www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Невидимата атака


Страници: (4) « първа ... 2 3 [4]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Невидимата атака
Eлтимир
Публикувано на: 27.6.2008, 17:11
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Разполагам с още данни, които се постарах да опиша подробно. И да документирам част от тях! Само че е още много рано някои имена да бъдат изнесени. Иначе току-виж някое слабохарактерно приятелче, превърнато в предателче от агентите на Чобанов и Драшков ще вземе да ми заведе съдебно дело за обида. И вместо да си върша същинската работа, ще се наложи да се разхождам до другия край на България и да присъствам на идиотски дела със зомбирани идиоти. Може и нещо по-лошо да се случи. Помните ли, например ослепяването на журналистката Анна Заркова? Според професора по право Янко Янков, бащата на Заркова, ген. Леонид Кацамунски заплашил, че ще разкаже за медицинските /в това число и психотронни/ експерименти над затворници през 80-те години на ХХ век. Службите плиснаха киселина в лицето на дъщеря му и генералът млъкна. Та нека отложим огласяването на няколко конкретни имена и ситуации. Достатъчно е, че фактите са описани, документирани и изнесени в няколко държави като гаранция, че информацията няма да се загуби.







Ами първата лястовичка – Кашпировски? Нали не сте го забравили?

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 27.6.2008, 17:12
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Колкото до Кипър, позволявам си да цитирам информационно съобщение от Интернет: Гръцки кипърци се разбунтуваха около Британската военна база в Южен Кипър, протестирайки срещу разрушаването на 190-футовите микровълнови кули, които се използват от Британската армия и НАТО за предаване на микровълни с голяма мощност.

Гръцки военен полицай беше арестуван от полицията, а над хилядата гръцки кипърци щурмуваха затвора и го освободиха.” Май е вярно, че няма дим без огън. Да продължим.

Всъщност да привършваме засега. Само че темата няма да бъде завършена, ако пропусна едно от прозренията на Юрий Воробьовски: «Психотрониката е магия, облечена в инженерна дреха. Черна магия! Постепенно се ражда извода: да се търси конкретен координатор на тези сатанински разработки, да се изясняват сякаш противоестествените връзки между КГБ и ЦРУ - това е наивност. Суперкоординаторът на пси-изследванията, също като незримият глава на световното масонство, е извън човешката сфера.»

Дотук в общи линии е ясно. Подобни неща се пишат из разни печатни издания. С много факти и конкретни имена. С какво не мога да се съглася и защо се заемам и аз да пиша по тази тема. Не мога да се съглася с чувството на безнадеждност, внушавано от тях. Те твърдят, че всичко се върши от големи, могъщи, недосегаеми сили, а от нас, малките хорица нищо не зависи. Изобщо не го приемам. Ако от нас не зависеше нищо, щеше ли да има натиск? Щеше ли да се извършват атентати, палежи, опити за убийства, а понякога и убийства? Като говоря за палежи, имам предвид и себе си. През юни 2006 година подпалиха жилището ми докато спяхме. Целта бе да ме изкарат от равновесие, да внесат конфликт в семейството ми, да ме направят по-зависим от тях и по-управляем. Забележителното в тоя случай бе, че в палежа се замеси и нашето скъпо НСС, службата, която по закон би трябвало да брани българските граждани от тероризъм. Най-странното е, че точно след една година, на същата дата, в същия час бе опожарена колата на активист от ДПС, живеещ в нашия квартал. Палежът бе съпроводен със слухове за някакво мое участие. Отново опити за раздори и всяване на напрежение. И отново с участието на нашите “антитерористични” службички. В частен разговор потърпевшият сподели, че е стигнал да едно име като организатор на атентата – полк. Павлин Димитров, бивш шеф на ДС – Ботевград. При пожара пострадаха още два автомобила на съвсем невинни хора.

Направих си малък експеримент. Взех един газов пистолет и го показах небрежно на улицата. Празен, без патрони, законно купен, но много приличащ на истински. Само след минутки пристигна патрулната полицейска кола. Нищо не ми направиха, освободиха ме, обаче стана ясно, че съм бил поставен под “денонощно наблюдение”, както се изрази единият полицай. Ами хубаво тогава, защо след като съм поставен под “денонощно наблюдение”, те не са успели да засекат подпалвачите? Освен ако самите те, полицаите не са ми полели входната врата с коктейл “Молотов”? Въпросът ги смути и отговор така и не получих. Нямаше и възмущение, че ги обвинявам в престъпление. Да, аз твърдя и продължавам да твърдя, че именно от полицията и службите са организирали палежа на дома ми, при който палеж ние с детето ми едва не загинахме. А защо?

Та щяха ли да прибягнат до палеж, ако всичко можеше да приключи с едно натискане на копчето? Щяха ли да пращат цели екипи агенти срещу един-единствен непокорен и неподатлив на внушения човек? Нали са всемогъщи, нека да пратят един от “всемогъщите” срещу всички нас и той да ни разпердушини. Да пратят, ама не могат, нищо няма да се получи. Те не са всесилни, те дори не са по-силни от нас. Нима си мислите, че облъчванията не поразяват и самите оператори? Та те в редица случаи се оказват по-засегнати и по-зомбирани от своите зомбита! В тяхната стратегия има слаби места и наша работа е да ги открием. И самите ние да ударим. Преди да са ни довършили. Ако, разбира се, сме загрижени за бъдещето на своите деца и внуци. Ако не сме, ако изобщо не ни е грижа, тогава спокойно можем да махнем с ръка и да оставим злодеите да правят каквото си знаят и каквото си искат.

