www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Станахте смешни


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Станахте смешни
Gewitter
Публикувано на: 18.10.2005, 21:49
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 15
Участник # 151
Дата на регистрация: 18-October 05



Елтимир не смяташ ли, че ставате смешни?
Постоянно критикувате другите какво били направили...
Атака това... БНС онова...
Замислете се вие какво сте направили.
...Един сайт...
Не смятам, че имате право да критикувате другите.
Господин "желязна ръка" стегнете се...
PM
Top
Bell
Публикувано на: 18.10.2005, 22:01
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



А какво да правим - да си мълчим като по-голямата част от народа?
Много удобно!
Народен представител означава някой който изпълнява функцията да представлява интересите на хората. Ние сме тези хора. Ние и всички останали българи- и имаме право да исказваме мнеие и да казваме какво не ни харесва от тези които НИЕ българите сме избрали а не да си мълчим.
За тва не ставай смешен ти !!!
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 18.10.2005, 22:07
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Интересно къде видя БНС. Пък за Атака, кажи къде съм излъгал. Може би там, където казвах, че не всичко е загубено, и че трябва да проявим тъпрпение. По въпроса какво сме направили, то ти си сляп. Отвори си очите и може би ще видиш.
А иначе всеки в тоя форум може да си пише всичко. Дори и ти. Разбира се при условие, че не минава границите на приличието.


--------------------
PM
Top
Gewitter
Публикувано на: 18.10.2005, 22:12
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 15
Участник # 151
Дата на регистрация: 18-October 05



НЕ! Определено НЕ трябва да се мълчи, но трябва ли да се драскат глупости?

Преди един месец осъзнах нещо!

България и българския народ в сегашния си вид НЕ трябва да съществуват!
Хората в голямата си част са толкова изпростели и затъпели, че не заслужават да живеят по-добре. Единственото нещо, което им се полага е да ги тъпчат! Тук са останали само цигани, гамени и тн. Днешната младеж седи по цял ден в кръчми и дискотеки. Положението е отчайващо.
Всичко живо, което става за нещо БЯГА в чужбина. Това не е решение според мен, но като се замисли човек са прави.

Истинските БЪЛГАРИ стават все по-малко. Радвам се, че такива се срещат тук.
PM
Top
Gewitter
Публикувано на: 18.10.2005, 22:20
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 15
Участник # 151
Дата на регистрация: 18-October 05



Не не съм сляп, но вече от две години съм запознат с вас и вашата дейност и не видях, какво чак толкова сте постигнали? Защо не ме просветлиш? Стига разбирасе да имаш време за това?
Винаги съм се старал да не нарушавам нормите на приличното поведение.
PM
Top
Миро
Публикувано на: 18.10.2005, 22:22
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



QUOTE (Gewitter @ Oct 18 2005, 10:12 PM)
НЕ! Определено НЕ трябва да се мълчи, но трябва ли да се драскат глупости?

Преди един месец осъзнах нещо!

България и българския народ в сегашния си вид НЕ трябва да съществуват!
Хората в голямата си част са толкова изпростели и затъпели, че не заслужават да живеят по-добре. Единственото нещо, което им се полага е да ги тъпчат! Тук са останали само цигани, гамени и тн. Днешната младеж седи по цял ден в кръчми и дискотеки. Положението е отчайващо.
Всичко живо, което става за нещо БЯГА в чужбина. Това не е решение според мен, но като се замисли човек са прави.

Истинските БЪЛГАРИ стават все по-малко. Радвам се, че такива се срещат тук.

