www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> За Движението "Воини на Тангра"


Страници: (2) 1 [2]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> За Движението "Воини на Тангра"
Севар
Публикувано на: 26.10.2005, 14:39
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Видяхте ли новия раздел: http://www.voininatangra.org/modules/xfsec...php?category=19
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Безмер
Публикувано на: 26.10.2005, 18:38
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 18
Участник # 150
Дата на регистрация: 18-October 05



Надявам се, че не съм сбъркал адреса и това наистина е сайтът на движение "Воини на Тангра", а тук нима са хората от него ?!?!

Елтимир прикани към отношение и реших да взема такова (все пак трябва да бъдем по-смели нали така, иначе както вече бях известен - какво би се свършило, без да се започне от някъде?).

Нима наистина всичко е само с една цел - информативна? Нима наистина разчитате на този споменат пламък? Когато овцете се отцепят от стадото, то те стават лесна плячка за вълка, а в момента съм свидетел точно на това т. нар. пламък гори в неколцина, но това не е гаранция за нищо! Споделих с Елтимир за активната пропаганда сред младите и не считам, че това е правилният път на движението като цяло предвид българофобията в момента в България. "Воини на Тангра" трябваше отдавна да е надраснало тази си информационна структура, чиято цел е предимно разтягане на локуми след някой смислен коментар и да се развива в истинската си същност - също както името си да плаши рушителите на всичко българско. С думи нищо не се постига! Ако трябва, дори може да се търсят събратя по съдба извън България - важно е огънят да се поддържа все така силен, но от мощна организация! Вероятно ви идва идеята дори за БТРЦК (Български Таен Централен Революционен Комитет), а защо не - нима нямаме Елтимир, нима нямаме истински апостол? Какво е Елтимир - просто пиьонка и когато тя бъде матирана, ще бъде матирано и цялото движение като цяло, без никой да си спомня за пламъка. Изобщо целият труд може да отиде по дяволите само с едно събитие, затова считам, че е от изключително значение "Воини на Тангра" да доизгради и надрастне идеология, мащаби - да се създаде нещо което наистина ще държи българите отговорни за българската си кръв и за нейното съхранение, напред във времето!

Що се отнася до "виждането в планината" - моля? Това да не е БНС или "Да живей България"? Това да не екскурзия и туристическо движение? Нима има смисъл от хабене на време и ресурси в такава насока дори само за един път годишно?

Важно е поне според мен:
1) да бъде започнато предаването на българската история в отделна секция такава каквато е, а не каквато ни я преподават сега в училища и университети!!! Всеки знае ползата от историята, но най-голямата полза идва с правилното й предаване и тълкуване! Нека дори да "лъжем" с цел възхвала на българщината - защо не, какво друго ни оставиха расипниците?
2) да се изгради цялостна и ясно ориентирана в бъдещето идеология и съответните символи на движението.

Никой не говори за някаква политическа форма или някаква организация целяща власт - това е ясно, но поне да е ясен и смисълът от тази т .нар. "Оттук нататък тази Идея живее свой собствен живот" Коя идея? В този форум има твърде малко хора(сред които и агенти), а извън него са запознати също толкова малко... Самото движение трябва да се развие и прероди с отворени обятия - идеята за бългорското към българите, а повярвайте ми българите са готови за такова нещо!

Относно споменатата Гражданска война - ??? Кой с кого ще се бие? Понеже тук всичко се следи, ще вземе да стане така както, когато румънците ни влизат изотзад с 400 000 души и се бият с вятъра чак до София (сещате се кога нали), та и смисълът на коментара е такъв - военни срещу 30-тина решени на всичко българи (както е било и тогава - няколко граничари срещу редовна войска). Едва ли трябва да чакаме и искаме война, най-малко сега (помислете за последствията и разгледайте ситуацията, както и намерете исторически примери за предишни организации сред народа и смисъла от тях, както и техните грешки и полезности).

