www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> За Движението "Воини на Тангра"


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> За Движението "Воини на Тангра"
Eлтимир
Публикувано на: 24.10.2005, 22:31
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Приканвам всички, които прочетат този текст, да вземат отношение към него. Нека заедно сътворим законите на нашето Движение.
ЗА ДВИЖЕНИЕТО “ВОИНИ НА ТАНГРА”
“За Тангра няма закони. Тангра сам по себе си е Закон.”
Движение “Воини на Тангра” е замислено и организирано като арена за свободни действия с цел възраждане на българския дух. Общност на хора, обединени от една идея и работещи за нейното реализиране. В Движението няма членство, няма членски внос. Не се издават и не се изпълняваха заповеди. Движение “Воини на Тангра” не се опитва да ръководи, да оглави, да налага – то е просто смешно. При нас няма нито демокрация, нито аристокрация, нито диктатура. Вместо тях предлагаме идеята за делокрация. Не някой друг, не волята на водача или изборът на мнозинството определя твоето място, а извършеното от теб. Съди се по дела и се отчитат последиците. Не машина, не конструкция, а жив организъм. “Опитай се да обезглавиш лишей” – каза преди години един от нашите. Пълзящо образуване, антирак, постепенно обхващащ смъртоносно заболялата обществена структура. Ние не издигаме сграда, ние трупаме могила.
Движение “Воини на Тангра” не само не е регистрирано по никакъв закон. Такава регистрация би противоречала на нашия замисъл. Нещо повече - Движение “Воини на Тангра” никога не е имало ръководни органи. Председател, секретар, командир – всичко това е чуждо на идеята за Движението. При нас няма казармена и партийна дисциплина, а взаимно допълване и вярност към Идеята.
Движение “Воини на Тангра” изгражда информационна среда, различна от официалната. Тази среда служи като основа за изучаване на миналото, анализиране на настоящото и създаване на прогнози за бъдещето. Тази среда променя човешкото мислене и посредством мисловната промяна внася корекции в околния свят. Целта ни и средствата за нейното постигане изключват борба за спечелване на избори, опити за влизане в Парламента, домогване до постове. Целта ни изключва всякаква официалност. Ние можем да посочваме факти, да изразяваме мнения. Да показваме и насочваме. Само че каквото и да правим – то няма елемент на задължителност. То не бива да има елемент на задължителност. Както не бива да има и елемент на конспиративност. Всичко е открито и ясно, никой не налага своята воля над останалите, а само споделя вижданията си. Предлага, а не изисква.
Движение “Воини на Тангра” не е организация, не е структура в материалния смисъл. То е Идея. Една Идея не може да бъде унищожена. Дали чрез нас, било чрез други – тя ще бъде осъществена. Ако разбира се, е ценна и полезна идея. Ако е истинска. Ако не е – защо да съществува? Нашите мисли имат свойството да променят света, в който живеем. Не само действията, породени от съответните мисли, а мислите сами по себе си могат да променят действителността. Самите мисли са действителност, енергийна реалност, и от тази реалност не може да се избяга. Колкото са по-истински и по-силни са мислите, толкова породената от тях реалност е по-плътна и по-истинска.
Само една-единствена мисъл е в състояние да промени цялата видима реалност. Една-единствена дума може да предизвика взрив, по-мощен от взрива при избухване на атомна бомба. Мисълта е реалност от по-висше естество. Ако не разберете, че думите могат да отключат енергия, по-голяма от енергията на атомния взрив, няма как да разберете света на бъдещето. Думите са като вятър. Те могат да бъдат лек полъх, могат да бъдат ураган, а могат да са като вихър от избухването на Свръхнова. Силата на този вихър не зависи от силата, с която биват изговаряни, а от вътрешната мощ на вложената идея.
Опасно ли е Движение “Воини на Тангра”, та толкова сили биват хвърляни за дискредитирането му? За унищожението му. Опасен само по себе си нищо не значи. И вегетарианецът е опасен. За растенията. Погледнете за кого сме опасни, погледнете кой е против нас и ще разберете кои сме ние.
Да внесе в света Идеята-Сила, това е задачата на Движение “Воини на Тангра”.
Близката ни цел е да разпространим Идеята между достатъчен брой хора. Да помогнем за разпалването на Факел, който не може да бъде угасен. Въпреки огромните трудности, ние успяхме да внесем в света голяма част от знанията, които притежаваме. Доведохме ги до състояние на неунищожимост. Успяхме да научим и други как да разпалват Искри и да ги прибавят към общия Огън. Успяхме да вдъхнем живот на Идеята и да я пуснем в света. Оттук нататък тази Идея живее свой собствен живот. Оценката е въпрос на бъдещето, не на днешния ден.


