www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Знае ли някой за тия?


Страници: (4) « първа ... 2 3 [4]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Знае ли някой за тия?, Паравоенна организация "Войни наТангра"
Пламен Пасков
Публикувано на: 12.3.2008, 23:13
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Изгонени
Съобщения: 663
Участник # 883
Дата на регистрация: 17-March 07



QUOTE
Интересно ми е само защо когато предлагаш предложение за смяна на името на днешната Дунавска България споменаваш имената цитирам: "Булгаристан или Дунавски вилает, или Източна Румелия".

Пропускаш най-Достоверното и Актуално име за днешната България а именно ЗАДУНАЕВСКА ГУБЕРНИЯ-Заветната и до днес цел на Руските Славянски" Свине.

Едва ли го пропускиш СЛУЧАЙНО и в теб долавям Голяма степен Русофилство, Поправиме ако съм сгрешил.

Атил, ако премахнете злобата и агресията, както и прибързаните изводи към обитателите на форума, с вас може и да се получи наистина интересна дискусия.
Приемете го като предложение.
Корекция: аз не съм предлагал смяната на името на България, а давам прогноза (надявам се, грешна) за бъдещото и. При това - за относително близкото и бъдеще: до 15-20 години, аок не и по-рано.
Задунайска губерния, даже и да е била цел и мечта на руския император през 1878 година, изобщо не е в главите и в мераците, и даже в точките на дневния ред на днешна Русия. Те си имат много по-важни и остри проблеми, и даже не бързат да приемат тези народи и територии, които искат обратно връщане към тях, като Приднестровието (пълно с българи, впрочем) Абхазия и Южна Осетия (алани). Тук грешите и се прсоледява червената русофобска нишка, прокарвана от американските медийни магнати в Бъдгария за последните 18 години.
Личен въпрос - на колко сте години?

QUOTE
Второ:

От Голямата Простотия която си написал а Именно че Кан Лачин (Рюрик) бил  ВАРЯГ личи че и ти си с Промито от Руските Аграрни Псевдо "историци" Мозъче

ЗАПОМНИ:

Кан Лачин (Рюрик) е БЪЛГАРИН племенник на Тангриста Кан Джилки,син на  стария Лачини и внук на Кан Урус Айдар,всички от БЪЛГАРСКИЯГ РОД ДУЛО

Аз бих ви посъветвал да се въздържате занапред от определенията "простотия" за моите или които и да е други постинги. Това е израз на отношение, което не е в плоскостта на спора и не ви прави чест.
Това, което вие ми привеждате и вероятно приемате за ваши необорими аргументи, са просто твърдения и преразказ (точен, признавам) на пасажи от Джагфар Тарихъ или може ьи и на книгите на уважаемия от мене Боно Шкодров, с когото имам честта лично да общувам.
Но, за съжаление, това все още не ги парви факти, защото наративните първоизточници за Джагфар тарихъ все още няма намерени или публикувани, или аз не знам да има.
То ест, тезата е вкусна и приятна, но се нуждае от проверка и допълнителни доказателства.

QUOTE
Написал си Още една Голяма ПРОСТОТИЯ за произхода на името Русия- Цитирам :"от варяжкото (викингско) племе ороси, чийто тотем е била мечката. И викингите Аскольд и Дир, които се приемат за митичните основатели на Киев, са всъщност късни управници на този град"

Запомни:

Терминът “Урус” е имал преди всичко значение на “Велик”.Уруси са назовавали военните подразделения, които първи извършват атаката т.е най-смелите. Термина Урус присъства в имената на редица владетели от рода Дуло: Кан Уруж Рожа Бургас (414-434), Кан Урус Айдар (805-855).

Когато Московското княжество завладява Българските земи префасонира термина "Ак Урус"(определен от Будим, внука на кан Крум по времето на Кан Урес Айдар, (805-855г.) в сега известното понятие Русия.

А Съуправители на град Киев (Бащу-за което си прав основан е от брата на
Кан Кубрат-Бек Шамбат Кий) не са Цитирам:"Аскольд и Дир"

ЗАПОМНИ:

Съуправители на Киев са:

Първо Ас Джир(Олег) син на Будим и внук на Кан Крум и Алмъш-син на Джилки в периода-(865-875г),след тях са Джун син на Ас Джир(Олег) и Салахби в периода(875-921.).

След тях вече идва Угор Лачин (882-895г.)-син на стария Лачини брата на Кан Джилки и внук на Кан Урус Айдар.Той ОсноваваУкрайнската държава Рус, бъдеща Русия-Руските историци го наричат Игор Рюриков. Женен за Олга.През 894г. прави опит да свали цар Симеон.

След него идва Светослав(845-972г.)-син на Угор Лачин. Руснаците го наричат Угор Борисов.През 968 разбива България при Петър и извършва големи жестокости описани в Манасиевата Хроника но после е заловен Верните на Българите Печенеги и кан Кура му взима главата и прави Оренада с нея по стар Български обичай.Някои Псевдо Руски Историци Оправдават неговата Жестокост с това че е търсил "Полагащото" му се наследство от Дунавска България.

