече от две хилядолетия Българска държавност в пределите на Североизточна Европа Московското княжество завладява Българските земи и префасонира термина "Ак Урус"(определен от Будим,
внука на кан Крум по времето на Кан Урес Айдар, 805-855г.) в сега известното понятие Русия.

Русия в продължение на четири века системно и целенасочено изличава и фалшифицира историческата памет на България. Процесът на изличаване и фалшифициране започнал XVI в., тече и до днес.

ИЗВОД:

На 40 Милионна Руски Славянски Свине Главите им Искам и Смърт за Родът им(Братята чеченци вече работят по въпроса).

Отговор на Jordan_13


Първо:

Здравното заведение за Душевно-Болни като теб е в село Баткун а не в село Паталеница.

Второ:

Слушай Мръсно Ченге ти мен ли ще Плашиш с вкарване в Лудница?
Ти знаеш ли на колко Скапани Милиционерски Комунистически Ченгета съм им скачал по главите.

Внимавай, защото няма да си нито първия, нито последния Славянски Отпадък поел с лицето моята Българска Арийска Кубинка.

Край:

Стига съм ви Култивирал повече, няма смисъл да си губя времето с Руски Подлоги нито сте ми на Акъла нито на Образованието.

Само Пламен Пасков от писалите в тази Тема има някакви Познания но те са силно Деформирани от Марксиската историография и Псевдо Руските "Историци". Единствено с него има смисъл да дискутирам,
останалите писали в тази тема сте:"На гол тумбак, чифте пищови"

И ПОМНЕТЕ:

Цялата земя от Москва до Казахстан,от Киев до Атина и от Солун до Будапеща е Българска.

Ние Наследниците на Императорския род ДУЛО ще прочистим Земите Български Арийски от:

Славянската, Турската,Чифутската и Римо-католическата Сган.


ЕДИН КАН--ЕДИН БОГ--ЕДИН НАРОД---БЪЛГАРИ

smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif
PMEmail Poster
Top
Дари
Публикувано на: 12.3.2008, 17:22
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



Така, активистите от Русе се развилняха тук, но това няма да е за дълго.Ние като едни добри домакини, ще предупредим А.Р., че се подготвя един материал, който ще бъде достатъчно добре подплатен със снимки и други документи, доказващи именно връзката на А.Р. с Б.А. Разбира се не само това, а ще има и други изненади.

Този, който се припознае в горните инициали с право има от какво да се притеснява! Разбира се може да задържим материала и да не го публикуваме ако поднесе извиненията си и след това да се завре в мишата си дупка и да не си показва муцунката от там.
PM
Top
Хунор
Публикувано на: 12.3.2008, 17:44
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 491
Участник # 14
Дата на регистрация: 12-July 05




Абе момче как ги измисляш тези глупости?

QUOTE
И Чифутите и Славяните са една и съща Оборска Тор, но Първите поне имат Акъл и знаят как се правят пари, докато Славяните са Безполезна Робска Сган."


QUOTE

Някои от вас още чакат да дойде "Дядо Иван-Путкин", но ще ви Разочаровам или може би ще ви Зарадвам-той няма да дойде а вие ще отидете при него в Кочината Русия която ние Българите Създадохме.


QUOTE

Вие сте част от тази Славянска Мърша Благодарение на която паднахме под Турско робство и Благодарение на която не се Освободихме сами.

От постовете ти излиза някаква безмислена русофобия "Дайте да мразим руснаците и ще си решим проблемите" smil4334aa44c7e89.gif Нещата са доста по сложни, ама ти нещо не можеш да ги разбереш. smil4334a580902ca.gif

А историческите ти писания нямат някакво значение в момента. Да върхушките управлявали Русия са ни правили гадости, ама заради това не трябва да мразим всички руснаци.