--------------------
PM
Top
LETO
Публикувано на: 25.10.2005, 1:39
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



Четох статията няколко пъти днес и да ти кажа, Елтимире, трдно ми е да ти напиша всички идеи, които имам (слаб съм на тема писане).

Смятам, че всеки от нас има капацитет да направи по нещо за движението Войни на Тангра.

Аз, например смятам, че усилията трябва да бъдат насочени към младите хора - на възраст 17-18г. В тези среди трябва да се разпростаняват идеите ни. Това са хора млади, със изградено самоуважение и достойнство, ползващи повече от останалите интернет (кадето ни е основния инфоносител). Те са по-любопитни и по-необременени от миналото. На тях трябва да бъде възвърнато националното самосъзнание, между другото - докато гледат на запад. Ако сега научат Истината, то те ще я приемат по-лесно, от колкото като станат на възраста на своите родители.

Аз имам възможност да го направя с младите хора около мен, а съм планирал за в бъдеще да си създам и повече възможности за това.

Още веднъж - нека всеки даде по нещо от себе си и тога нещата ще се случат както го описваш.


--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top
kardama
Публикувано на: 25.10.2005, 14:30
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 39
Участник # 82
Дата на регистрация: 15-August 05



имам предложение да се срещаме един ден през лятото в планината например,хем да се опознаем и преценим.мисля че все е друго на живо
PMEmail PosterUsers Website
Top
Иван
Публикувано на: 25.10.2005, 16:40
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



Елтимире, давам мнението си по темата - 10 точки :)

В разговорите с мои близки и приятели, че и не толкова близки, развивам духовни и националистически идеи от 18 годишната си възраст. Вярно, че от тогава минаха май още толкова години, но тази кампания не стихва :)).
Говоренето, размишлението и задълбочаването ми по тия въпроси стана в един момент необходимост. Търсейки начин за все по-съдържателно преминаване през живота се оказвах замислен, по-скоро заслушан в мислите си, които се въртяха и се въртят все около това - кои сме, защо сме, Българи сме!
Открих, че когато говоря по тия теми, думите ми сякаш ги вземам от въздуха - не ги обмислям, не търся някакви "теоретични" или емпирични основи по темата, която разисквам, и въпреки това се оказва, че в думите ми има много истина. Това свойство се пренесе и в професионалната ми област - аз съм инженер по електроника: ако трябва да обясня нещо на някого, усещам, че в момента на говоренето научавам поне половината от нещата, които уж трябва да обяснявам. Така разговорът се оказва полезен най-вече на мен - разбрал съм обясняваното от мен и съм научил нови неща.

Та защо го пиша това?!

Защото мисля, че изразеното от теб в тази тема и във всички твои материали е създадено по тази технология - взето е от световното информацонно пространство. Говоря за идеите, за истините. Що се отнася до фактите, то тук ти си над всички ни взети заедно. Наистина вадиш страхотни доказателствени материали за какво ли не, но дори и да ги нямаше "черно на бяло", за мен това няма да има особено значение, защото по-достоверен смятам източника за който споменах - вселенската база от данни, където всяка дума остава навеки.