Много ми е интересно,когато някой почне да се вживява в ролята на Бог.Само той определя кой,кога и колко да живее.
По-точно е ,ако кажеш,че по този начин не трябва да се живее,че трябва промяна в мисленето,в моралните норми и този сайт точно това прави.
PMUsers Website
Top
Bell
Публикувано на: 18.10.2005, 22:22
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Така е естесвено че днешното население българи е съставено предимно от малумници, какво очакваш след вековна кампания срещу Личностите на Българиа.
А защо си толкова сигурен че говорим глупости тук? Ние просто расказваме това което въпросните обекти на нашата критика не са успяли да скрият от нас!
Докажи обратното!
PM
Top
Gewitter
Публикувано на: 18.10.2005, 22:28
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 15
Участник # 151
Дата на регистрация: 18-October 05



Първи ти ми докажи, че АТАКА са спонсорирани от Евреи и ЛУКоил.
PM
Top
Gewitter
Публикувано на: 18.10.2005, 22:30
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 15
Участник # 151
Дата на регистрация: 18-October 05



Миро на мен пък ми е много интересно, когато някой си сложи за аватар символи с неизяснен произход. Ако ми кажеш, какво означава IYI и откъде имаш информация ще съм ти много благодарен.
Поздрави!
PM
Top
Миро
Публикувано на: 18.10.2005, 22:45
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Gewitter,след като споменаваш БНС влез им в сайта и ще прочетеш тяхното обяснение за значението на знака.Освен това има много книги,в които се тълкуват и руническите знаци,както и къде са намерени.
Има и нещо друго-този символ има и определена енергийна вибрация,което за мен е по-важно.
PMUsers Website
Top
Безмер
Публикувано на: 18.10.2005, 22:48
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 18
Участник # 150
Дата на регистрация: 18-October 05



QUOTE (Gewitter @ Oct 18 2005, 10:30 PM)
Миро на мен пък ми е много интересно, когато някой си сложи за аватар символи с неизяснен произход. Ако ми кажеш, какво означава IYI и откъде имаш информация ще съм ти много благодарен.
Поздрави!

Gewitter - "О, неграмотни юроде поради что още влизаш тука дето уж никой нищо още не е постигнал, а само един сайт"?

Ето ти и обяснение (накратко), а иначе дано сам почетеш повече за този знак и неговата символика|Y| и хората, които си го слагат просто така без да знаят защо:

|Y|- И така , неговият смисъл досега не е разгадан, но се счита че той е по-скоро знак за демонстриране на етническа, отколкото на религиозна принадлежност, понеже се открива и върху предмети изработени няколко века след официалното приемане на християнството. Вероятно IYI не представлява поредица от букви и не изобразява дума, а е йероглиф в който е закодиран важен за прабългарите символ. Разкодирането може да се извърши, като хастите се пречупят на две и след това се присъединят към общия център на симетрия т.е. Така се получава звезда, символ на "бяло, блестящо, високо издигнато и могъщо небесно светило" - бог. При това, получава се звезда със седем лъча, колкото са на брой планетите - главни богове. Така, в този упорито повтарян прабългарски знак IYI вероятно е закодиран смисълът на българския етноним, а също и основата на прабългарската религия. По същество, със помощта на една единствена дума, своя етноним и на един единствен знак, йероглифът-звезда IYI прабългарите са посочвали кои са техните богове и коя е тяхната религия. Напълно разбираемо е защо с официалното приемане на християнството през 9 век, смисълът на етнонима българи и на прабългарския знак-звезда IYI постепенно са забравени. По същество, в българския етноним, както и в знака IYI е бил вложен не само етноопределящ, но и дълбоко религиозен смисъл. С налагане на християнството, този смисъл е станал не само излишен, но и донякъде вреден за новите религиозни представи и в рамките на няколко века е бил изкоренен. За съвременния българин обаче е крайно необходимо да знае смисъла на своето име и пътя на своите предци.

IYI - това е бащата, самият господар, това е БОГ.


--------------------
"????????? ??????? ????? ??????? ?? ???????????, ? ??????????? ?????????. ?? ??? ?????." ?? ??????? ?? ???? ????? ???????
PM
Top
Gewitter
Публикувано на: 18.10.2005, 23:07
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 15
Участник # 151
Дата на регистрация: 18-October 05



Ще цитирам един човек, който го е казал доста точно smil4334abded4493.gif

QUOTE
Знакът е с недоизяснен произход и символично съдържание, поради което препоръчвам на БНС да не го ползва, поне докато не се проучи обективно и безпристрастно.

