www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Проблемите на сайта


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Проблемите на сайта
Eлтимир
Публикувано на: 25.6.2008, 11:10
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Сайтът ни често спира и всички сте се убедили, че е така. Последният път спря точно, когато почнах да публикувам отново книгата "Парад на измяната". С голяма доза увереност може да се предположи, че причина за проблемите е някой от нейните "герои". Ще пусна цялата книга и ще ви кажа кой стои зад проблемите. Ще назова виновниците поименно, за да няма недоразумения. Сега само ще спомена, че всички те по един или друг начин са свързани с евреите. Ще посоча точни имена и данни. Може и снимки, зависи. Ще пусна и точните им адреси, нека кажат, че изнасям лични данни. Също ще попитам един тип, на когото отрязаха пръстите на краката заради заболяване, свързано с прекомерна употреба на алкохол как така живее в жилищен блок на НСО, бивше УБО, щом е такъв герой и борец против системата. Ще задам и други любопитни въпроси. А после всички ние заедно трябва да решим какво да правим с мръсната дружинка. Защото повече така не може да продължава.


--------------------
PM
Top
Хунор
Публикувано на: 25.6.2008, 15:14
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 491
Участник # 14
Дата на регистрация: 12-July 05



Аз пробвах да го пусна като материал. Играх си много време да сложа снимките и накрая ми каза "Това качване се провали".

User posted image

Няма да е зле последните материали да са и в началото на сайта, а не само във форума!



--------------------
"???????? ?? ???????? ???? ?? ??????,
?????????? - ??? ?????????? ? ???.
????????? ???????? ? ????????".
??? ???
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 25.6.2008, 17:49
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ето малко доказателство, че ударите са насочени именно срещу сайта, а не персонално срещу мен. Въпросното съобщение е писано в период, когато три месеца нямах Интернет и само отвреме-навреме пусках материали чрез други хора.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 25.6.2008, 17:52
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ето ви и поредното бисерче от същата тема. Думите се отнасят да всички нас, не само до мен. Естествено с уговорката, че евентуално, ако, може би има и някой свестен. Е, сега как мислите - нещата много ли са лични?

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Хунор
Публикувано на: 27.6.2008, 14:03
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 491
Участник # 14
Дата на регистрация: 12-July 05



Някой може ли да ми каже защо се получава тази грешка error code =21?


--------------------
"???????? ?? ???????? ???? ?? ??????,
?????????? - ??? ?????????? ? ???.
????????? ???????? ? ????????".
??? ???
PM
Top
Admin
Quote Post


Участник
***

Група: Админ
Съобщения: 193
Участник # 1
Дата на регистрация: 30-June 05



V momenta na registriranite uchastnici ne e pozvoleno da pishat vav foruma.
Tova se nalaga poradi facta che ot kakto hosting companiata smeni versiata na MySQL servera ima problem s pisaneto i cheteneto na novi postove na kirilica.
Ste mozhete da pishete otnovo, kogato otstranim tozi problem.
Blagodarq za razbiraneto!
Den Gree!
PMEmail Poster
Top
Admin
Quote Post


Участник
***

Група: Админ
Съобщения: 193
Участник # 1
Дата на регистрация: 30-June 05



Да се надяваме, че повече няма да има такива внезапни изненади.
Успех!
PMEmail Poster
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (Admin @ Jul 2 2008, 11:19 PM)
Да се надяваме, че повече няма да има такива внезапни изненади.
Успех!

Бъди Здрав,Админ! smil4334abded4493.gif
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



И в пощите има проблеми. Или не ми върви на пощи, или някой много се старае да не ми върви.
Ако сте ми писали, да ви съобщя, че от снощи не мога да си отваря пощата. Случва се поне за десети път и това беше последният ми опит да си направя нов мейл. Вижте снимката, по-нататък изобщо не може да се продължи, папки с писма не се виждат. Е, писна ми вече!
Разбира се, направих последен опит за оправяне на положението. Отворих си друга поща и писах до поддръжката на фронт.ру. Виждате отговора:
"Здравствуйте, Ангел Грънчаров

Спасибо за сообщение. Ваша заявка передана ответственным лицам и будет решена в ближайшее время.

С уважением,
Михаил,
служба поддержки проекта pochta.
Оцените работу поддержки зайдя по этой ссылке http://support2.relax.ru/estimate?request_...0&lang=ru"
Хубаво, ама резултат няма. И както се отказах от много други неща, както се отказах да си продължа Интернета след 14-ти, така се отказвам и от пощите. Не искам никой да ми се сърди, че не съм му отговорил. Не ми е възможно нито да си чета писмата, нито да им отговарям.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Миро
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Тези от фронт.ру са гола вода, Ангеле smil4341944e6b0c8.gif Аз също си направих там кутия, която като твоята изчезна. Не знам дали си чел коментарите на самите руснаци, но са толкова пиперливи, че съм си умрял от смях с тях smil3dbd4dbc14f3f.gif Ама така си е-от всяко дърво свирка не става smil3dbd4e5e7563a.gif
PMUsers Website
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Много е кофти, че губя мейлите на всички, които са ми писали на тая поща. А някой може да се разсърди, че не съм му отговорил. Как да му отговоря, като папката с писмата изобщо не се отваря? Руснаците са готин народ и много си ги обичам, ама понякога злоупотребяват с водката.


--------------------
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020