Какво мога да добавя, с какво мога да съм полезен на общността:
- На стария сайт доколкото помня имаше цяла тема "Свободната енергия". Предлагам да подновим общуването си по тия въпроси. Този е пътят да си помогнем - в условия на робство да съхраним земното си тяло. Имаме ли енергия, няма да мислим за прехраната на тялото си. А то ни трябва, за да правим другите, безтелесни набези по-успешни. И още много, много неща.
- На този етап отделям всичките си сили и средства да работя по въпросите на свободната енергия. Отскоро съм на тази вълна така категорично, но при първият успех, че споделя и ще науча всеки от общността на постигнатото от мен. Пари ще вземаме само от не-наши!
- Подкрепям един форумец, който предложи да се събираме от време-навре. Може и на по-малки групи. Да не забравяме ефекта на масата. Две частици като се съберат, имат повече енегрия отлкото сумата на енергиите им поотделно. С този ефект сега ни мачкат не-нашите - погледнете колко са задружни и последователни в изграждането на фермата, в която смятат да ни отглеждат (изяждат).
Ще помисля още нататък.
PM
Top
LETO
Публикувано на: 25.10.2005, 19:07
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



QUOTE
имам предложение да се срещаме един ден през лятото в планината например,хем да се опознаем и преценим.мисля че все е друго на живо


Подкрепям предложението


--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top
Azerath
Публикувано на: 25.10.2005, 19:11
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



QUOTE (LETO @ Oct 25 2005, 07:07 PM)
QUOTE
имам предложение да се срещаме един ден през лятото в планината например,хем да се опознаем и преценим.мисля че все е друго на живо


Подкрепям предложението

Аз лятото имам достатъчно изпити, но ако имам свободно време бих дошъл!


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
Mistique
Публикувано на: 25.10.2005, 19:25
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



И аз ще дойда ако мога.... в панината - препоръчвам ви Троянския Балкан smil3dbd4d99c6eaa.gif

Искам само да добавя едно много важно нещо.... Аз самата от 3-4 години през които бях член на комуната тук, разпространявах техните идеи, промених мисленето на много хора.... Не се изхвърлям, но много от гласовете на Атака бяха придобити благодарение на идеите на Войните!

Благодарение на Войните може да се каже, че:

- поне 10 човека се върнаха от мизерно имигрантство в България
- поне 30 човека започнаха да не се срамуват, че се наричат Българи в чужбина
- поне 3-ма станаха членове на Атака от ВМРО
- поне 5-ма станаха членове на Атака от БББ (Бизнес блока)
- поне 20+ семейства от 3 области в България прегърнаха национализма
- поне 100 млади и зелени "папагали" във българските форуми спряха да използват латиница......

Списъка е дълъг, но успеха е важен!
PMEmail Poster
Top
LETO
Публикувано на: 25.10.2005, 19:35
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



ЕТО това имах предвид, като казах, че всеки от нас може да направи по нещо за идеята на Движението smil4334ac775281d.gif


--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top
Миро
Публикувано на: 25.10.2005, 19:38
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Напълно споделям казаното от Иван за световното (аз бих казал-вселенското) информационно пространство.По същия начин и аз съм се чувствал,а напоследък много често-говоря неща,които преди това даже не съм и мислил да ги изкажа на глас,но...устата сама ги изговаря.
Ванка,ти ме заинтригува-когато решиш пускай темата за свободната енергия.
PMUsers Website
Top
Севар
Публикувано на: 25.10.2005, 19:41
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Да ви имах оптимизма, догодина може и да почне войната, така че сбирки по планината може и да има, ама няма да са съвсем туристически.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
LETO
Публикувано на: 25.10.2005, 19:44
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



QUOTE
Да ви имах оптимизма, догодина може и да почне войната....


Каква война имаш предвид, ІІІ световна?
Или САЩ и Иран?


--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top
Севар
Публикувано на: 25.10.2005, 19:45
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Тази в България, гражданската война.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
LETO
Публикувано на: 25.10.2005, 19:50
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



Ееее, не съм сигурен, че и този път ще се случи, но както е писано
"..каквото сабя покаже
и кръвта, майко, юнашка.."


--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top
Севар
Публикувано на: 25.10.2005, 20:07
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Въпрос на време е.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 26.10.2005, 9:03
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Тежки думи!
A с кой ще се бием?
Аз предполагам, че единдтвено турците са в състояние да бъдат организирани срещу нас. Циганите не стават за тая работа - те за нищо не стават по принцип.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020