www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Психотронно оръжие


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Психотронно оръжие, невидима заплаха
Безмер
Публикувано на: 18.10.2005, 21:35
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 18
Участник # 150
Дата на регистрация: 18-October 05



Наскоро попаднах на "Златото на партията" и "Операция Буря" на Игор Бунич. След привършването им се размислих върху разни акцентирани теми из съдържанието...

Както винаги се разрових за странични източници и попаднах съвсем случайно на следната СТАТИЯ.

Зарязах поредната проверка на "суха" фактология и се залових отново да се полутам из страниците (буквално тоновете изписано) по въпроса.

Отварям малка скоба относно предишния ми интерес по този проблем -
тази тема за пръв път ми бе подхвърлена от приближен (за когото съм разказвал единствено на Севар от тук присъстващите преди време) и бе обстойно проучена още през оставащите ми тогава последни 2 ученически години (доколкото това бе възможно) - на базата на изгарящо любопитство и оскъдни източници на информация). Опитах се да говоря по този въпрос с различни хора, дори и връстници, но мненията винаги бяха в една посока: "още си едно дете, ще пораснеш и ще проумееш детинщините си..." Днес вече се вписвам в категорията "голям" (дори възрастен) и все пак все още притежавам присъщото любопитство на "дете", което постоянно желае да открива. След последния ми интерес по тази тема бях сигурен, че най-големия плюс на хората стоящи евентуално зад подобна технология е информационната пропаганда, а именно кашата наречена интернет или казано иначе само разгледайте:

ТУК,

ТУК

ТУК

ТУК

Какво се разбира от тези източници? Всеки размътва положението още и още повече... Разботата е свършена успешно, изводите липсват, а това беха само част от извадките.

За евентуална (реална) защита от съществуващо психотронно оръжие (излъчващи генератори из столицата на 3 ключови дестинации) отново съм слушал единствено гореспоменатия мой приближен, който лично ме опъти къде и какво трябва да се направи (това е друга тема), но същите "добри и зрели" съветници ме спряха преди, а времето отмина...

В крайна сметка дори и самото оръжие да работи с пълна сила се получава двойна ударна вълна от информационната дезорганизираност на търсенето в ежедневието и интернет, а и всеобщото маниполирано мисловно смирение. Все пак донякъде може да се твърди, че хората не са съвсем зомбирани - поне достигат до нещо извличайки от друго - например един прочут "бестселър" на американеца Дан Браун, където се разкриват привидно невероятни, а всъщност съвсем практично доказуеми данни (получени в следствие на "задълбочени" проучвания), води до сериозна мисловна дейност в различни направления. Може би просто това е целта на занятието, а може би не? Или това е тази вътрешна сила, която се отприщва в даден момент и с която все още не са се справили...

В крайна сметка след като, както вече отбелязах съм изчел какви ли не разновиднсти на т.нар. психотронно оръжие (Философията - като метод за промиване на мозъци, DEIR, енергийни източници из София, манипулации и още какво ли не) долавям само факта, че нишката все повече се изплъзва, а истината се превръща в плаващо понятие - "някъде там". Единствената сигурна информация с която разполагам е използването на генераторите по време на свалянето на Виденов, а относно разположението и защитата от тях - не бих искал да споменавам...

Е, в търсене на неоткриваемото (особено в мрежата - не толкова из библиотеките) се достига и до невероятно съдържателни информационни бази като "бистри" портали, сайтове, статии - със странни насочености и цели:
ТУК и ТУК

И така след мътния ми коментар се надявам да провокирам отново и вашето съзнание по една наглед доста дискотирана, а всъщност непонятна тема...


--------------------
"????????? ??????? ????? ??????? ?? ???????????, ? ??????????? ?????????. ?? ??? ?????." ?? ??????? ?? ???? ????? ???????
PM
Top
Mistique
Публикувано на: 18.10.2005, 23:42
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Безмер, чудих се дали да пиша, ама реших да все пак да го направя, за да погледнем темата от по-друг ъгъл...

Защо някой ще си прави труда да прави такива генератори да въздейства на масите? (Изключвам индивидуални атаки - за първи път чух за такава от IYI в другата му тема.) Човек е далеч по-податлив на лъскавичка телевизионна реклама или някое друго внушение от медиите. Не е ли така?

Значи важно е съзнанието да заработи на други вълни - вълни които ВЪРШАТ нещо за ТЯХ. Което автоматично доказва, че мисълта създава реалност. То идва и от дълбоко вкоренените ни суеверия да не си мислим за лошото защото ще го повикаме....

