www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Анонимност във вестниците!!!


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Анонимност във вестниците!!!, Анонимност
Воина
Публикувано на: 18.10.2005, 20:40
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 65
Участник # 149
Дата на регистрация: 18-October 05



Искам да попитам ,защо хора които са престъпили закона с различни деяния(грабежи изнасилжания и т.н.) предмно хора от изметта дошла в България имат анонимност!!!Под анонимност имам предвид,че във вестниците ако някой е изнасилил човешко същество ,този който е извършил в случая еврейското деяние му се изписват само инициалите,а на пострадалия човек ако може блока и етажа ще му побликуват!!!Не трябва ли да е обратното???За мен това показва единствено липса на морал и на етика,но все пак да не забравяме за кого работят медиите!!
PMEmail Poster
Top
Севар
Публикувано на: 19.10.2005, 14:07
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



И аз съм си мислил същото. Впрочем и в предаването "Атака" излизаше списък. Хора, които са писали до Волен и са се оплакали от цигански тормоз им изкарват имената в един дълъг списък на края на предаването. Това как трябваше да го разбираме? Не е ли гадно?
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Воина
Публикувано на: 20.10.2005, 7:40
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 65
Участник # 149
Дата на регистрация: 18-October 05



Аз приятелю (ако не те притеснява така да ти викам)го разбирам по следния начин:Ако аз съм свидетел на тежко убийство (убили си са някой мафиот-казвам го така ,защото в наши дни е много актуално това)и полицията ми гарантира анонимност ,а в същото време на делото ми казва трите имена адреса и т.н и аз к'во ставам потенциална жертва!!!Та така могат да ме убият!!!А относно за хората пострадали от циганите трябва да се дава гласност и пялна имфофмация!Само тези ,които са изнасилени да не се дава пялна информация-поне аз така мисля да се раздуе случая ,но без имена и т.н ана жертвата!Ти как мислиш??
PMEmail Poster
Top
Севар
Публикувано на: 20.10.2005, 17:03
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



И аз съм на мнение, че трябва да се дава гласност. Трябва да се описват случаите в подробности и да не се спестяват зверствата, защото това е реалността и ако се правят, че не я забелязват, тя ще се разпростира все повече и повече. Само имената могат да бъдат спестявани. Хората имат право на анонимност, те да си решават, никой не може да ги задължи. А мангалите изнасилвачи не само, че не трябва да бъдат анонимни, но и примерно да ги бесят по улиците, за да служи като назидание. Или да бъдат давани на роднините на пострадалите за линч и след това да висят на площада по един месец. На злата круша зъл прът!
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 21.10.2005, 11:28
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (Севар @ Oct 20 2005, 05:03 PM)
А мангалите изнасилвачи не само, че не трябва да бъдат анонимни, но и примерно да ги бесят по улиците, за да служи като назидание. Или да бъдат давани на роднините на пострадалите за линч и след това да висят на площада по един месец. На злата круша зъл прът!

Линч - да , ама да висят цял месец: знаеш ли каква смрад ще настане?
То живия циганин мирише на бурсук, а какво да казвам за утрепан.
Пу. ( тука плюя с отвръщение)

Та сетих се за един спорен момент и нека го предложа на форумците за размисъл:

Циганите ли миришат на бурсук или бурсука мирише на циганин?

Коя е истината?



--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
blag009
Публикувано на: 21.10.2005, 15:22
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 234
Участник # 49
Дата на регистрация: 27-July 05



Мдааааа Воина повдигаш един въпрос със абсурден отговор.Да амо само СЪДА може да каже дали е ВИНОВЕН-ДЕМЕК ТОЙ Е НЕВИДЕН????????
Колкото до ЖЕРТВАТА АМЧЕ ,КАК ШЪ СИ ПОВДИГНАТ ТИРАЖИТЕ ОРАТА ОТ ПРЕСАТА-ДЕМЕК ЗА ЖЕРТВАТА ТРЕБВА ВСИЧКО ДА СЕ ЗНАЕ ДОРИ И СЛЕД ПЕДЕСЕТ ГОДИНИ КОМШИЯТА ТРЕБВА ДА ЗНАЕ ЗА ТЕБ ВСИЧКО.
Та такива ми ти работи-НИ КОНСТИТУЦИЯ НИ МОРАЛ ГИ СПИРА ТИЯ -има един лаф - КОЖОДЕРИ,ТИЯ КВИ ЛИ СА ????


--------------------
???? ?????? ??? ???????? ????? ??????? ??, ?? ?????? ?????????!"
PMEmail PosterUsers Website
Top
Воина
Публикувано на: 21.10.2005, 23:05
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 65
Участник # 149
Дата на регистрация: 18-October 05



georgi_nz Бурсука е един от прадедите на циганина smil4341944e6b0c8.gif
PMEmail Poster
Top
LETO
Публикувано на: 23.10.2005, 16:17
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



QUOTE
Война

QUOTE
Искам да попитам ,защо хора които са престъпили закона с различни деяния(грабежи изнасилжания и т.н.) предмно хора от изметта дошла в България имат анонимност


По този начин "законодателя" е решил, че престъпниците имат граждански права и те трябва да се защитават!!
smil4334af067a7a3.gif


--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top
LETO
Публикувано на: 23.10.2005, 16:20
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



QUOTE
Циганите ли миришат на бурсук или бурсука мирише на циганин?


Georgi_nz предлагам да отвориш нова тема във форума по този въпрос smil3dbd4e398ff7b.gif


--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top
Воина
Публикувано на: 23.10.2005, 21:03
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 65
Участник # 149
Дата на регистрация: 18-October 05



Е какви граждански права може да има човек ,който е убил човек без самата жертва да е направила нещо?????Защо не казваш на право,а не по заобиколния път да те разконспирам!Разбирам,че говориш за корупцията(особено акто си сложил тия " от двете страни на законодателя)! По този начин "законодателя" е решил, че престъпниците имат граждански права и те трябва да се защитават!!
PMEmail Poster
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020