Същото важи и за розетата.

Използването на древнобългарски знак, за който не се знае какво символизира, е равнозначно на следната ситуация:

Български патриот от 3005 година намира ръчна граната на възраст 1000 години, произведена в България. Той не знае какво представлява, но понеже е горд с това българско  антично изделие , окачва си го на врата.

Лорд Вейдър например е използвал варианта на свастиката, който носи нещастие - това е лявовъртяща свастика. Да си закачиш този знак на дрехите, трябва да си доста непредпазлив. Слънчевият знак свастика има две същности - пагубна и съзидателна, лявовъртяща и дясновъртяща. Както всички начала на този Свят, Слънцето също има две същности. Знаем за Ян и Ин , и т.н. Ако ползваш Свастиката, то трябва този символ да е обемен, за да може да се вижда и от двете си страни.

Накратко, ползването на древна символика трябва да става много внимателно !


QUOTE
Цитат от: ******* Честно казано, не вярвам розетата да гръмне и не съм суеверен. Вейдър сигурно също не е бил суеверен и не това е повлияло на резултата от Втората Галактическа Битка. Едно нещо символизира това, в което ти вярваш и което ти влагаш, защото ти го носиш. Затова ме дразни и забраната относно вейдърките. 


Не знам какво означава "не съм суеверен", но аз напримир не бих носил амулет, на който пише "нека този, който не изпълнява волята на бога, да умре", а в същото време не знам кой е този бог и каква е волята му. Защото в Библията /във Вехтия Завет/ например пише:

--- "И рече Бог (Иехова) на Авраама: а ти запази Моя завет, ти и твойте потомци след тебе в родовете им. Този е моят завет...целият мъжки пол у вас да бъде обрязан... А необрязаният от мъжки пол, който не обреже крайната си плът (на осмия ден), тая душа ще се изтреби..." [Бит. 17:9, 10, 14]

Над тази книга ние кръщаваме мъжките си рожби ! Ние сме меко казано големи глупаци, ако продължаваме да го правим ! Нима не е ясно , че при подобни заклинания нашият български род ще изчезне скоро ?!

Затова продължавам да твърдя - докато не разберем какво пише на розетата, не е много умно да си я носим на врата. Още повече, че халката на розетата е на гърба й - очевидно не е предназначена за носене по този начин.


PM
Top
Миро
Публикувано на: 18.10.2005, 23:15
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



На този "един човек" ако не му е ясно,то на други пък може и да им се е изяснило,проблемът си е негов.
PMUsers Website
Top
Gewitter
Публикувано на: 18.10.2005, 23:17
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 15
Участник # 151
Дата на регистрация: 18-October 05



Е изясни на всички бе Миро!

Елтимир - тука направо "утепа рибата"
QUOTE
Демокрацията изисква жертви. Няма да ядем. Няма да се топлим през зимата. Няма да се лекуваме. Обаче демокрация ще има. Сега ще демократизираме Иран. После е ред на Северна Корея. Следват китайците. Насам ще заприиждат тълпи муджахидини, ще загърмят бомби, ще почнат да загиват невинни българи. Обаче демокрация ще има. Задава се нова война, нашите по-големи американски братя по всяка вероятност ще атакуват Иран с ядрено оръжие.

Как пък реши, че ще е по всяка вероятност с ядрено оръжие? smil4334a4c5e23b8.gif
PM
Top
Севар
Публикувано на: 18.10.2005, 23:30
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Гложди те и се чудиш се за какво да се заяждаш. Във форума всеки може да си критикува доста, влизат всякакви хора и могат да си казват мнението направо. Ако мислиш, че някой от нас ще налага "ти трябва да мислиш така", "ти не трябва да казваш това". А в тоя сайт се пише директно за много неща, за които останалите мълчат, тъй че и това не е малко. Абе какво съм тръгнал да ти се извинявам, ти кво си направил, дай един отчет като искаш от нас такъв?
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020