Струва ми се, че това бе в най-общи линии моят коментар и отношение, с който не ангажирам разбира се абсолютно никого...

Просто някак си се чувствам твърде странно в момента при видяните коментари до момента...


--------------------
"????????? ??????? ????? ??????? ?? ???????????, ? ??????????? ?????????. ?? ??? ?????." ?? ??????? ?? ???? ????? ???????
PM
Top
LETO
Публикувано на: 26.10.2005, 23:47
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



Безмер, постинга ти е достачно обстоен, въпреки че не изчерпва темата
Ти казваш:
QUOTE
Струва ми се, че това бе в най-общи линии моят коментар и отношение, с който не ангажирам разбира се абсолютно никого...


Струва ми се, че точно тук би трябвло да има ангажимент от останалите. Разбирам чувството ти, че организацията се крепи, както се казва "на върха на копието".

В началото на темата аз дадох моето предложение - да се привлекат младите хора. А ако ти имаш информация за агенти - просто ги кажи кои са.
Далеч съм от мисълта, че сайта и форума няма да бъдат наблюдавани и провокирани.
Както аз бях посрещнат с недоверие в началото на моята регистация, така е нормално всеки да очаква същото!!

"..По делата им ще ги познаете"


--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top
Безмер
Публикувано на: 27.10.2005, 7:35
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 18
Участник # 150
Дата на регистрация: 18-October 05



QUOTE (LETO @ Oct 26 2005, 11:47 PM)
Безмер, постинга ти е достачно обстоен, въпреки че не изчерпва темата
Ти казваш:
QUOTE
Струва ми се, че това бе в най-общи линии моят коментар и отношение, с който не ангажирам разбира се абсолютно никого...


Струва ми се, че точно тук би трябвло да има ангажимент от останалите. Разбирам чувството ти, че организацията се крепи, както се казва "на върха на копието".

Не изчерпах темата?!

Изчерпай я тогава...

Кого да ангажирам с мнението си, след като то е изцяло мое и едва ли ще има резултат?

Какво значи да привлечем младите - с какво? С празни приказки във форума? С безкрайно дълги коментари, които четем малцина? Коя ще да е нижката, която да привлича младите тук? Идеите сами по себе си са изключително добре разработвани от Елтимир, но не достигат до големия кръг, за който са предназначени, именно заради това е важно да се предприемат "реформи" като цяло.

Ти подчертаваш: "..По делата им ще ги познаете"

Брей, нима именно делата не са външната проява на прикритите мисли?

Всичко е крайно съмнително в този си вариант - за това и реших да взема отношение по темата и да наблегна на поне според мен правилната посока, в която трябва да се движи движението, защото информация и разкрития получавахме и от "АТАКА" по СКАТ, а сега ближем рани! Споменатите млади по-скоро се плашат да влизат тук и търсят алтернативи, чиято насоченост е = ...
Заповядай, или както вече се казва "Enjoy!" - http://sahrani.bg/ - почувствай духа на Гошо Първанов, който дори не посрещна Веско Топалов на летището, но същевременно даде мандат на "българска" партия smil4334aa21c9ca7.gif ...

За мен не е важно "..По делата им ще ги познаете" , а крайният резултат - именно България да пребъде и т.нар. пламък да гори във всеки българин!


--------------------
"????????? ??????? ????? ??????? ?? ???????????, ? ??????????? ?????????. ?? ??? ?????." ?? ??????? ?? ???? ????? ???????
PM
Top
IYI
Публикувано на: 30.10.2005, 20:50
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 250
Участник # 141
Дата на регистрация: 12-October 05



Единственото място, където е редно да се проведе такава среща е Рила.
А що се отнася до Движението, силата му нараства в геометрична посока.

Във Войната над разума оцеляват най-разумните!
От "Книга на Светлината".


--------------------
??? ?? ????????, ????? ?? ??????????, ??? ?? ??????????, ????? ?? ????????!
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020