--------------------
"???????? ?? ???????? ???? ?? ??????,
?????????? - ??? ?????????? ? ???.
????????? ???????? ? ????????".
??? ???
PM
Top
gilgamesh
Публикувано на: 12.3.2008, 17:50
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 21
Участник # 1 075
Дата на регистрация: 8-August 07



Така- появил се е виждам един небезизвестен елемент.
А аз пиша рядко тук, но знам много за това кой кой е от форумните "герои". И въобще знам много ...
Та това не е Ташко танкиста. Друг е. Вероятно не е и този за когото го сметна Елтимир.
Става дума за един човек имащ проблеми с психиката. Той си знае какво неприятно събитие е довело до това му поведение.
Впрочем целия бълвоч от антиславянски и анти не знам още какви там писания и особено гнусното писание- радост че са избити осетински деца (впрочем няма значение дали са осетински руски чеченски или каквито и да е- става въпрос за нахранване с кръв на Демона- та който се радва ще има удоволствието за лична среща с него-бащицата си)
та целия бълвоч е понеже Атил изглежда е циганин (впрочем доказателствата не са 100% но са близо 99). Пак подчертавам ЦИГАНИН (не се опитвам да го засегна- просто това е истината) или поне наполовина- това е причината- някой лъже циганите че били "прабългари" и някои като този даже развиват фикс идеи плюс задължителна славофобия- това като цяло си е психопатология. Ако успея да открия снимката, данни за някои негови роднини и прочие може пък и да ги пусна. Може и да не ги пусна- имам си достатъчно други грижи с далеч по-важни за пускане в интернет и медийното пространство имена на двама души.
Не се хабете- просто го баннете.Нека да си приема на спокойствие истината че е циганин. Някои я приемат спокойно и дори успяват да станат нормални хора.
PM
Top
Публикувано на: 12.3.2008, 18:00
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Съгласен с Гилгамеш!
Отдавна не сме имали циганин-академик.БАН!

----------------
Само да добавя нещо:Гилгамеш,днес около 16.30 часа бях вече убеден,че ще пишеш в тази тема.Очаквах поста ти.
Намери време да качиш информацията,която имаш.
Така ще защитиш Движението и ще се види много важното разграничение:
НИЕ не сме войници.Ние сме ВОИНИ НА ТАНГРА,както обича да се изразява един уважаван от мен съфорумец.
PM
Top
Дари
Публикувано на: 12.3.2008, 21:49
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



QUOTE (Пламен Пасков @ Mar 10 2008, 11:24 PM)
Между другото, Дари, поздравления за прекрасните и съдържателни фотографии от Абоба (Плиска). Веднага ги копирах и смятам да ги дам като информация (с цитат за авторството ти) на няколко места, за да видим какво ще им е мнението. Хората се занимават с символика и петроглифи...за момента не желаят да се публикуват.

Пламен, ползвай снимките и въобще не се притеснявай, не е нужно да ме цитираш, нямам никакви претенции за авторство. Радва ме, че и други хора оценяват това наследство...
Ще ти пратя или направо ще публикувам още снимки с надписи и символи по камъните в Плиска.
Ако хората, на които предоставиш снимките за разчитане на символите, достигнат до нещо интересно, може да споделиш с нас.
PM
Top
Пламен Пасков
Публикувано на: 12.3.2008, 22:41
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Изгонени
Съобщения: 663
Участник # 883
Дата на регистрация: 17-March 07



QUOTE (Atil @ Mar 12 2008, 05:10 PM)







QUOTE
В началото когато не бях запознат с Коментарите на постоянно присъстващите тук, смятах че основна част от вас са Чифутски и Славянски Мекерета.