После през 989г при управлението на сина на Светослав-Владимир руснаците приемат Християнството от Българите.Древноруската Йоакимовска летопис разказва, че покръстителят на Русия Св.княз Владимир приема християнството от българите. В ръкописа четем още, че “българският цар Симеон изпратил в Русия учени йереи (свещеници) и книги”. 

За простотиите се надявам, че се разбрахме, и няма да се налага да се повтаряме.
Аз не съм твърдял, че варяжкия (нордически) произход на Рюрик е единственно верната теза. Аз просто посочих, че освен версията на Джагфар Тарихъ има и друга, която в Русия засега се приема за официална. не съм отдавал предпочитания, а смятам, че и двете се нуждаят от проверка и доказване.
За термина Урус като предшественник на термина руси сте в грешка, категоричен съм. Защото руснаците казват не руси и Русия, а Россия, и россияне. В същото време казват и пишат и русские. Има град в Чечня - Урус Мартан. Но да се извежда Урус като синоним на голям, велик и силен, без да се посочи източника и лингвистичен анализ...за момента оставам скептик. Твърде много думи бяха спрегнати като синоним на голям и велик от другите ни автори (П.Добрев например): Бал, Бала, Бальо = голям, висок, снажен, велик...оттук някои решиха, че Балкан = "планината на великия Кан". Само че на изток от каспийско море, в Туркестан, има 2 планини: Малый Балхан и Большой Балхан. Ако Бал = голям, защо някой ще кръзава планината Малка Голяма на Кана, или още по-глупавото: Голяма Голяма на Кана (планина)?
Има много въпроси, които все още нямат ясен и еднозначен отговор, и аз не бих си позволил да бъда така менторски нравоучителен и категоричен като вас.

QUOTE
ИЗВОД:
smil4334a8edcde62.gif  smil4334a8edcde62.gif  smil4334a8edcde62.gif

От твоя Пост става КРИСТАЛНО ЯСНО че и ти си Заблудено Русофилче като Иван Вазов.Дано се Осъзнаеш по-рано, а не като него него на Предсмъртния му одър.

Извода ви е неправилен, и прекалените емоции са причината да ви попречат да се вслушате или да приемете обратната или въобще друга теза. Няма да доказвам, че не съм камила. Ако смените тона на спора, продължаваме.

QUOTE
Съвет:
smil4334a8edcde62.gif  smil4334a8edcde62.gif  smil4334a8edcde62.gif

Прочети-"Спомени из моя живот" на Великия Българин Ариец Георги Стойков Раковски, 1821г.-1867г. От там ще Разбереш какво представляват Руските Диваци, които ние сме Култивирали и какво е Политиката на Русия към България и Българите още от 10 век та  до наши дни.

Съвета е добър - отдавна се каня. Но не очаквайте да се прехласна...
Всичко ще зависи от аргументацията и източниците му.


--------------------
? ????????: ?????? ??????

?????: +7 495 7723295 ????: +7 495 381 2140
???????: +38 0679863269
????????: 0887 814 925
ICQ: 237712745
skype: plamen_paskov
PMEmail Poster
Top
Atil
Публикувано на: 13.3.2008, 12:15
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 8
Участник # 1 385
Дата на регистрация: 10-March 08



Отговор на единствения който заслужава моето внимание а имено Пламен Пасков.

Първо:

На колко съм години няма значение, важното е какво имам в Мозъчната кутия,така като ви гледам може да сте ми Баща(нека не ви обижда това)

За сведение само ще спомена (нека не звучи като хвалба) че миналата година завърших двете си виши образования в Софийския университет в Редовно(Подчертавам го защото имаше Сульо и Пульо които влизаха Платено)
обучение в две от най-елитните Специалности изискващи най-висок Общ Бал (над 5.70), кандидатстването за които ставаше с изпит по ИСТОРИЯ

Второ:

Езика и Тона ми е малко краен признавам, но той не е насочен към вас както може би забелязвате.

(редактирано от модератор)

Извинявайте ако съм го пренесъл и в Дискусията с вас.(може вече и на ти да се обръщаме ако не възразявате)

Трето:

Цитирам:"ако не беше руско турската война от 1877-1878 година, сега ние с вас щяхме да пишем на младотурска латиница, да си викаме буйрунус и да си пикаем с рязаните пишоци".

Отговор:

Да вярно е че т.н Трета Българска държава(Първо нито е Трета а поне Тридесет и трета, Второ не е Българска а Руско-Турско Чифутска и Трето не е Държава а ДЕГЕНЕРАТ) е получила Псевдо "Свободата" си
в резултат на руско турската война от 1877-1878.

Но тази война не се е водила с цел ОСВОБОЖДАВАНЕТО на БЪЛГАРИЯ.

Русия е преследвала своите имперски интереси а именно Проливите, което е в противоречие със Съществуването на каквато и да е Независима Българска държава.

Може би се е допускало същещвуването на "Българска" държава но само като Проформа и Средство за постигане на заветната цел на Руските Колохозници и изцяло под Зависимост и Контрол на Русия.

Именно такава беше и т.н Санстефанска "България"-Една Безсрочно Окупирана от Руските ВАРВАРИ територия.

