www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Среща


Страници: (5) « първа ... 2 3 [4] 5  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Среща
IYI
Публикувано на: 16.11.2005, 17:18
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 250
Участник # 141
Дата на регистрация: 12-October 05



Не, не господа, моля Ви!Нещата са далеч по-сериозни, моля Ви да спазваме
завета за Съединението!Настоявам в името на България.Ще вземем да се съберем и ще вземем да се изпокараме.
А що се отнася за Черната роза е редно да присъства, както всички ние.


--------------------
??? ?? ????????, ????? ?? ??????????, ??? ?? ??????????, ????? ?? ????????!
PMEmail Poster
Top
Azerath
Публикувано на: 16.11.2005, 19:59
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



Аз приемам идеята и срещата изключително сериозно. Часът не е важен за мен. Когато кажете тогава. Щом съм казал, че на 26ти ще мога значи съм си напрваил така програмата, че да мога да дойда задължително! 100именъ и IYI също казаха, че им е все едно. Тогава нека този, който е на работа или си има други задължения да определи часа или поне да даде предложение. Така ще е най-добре според мен.


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
Черна†а роза
Публикувано на: 16.11.2005, 20:03
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 134
Участник # 152
Дата на регистрация: 20-October 05



100именъ - изобщо не ми пука , какво е твоето мнение, задръж си го за себе си.
1.Не знам някога да си направил, каквото и да било.
2. Не съм искала да обидя всички съпричастни, а и никой сериозен човек, няма да се припознае в това определение, само ти скачаш
3. Изпускаш си нервите, а това издава липса на характер.
Поведението ти е меко казано - ПРОСТАШКО! И нямам намерение повече да разговорям с теб.
4. Влизам тук, не заради теб или бгскин, а заради Елтимир, и ще напусна това място, само , ако той пожелае това. Така,че почвайте да свиквате, защото не мисля да толерирам комплексарско поведение, още повече пък от "мъже"! Майките ви явно са забравили да ви възпитат!



Що се отнася до бгскин - това което казах е истина. Виждам какъв сайт си посочил, като твой. Някога някой скин да е направил нещо полезно или градивно?! Освен да запивате по мачовете за нищо друго не ви бива.
И още нещо бгскин - да се псува отдавна вече не е на мода , издава бедния речник на притежателя си.


--------------------
"? ???????, ?? ?????? - ? ?? ?? ???????, ????????? ????? ????? ??????? ?? ??????; ? ?????? ?? ?????????, ??? ???? ???????? ??? ? ???????? ????? ?? ??? ????? ?????!"
PMEmail PosterMSN
Top
IYI
Публикувано на: 16.11.2005, 20:28
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 250
Участник # 141
Дата на регистрация: 12-October 05



Уважавам и почитам жените, но ще помоля Черната роза да се отнесе малко по-сериозно като цяло и ако има някаква градивна критика да я отправи на лична.
Една добра иде и я превърнахте меко казано в мармалад!
Ще Ви очаквам всичките, розата най-вече!!!
И прекратете каквото и да е било, нека да остане само часът като коментар.
Очаквам да и се извините подобаващо господа, все пак е жена!А такива сред нас са малко, а са ни необходими!


--------------------
??? ?? ????????, ????? ?? ??????????, ??? ?? ??????????, ????? ?? ????????!
PMEmail Poster
Top
100именъ
Публикувано на: 16.11.2005, 23:13
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



Виж кво кранто, сериозно почваш да ми лазиш по нервите, що не си избиваш некъде другаде комплексите?

1-во къде видя да съм казал, че съм направил каквото и да било!?

2-ро както и да го въртиш и сучеш ти обиди всички и е явно за всички, че въпросното ти изречение точно това казва!

3-то Да, изпускам си нервите, защото ти доста професионално ми лазиш по тях! А, че това според теб издавало липса на характер, си е поредното ти инфантилно и кретенско, умопомрачително тълкувание, което няма нищо общо с реалноста! А пък и по тая логика, като знам Елтимир колко често си изпуска нервите от идиотщини на идиоти, то по твоята логика той трябва да е най-безхарактерния човек на света! Нещо с което аз категорично не мога да се съглася!

- да, просташко ми е поведението! Аз съм фен, любител, аматьор простак! Какви простаци има да знаеш, просто ти е бедна фантазията!? Аз само им дишам прахта, те са истински професионалисти, на чиито талант, искренно се възхищавам!

- що се отнася до това, че повече си нямала намерение да разговоряш с мен, то това истински ме зарадва! Аз също нямам намерение! Изобщо не си ми интересна, дори напротив, твърде безинтересна ми е твоята жалка персона! Просто ти отговорям, защото както казах ми лазиш твърде професионално по нервите и гъделичкаш душевния ми мир, което ме кара да си изпускам нервите! Това е причината, пък дори и го правя с ОТВРАЩЕНИЕ, ако мога да перефразирам един популярен съветски виц!

4-то Ти се опитваш да преоткриеш америка ми се струва!? Аз се съмнявам, че тук има някой който да не вриза главно заради Елтимир, в това число и аз и БГскин! Само че такива като теб оакват пейзажа много брутално!