Но съм бил в Заблуда, около 80 % от вас са Русофилски Славянски Подлоги като Елтимир

Това са тежки и абсолютно незаслужени според мене обиди. Поне не предизвикани от оскърбените. Наистина не разбирам защо го правите и какво целите с този неоправдано агресивен стил.
Диалог така няма как да се получи...най-малкото, конструктивен...Който сее вятър, зе жъне бури.
Според мен сте адресирали гнева и омразата си към погрешен адресат - не тези хора са злото и бедите на съвременна България и българите.
Не руснаците и не сърбите.
И даже и последните 2 държави (но в никакъв случай народите им - трябва да правите разлика между тези неща) да имат някакви заслуги да попадат в списъка на враговете и източници на бедите, те са на опашката и с най-малкото заслуги.
Можем да дискутираме, ако се потрудите да минете на по-уважителен тон към събеседниците.
И не се притеснявайте - не съм нито сърбофил, нито русофил, и прекрасно съм запознат с историята и злините, които в определени периоди сме видяли от тези държави.
Но това не ме прави русофоб или сърбофоб.
Твърде плоско, еднопланово и наивно е.
Напомня ми за двама персонажи, с единия от които ви сбъркаха в началото, които освен омраза и агресия към всичко славянско, руско и сръбско друго не виждат и не скандират. Изобщо не забелязват САЩ, Турция, настъпващият Мангалистан и другите реални и приоритетни злини. Надявам се, за разлика от тях вие да се окажете по-вменяем. Но ми помогнете с поведението си да затвърдя, а не да загубя тази надежда...

QUOTE
И Чифутите и Славяните са една и съща Оборска Тор, но Първите поне имат Акъл и знаят как се правят пари, докато Славяните са Безполезна Робска Сган.

Голяма част от вас  явно сте привърженици на Долнопробната Руско-Аграрна Комунистическа партия Атака на Болен Сидеров или наПсевдо ВМРО-то на Влашкия Комунистически Циганин Каракачанов нямаща нищо общо с истинското Българско ВМРО.

Първият пасаж щаже не ми се коментира.
За вторият сте в кардинална грешка. Една малка част от потребителите тук бяха симпатизанти и даже членове на Атака, в началният период (аз в това число) докато измамата и фалша на тази семейна корпорацийка с дребни душици и интереси не свали маските с трясък през последните 2 години...

QUOTE
Вие сте част от тази Славянска Мърша Благодарение на която паднахме под Турско робство и Благодарение на която не се Освободихме сами.

Именно Робската Славянска Сган като вас се криеше по Мазетата и чакаше "Дядо Иван" да дойде да ги Оплоди(Освободи)

Отново подчертавам - без да съм русофил, смятам, че не може нормален българин да пренебрегва факта, че ако не беше руско турската война от 1877-1878 година, сега ние с вас щяхме да пишем на младотурска латиница, да си викаме буйрунус и да си пикаем с рязаните пишоци. Или вие имате други илюзии по въпроса? Хората са си проливали кръвта тук, в България, и са си оставили костите у нас. За 500 години с едно единственно изключение (Владислав Варненчик) друг народ, друга държава такава жертва за нас не са правили. Скверно е да не се сведе глава и да не се признае, че освен дълбоки благодарности, за поколения напред, друго чувство е срамно и недостойно да отглеждаме в сърцата си.
Много добре знам, че от 11 войни, водени между Турция и Русия, само последната, 11-тата, става освободителна за България. Въпреки, че практически почти всичките от тях (с изключение на кавказкия фронт) са минали през България и са били с участието на наши опълченци, останали 10 от 11 пъти измамени в очакванията си за освобождение.
Също така знам, че последната война е платена с хайдушко злато на руския император.
Освен това е вярно и отбелязаното от вас, че формално, а за определено време, и реално, първият непосредствен рещултат от тази война е смяната на господаря, а не придобиване на пълна независимост.
Но да се сравняват турското управление, данъчна система и отношение на турците и турската държава към българите с това на руските генерали и наместници, коитос амо за няколко години обучават офицерският ни корпус и войската ни, благодарение на което до 1944 година нямаме загубена битка (но нямаме и спечелена война, заради Кобургите), е меко казано неадекватно сравнение с несъпоставими (от всяка гледна точка) величини.
Аз съм на 42 години и 7-ма година живея (работата ми е такава) в Москва, и най-малко мене някой може да ме обвинява (с основание поне) в някаква русофилия, или непознаването на сенчестите страници от нееднозначната история на двата ни народа. Аз съм тук, в мястото на събитието, и за разлика от много газирани и пенливи русофоби, които са такива само по силата на откъслечни впечатления, (или, да си го кажем направо - по силата на поетото пропагандно внушение на новата медийна машина последните 18 години), знам по-добре от повечето българи всичко лошо за руснаците и държавата им. Много по-добре, отколкото задочниците като някои персонажи.
Но ако ударим баланса на плюсовете и минусите, намерете макар и един анрод или държава в света, на които да имаме повече основание да сме задължени за спасението и помощта. Помощ не хуманитарна, а с цената на десетки хиляди убити и ранени бойци.
Всъщност, ако се чувствате силен по история, намерете който и да е друг народ пос вета (или държава) да е направил такъв жест към друг народ, пък било то и платен: в наше време или в древността, където и когато си искате...