В този смисъл могат да се обяснят дори и някои природни бедствия - ние ги предизвикваме със страха и мислите си...

Ти споменаваш свалянето на Виденов. Как ти подействаха тогава устройствата? Изникна ли мисъл в главата ти "Трябва да свалим Виденов..." или нещо подобно?

Аз съм виждала подвижни "Хаарп" за разпръскване на демонстранти. Предизвиква ужасно главоболие, тревога, сърцебиене и отпадналост. Гледай демонстрациите на 1-ви май и ще видиш доста припаднали хора, а зад кордоните на полицията - камионетки с трапецовидни антени.... Но мисълта ми е - те не ти променят съзнанието, а ти причиняват болка. Да може и това да е идеята - да те обездвижат физически, за да не можеш да свършиш каквото си почнал, но дали?

PMEmail Poster
Top
IYI
Публикувано на: 19.10.2005, 0:32
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 250
Участник # 141
Дата на регистрация: 12-October 05



Как никъде не чух за станциите разположени по множество сгради в градовете, които са с двойнствено предназначение-мобилни и психотронни станции!


--------------------
??? ?? ????????, ????? ?? ??????????, ??? ?? ??????????, ????? ?? ????????!
PMEmail Poster
Top
Локи
Публикувано на: 19.10.2005, 1:31
Quote Post


дебелооки
***

Група: Участници
Съобщения: 124
Участник # 119
Дата на регистрация: 24-September 05



Освен чрез предизвикаване на неприятни емоции усещания , някои от "психотронните оръжия " използват и средства за остлабване на волята чрез самодоволство, блаженство и др. "положителни емоции".Тва последното 100% води до оскотяване..
Мисля,че иранския поет Руми(ако не ме лъже паметта) казва нещо от сорта:
" Човек на който всичко му е наред със сигурност не е наред " smil3dbd4e398ff7b.gif


--------------------
“?? ???????? ???????? ??. ??????? ???? ? ?????? ? ??????????????? ? ????, ?? ???, ???? ?? ?? ??????? ????????? ?????? ???????? ????.”
?????????? ???????
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 19.10.2005, 9:55
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Относно използването на психотронните генератори при свалянето на Виденов - най напред чух за такова нещо от баратът на мой познат - бивш депутат .
Ядрото на митинзите са били платени "митингуващи", а масата : зомбирани от генератора , недоволни и т.е. всякякви други.

По време на протестите най ме впечатли в Сливен една групичка от около 40-50 човека , която на бърз ход с плакати и скандиране правеше совалки по сливенската централна улица от единия край до другия и обратно . Точно като ненормални.

Ползвали са ги преди 10 години а сега едва ли са ги захвърлили.
Убеден съм че сега недоволството за американските бази се "обработва".
За всичко за което може да скочи народа се ползват.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 19.10.2005, 10:03
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Тук има нещо по-конкретно, от първа ръка: http://angelg.nm.ru/individ/moskow.htm


--------------------
PM
Top
Mistique
Публикувано на: 20.10.2005, 13:22
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Добре де няма ли някой който да помага НА НАС? Всичко е толкова депресиращо....

Няма ли съпротива?
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Публикувано на: 20.10.2005, 13:55
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Има средства за противодействие, и аз се опитах да пиша по тези въпроси. Тогава ме изкараха луд. Затова спрях да обяснявам, докато всички не осъзнаят реалността на заплахата. Мисля, че неведнъж се спирах на въпроса и давах конкретни препоръки. Хайде да си припомним вече казаното, пък тогава ще преминем към следващия урок. Иначе ще си останем само с едните приказки, а не това е целта.


--------------------
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 20.10.2005, 15:36
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Би ли посочил поне линк?


