www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Среща


Страници: (5) 1 2 [3] 4 5  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Среща
100именъ
Публикувано на: 10.11.2005, 20:36
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



Добре, тогава нека да има вариант и за събота 26-ти! Пък на който от двата вариянта може да дойдат повече хора, тогава ще изберем него, ще се опитаме да е възможно всички да дойдат!

Датата не е твърда, а е дадена тук за обсъждане! Точно, за да може всички да се събереме! Но нека опитаме за въпросните събота и неделя! 26-ти, 27-ми!

С БГскин, мисля, че ще се разберете! Нали той каза, че си му симпатичен и за това се заяждал с тебе! Особености на характера, кво да правим!? И аз да си призная не съм голям фен на метълите и на скиновете също! Ама в крайности не изпадам, дори напротив! Така че всички ще се разберем по между си културно, щото сме се заели да вършим нещо сериозно! Няма да издребняваме!


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
Храбростъ
Публикувано на: 10.11.2005, 20:43
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 40
Участник # 38
Дата на регистрация: 23-July 05



Аз предлагам следното:

Тези, които се записахме, да потвърдим среща за неделя, защото може би наистина е най -удобно на повечето от нас. В ЛС да си обменим мобилните телефони и, ако на някой му се наложи да закъснее, защото е на курс или има някаква друга пречка, останалите да го изчакаме.

Едва ли това, че някой не се е разбрал с друг трябва да е пречка пред основната цел. В края на крайщата, дайте вече да станем най-първо БЪЛГАРИ и после всичко останало- скинари, метали, домакини и прочие...
PMEmail PosterUsers Website
Top
Azerath
Публикувано на: 10.11.2005, 20:45
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



Ако е събота (26ти) няма да е проблем да дойда.

Аз съм за 26-ти пред Народното Събрание, а може и пред Президентството.

Айде нека и останалите да напишат дата и място, за да се разберем по-лесно.


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
Храбростъ
Публикувано на: 10.11.2005, 21:02
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 40
Участник # 38
Дата на регистрация: 23-July 05



Ами, тогава нека последно да е 26- ти. Нека и други го потвърдят. А пред Народното Събрание-къде точно? На стълбите или в колоната от коли? smil4334acc8dd304.gif

Не е ли по- добре пред Ректората, поне може да си седнеш и да си чакаш необеспокояван или вътре в дворчето, дори има и пейки.

Е, всеки да казва и да пише накрая ЛС.
PMEmail PosterUsers Website
Top
100именъ
Публикувано на: 10.11.2005, 21:05
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



Според мен няма нужда от ЛС и от размяна на телефони! Може към края за уточняване на последните подробности! Нека за сега да е 26-ти събота!

Azerath, все още няма да превземаме държавните институции:))) На мен добро място ми се струва пред стълбите на народната библиотека!


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
Bell
Публикувано на: 10.11.2005, 21:10
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



А параден плакат не искаш ли да вземем- за президента викам??

И аз най вероятно ще дойда! Аз предлагам да е привечер-така тея дето са заети няма да имат оправдание :)!!!

А ако държите пред президентството фонтана е добро място...единствената групичка ще сме ние..
PM
Top
100именъ
Публикувано на: 10.11.2005, 23:08
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



Добре, в името на колигиалноста, срещата да е при фонтана пред входа на президентството!

Пък и не мися, че е от кой знае какво значение къде точно в центъра на София ще се срещнеме!

И за да вървиме напред, нека това вече да се счита за решено!

СРЕЩАТА ЩЕ Е ПРИ ФОНТАНА ПРЕД ВХОДА НА ПРЕЗИДЕНТСТВОТО!

Остава за обсъждане, часа и датата, която за сега е 26-ти събота!


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
Храбростъ
Публикувано на: 10.11.2005, 23:30
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 40
Участник # 38
Дата на регистрация: 23-July 05



Ами нека да е както казва Бел-привечер, след пет-шест часа, но то вече, по това време става доста тъмно. Така, че, ако някой реши да внесе корекций-аз нямам проблем.
PMEmail PosterUsers Website
Top
IYI
Публикувано на: 11.11.2005, 1:09
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 250
Участник # 141
Дата на регистрация: 12-October 05



Няма от какво да се крием мен и без това ме знаят боклуците, но и аз ги знам.А и те знаят, че аз зная!
Хайде, че ми писна с тези глупости, като мишка няма да се крия.
Но това не ми пречи да бъда умен и да знам........................