Едва Берлинския договор, който Разпокъса България от нейните Етнически граници(Мизия, Тракия, Македония),постанови в срок от 6 месеца,(ако се не лъжа) Руските генерали да предадат управлението на Българи и да
напуснат страната с което се поставиха основите на някаква трудно бих е нарекал Независима Българска Държава.

Като Доказателство за всичко което казах до тук искам да те попитам, на теб(позволявам си да ти говоря на ти вече влязохме в дискусия) известно ли ти е по време на тези 11 войни, водени между Турция и Русия а и преди това,
когато Гладните и Диви руски Колохозници са минавали Дунава как са се отнасяли към местното Българско население и каква е била политиката на Русия към нас Българите като Етнос.

Ще ти отговоря - Имперска Русия е Изселвала Българско население главно от Северозападна България в Степите на Русия а руските Колохозници са Разграбвали и Опожарявали Български домове.

Ето ти малък цитат от “Преселение в Русия или руската убийствена политика за българите”, от Раковски

Я! Смислете, мили българи, какъв тежък грях навличате на себе си, като отивате сами самоволно да заробите домородствата си? Де оставяте дядови си и бащини си гробове? Техните души и сенки щат ви преследоват дето
и да идете и щат ви всякога мъчи душевно, като ви говорят:

“О, неблагодарни синове! Де оставихте нашите кости? Кой ще да ни прелива и посещава гробовете, като вие ни оставяте!”

А в Русия освен голите и дивите пустини, както казахме по-горе, чака ви онова тежко робство, от което никога не можете се веки отърва!


А ето ви цитат от Захари Стоянов който е предговор към споменатото вече издание на Раковски

"Като народ ние можем да се гордеем, че всичките ни народни деятели и патриоти: Г.Раковски, Л.Каравелов,
В.Левски, Хр.Ботйов, А.Кънчев, П.Волов, Г.Бенковски и проч., са биле против официална Русия. Никога те не
са апелирали към нея, защото са знаяли, че нейний камшик повече боли от турския...."
Русчук, 1-й Март 1886 г.


Ето някои "Добри Дела" на "братушките" след като са ни "Освободили":

- масовият отказ на руските офицери на служба в българската войска да изпълняват строевите си задължения през 1885, когато сръбските дивизии наближаваха София, Видин и Кюстендил. Вследствие на което се наложи нашите голобради капитанчета да командването на бригади и полкове, за да изгонят крал Милан от пределите на страната;

- лицемерното и провокационно поведение на Руския цар, комуто бе възложен арбитража по спорните въпроси между съюзниците от антиосманската коалиция през 1912 г.

- нахлулите в Добруджа казашки орди през 1916 г., които обаче намериха търсеното в лицето на генерал Колев и неговите кавалеристи;

- терористите, наричани "подводничари" и парашутисти", които през 1941 се промъкваха тук, за да "организират антифашистка съпротива" - сякаш само няколко месеца преди това Сталин и Хитлер не се обръщаха един към друг с
"другарю"!


ИЗВОД:
smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif

Политиката на Русия и Имперската и Комунистическата след това при Болшевиките на Балканите ВИНАГИ е била АНТИ-БЪЛГАРСКА и ПРО-СЪБСКА, ПРО-ГРЪЦКА и ПРО-РУМЪНСКА.

Четвърто:

За Славяните и Славянството:

1.Такъв етнос няма, а под "склавени", "словени" и под. старите хронисти са имали предвид съвсем друго значение, във всеки случай не и етническо.

2.“СЛАВЯНИ”, на всички езици означава “роби”( SKLABOI – на гръцки, SKLAVEN на германски, SLAVES на английски).

3.Славянството и Понславизма наред с Православието са ОСНОВНА ФОРМА НА РУСКИЯ ИМПЕРИАЛИЗЪМ на Балканите в опитите на Русия да се Изживява като приемник на Византия и основен Стожер на Православието.


Тези Глупости за Славянството Руските Колохозници да ги разправят на Поляците, които въпреки че са Славяни за разлика от нас Българите, помнят какво направи с тях т.н Бял Генерал-Скобелев ,това което дори и
Турците не са правили с нас.


Извод:

Продължавам да смятам че си Русофилско настроен, но съм склонен да го оправдая с трайното ти присъствие в Русия и оказалото се в резултат на това Влияние върху теб от Измислената Руска Марксиска Чифутска ПСЕВДО ИСТРИОГРАФИЯ.

Съвет:

Освен "Спомени из моя живот" прочети и “Преселение в Русия или руската убийствена политика за българите”, пак от Раковски издадена през 1861 г. в Букурещет.

Ето ти линк към една от статиите: http://www.epochtimes-bg.com/2007-02/2007-12-16_06.html

Край
-------------------------------------------------------------------------

Г-н Пасков по нататък ще отговоря...





Славяните така се Възпроизвеждат, затова през целия си живот Вонят на Оборска Тор

Славяните Който, Когато и Където ги хване всеки ги Освобождава (Осеменява)

Първо Ромеи, после Българи, след това Турци, Чифути и така до век и веков.

