www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Топлофикация отново


Страници: (3) 1 2 [3]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Топлофикация отново
SK_RaZoR
Публикувано на: 30.10.2005, 3:43
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 69
Участник # 161
Дата на регистрация: 27-October 05



QUOTE (Bell @ Oct 30 2005, 02:42 AM)
Мъжко мила вие съвсем здадохте багажа!

Всичко това от сценария на коя точно сапунка го "перифразирахте"???

Сега учаквам някои да се изцепи "Ти мене уважаваш ли ме" И да "запее" някоя пиянска руска песен със същия патос на Разор и със сълзи на очите!!!

хаха

Направо ша ме спукате.

Абе Мистик що се вкарваш в някви роли дето не ти отиват. До сега не изглеждаше толкова отчаяна колкото Разор те описа, ама най се учудвам че ти съвсем се поддаваш! След малко ще взема и аз да повярвам че си една несполучлива майка Тереза от другото поколение.

А пък Разор яко се вживява. Голям ентусяст, само малко се уморявам да чета дългите постинги с големите лукуми...

Също така мисля че мойто поколение е отвратително и ме е срам от него! А дори не искам да почвам да коментирам за "новите багайни" понеже бгскин ще ме скалпира хаха-лелеее е тва вече е голяма обида! бгскинчо sory бате ама нали знаеш че обичам да те подразвам от време на време  smil4334a5a360a6a.gif


Реално явно на малко хора им пука какво мислиш ...

Пъвро не ме е срам от това което мисля, нито как го мисля, още по малко защо го мисля и логично как го изразявам. Ако ти имаш проблем с това той си е твой. А това че можеби си една "куца, буца" и сигурно спестяваш чуствата си дори на хората които чустваш близки, то пак проблема си е твой.

Не ти харесва това което пиша ?

Не си спомням някой да те е карал да го четеш.

Така че простата логика е - ако ти не удобряваш това което съм написал то значи си била достатъчно тъпа че да си губиш времето да го коментираш ...

Че коя си ти да съдиш емоцията и израза на хората при положение че в твоя пост няма емоция която да струва и ръждава пара ... А все пак става дума за неща които са валидни за всички ...
PM
Top
Миро
Публикувано на: 30.10.2005, 8:11
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Мда-а , скоро не бях присъствал на такъв съдебен процес , какъвто Рейзър се опитва да ни спретне тук.Дали някой се връзва или не е отделна работа.Самото вживяване на някого в ролята на съдия за мен е интересно.Че даже и отговори изисква от подсъдимите , сиреч от нас.
Рейзър ,моите уважения ,душко, ама доста преиграваш.Смяташ ли , че точно в този форум трябва да обявиш своята присъда колко много сме виновни всички ние , колко сме уплашени и безсилни и да ни сочиш назидателно с пръст?Щото аз не мисля.
PMUsers Website
Top
Bell
Публикувано на: 30.10.2005, 20:03
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Горкичкия съвсем не е в час.
А пък аз толкова се трогнах от клиничната картина за мойте чуства и тн че направо гледам с други очи в огледалото от как прочетох поста.

Ще ти отговоря след като смяташ че много ги разбираш нещата!


1.Незнам защо си въобразяваш че знаеш на колко хора им пука какво мисля но е наистина смешно че си въобразяваш че всички са дълбоко впечатлени от твоите трогателни постове-просто защото времето когато някои хора си изливаха "мъката" и яростта тука мина много отдавна....никой няма да впечатлиш с твоите клиширани сентенции.


2. Дреме ми газа от какво те е срам и от какво не. Ако имам проблем с нещо не е именно твой проблем да ми казваш си е мой (уаъ откри топлата вода) и как да си го решавам!

Трябва да поработиш малко над твойта прозорливост понеже единственото нещо което куца тука е тя!

Също така не си мисли че много си трогнал и Мистик, въобще незнаеш коя е и каква е и какъв човек е. Много е наивно да преценяваш и окаствяваш някои от това че е решил да те провокира по някъв начин а ти дебилът си мислиш че тя е седнала да ти се изповядва. Не можо ли да станеш още малко по-смешен? Аз мисля че може, опитай-да се позабавляваме!


Не си мисли че в тоя форум ще намериш някви тъпаци дето точно тебе чакат за да ти слушат простотиите и да се "шашкат".

И ако обичаш не ми дръж сметка кво чета и кво не понеже не си ти тоя дето раздава визите за форума разбра ли?


"Така че простата логика е - ако ти не удобряваш това което съм написал то значи си била достатъчно тъпа че да си губиш времето да го коментираш ..."

- Прав си-логиката ти е много проста.

"Че коя си ти да съдиш емоцията и израза на хората при положение че в твоя пост няма емоция която да струва и ръждава пара ... "

- Ами едва ли трябва да съм НЯКОЯ за да съдя емоции които не струват и раждива пара! Като спреш да си противоречиш се обади.