QUOTE
Докато истинските Българи от Татар Пазарджик, Пловдив, Стара Загора и техните области вдигаха Въстания - Априлското , Старозагарското.

През това време Славянската Сган от Северна България чакаха Руските Колохозници да дойдат да ги Онождат та така вече 130 години.

без коментар...

QUOTE
Някои от вас още чакат да дойде "Дядо Иван-Путкин", но ще ви Разочаровам или може би ще ви Зарадвам-той няма да дойде а вие ще отидете при него в Кочината Русия която ние Българите Създадохме.

Ще отидете в Насипно Състояние и в Катафалки.

Атил, темата вече е предъвквана многократно по другите форуми, но все пак - един провокационен въпрос: кого наричате славяни? Кои са славяните? Какъв е този термин - езиков или етнически?

И ако е етнически - какво е определението, маркера, пробния камък за определянето - кой е славянин, а кой не?
И като стана дума за пробни маркери - какъв е пробния камък (научно-исторически, ако може) за чист българин?
Кой, кога и къде е изолирал и доказал чист, гарантирано български генетичен материал, с помощта на който може да се направи сравнително изследване на съвременните обитатели на България и да се каже, аджеба - кой българин, и на колко %, кой - славянин, кой - трак (ако това е нещо различно от българин, изобщо), и кой - гот, куманин, печенег, маджар, татар, турчин, и т.н.
Задачата изобщо не е от прсотите, защото по мнението на Божидар Димитров до падането ни под турско робство България е асимилирала над 117 племена и народи. Аз се отнасям с подчертан скепсис към много от тезите или с откровенно недоверие на Б.Димитров, но даже и да се внесе коефициент за поправка на неговата цифра, народите само за 10 века на Балканите, които са приети и смелени от българската държава, пак са множко за търсачите на Граала с името "чист българин".
Ако славяни е не етнически, а езиков термин, на какъв според вас език си пишем ние с вас тука - към коя група ще го отнесете и по какви критерии и показатели, като база за селекция и дивергенция?

QUOTE
За Болните Русофилски мозъци петнящи името на Българите и техния Бог ТАНГРА ето четете какво направиха Руските Славянски Свине с нашите братя Волжките Българи и какво ние ще направим с тях:
smil4334a8edcde62.gif  smil4334a8edcde62.gif  smil4334a8edcde62.gif  smil4334a8edcde62.gif
През 1552г след многогодишни опити отслабената от монголските нашествия Волжка България най накрая е пада под властта на Русия.Превземайки Казан Иван Грозни убива 20 000 българи като пробива дупки в  замръзналата волга и ги пуска живи под леда.

За да се оправдае пред Европа за избиването на 400 000 българи и унищожаването на 40 приказни български градове, Русия заявила че наказва “татарите”. “Татар” не е етноним (няма такава държава), а унизително
прозвище за “чужденец” на монголски. За това днешните “татари” са добре платени от Кремъл ислямски  фундаменталисти.