Защото Славянина се Ражда Роб, Живее като РОБ и Умира РОБ


Запомнете

Баща ми,майка ми,баба ми,дядо ми и цялата ми рода са Българи-Арийци

А Славяните са ТОР за Земите Български Арийски


Второ:


Аз съм Българин, а не "Прабългарин"

Такъв етнос "Прабългари" няма и никога не е имало.

ПРАбългари е антиисторическо название. Никога никой не ги е наричал така, в древната и в средновековната
историография, освен това, не е и тяхно самоназвание...Този термин, създаден от марксистката историография,
цели да отдели (изкуствено) ДРЕВНИТЕ българи от днешните българи, който били "Претопени" от "Морето" Славяни (Роби)

Кръвта вода не става, Българина няма нищо общо с тази Робска Сган наречена Славяни и не може да има.

Българите са били Българи преди 5 000 години, Българи са днес и ще бъдат Българи и след 5 000 години



Цялата земя от Москва до Казахстан,от Киев до Атина и от Солун до Будапеща е Българска.

Ние Наследниците на Императорския род ДУЛО ще прочистим Земите Български Арийски от:

Славянската, Турската,Чифутската и Римо-католическата Сган.

ЕДИН КАН--ЕДИН БОГ--ЕДИН НАРОД---БЪЛГАРИ

smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 13.3.2008, 13:37
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 090
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Atil @ Mar 13 2008, 12:15 PM)
Отговор на единствения който заслужава моето внимание а имено Пламен Пасков.

Първо:

На колко съм години няма значение, важното е какво имам в Мозъчната кутия,така като ви гледам може да сте ми Баща(нека не ви обижда това)

За сведение само ще спомена (нека не звучи като хвалба) че миналата година завърших двете си виши образования в Софийския университет в Редовно(Подчертавам го защото имаше Сульо и Пульо които влизаха Платено)
обучение в две от най-елитните Специалности изискващи най-висок Общ Бал (над 5.70), кандидатстването за които ставаше с изпит по ИСТОРИЯ

Второ:

Езика и Тона ми е малко краен признавам, но той не е насочен към вас както може би забелязвате.

(редактирано от модератор)

Извинявайте ако съм го пренесъл и в Дискусията с вас.(може вече и на ти да се обръщаме ако не възразявате)

Трето:

Цитирам:"ако не беше руско турската война от 1877-1878 година, сега ние с вас щяхме да пишем на младотурска латиница, да си викаме буйрунус и да си пикаем с рязаните пишоци".

Отговор:

Да вярно е че т.н Трета Българска държава(Първо нито е Трета а поне Тридесет и трета, Второ не е Българска а Руско-Турско Чифутска и Трето не е Държава а ДЕГЕНЕРАТ) е получила Псевдо "Свободата" си
в резултат на руско турската война от 1877-1878.

Но тази война не се е водила с цел ОСВОБОЖДАВАНЕТО на БЪЛГАРИЯ.

Русия е преследвала своите имперски интереси а именно Проливите, което е в противоречие със Съществуването на каквато и да е Независима Българска държава.

Може би се е допускало същещвуването на "Българска" държава но само като Проформа и Средство за постигане на заветната цел на Руските Колохозници и изцяло под Зависимост и Контрол на Русия.

Именно такава беше и т.н Санстефанска "България"-Една Безсрочно Окупирана от Руските ВАРВАРИ територия.

Едва Берлинския договор, който Разпокъса България от нейните Етнически граници(Мизия, Тракия, Македония),постанови в срок от 6 месеца,(ако се не лъжа) Руските генерали да предадат управлението на Българи и да
напуснат страната с което се поставиха основите на някаква трудно бих е нарекал Независима Българска Държава.

Като Доказателство за всичко което казах до тук искам да те попитам, на теб(позволявам си да ти говоря на ти вече влязохме в дискусия) известно ли ти е по време на тези 11 войни, водени между Турция и Русия а и преди това,
когато Гладните и Диви руски Колохозници са минавали Дунава как са се отнасяли към местното Българско население и каква е била политиката на Русия към нас Българите като Етнос.

Ще ти отговоря - Имперска Русия е Изселвала Българско население главно от Северозападна България в Степите на Русия а руските Колохозници са Разграбвали и Опожарявали Български домове.

Ето ти малък цитат от “Преселение в Русия или руската убийствена политика за българите”, от Раковски

Я! Смислете, мили българи, какъв тежък грях навличате на себе си, като отивате сами самоволно да заробите домородствата си? Де оставяте дядови си и бащини си гробове? Техните души и сенки щат ви преследоват дето
и да идете и щат ви всякога мъчи душевно, като ви говорят:

“О, неблагодарни синове! Де оставихте нашите кости? Кой ще да ни прелива и посещава гробовете, като вие ни оставяте!”

А в Русия освен голите и дивите пустини, както казахме по-горе, чака ви онова тежко робство, от което никога не можете се веки отърва!


А ето ви цитат от Захари Стоянов който е предговор към споменатото вече издание на Раковски

"Като народ ние можем да се гордеем, че всичките ни народни деятели и патриоти: Г.Раковски, Л.Каравелов,
В.Левски, Хр.Ботйов, А.Кънчев, П.Волов, Г.Бенковски и проч., са биле против официална Русия. Никога те не
са апелирали към нея, защото са знаяли, че нейний камшик повече боли от турския...."
Русчук, 1-й Март 1886 г.