Аз съм за Президенството, часът няма огромно значение за мен.


--------------------
??? ?? ????????, ????? ?? ??????????, ??? ?? ??????????, ????? ?? ????????!
PMEmail Poster
Top
bgskin
Публикувано на: 11.11.2005, 23:08
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Ако ти преча металче, да зема да не идвам а? Нема да те бием поне не много. :) Споко. Дайте да е събота, хем следва неделя, друг почивен ден, току виж сме се напили, наяли и тия три неща. И да можем неделно да починем.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Черна†а роза
Публикувано на: 16.11.2005, 9:50
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 134
Участник # 152
Дата на регистрация: 20-October 05



100именъ - идеята е да се върши работа , а не "да седнем на по бира"...
И не ми се прави на интересен с тъпите си шегички, комплексите ти нещо взеха да взимат връх над първоначално приличното ти поведение. Скинове и лумпени, не могат да вършат работа, в това съм се убедила! Като чакате всичко наготово и понякога се събирате на едно питие, нещата си остават без промяна. На оживено място можем само да си бъбрим и тъй като виждам, че се заформя доста несериозна компания, мисля, че точно тази среща ще е само една разпивка.


--------------------
"? ???????, ?? ?????? - ? ?? ?? ???????, ????????? ????? ????? ??????? ?? ??????; ? ?????? ?? ?????????, ??? ???? ???????? ??? ? ???????? ????? ?? ??? ????? ?????!"
PMEmail PosterMSN
Top
IYI
Публикувано на: 16.11.2005, 14:20
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 250
Участник # 141
Дата на регистрация: 12-October 05



Не е точно така, една такава среща трябва да се реализира, защото има много неща, които трябва да се обсъдят!
Срещата трябва да протече под строга организация, но какъв е проблема да бъде под формата на приятелска разпивка!??
Повода е ясен, но по-важното е каква информация ще се обсъжда, а формата приятелска разпивка няма никакво значение, формите могат да са безброй!
Срещата трябва да се състои!!!

А що се отнася до сериозността на хората от моя страна сме изключително сериозни!


--------------------
??? ?? ????????, ????? ?? ??????????, ??? ?? ??????????, ????? ?? ????????!
PMEmail Poster
Top
100именъ
Публикувано на: 16.11.2005, 14:56
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



Ми тогава бегай У лево ма овцО!

Като не ти се вписва в мирогледа, стой на страна и си пасувай!

Изобщо нямам намерение да ти се обяснявам и да отговорям на умопомрачителните ти глупости! + това е явно, че изобщо не си зацепила за какво иде реч!

Обаче като стана въпрос за комплекси, то ми се струва, че това е твой проблем, а не мой!

П.П. А и все пак да добавя един коментар...

С тва си изречение: "Скинове и лумпени, не могат да вършат работа, в това съм се убедила!"... ти преминаваш всякакви нормални и допустими норми на НЕПРИЛИЧНО поведение, така че направо се чудя на наглоста ти да кориш другите в това което ти сама правиш! Още повече, че ти така определи всички съпричастни към темата на ЛУМПЕНИ!


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
100именъ
Публикувано на: 16.11.2005, 14:59
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



Дайте да измислим някакъв удобен час, само тоя въпрос остана нерешен!

Вечер или следобед е добре? На мен лично ми е все едно!


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
bgskin
Публикувано на: 16.11.2005, 15:42
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



QUOTE (Черна†а роза @ Nov 16 2005, 09:50 AM)
100именъ - идеята е да се върши работа , а не "да седнем на по бира"...
И не ми се прави на интересен с тъпите си шегички, комплексите ти нещо взеха да взимат връх над първоначално приличното ти поведение. Скинове и лумпени, не могат да вършат работа, в това съм се убедила! Като чакате всичко наготово и понякога се събирате на едно питие, нещата си остават без промяна. На оживено място можем само да си бъбрим и тъй като виждам, че се заформя доста несериозна компания, мисля, че точно тази среща ще е само една разпивка.

И аз те обичам. Майка ти и баща ти са брат и сестра мадам.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top

Topic OptionsСтраници: (5) 1 2 [3] 4 5  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020