В селската ти среда може и да изпъкваш с бледите си разсъждения, но не учаквай тука някой да ти се кланя. Сбъркал си мястото ако смяташ че на някой му дреме за присъдите на някъв новоизлюпил се пафкатор. На тебе никой нищо не дължи, не забравяй че ти го каза. Хей, хората сами са си виновни и си сърбат попарата!

И да добавя, недей да си проектираш собствените репресирани черти и тенденции и проблеми върху мен! (не понеже те кефят психопортретите)

smil4334a62fd4260.gif
PM
Top
SK_RaZoR
Публикувано на: 30.10.2005, 21:28
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 69
Участник # 161
Дата на регистрация: 27-October 05



QUOTE (Миро @ Oct 30 2005, 08:11 AM)
Мда-а , скоро не бях присъствал на такъв съдебен процес , какъвто Рейзър се опитва да ни спретне тук.Дали някой се връзва или не е отделна работа.Самото вживяване на някого в ролята на съдия за мен е интересно.Че даже и отговори изисква от подсъдимите , сиреч от нас.
Рейзър ,моите уважения ,душко, ама доста преиграваш.Смяташ ли , че точно в този форум трябва да обявиш своята присъда колко много сме виновни всички ние , колко сме уплашени и безсилни и да ни сочиш назидателно с пръст?Щото аз не мисля.


Миро ... Виж сега ... Както казах не един път, в общото число нито говоря за ВАС нито говоря за ВСИЧКИ. Това че вие се приспадате към числото което плюя то говори за асоциациите които правите ... Ако исках да е лично щеше да е ясно. Това че мислите ми не "допадат" на мистик, то си е проблем между мен и нея, не значи че не се опитвам да се държа коректно ... След това идвате вие да се допритурвате с мнение и да съдите при положение че никой не ви е казал и дума, и това говори достатъчно.

QUOTE
1.Незнам защо си въобразяваш че знаеш на колко хора им пука какво мисля но е наистина смешно че си въобразяваш че всички са дълбоко впечатлени от твоите трогателни постове-просто защото времето когато някои хора си изливаха "мъката" и яростта тука мина много отдавна....никой няма да впечатлиш с твоите клиширани сентенции.


Ами при положение че така наречения "спор" се води между двама или трима, ако някой го интересуваше просто щеше да те попита.

Второ ако можеш да четеш: в перефраза съм написал че някакси слабо ме интересува какво мислиш а също съм казал и

QUOTE
"Не ти харесва това което пиша ?

Не си спомням някой да те е карал да го четеш"



Та така, аз ли започнах да съдя теб или ти започна да съдиш мен ...

Дори не съм си правил труда да те чета до край. Слабо ме интересува.

Та да знаеш че и аз те обичам...
PM
Top
Bell
Публикувано на: 30.10.2005, 21:36
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Да не мислиш че ша чакам някой да ме пита за мнение. Казвам го кадето пожелая! Струва ми се всички правят така...ако искаш да си водиш личен спор и никой да не се меси си има лично съобщение за това.

И като не те интересува какво мисля защо държиш да ми пишеш какво ти мислиш като отговаряш на това което съм писала. Прочети ми първия пост и ще видиш че е насочен към Мистик а за теб говоря в трето лице понеже не ти отговарям на тебе! Но нали аз не мога да чета......абе я си спести мъките!
PM
Top
Mistique
Публикувано на: 30.10.2005, 21:57
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



QUOTE
Това че мислите ми не "допадат" на мистик, то си е проблем между мен и нея


SK_RaZoR ще се бием ли? smil4334af067a7a3.gif smil4334af067a7a3.gif smil4334af067a7a3.gif

Казвай кога и къде! smil4334ad8a149e0.gif Старите с бастуните срещу младите. smil4341944e6b0c8.gif

Аз ще си взема Bell за секундант. Само ще и кажа да не те бие преди аз да си сложа очилата и да се прецеля...... smil4334a5a360a6a.gif

Ако пък не ти се бие с мене...можем да си приказваме тука:

- защо си толкова отровен
- какъв ти е проблема
- какво търсиш при войните

Всъщност можем и да отворим нов раздел "Въпроси и отговори":

- Защо хората просто мрънкат, ходят и кършат пръсти пред касите, нищо повече.

- Защо в българия хората имат права за всичко което не е свързано с пари ...

- Защо се прокараха всякакви закони за да подкрепят абсурдите ...

- Защо просто хората мразят да поемат отговорност дори за себе си, предпочитат да си бъркат в носа, да сърбат шкембе чорба и да са си безотговорни ...

- Защо родителите ти да са се съберат на рожден ден с познати и да получат алкохолно натравяне и да останеш сирак...

- Защо съседът ти да се напие и след това да загуби слухът си с едното ухо само защото си е купил най-евтиното пиене и е бил достатъчно тъп че да не отиде на лекар навреме.