Ето някои "Добри Дела" на "братушките" след като са ни "Освободили":

- масовият отказ на руските офицери на служба в българската войска да изпълняват строевите си задължения през 1885, когато сръбските дивизии наближаваха София, Видин и Кюстендил. Вследствие на което се наложи нашите голобради капитанчета да командването на бригади и полкове, за да изгонят крал Милан от пределите на страната;

- лицемерното и провокационно поведение на Руския цар, комуто бе възложен арбитража по спорните въпроси между съюзниците от антиосманската коалиция през 1912 г.

- нахлулите в Добруджа казашки орди през 1916 г., които обаче намериха търсеното в лицето на генерал Колев и неговите кавалеристи;

- терористите, наричани "подводничари" и парашутисти", които през 1941 се промъкваха тук, за да "организират антифашистка съпротива" - сякаш само няколко месеца преди това Сталин и Хитлер не се обръщаха един към друг с
"другарю"!


ИЗВОД:
smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif

Политиката на Русия и Имперската и Комунистическата след това при Болшевиките на Балканите ВИНАГИ е била АНТИ-БЪЛГАРСКА и ПРО-СЪБСКА, ПРО-ГРЪЦКА и ПРО-РУМЪНСКА.

Четвърто:

За Славяните и Славянството:

1.Такъв етнос няма, а под "склавени", "словени" и под. старите хронисти са имали предвид съвсем друго значение, във всеки случай не и етническо.

2.“СЛАВЯНИ”, на всички езици означава “роби”( SKLABOI – на гръцки, SKLAVEN на германски, SLAVES на английски).

3.Славянството и Понславизма наред с Православието са ОСНОВНА ФОРМА НА РУСКИЯ ИМПЕРИАЛИЗЪМ на Балканите в опитите на Русия да се Изживява като приемник на Византия и основен Стожер на Православието.


Тези Глупости за Славянството Руските Колохозници да ги разправят на Поляците, които въпреки че са Славяни за разлика от нас Българите, помнят какво направи с тях т.н Бял Генерал-Скобелев ,това което дори и
Турците не са правили с нас.


Извод:

Продължавам да смятам че си Русофилско настроен, но съм склонен да го оправдая с трайното ти присъствие в Русия и оказалото се в резултат на това Влияние върху теб от Измислената Руска Марксиска Чифутска ПСЕВДО ИСТРИОГРАФИЯ.

Съвет:

Освен "Спомени из моя живот" прочети и “Преселение в Русия или руската убийствена политика за българите”, пак от Раковски издадена през 1861 г. в Букурещет.

Ето ти линк към една от статиите: http://www.epochtimes-bg.com/2007-02/2007-12-16_06.html

Край
-------------------------------------------------------------------------

Г-н Пасков по нататък ще отговоря...





Славяните така се Възпроизвеждат, затова през целия си живот Вонят на Оборска Тор

Славяните Който, Когато и Където ги хване всеки ги Освобождава (Осеменява)

Първо Ромеи, после Българи, след това Турци, Чифути и така до век и веков.

Защото Славянина се Ражда Роб, Живее като РОБ и Умира РОБ


Запомнете

Баща ми,майка ми,баба ми,дядо ми и цялата ми рода са Българи-Арийци

А Славяните са ТОР за Земите Български Арийски


Второ:


Аз съм Българин, а не "Прабългарин"

Такъв етнос "Прабългари" няма и никога не е имало.

ПРАбългари е антиисторическо название. Никога никой не ги е наричал така, в древната и в средновековната
историография, освен това, не е и тяхно самоназвание...Този термин, създаден от марксистката историография,
цели да отдели (изкуствено) ДРЕВНИТЕ българи от днешните българи, който били "Претопени" от "Морето" Славяни (Роби)

Кръвта вода не става, Българина няма нищо общо с тази Робска Сган наречена Славяни и не може да има.

Българите са били Българи преди 5 000 години, Българи са днес и ще бъдат Българи и след 5 000 години



Цялата земя от Москва до Казахстан,от Киев до Атина и от Солун до Будапеща е Българска.

Ние Наследниците на Императорския род ДУЛО ще прочистим Земите Български Арийски от:

Славянската, Турската,Чифутската и Римо-католическата Сган.

ЕДИН КАН--ЕДИН БОГ--ЕДИН НАРОД---БЪЛГАРИ

smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334a8edcde62.gif

Току що те поредактирах лапе. Щом Пасков мое да ти е баща, значи и аз мое да съм ти тати smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif
Да не говорим за по-възрастните в тоя Форум, които може да са ти дедовци.
Липсата на уважение към тях, обаче, показва, че на палавия немирник от време на време требе да се плесне по дупето. Точно в стила на ариите, които все пак са уважавали малко по-възрастните, поне от кумова срама.

От днес ти ставам наставник и главен редактор.
Така, че за твое голямо съжаление, вторият заслужаващ твоето внимание ставам аз.
Много се радвам, че ще мога да те придружа до Паталеница.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 13.3.2008, 13:41
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 090
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



ПРЕСЕЛЕНИЕ В РУСИЯ ИЛИ РУСКАТА УБИЙСТВЕННА ПОЛИТИКА ЗА БЪЛГАРИТЕ

Георги Стойков Раковски, 1821г.-1867г.