След поредицавоенни походи Иван IV Грозний в 1552 г. превръща българската столица Казан в гробищен град.Ето как изглиждат тези "Славни" дела на Иван Грозни според руския историк Н.М.Карамзин
(История государства Российского, Москва, 1991 тираж 100 000):

" ...Вече около пет седмици россияните стояха под Казан и убиваха излизащити от града не по-малко от  десет хиляди неприятели,.. Никой не се предаде жив, спасиха се малко... ранените... Градът беше завзет..
убиваха всички които се намираха, в домовете, или в ямите; вземаха в плен жени, деца или чиновници...сечта престана но кръвта се лееше... Царския дворец, улиците, крепостните стени и дълбоките ровове бяхазапълнени с мъртви.. тела се носеха по реката..."/т.VIII, стр.212/.

Мародерството и грабителството, като почти тържествен акт са отразени в старите летописи, които ползва Карамзин: "... Россиани плаваха в изобилие, вземаха каквото си искат: хляб,мед,домашните животни,
опожаряваха селищата, убиваха жителите... къщите бяха красиви и богати... в тях имаше скъпоценности..пленяваха само жените и децата/т.VIII, стр. 205/

Основателя на Волжка България над десет пъти по-голяма от Симеонова е по-големия брат на Аспарух кан  Котраг. За това когато е завладява в края на XVI –ти век Иван Грозни се обявява за “цар на руси и българи” и получава прозвището “Българоубиец”.

Такъв е края на повече от две хилядолетия Българска държавност в пределите на Североизточна Европа Московското княжество завладява Българските земи и префасонира термина "Ак Урус"(определен от Будим,
внука на кан Крум по времето на Кан Урес Айдар, 805-855г.) в сега известното понятие Русия.

Русия в продължение на четири века системно и целенасочено изличава и фалшифицира историческата памет на България. Процесът на изличаване и фалшифициране започнал XVI в., тече и до днес.

Като махнем емоционална и истерична русофобия, почти всичко, даже и в детайлите, е точно така. Спор няма.

QUOTE
ИЗВОД:

На 40 Милионна Руски Славянски Свине Главите им Искам и Смърт за Родът им(Братята чеченци вече работят по въпроса).

Пак ви казвам - в търсенето на враговете се нуждаете от корекция на мерника и координатната си ситема. Поне, ако говорим за проблемите и спасението на свременната, България, колкото ни е останала.
Аз също, напомпан с книгите на Петър Добрев и Джагфар Тарихъ, когато дойдох преди 7 години тук, очаквах чеченци, кабардинци, балкарци, и другите вайнахи да се окажат братя по род и корен и да намерим нещо общо в историята ни. Няма да ви описвам огорчението си, когато видях, че не само на битово ниво, но даже и на историческа основа нещата не са толкова прости. Първо - чеченците и ингушите са вайнахи. И чеченците наричат чечня Ичкерия, а сами себе си - нахчи. Имат се за коренни жители, произхождат от рода на вълка (как иначе без тотемите). Но нямат и не искат да имат нищо общо с българите, нито съвременни, нито древни. Даже и да сме прави ние, а не те, и тяхната историография да е преписана и изкълчена от ислямски фундаменталисти и други промивачи на мозъци, истината е, че в Кавказ живеят от векове НАД 80 ПЛМЕНА, НАРОДИ и НАЦМОНАЛНОСТИ, и всички те и днес спазват различията помежду си, не се смесват и не унифицират езика си, ако оставим настрана общия за всички (все още) руски език, който ползват, за да се разбират помежду си. И да търсим между тези определящи се от векове като различни 80 националности чисти българи и да се опитваш да им го обясниш или внушиш, рискуваш да получиш широка беззъба кървава усмивка от ухо до ухо. Даже няма и да спорят с тебе.
Имам много приятели кавказци, на някои от тях съм даже кръстник на децата им, така че и тази информация ми е от първоизточници и от мястото на събитието, а не от книжки и перразкази на кабинетни "учени".


--------------------
? ????????: ?????? ??????

?????: +7 495 7723295 ????: +7 495 381 2140
???????: +38 0679863269
????????: 0887 814 925
ICQ: 237712745
skype: plamen_paskov
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (4) 1 2 [3] 4  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020