- Защо по голямата част от народа ни не заслужава нищо повече от най-мъчителната и бавна смърт на света ...


smil4334aa44c7e89.gif smil4334ab7941679.gif smil4334a7c1e8c32.gif

А-а-а-а - кой ще почне с отговорите?
PMEmail Poster
Top
Миро
Публикувано на: 30.10.2005, 23:52
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Мистична,ако някой ти отговори на всички въпроси и то убедително,ще трябва да му се даде една от най-високите награди в България.Аз мога само да "захапя" част от отговорите.
Преди доста години е имало едно "Време разделно" ,а в момента е "Време на Кармата".Много,много силно време за отработване на кармическите натрупвания,за тяхното изчистване както индивидуално,така и на народите и накрая на Земята (всъщност процесът тече едновременно).Наблюдават се резки изменения в енергийните структури,което също така рязко се отразява на съзнанието на хората.Осъзнаването на нещата,новия поглед към действителността е толкова различен от преди 5-6год. ,че логически трудно се допуска за вярно.
Ей така хората почват да се шашкат на себе си:
-до вчера си хапвах с кеф пържолка,днес ми е гадна
-по две кутии цигари на ден до вчера,днес са ми гадни
-до вчера с комшията си пиехме заедно ракията,днес не мога да му слушам глупостите,а и ракия да не видя
-до вчера с удоволствие ходех на работа,днес с мъка издържам шефа над главата ми
И се питаме-абе аз откачам ли, какво?Някои стигат до панически страх-нещо става,ама какво?
Промяна,това става!Силата е със всеки един от нас,ако и ние сме с нея,то промяната ще бъде за добро.Който застава срещу нейните закони-Бог да му е на помощ.
PMUsers Website
Top
Mistique
Публикувано на: 31.10.2005, 0:54
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Миро тези въпроси са на Рейзор - аз ги "Copy & Paste" и ти "захапа" най-лесното - напиването. Е добре SK_RaZoR ще ти отговорим първо за напиването.

Напиваме се всички, напиваме се повече от всякога и още повече от ....1999 когато влязохме в Епохата на Водолея. По света този процес е познат или като възнасяне или като промяна. Аз лично предпочитам да го наричам промяна, защото съм суеверна за другата дума. smil3dbd4e398ff7b.gif

Някои твърдят даже, че света ще свърши - само се карат за точната дата. Промяната ни засяга психически, физически и емоционално. Някои "умници" твърдят, че дори нашата ДНК ще се промени - на 12-нишкова. Организма ни вибрира на клетъчно ниво и се ускорява с времето. ЗЕМЯТА СЪЩО СЕ ПРОМЕНЯ - ЗАТОВА СМЕ СВИДЕТЕЛИ НА ТОЛКОВА КАТАСТРОФИ - И ТЯ СЕ ПРОЧИСТВА И ЗАПОЧВА ДА ВИБРИРА НА ПО-ВИСОКО НИВО.

Едни от най-характерните неща на процеса са нетърпимост към стари храни и навици. Някои хора да минават на сурова вегетарианска храна само. Хранителната нетолерантност дотига такива размери, че хората изпадат в кома от един фъстък или хващат грип от кокошка. smil4334a69a0bdb2.gif

Другата нетолерантност е към алкохола. Докато преди можехме да пием по каса бира (например аз), сега можем да колабираме от 3 бири (например пак аз). smil3dbd4dbc14f3f.gif (Скоро бях на рожден ден на който се обсъди "важната" тема: Защо бе хора се напиваме толкова много от толкова малко?)

Някои практически съвети и осветляване на въпросите предлага Спас Мавров - изтегли си неговата книга "Балканите - жлеза на времето" от тука: Спас Мавров - книги

(Миро не знам к'во да кажа за шефа - моя е готин и се моля да не го промени Водолея.... smil4334ad8a149e0.gif )

(....и нещо друго ми се върти в главата.... от няколко месеца откакто следя природните катастрофи, забелязвам голямо увеличение на земетресенията в Егейско море... Ако някой не помни пуснатата от мен връзка - ето тук: Европейски земетресения

Това което още повече ме притеснява е, че Гръцкото правителство обяви извънредни мерки и проучване на "невижданата" активност, което пък ме кара да си мисля, че.... smil4334a69a0bdb2.gif smil4334a69a0bdb2.gif smil4334a69a0bdb2.gif

Пригответе си по една резервна стая за гръцки бежанци, защото европейската общност може да се спасява при нас скоро......Господ да ги пази, ама....много им е напечено smil3dbd4e7853679.gif )
PMEmail Poster
Top
Миро
Публикувано на: 31.10.2005, 9:29
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



За туй става дума,де,ама масово не се знае.
Благодаря за книгите на С.Мавров,отдавна се канех да ги потърся,от тях само първата съм чел.
PMUsers Website
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 31.10.2005, 12:23
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



За книги търсете в Спиралата и Извори.
Каквито ви душа сака.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top

Topic OptionsСтраници: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020