"...... Послушайте, братия Българе, а особито вые отъ Видинска областъ !
Руси-ти са были единъ най-дивъ и най-варварскы народъ, какъ-то са си и до сега остали такви-зи най-голема-та имъ часть.
Българе-ти са гы най-напредъ покрыстили, дали имъ са писменность, священно-то писание и първо-то образование.
Това е познато бекы от сичкы и техни-ти учени го признаватъ. Нъ какво благодарение са отдали тии Българомъ за това благодеяние ! Ето :
Разорили и завладели Волжанско-то имъ пространно царство и порусили до сущь тамошны-ты Българы, като им наложили на сила языка си.
До время-то Великаго Симеона, Царя Българскаго, южни-ти страны Русии, кои-то днесь назовавать Мала-Русия, са били населени се от Българы, съставяли са часть отъ Българско-то обширно Царство нъ и тия са паднали въ рускыты мачителскы рацы и днесъ са до сушь порусени. Освенъ история-та, коя свидетьлствува, техенъ языкъ, песни и обычаи са още живи доказателства на това. Тия още не прииматъ да ся назовават и Руси !
Русско-то Царство отъ время-то князя имъ Светослава (969-976) е почнало да ся усиля и да напада явно на Българы-ты. Той Светославъ, като го беха наемнали съ заплата Българе-ти, да дойде да имъ помогне противъ Византийци-те и противъ Царя им Петра, Симеонова сына, защо-то той беше ся сродилъ с Византийци-ты и държеше техна-та политика, той рускы Князъ Светославъ, щом влези въ България почна да плени и граби, и поиска му ся даже да я завладей, щото ония, кои-то го беха призовали на помощь, обърнаха се против него, изгониха го отъ България съ помощь-та на Византийцы-ты и най-после Българе-ты въ Южна Русия, на Днепра река, избиха му сичко войнство и него самаго.
Отъ время же того Светослава до время Великаго Петра, Българе-ти никаквы приятелскы сношения не са имали съ Русы-ты. Великий Петьръ първы е почналъ да мысли какъ да разпространи владение-то си въ България и той е начналъ да интригува противъ Влахо-Богданскы-ты князеве, кои беха до него время Българе, а имянно противъ Кантимира, Молдовскаго князя. Той злочестивый князъ, измаменъ от руска-та злобна и льжлива политика, быде унужденъ да остави Молдавско-то княжество и да прибегне въ Русия, от де то на малко остана да го предадатъ неприятелемъ му Туркамъ !
От техъ времена, като почна да слабей Турция, Руси-ти почнаха часто да минуватъ Дунава и да разоряватъ бедно-то ни отечьство. Колко-то пати рускы-ти войскы са минували Дунава, най-големи опустошения и разорения е претърпело наше-то бедно отечество. Отъ една страна необузданно-то тогдашно турско нерядовно войнство е пленило, клало, грабило и робило Българы-ты, а от друга страна русскы-ти войскы, още по-свирепи и по-немилостиви отъ Турцыты, опустошавали са лозия, нивы, грабили овцы, говеда и горили Българскы-ты градове и села ! А кога са се вращали, или победоносци или победени, карали и отвличали са на сила по неколко-си тысящи българскы домородства и заселвали са гы въ обширны-ты си пустыни ! От тех времена ся нахождатъ чякъ въ Харковска-та губерния множество заробени Българе, кои още не са си изгубили съвсем языка; тия са днесъ крепостнии : робы, които гы продаватъ притяжатели имъ (спахии) единъ другиму си като овцы и говеда !........."


------------------------------------------------------
По ми харесва да го чета по стария стил, а не редактирано по новия!
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 13.3.2008, 14:06
Quote Post












Като стана дума за този текст на Раковски та се сетих за едно гадно племе по времето на турското робство - черкезите. Много хора си мислят, че тия са някакви турци но истината е, че са изселени от руския император в Турция. Това са диви кавказки мюсюлмански племена, известни със своята жестокост и свирепост. На батюшка-царю толкова им писва от тия, че ги изрива масово в Турция. За султана пък са добре дошли, защото с кръвожадния си нрав са много удобни като башибозук и естествено ги натирва в поробена България. Какви жестокости са вършили тук се знае много добре. Пра-прадядо ми на един такъв му е счупил тиквата. Един черкез му харесал коня, но нали бил праведен мюмюн, да не е харам (лоша поличба), задърпал юздата и викал на прадядо ми "Кажи халал бе!". Вместо халал получил една дряновица в чутурата.

