www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Предложение за приятелски сайт


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Предложение за приятелски сайт
Богатир
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 204
Участник # 1 356
Дата на регистрация: 20-February 08



Здравейте.
Отдавна посещавам този сайт, но уви така и не се сетих да ви го предложа за приятелски сайт. Тематиката му е свързана с опита да се изградят независими от централната енергийна мрежа източници на енергия, с което да се отделим от лапите на чифутите, които ползват електричеството като средство за контрол над масите. Разбира се сайта не е политически и термини, като "чифут" няма да срещнете там. За хората, които са заинтересовани как да намалят зависимостта си от енергийните и енергопреносни компании:
http://www.newenergybg.com
PM
Top
anti666
Публикувано на: 19.8.2009, 14:56
Quote Post












От "Приятели" е махнат сайта на Хнет. Досега той беше на първо място там, най-вече поради някои общи участници. С тази тема обаче админа Хорус с аватар "В лъжите вярваме" си показа ясно отношението към нас. Цитати;

"Винаги ми е било невероятно забавно самочувствието което имат всички от вашия сайт "
"...просто защото във войни на тангра за друго не се говори от много време, както и затова колко сте велики, но иначе не можете да кажете 2 изречения без комбинация от псувня + "чифут" or something. "

Досега самата връзка към тях обслужваше техните интереси. Тук в кеша от 08.08.2009 брояча е отчел над 7000 наши посетители, прехвърлили се чрез "приятели" към Хнет. От тяхна страна обаче връзката към Воини на Тангра (ако въобще я е имало) е навряна в 9-та глуха, редом с още някакви сайтчета, практически невъзможно да бъде забелязана. Нищо чудно, че оттам насам трафика е бил по малко от 700. или в съотношение 1:10. Това красноречиво говори как сме рекламирали сайт, в което някакви "агенти от Шеран" пишат мъдрости като;
"Забравих да ви кажа, че приятелите ви атланти от Плеядите обичат да хапват човешко месце!" smil4334aa44c7e89.gif
Айде в канала!
Top
Йордан_13
Публикувано на: 19.8.2009, 15:12
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Аз съм съгласен. С детишници и хлапетии, чието съзнание има още какво да научи от мама и тате, няма да се занимаваме. Какъвто е случая с така наречения "Хорус", живеещ на ул. "Богомил" в Пловдив.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 19.8.2009, 15:17
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



"Забравих да ви кажа, че приятелите ви атланти от Плеядите обичат да хапват човешко месце!"
=====================================================
Горкото дете! А пък аз мисля, че те са били пълни вегетарианци. Но така, става, когато се четат и превеждат статии от английски на български, без всякакъв теренен, така, да се каже опит. Не всичко прочетено и преведено е истина и не всякога осмисленото от прочетеното е истина.

Според мене слагането на такъв сайт, на първо място за "приятелски" е своего рода голяма недалновидност.
PMEmail Poster
Top
Георги-НЗ
Публикувано на: 19.8.2009, 21:57
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



Не давам оценка дали е правилно махането на Х-нета от "приятели", но искам да кажа, че преди повече от година профила ми там бе изтрит от един юсбашия Еон. Не става дума за Бан, а за изтриване на профил!
Беше се получил един спор между мен и наскоро регистриран някакъв чифутоид и въпросния юсбашия предпочете да изтрие моя профил.

Не мисля да се регистрирам повече на този сайт заради изтриването на профила ми от ръководството на този сайт. Въпреки, че там имах пребиваване няколко години и не малко участие в конкретни теми, вълнуващи ме и работейки по тях. Както и бях в течение на този сайт още от създаването му.

Х-нета е богат на информация сайт. Но и препълнен с много глупости - глупости омесени с истини. Тоест информацията е замърсена и за новодошлия е просто един лабиринт.





--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top
anti666
Публикувано на: 20.8.2009, 12:33
Quote Post












"Х-нета е богат на информация сайт. Но и препълнен с много глупости - глупости омесени с истини. Тоест информацията е замърсена и за новодошлия е просто един лабиринт."

Точно това е и матрицата - теза и антитеза. Тя преобладава не само там, но и в много други сайтове и по същество обслужва чудесно системата. За човек като Георги, не е проблем да отсее житото от плявата, макар и със загуба на време. Но за някой новодошъл който не може да се ориентира почва да се чуди, къде е истината и накрая се отказва да търси или тръгва по грешна посока. Ако искате да заблудите някой пътник - сложете по пътя му 5-6 табели с различни посоки, редом с правилната и му гледайте сеира. Един блог като на Григор Симов за мен поне е много по-съдържателен, наместо да ровиш из плявата, за да намериш житото.
Точно това е политиката на нашия сайт, която би трябвало да е ясна на всички. Ние си имаме наши цели и определена стратегия и поне докато Йордан е админ - ще бъде такава и за бъдеще. Саракта, макар и засега виртуален, трябва да бъде запазен чист дори участниците да се броят на пръсти.
Спокойно ако е за бройката можем да пуснем фелдмаршали, мишки и всякакви ненормалници, за да се превърне в лудница. Подобно на това, на което е заприличал изоставения сайт на някогашния вестник Атака. Само че това е форум на Движението, а не публичен дом. Относно уместната забележка за псувните - вече имаме външен, необвързан с никого модератор, който острани най-добре вижда какво дразни хората и досега е реагирал адекватно.
Top
anti666
Публикувано на: 20.8.2009, 12:50
Quote Post












Понеже стана дума за виртуалния Саракт - мисля, че подобно ще е положението след време и в истинския. Българите, които ще го построят и защитават докато укрепне няма да са толкова много. Няма и нужда от това, защото масата си е маса. Може да звучи елитарно, но такива са божествените порядки. Саракта се гради по вертикалата отгоре надолу, а не обратното. Дори и Елтимир трябва да разбере това, когато проклина народа като цяло. Той не му е виновен за нищо. Във физиката има явление, наричено инерция. Колкото повече е масата, толкова по-голяма е инерцията. Дори един транзистор е на подобен принцип. Промяната става с концентрирано въздействие върху възлови точки. Чак тогава тази маса променя статичното си положение.
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020