Скиновете освен да запиват по мачове умеят и да се бият и да мятат бомбички! Не че съм скин, ама трябва да се опровергае лъжата, че само можели да пият!

А последното ти изречение е най-голямата глупост която каза до сега! Не било вече модерно да се псува! Глупости!!! Псуването е ЕВЪРГРИЙН ма! Така че само може да се надяваш да дойде деня в който псуването няма да е модерно както казваш, ше му еба майкатааааааааааааааааа...


АГИТКА СКИНОВЕ ПСУВА НА МАЧ:

smil4334a87ce0a9c.gif smil4334a87ce0a9c.gif smil4334a87ce0a9c.gif smil4334a87ce0a9c.gif smil4334a87ce0a9c.gif smil4334a87ce0a9c.gif smil4334a87ce0a9c.gif smil4334a87ce0a9c.gif smil4334a87ce0a9c.gif smil4334a87ce0a9c.gif smil4334a87ce0a9c.gif smil4334a87ce0a9c.gif smil4334a87ce0a9c.gif smil4334a87ce0a9c.gif smil4334a87ce0a9c.gif smil4334a87ce0a9c.gif smil4334a87ce0a9c.gif smil4334a87ce0a9c.gif


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
100именъ
Публикувано на: 16.11.2005, 23:19
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



И така след краткото, лирично, възвишено и одухотворено отклонение... понеже не видях някой да предложи час за срещата, аз ще предложа такъв!

Мисля, че 17:00 часа е добра идея! Ако на някой не му е удобно, може да предложи друг час!

Как ви се струва 17:00???


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
bgskin
Публикувано на: 16.11.2005, 23:24
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Не ми пука за никви рози и тем подобни. Идвам държа се културно и ако някои ми се направи на интересен ......
Що се отнася до сайта ми, ти далеч не си човека, който да ми казва к'во да правя. Нито съм те питал за кво си тука и тем подобни работи. Идваш тука и почваш тоя такъв тоя онакъв, тва онова. Искам да питам: КОЯ подяволите си ти бе Слугиньо? Ти розичке слушаш ли циганчето Константин. "На горба ми ела с черна роза."
1во ти колко скина познаваш или си чела само за тях по вестниците и си гледала по телевизията? Или ти си поредната разбирачка?
2ро Къде те напсувах?
3то К'во ще кажеш за горните 2ве

Сега сериозно. Що се отнася до мястото ОК, до датата ОК. Имайте предвид че е такъв ден в който заведенията са пълни, не знам какви са ви замислите, къде мислите да ходиме после и т.н.
Съгласен с 17.00


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Локи
Публикувано на: 17.11.2005, 0:03
Quote Post


дебелооки
***

Група: Участници
Съобщения: 124
Участник # 119
Дата на регистрация: 24-September 05



QUOTE (Черна†а роза @ Nov 16 2005, 08:03 PM)
4. Влизам тук, не заради теб или бгскин, а заради Елтимир, и ще напусна това място, само , ако той пожелае това. Така,че почвайте да свиквате, защото не мисля да толерирам комплексарско поведение, още повече пък от "мъже"! Майките ви явно са забравили да ви възпитат!



Ето това ме подразни.
Мъжете не се възпитават от майките , а от бащите или от момчешката среда, от батковците в бандите и др.
Посочваш Елтимир като важният тук и по този начин пренебрегеаш всички останали. Ще напуснеш когато мнозинството тук реши.

Аз няма да дойда, въпреки,че исакм да се запозня с повечето от вас, защото всеки един от вас има какво да каже .


--------------------
“?? ???????? ???????? ??. ??????? ???? ? ?????? ? ??????????????? ? ????, ?? ???, ???? ?? ?? ??????? ????????? ?????? ???????? ????.”
?????????? ???????
PM
Top
Bell
Публикувано на: 17.11.2005, 2:29
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



бгскин хаха как я измисли тая идиотщина за константин-голям смях!

Черната Роза като толкова парадираш че влизаш заради Елтимир що се занимаваш с другите а не отговаряш само на елтимировите постове-в тази тема той не се е исказал нито веднъж! smil4334aa44c7e89.gif



PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 17.11.2005, 11:08
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Ето това ни качество на българите се използва от юдите за да ни контролират и разбиват в нашите начинания : да се счепкаме преди да сме тръгнали на бой.

Питам ви какво делите и кое ви прави така заядливи?

идете в другите форуми - същата работа: винаги се намира един дето ще е обиден за нещо , или много разбира от всичко, или е против каквото и да е.

" Не те знам какво мислиш, но не съм съгласен с теб!"