АТила, щом Йордан е решил да ти става деди и да те учи - в сигурни лапи си smil3dbd4e5e7563a.gif
Може пък и да ти влезе нещо в тиквата. Абе, нещо те бъзикат, че си заплашвал Божо Димитров. Българотататин си го наричал:). Па той си е малака, името му е Теодосии, не е татарин. Не е добре да притесняваш комунистическото прасе така, току виж се стреснал - кой ще ни обяснява на нас, простите българи историята тогава. Сал един Атила ще остане. Не е лошо гръчето, само трябва малко лапачката да намали.
А за Априлското въстание също трябва малко да се пообразоваш. В Северна България също е избухнало, след като селото на прадедите ми е било изгорено до основи и то от редовна турска армия, пратена от Ловешкия гарнизон. Не е бил само Дряновския манастир, но и селата от Централния северен Балкан.
Top
Eлтимир
Публикувано на: 13.3.2008, 14:14
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Вижте в темата за Антон Рачев кой е тоя. И вижте какво ми е писал още преди да пусна новия текст. Той наистина е знаел какво мога да напиша за него.

"SS__DUNAV
ЕЙ ГОВЕДО, Mar 13 2008, 12:31 PM
Delete Post Quote Post




Група: Потребители
Съобщения: 5
Дата на регистриране: 12-March 08

ЕЙ ГОВЕДО! ЩЕ НАПЪЛНЯ ПУТКАТА НА ЖЕНА ТИ С ЛАЙНА И ЩЕ Я БЛИЖЕШ ВМЕСТО СЛАДОЛЕД! АЛКОХОЛИЗИРАН ПЕДАЛ ИЗПЕРКАЛ!!! smil4334a62fd4260.gif smil4341944e6b0c8.gi"

Ако някой знае как, нека прехвърли снимките от галерията които пуснах, в текста от форума. Ще ми се нещата да са по-прегледни. Благодаря предварително.


--------------------
PM
Top
Хунор
Публикувано на: 13.3.2008, 15:39
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 491
Участник # 14
Дата на регистрация: 12-July 05



QUOTE (Atil @ Mar 13 2008, 03:07 PM)

Повече в този Долнопробен Руски Кенеф(Сайт)наречен "Войни на Тангра" няма да Поствам тука Вони на Славянска Оборска Тор.


Ние всички ще се радваме ако се разкараш заедно с глупавата ти русофобия. smil4334abded4493.gif


--------------------
"???????? ?? ???????? ???? ?? ??????,
?????????? - ??? ?????????? ? ???.
????????? ???????? ? ????????".
??? ???
PM
Top
anti666
Публикувано на: 13.3.2008, 15:59
Quote Post












Айде цигане, прав ти път. И не забравяй, че където се покажеш, след твоите постове винаги ще следва кратка автобиографична справка, изнесена с любезното съдействие на Гилгамеш. Ей тъй, с профилактична цел, да се знае, че нямаме нищо общо с теб. А ако ти даде някой път накъсо лампичката в тиквата да не се чудиш откъде е. Тангра не търпи самозванец, дето се прави, че е наследник от божествения род Дуло. Истинският носител на тази кръв ще го познаем и без да тръби и бие барабани.
Ако пък решиш да останеш (недей бе!) и админите проявят снизхождение, ето -Йордан се е наел с трудната задача да те обучава на добри обноски и уважение към българите, към които явно и не принадлежиш. Това не пречи разбира се да си тенгрианин.
Top
Публикувано на: 13.3.2008, 21:19
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



ЕДИН КАН--ЕДИН БОГ--ЕДИН НАРОД---БЪЛГАРИ

-------------------------------------------------------------------------
Как му ВЕРВАМ!!,А?!
Не е истина просто,че го оставихме да мърси...
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 13.3.2008, 22:47
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (Мещера @ Mar 13 2008, 09:19 PM)
Не е истина просто,че го оставихме да мърси...

Е, нали трябва първо да си покаже рогата и да имаме основание за да го изгоним.

Ей, днеска какъв ден. Двама бяха изхвърлени за няма и час. Нещо се активира колорадския бръмбар. От затоплянето ще е.

Това съобщение е редактирано от georgi_nz на 14.3.2008, 0:10


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



smil4334abded4493.gif smil4334abded4493.gif smil4334abded4493.gif
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 14.3.2008, 18:08
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ено му новото бисерче на момченцето:
"SS__DUNAV
ТИ СИ ПОДЧОВЕК !!!, Mar 13 2008, 11:43 PM
Delete Post Quote Post




Група: Изгонени
Съобщения: 12
Дата на регистриране: 12-March 08

А за елти-алкохолика празника е 2 февруари..това всички го знаем!
Честито на патерици!!

Да живей СС-дивизия Дунав-Русе, която ще освободи България от
подчовеците !!!"

Провокации ще има и занапред. Лично аз няма изобщо да влизам в диалог с такива. Вие както искате.