Поне аз нямам намерение да ги оставям. А познавам още достойни българи, които също нямат такова намерение. Значи – четете, мислете и продължете нататък.

***

Преди да затворя последната страница на тази книга съм длъжен да посоча още една разлика между Тях и Нас. Откъс от разменени писма между ЛЕМС и мен. Писмата носят дата 1 март 2007 година.

Тя пише: “ Лаиците се плашат от НЛП , ти обаче ГО ВЛАДЕЕШ до съвършенство. Наричаш си го "затворническо" НЛП. Все се правя, че вярвам на евфемизма, но истината си е една: умееш, използуваш го и ... пропускаш нещо съществено.”

И моят отговор: “НЛП е психопрограмиране. Онова, което аз владея е мислонасочване. Различно е. Ти обаче написа две взаимноизключващи се фрази. Това заслужава специлен анализ.”

Ето я разликата. Те програмират хората. Внушават им какво да мислят. Внушават им как да постъпят, какво да си купят от магазина и каква дреха да облекат. Мислонасочването, която С. М. нарече “"затворническо" НЛП”, а после приписа думите на мен е нещо съвсем друго. То е насочване мисълта на събеседника към определена цел. То е да го подтикнеш към търсене на въпросите и отговорите. Но всеки сам си търси въпросите и сам намира отговорите. Мислонасочването, за разлика от пси-програмирането зачита свободната човешка воля. Ето, тази разлика трябва да вземете под внимание, преди да се упътите към Победата. С повече разум, воля и жив човешки дух, ние ще избегнем готвената ни гибел, спасението не е мит. Не е невъзможно, както се струва на повечето хора.

Спасението е в умението да отстоим себе си. Спасението ни е в нашата неподатливост на чуждите внушения. Което се е случило – то е трябвало да се случи. Нужни са ни нови знания, нови умения. Умения и знания се придобиват, те не се дават наготово. Особено, когато се отнася до Непознатото, до Новото. Умения и знания наготово се дават на дишащите програми, на хората, престанали да бъдат хора и превърнали се дявол знае в какво. Този свят е наш, на хората. Живите програми нямат място в него. Ние обаче трябва да платим цената, трябва да платим наема, за да останем на планетата. И ще останем, колкото и да ни е трудно днес. А те, програмираните ще си отидат, колкото и добре да се чувстват в този момент. Такъв е Законът и никой не е в състояние да го заобиколи.

И както е писано, жертвите ще тръгнат на лов за ловците. Всъщност те вече тръгнаха.

Една Идея може да промени света. Едно Знание може да промени света. Аз не искам да променям целия свят. Давам една Идея и едно Знание с цел да променя участта на България и на българите. Вземете Идеята, вземете Знанието и направете нужното. За да преведем нашата държава и нашата нация през вековете.

***

Ангел Грънчаров – Елтимир

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 27.6.2008, 17:28
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



В някакво телевизионно студио, в диспут между палестинец, български гражданин и комуниста от БСП Младен Червеняков, палестинецът попита дали г-н Червеняков знае за един шеф на тайни служби, който се разделил с поста си и заминал за Африка заради някакви разобличения. Разобличенията са именно от тази книга. Онова, което знам е, че сега Чобанов се опитва да изчисти своето име, чрез разгрома на Движение "Воини на Тангра" и унищожение на този сайт. Сведенията ми са конкретни, не става дума за предлоложения. Ей, приятели, нима ще му се дадем на копелето гадно? Хайде още веднъж да му разкажем играта, какво ще кажете? На него и на цялата му тъпа агентура!
За г-н димитър Асенов Радев това не се отнася. Той сам сподели пред мен, че е офицер от ГРУ. Освен, ако не ме е излъгал.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 27.6.2008, 17:43
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Още едно допълнение. Обвиниха ме, че снимката на Золотов с момичето била неумел колаж, ззадради което щели да ме дадат под съд. Тези дни я потърсих, за да я копирам заедно с адреса. Нямаше я. Целият албум от рождения ден на Золотов го нямаше. Затова пък открих същата снимка на друго място. Пускам я и нея, за да няма недоразумения. А кое е момичето, няма да казвам. Ако някой я види, ще я познае.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 27.6.2008, 18:32
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Старите хора казваха, че каквото човек сам си направи, цяло село не може да му го направи. Та ако от онази групичка си бяха седяли мирно и кротко, нямаше сега да пусна отново "Невидимата атака". Още по-малко щях да търся и да пускам нови снимки. И сега предупреждавам. Обаче не като китайците, които навремето отправяха 979-то последно предупреждение. Аз наистина предупреждам сериозно. Още една провокация и почвам да пускам ВСИЧКИ снимки, с които разполагам. После който иска, да ме дава под съд. Свикнал съм. Обаче тези снимки могат да оберат на някого лайката, както обича да казва моят приятел Мещера. Та ЛЕМС-овци, МЕМС-овци, ГРУ-хчовци и всякаква сган - няма да се церемоня. За това Движение дадох десет години от живота си и най-малко вие, свине мръсни ще ме спрете. С такъв горещ душ ще ви облея, че же ви е жега цял живот. Ну что, договорились?


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 27.6.2008, 19:44
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Току-що изтрих едно съобщение, написано от така наречения "танкист". И сега ли някой не вярва, че "танкистът" е едно от зомбитата на гру-пичката ЛЕМС? Само че на тая групичка времето свърши.


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (4) « първа ... 2 3 [4]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020