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Mistique
Публикувано на: 20.10.2005, 15:47
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Аз опитах единия съвет - за камбаната, обаче пищящия звук пак ми пронизва мозъка от време на време.....Май че има значения къде се намираш - колкото си по-ниско - първи етаж(?) по-не се чува......
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Публикувано на: 20.10.2005, 16:46
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ито нещо малко допълнено:
ПСИОРЪЖИЕТО
В “Невидима атака” писах за използването на психотронно оръжие срещу България. Извинявам се на всички, че не успях досега да прегледам коментарите и евентуално да отговоря. Знам, че темата е деликатна и дълго се въздържах да пиша по нея. Обаче два разговора ме подтикнаха да побързам. Първият бе с един инженер, голям специалист в своята област, комуто дължа откритието, че срещу мислещите, критично настроени личности в нашата страна се извършва необяснима атака. Вторият разговор бе с човек, работил дълго време в чужбина. Та той сподели как там му предлагали да работи тук с подобна апаратура. Обещано му било, разбира се твърде добро заплащане. Било му казано, че в страната вече са изпратени няколко такива групи, които вече действат. Някои си въобразяват, че подобна апаратура тежи тонове и е трудно подвижна. Нищо подобно. Моделът, видян от моя познат тежал не повече от 10 кг и се побирал в средноголяма чанта. Вкарват се индивидуалните данни на набелязания обект и апаратурата почва да върши своята работа. Обектът бива настройван и програмиран така, както вие настройвате и програмирате своя компютър. Сигурно отново щях да премълча, само че на втория човек след нашия разговор му се случиха доста загадъчни неприятности. Тогава реших да напиша каквото знам, като го разделя на две части – за сега и за после.
Разбира се, че не мога сега да разкажа всичко. Ще отговорят, че съм откачалка. Че съм вадил нож на водещите от една телевизия със скотско име. Че съм деградирал алкохолик, изкуфял старец и неуравновесен юноша бледен. Това ще е гениално възражение и напълно в контекста на написаното. И няма да има никакво значение факта, че съм огласил отдавна известни по света, но странно защо скривани от българската общественост факти. Други са причините да прескоча част от знанията. Целта ми не е да просвещавам, а да подтикна всеки сам за себе си да размисли. Всеки сам да се убеди вече на базата на своите собствени наблюдения съществува или не съществува такова оръжие. За себе си аз знам, че съществува, виждал съм го. Само че вместо с технически параметри, предпочитам да ви запозная с откъс от моите записки, където разказвам за конкретна, реална жертва на такова облъчване. Денят беше 11 август 2003 година. Мястото – самолет, изпълняващ полет Бургас – Москва.
“В самолета успях да видя онова, за което бях само чел и слушал. С приближаването до източника на психовъздействие, съзнанието на Богдан бързо се променяше. Силата на контрола се увеличаваше. Една от проявите бе пълната загуба на чувството за хумор.
- Какво да правя с чашата? – ставаше дума за празната пластмасова чаша от чая, който ни бяха сервирали.
- Ами хвърли я през прозореца.
- Не може, тези прозорци не се отварят.
Напълно отхвърли възможността да се храни с непрепоръчана от Виссарион храна. Гледаше не през прозореца, а право пред себе си, като понякога мърдаше беззвучно устни. Помислих, че се е уплашил от полета, но не беше. Полетът не го интересувал. Учителят ни закрилял и нищо лошо нямало да ни се случи. Само по-бързо да стигнем до Тиберкул! Сякаш наблюдавах сагата на Толкин “Властелинът на пръстените”. По-близо до Кулата на Саурон, по-близо до Хелиопол на Виссарион-Тороп.”
Ето ви и една съвсем скорошна история. Събота, 15 октомври 2005 година. Един сержант от РПУ – Правец се прибира вкъщи заедно със своя син. Точно пред сградата на общината в Ботевград, сержантът изважда служебния си пистолет и се прострелва в главата. Хей така, без никакво предупреждение. Бил напълно спокоен, усмихнат и изведнъж вади пистолета и хладнокръвно се прострелва. Трупът престоява повече от два часа, преди да бъде прибран за аутопсия. Трябвало да се изчакат някакви специалисти от София.