--------------------
PM
Top
Пламен Пасков
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Изгонени
Съобщения: 663
Участник # 883
Дата на регистрация: 17-March 07



Момчета, съгласен съм, че Атил има неправилно и необосновано грубо отношение към повечето от вас, и това е непростимо.
Но според мен трябва да се обърне внимание на няколко неща:
Първо, той гарантирано не е Пепчо с фадромите, и не е ревльото от Русе. Няма да се впускам в доказателственна част, просто приемете, че е така.
Това значи, че е някой друг.
И ако не лъже в постингите си (до доказване на противното аз съм склонен да му делегирам доверие за това) момчето не се занимава само със щракане по клавишите, но и е пристъпил към някакви активни действия, които днешният, извинете за израза, "закон" вероятно определя като криминални престъпления на расова и етническа основа. То ест, той не е страхливец. И ако не лъже и за бала си от завършване на висшето си образование, определено не е тъп и полуграмотен скинхед, който по-скоро ще оцапа една идея, откоклото да я прилага.
Мисълта ми е, че ако му се свали бана и се започне диалог с него, даже и на ниво ЛС, ще може да се изясни източника на агресията му към много от потребителите тук. Може той да е жертва на точно такова недоразумение (както вие го припознахте последователно като Пепчо и като мършалчето) и по някакъв нелеп начин да се е генерирало това криво отношение от негова страна.
Атил може да е краен човек или поне засега да се изявява като такъв, но на мен лично ми се струва, че е по-интересно да се видят мотивите на поведението му, и ако те са омраза в името на омразата към инакомислещите на базата на принципа, че инакомислещите и несимпатичните трябва да се мачкат, значи, е клиничен случай.
Но нещо ми подсказва, че нещата едва ли са толкова прости.
Все пак чел е много, и в основните позиции разлики нямаме. Остава да оправим (или поне да се опитаме) междуличностите, ако търканията са от недоразумения.
Аз поне така мисля.


--------------------
? ????????: ?????? ??????

?????: +7 495 7723295 ????: +7 495 381 2140
???????: +38 0679863269
????????: 0887 814 925
ICQ: 237712745
skype: plamen_paskov
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Пламене, не мога да водя диалог с някой, който без да ме познава повтаря клевети и хвърля храчки по мен. Мина времето, когато бях готов да разговарям с всекиго. И пак си оставам на мнението, че зад последната кампания стои групичката на Антон Радославов Рачев. Също така мисля, че Рачев също е свързан с групата ЛЕМС. Сетих се за едни думи на Антон, казани през 1999 година: "Ангел е изчерпан като автор, взех каквото можеше да се вземе от него. Повече не ми трябва." Почти същите думи бяха казани през 2006 година от Силвия Мирчева. Сега, когато наред с другиште си занимания се заех да подреждам една книга, наречена "Галерия на предателите" виждам как много неща съвпадат и се повтарят.
Вярвам, че мога да се занимавам с нещо много по-полезно, отколкото да споря с провокатори.


--------------------
PM
Top
anti666
Публикувано на: 27.1.2009, 20:15
Quote Post












QUOTE (Jordan_13 @ Mar 12 2008, 12:18 PM)
Моите действия не се Ограничават само да писане във Форуми а се Проситрат
и ще се Простират в Бъдеще на много Мащабни Плоскости.

Като му дойде времето ще разбереш кой съм, гледай само да си от Моята(Българската) страна на Барикадата а не като като едно Генетично Увредено Славянофилче от постта над мен,според което Руските и Сръбските Славянски Свине и Крадливите Гръцки Етиопски Педерастки Цигани са наши "Потенциални" съюзници.
----------------------------------------------------------------------------------------------
Трябва да ти кажа, че ние тука се напикахме от страх smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif Сега лафовете за славянските свине и гръцките цигани се изтъркаха вече. Объркал си адреса, тука няма такива. Мога да преброя колко пъти употребяваш тоя термин във всеки твой коментар, за да си направиш сам извода за собственото си богато фундаментално речниково многообразие.

Твоите действия не се ограничават... и се простират в много бъдещи мащабни плоскости...
Внимавай с плоскостите - хлъзгането и оливането по тях. Могат да се окажат безкрайни, а твоя ум, твърде ограничен, за да ги разбере. Тогава, ще чуеш: "тряс", лампичката ще светне за последно и ти ще се озовеш в клиниката за шизофреници, край село Паталеница, Пазарджишко.
Ще ти дойда на свиждане, щото там има и старо българско светилище.

След изцепките на МВР с пребити или задушени арестанти из участиците, шефовете им решиха за поизчистят малко имиджа си с активно мероприятие. Както се казва с един удар два заека. По новините наблюдаваме как лично ботевградския "приятел" на Елтимир, Павлин Димитров спасява заложници от "лоши националисти". Става дума за Атила. Какво сам му правили, с какво нлп са го оллъчвали - само той си знае. Помните случая с Даниела Терзийска, майката, която си "призна, че убила собственото си дете, само и само режима на Костов да си спаси главата. Този пък искал да говори с някой си, дето искал да блъсне гаджето му. Не че с оръжието, което има не би могъл да си се види с него, без да отвлича автобуси.
Но Бойко Ганчевски, бившия шеф на института по психология към МВР, където се правят психопрофилите на всички несъгласни с комунистическия режим си го каза в прав текст. Трябвало МВР да контролира дейностите по форумите, за да не ставали такива работи. Тук чак водещия се смути и измънка нещо като "не му е тук мястото да обсъждаме това"
Контекста е ясен. След като ясно се разграничихме от този Атилов, той и веднага спря да пише от името на Воини на Тангра. От горния институт видяха, че тяхната няма да я бъде. Сега пък го изкараха нещо към ВМРО.
Въобще работата е чиста и проста. Като къпан милиционер.
Top

Topic OptionsСтраници: (4) « първа ... 2 3 [4]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020