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Черна†а роза
  Публикувано на: 17.11.2005, 11:26
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 134
Участник # 152
Дата на регистрация: 20-October 05



QUOTE (bgskin @ Nov 16 2005, 11:24 PM)
Ти розичке слушаш ли циганчето Константин. "На горба ми ела с черна роза."


bgskin - не знам кой е тоя Константин, нито каква е тази песен, слушам Българска народна музика, метал, класическа, църковна, и никъде не съм срещала името на този "творец" smil4334acc8dd304.gif , така, че ти ще ми кажеш за какво точно става дума.
"Черна†а роза", е взаимствано от Теодор Траянов, който ти явно не си чел, и е символ, на какво , ами вземи прочети поне едно стихотворение, неразумен юрод такъв, и започни оттам , да си пишеш поне прякора на Български.
И тъй като, въобще не си ми на нивото - не смятам да ти обръщам внимание, и IYI - не се хаби няма да дойда на тази среща, засега не чух някой от хората, който харесвам тук, да е казал, че ще ходи...


--------------------
"? ???????, ?? ?????? - ? ?? ?? ???????, ????????? ????? ????? ??????? ?? ??????; ? ?????? ?? ?????????, ??? ???? ???????? ??? ? ???????? ????? ?? ??? ????? ?????!"
PMEmail PosterMSN
Top
IYI
Публикувано на: 17.11.2005, 14:28
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 250
Участник # 141
Дата на регистрация: 12-October 05



Настоявам за всеобщо извинение, като нека първо да го дадат господата!
Настоявам тук да цари обединение, не разединение, защото сме под символите на СВЕЩЕННИТЕ БЪЛГАРСКИ НОСИТЕЛИ НА ТЕНГРИАНСТВОТО!!!
Тук е труда на много хора, тук е енергията на много хора, тук е ДВИЖЕНИЕТО НА ВОИНИ НА ТАНГРА И ОТ ДНЕС НАТАТЪК НЕ ТОЛЕЛИРАМ НИКАКВИ ОБИДИ И КАРАНИЦИ ПО МЕЖДУ НИ!!!ВЪВ ВРЕМЕ НА ГИБЕЛ НАД ВСИЧКО СВЯТО БЪЛГАРСКО СМЕ ЗАПРИЛИЧАЛИ НА ПАРЛАМЕНТА БЪЛГАРСКИ-ПРЕПИРНИ, КАРАНИЦИ, ОБИДИ!!

Срещата ще се състои в 17:00ч, очаквам всички без значение на тяхните нагласи спрямо други има нещо по-важно от всички нас, а именно отговорността на всички нас спрямо България и бъдещите поколение, защото ако не ние, то тогава кой да носи отговорност, след като виждаме гибелта бъдеща, отговорните сме ние!!!

Верен багатур-Пазител на всичко свято и българско
С благословията на Тангра с волята на Българският народ нека враговете български си платят смъртта и унищожението над таз Свята земя!


--------------------
??? ?? ????????, ????? ?? ??????????, ??? ?? ??????????, ????? ?? ????????!
PMEmail Poster
Top
Храбростъ
Публикувано на: 17.11.2005, 15:26
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 40
Участник # 38
Дата на регистрация: 23-July 05



Точно така smil3dbd4e7853679.gif Нека всеки загърби дребнавите си междуличностни кавки пред лицето на клетата ни изтрадала Родина. Да не се повтарям, но нека станем най-напред българи и после да спорим кой, колко е велик. smil4334ac775281d.gif

Потвърждавам часът на срещата. В 17, пред Президенството. Ще бъда там.
PMEmail PosterUsers Website
Top
100именъ
Публикувано на: 17.11.2005, 15:36
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



Добре, да считаме, че всичко околу срещата е решено! Може би само къде ще ходим след това, остава на въпрос, но то вече може да се реши и с лични съобщения!

СРЕЩАТА Е 17:00 В СЪБОТА НА 26-ти, ПРИ ФОНТАНА НА ПРЕД ПРЕЗИДЕНТСТВОТО!

Има повече от седмица до тогава, така че всеки би могъл да си настрои графика така, че да може да присъства!

smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
Mistique
Публикувано на: 17.11.2005, 21:59
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Въпреки, че ужасно искам да дойда и да ви видя всичките, моля ви да приемете извиненията ми.....

Ще се радвам безкрайно ако ми разкажете как е минало!

Не съм очарована от нападките.... Даже съм отчаяна.....

Мисля, че разбирам гледните ви точки....мисля, че рабирам гнева ви...нетолерантността....нали затова се събираме тука!

И това е началото - да забравим всичко друго и да се обединим под флага на войните!

На жените искам да кажа да прочетат Ганчо Цанов и специално секцията където Хан Кубрат изгонил с псувни аварите от земите си.....Вие трябва да разберете, че нашите мъже не могат нищо без "мамата"... и това е вече векове наред....какво да ги превъзпитаваме - то си генетично... smil3dbd4e398ff7b.gif

А на мъжете - внимавайте - досега не съм чула за един разтрогнат брак на българка с чужденец, и за нито един задържал се между българин и чужденка! Не си мислете, че всяка българка е продажна... ( smil4334a8edcde62.gif не спорете - знам ви оплакванията!)

Ох защо не мога и аз да дойда? Пуста съдба!
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (5) « първа ... 2 3 [4] 5  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020