Дори само дотук случаят изглежда загадъчен. Местните дез/информационни средства сгъстиха мъглата със съобщението, че самоубийството е било по любовни причини, и че самоубиецът е оставил предсмъртни писма. А също, че съпругата му предупреждавала полицията, че нейният съпруг /който работи като полицай!/ притежава пистолет. И нито германските “Труд” и “24 часа”, нито еврейския “Стандарт”, нито португалския “Монитор”, нито даже руската “Атака” не отразиха събитието. В Ботевград то не можеше да бъде скрито, обаче Някой се бе постарал случаят да не бъде разгласен пред по-широка аудитория. Защо ли? Как суперлюбопитните журналисти са изпуснали страхотната сензация? Изпуснали са я, защото някой можеше да разбере, че сензацията не бе страхотна, а страховита. С няколко думи трагедията може да бъде формулирана така: поредното самоубийство след поредния експеримент с поредния модел апаратура за психотронно въздействие.
И за да приключа засега с примерите, ще цитирам откъс от писмо: “Аз съм една майка, чийто син (на 26 години) се е хвърлил от 6-тия етаж. Неговото поведение се промени, впоследствие на което стигнахме до психиатър, но не бях се сетила, че може да му въздействат с някакво оръжие и да е обект на експеримент. Синът ми беше много умен и интелигентен, затова не проумявах какво се случи с него. В началото - към края на 2002 година започна да става отнесен и да има един втренчен поглед. Започна да не се сеща да се храни, да не иска да продължи учението си (оставаше му последен семестър) Каза че нямало смисъл да учи. Започна да се държи на моменти странно, и през 2003 година положението му вече много рязко се влоши - беше много отслабнал и стана напълно неконтактен. Принудихме се да го заведем на психиатър. Започнаха лечение с "Респолепт". От лекарството като че ли му се подобри състоянието. Минаха 2 месеца и той се е хвърлил от 6-ти етаж- през нощта на 19 юли 2004 - бил е сам в апартамента. (Поне до тоя извод стигна следствието) Такааа - изкараха го луд и всичко щеше да свърши, но аз не повярвах, защото съм майка и си познавам детето. Започнах да следя за подобни случаи. След 1 месец - пак в Пловдив и пак момче на 26 години - интелигентно и добро, - се хвърлило от пак такава височина - и това се е случило през деня и майка му си е била в къщи. Той се е прибрал в стаята си и след малко са й звъннали да й кажат, че нейният син се е хвърлил от терасата. Започнаха да се пораждат у мен съмнения , че нещо не е наред.
На 18 юни се запознах с една майка, чийто син се е хвърлил от покрива на жилищния им блок (на 27 декември 2004 г). Пак е било много умно и интелигентно момче на 28 години. Поговорих си с майката на момчето и установих много съвпадения в поведението на нейния и моя син.
Имам приятелка, която има син - умен и интелигентен. Напоследък тя ми сподели, че синът й не е добре и ще го водят на психиатър.
Можете ли да ми обясните дали знаете за такова психотронно оръжие, което да кара младежи да се хвърлят от високо или да се самоубиват по друг начин. И ако знаете за такова, как мога да помогна на сина на моята приятелка за да не стига до тоя край. Как можем да спасим децата си ?” При толкова факти /разполагам с още такива!/ и най-големите присмехулници трябва да замълчат.
Сега отново се поставя въпроса за противодействието. Като начало направете първата крачка, осъзнайте, че такова оръжие наистина съществува. На владеещите руски език мога да препоръчам книгите на Юрий Воробьевский. В Интернет ще ги намерите лесно. После идва следващата крачка, желанието, решимостта за противопоставяне. Борбата започва от самите вас. Не го ли осъзнаете, всичко друго е безсмислено.
Напълно съм съгласен с констатацията, че част от хората не се поддават на психовъздействие. Само че по мои наблюдения процентът е по-малък – 6-8. От тези 6-8 процента нищожна част могат активно да противодействат. Цифрата 20 процента е вярна, ако се отнася до груповите въздействия. При индивидуалните по-голямата част се оказват не толкова устойчиви. И още нещо много важно. Методът на въздействие не е един. Срещу някои по-упорити личности е прилаган комплекс от такива въздействия. Ненапразно в специализираната литература се говори както за психолингвистично, така и за невролингвистично програмиране. Освен тях съществуват акустичните въздействия, зрителните въздействия и т. н. Наистина, бедна ви е фантазията какво се върши и на какво ниво. В “Невидима атака” се опитах да дам някои препоръки за справяне. По-нататък при първа възможност и ако не ми попречат ще опитам да дам още нещо. За днес мисля, че е достатъчно.
Ангел Грънчаров – Елтимир
13 октомври 2005


--------------------
PM
Top
Безмер
Публикувано на: 20.10.2005, 18:53
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 18
Участник # 150
Дата на регистрация: 18-October 05



Защита съществува и тя е най-малко психическа и индивидуална (поне според данните, с които разполагам) - не можете да се предпазите само с воля, вяра или надежда че не сте податливи на психоатака , тези които използват подобна технология са си направили сметка за всеки един индидуален тип.

И така въпросната (и единствена известна ми защита), се състои от специални кристали, които (за наше щастие) се намират и в България, в специална планинска област, чието разположение ще съхраня (питате се откъде ли знам това от един от малцината оживели и знаещи за този факт поради добро стечение на обстоятелствата); на второ място ще посоча защитата сътворена приживе от дядо Енчо живеещ в квартал Белите Брези в София (които са се интересували от психоатаките, със сигурност се досещат за какво идва реч), а той остави освен изобретената от него защита (интелигентно скрита в джобни лични вещи), също и дъщеря си, но тя определено не се занимава с дейността на баща си, колкото с търговията на труда му...

Подобна технология (но определено не 10 кг, а доста повече) е разположена във Витоша и излъчва по цяла нощ (когато е необходимо) и рефлектира върху отпуснатото съзнание, т.е. обработва масите (простете за комунистическия термин) като цяло и настроенията (без дори това да бъде долавяно в съня). Можете да сте сигурни за наличието на този сигнал, когато останете будни до 1 или 2 часа (през нощта), останете в спокойна стая и разчетете информацията, която получавате чрез слуха си - ще се изненадате, но доловеното пищене далеч не идва от кръвното ви налягане (или всяка вечер ви е зле кръвното?! измерете го и идете на доктор ако желаете)... тази невидима атака е сериозна заплаха, а хората в България, които реално разработваха защита бяха или ликвидирани или вече не са между живите (такъв е примера с един професор от Бургас, който работеше допреди години в тази област и чието име ще запазя в тайна - изведнъж от напълно здрав получи "инфаркт" и си отиде, а веднага след това аутопсия не е направена, вместо нея следва кремация. За да не ме обявите и мен за луд, пример две - негов колега от Русе и виден професор също и в Италия, също получава "инфаркт" (също работел в тази област) и също е кремиран, а случая става само 1 месец по-късно от първия. И при двата случая близки споделят, че и двете жертви са били предупредени за рисковете, които поемат с дейността си и след като са продължили, се е стигнало и до здравословните проблеми).

Това е информацията, с която аз разполагам до този момент (пропускам само един факт, който не бих желал да излагам тук и сега от съображение за сигурността на група от хора).


--------------------
"????????? ??????? ????? ??????? ?? ???????????, ? ??????????? ?????????. ?? ??? ?????." ?? ??????? ?? ???? ????? ???????
PM
Top
IYI
Публикувано на: 20.10.2005, 19:23
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 250
Участник # 141
Дата на регистрация: 12-October 05



Не съобразих за случилото се с мен днес или по принцип да го пусна тук, защото е в следстиве от психотронна атака.
Само ще те помоля Безмер да хвърлиш око на последният ми пост
в "Току що ме провериха от.....".
Съжалявам за тези препратки, но информацията ни се припокрива.
Машината на Витоша е кула, за която писах преди близо година.
Самата кула е боядисана в червено и бяло.Има и остатъчни импулси, които се
съхраняват в мобилните клетки по блоковете, те също са част от тази кула.
А сега си представи цялата система!


--------------------
??? ?? ????????, ????? ?? ??????????, ??? ?? ??????????, ????? ?? ????????!
PMEmail Poster
Top
Локи
Публикувано на: 20.10.2005, 23:30
Quote Post


дебелооки
***

Група: Участници
Съобщения: 124
Участник # 119
Дата на регистрация: 24-September 05



QUOTE (IYI @ Oct 20 2005, 07:23 PM)
Машината на Витоша е кула, за която писах преди близо година.

IYI, Кулата на "Копитото" ли имаш предвид?? Хм преди години си спомянм,че нешо правеха ремонти или реконструкции там .. Каква е била истинската цел ?!

Но интересно, обичам да ходя по Витоша .


--------------------
“?? ???????? ???????? ??. ??????? ???? ? ?????? ? ??????????????? ? ????, ?? ???, ???? ?? ?? ??????? ????????? ?????? ???????? ????.”
?????????? ???????
PM
Top
Безмер
Публикувано на: 20.10.2005, 23:44
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 18
Участник # 150
Дата на регистрация: 18-October 05



QUOTE (Локи @ Oct 20 2005, 11:30 PM)
QUOTE (IYI @ Oct 20 2005, 07:23 PM)
Машината на Витоша е кула, за която писах преди близо година.

IYI, Кулата на "Копитото" ли имаш предвид?? Хм преди години си спомянм,че нешо правеха ремонти или реконструкции там .. Каква е била истинската цел ?!

Но интересно, обичам да ходя по Витоша .

И не само кулата.

Малцина са запознати и със специален подземен комплекс в полите на Витоша, още от тошово време, който и до днес се покрива успешно...

Освен кулата съществуват и други източници откъм Витоша, що се отнася за споменатата системата върху блоковете - за нея мога да поспоря или поне да проверя (нямам никаква информация за подобни платки или каквото и да са върху хилядите софийски панелки, но ако те все пак са факт то мрежата би имала умопомрачителни и фатални размери)...


--------------------
"????????? ??????? ????? ??????? ?? ???????????, ? ??????????? ?????????. ?? ??? ?????." ?? ??????? ?? ???? ????? ???????
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020