www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Пледложения за МАХАНЕ БАН на участници


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> Пледложения за МАХАНЕ БАН на участници, нали?
Публикувано на: 1.11.2008, 22:37
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Както има предложения за бан,поне проформа ,за да сме в крак с "демокрацията" smil4341944e6b0c8.gif ,предлагам настоящата тема.
На първо място предлагам да се махне БАН-а,пробно,за 30-тина дена,на потребителя с ник Багаин-Владо от Търговище.Понеже се извини само на мен,за туй аз предлагам.Нали помните израза "помияри на тангра"?Е?
На второ място,както се досещате,искам махане на БАН-а на потребителя с ник Парадокс,знае се защо го искам.Както и се знае,че винеги можем да му дадем БАН-ичката ,нали? smil3dbd4e398ff7b.gif smil4334a7c1e8c32.gif smiles-rulez.gif smiles-rulez.gif smiles-rulez.gif
PM
Top
Миро
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



QUOTE (Мещера @ Nov 1 2008, 10:37 PM)
...искам махане на БАН-а на потребителя с ник Парадокс,знае се защо го искам.Както и се знае,че винеги можем да му дадем БАН-ичката ,нали? smil3dbd4e398ff7b.gif smil4334a7c1e8c32.gif smiles-rulez.gif smiles-rulez.gif smiles-rulez.gif

Мещер, Парадокс и така си участва активно във форума, по-точно- против някой във форума, но ти това го знаеш, предполагам. След като аз го знам от него, няма начин да не ти е казал и на теб.
PMUsers Website
Top
anti666
Публикувано на: 3.11.2008, 13:19
Quote Post












На мен ми е ясно, къде ги стяга чепика и срещу кого. И понеже не могат да изкарат други компромати, щото просто няма такива - стигнаха дотам да обсъждат, че Йордан бил дебел, сякаш сме конкурс за красота. Ми и дебел да е, но поне не се среща с ДС служители все пак. Гледа си птичките и пчеличките в планината и пее на камъните. Аз пък съм крив, че го подържам и имам материалната база да го направя, а не съм под техен конрол. Затова, давай със сплетните по лп. Пак ви казвам, участниците и читателите тук не са идиоти да мислите, че не могат сами да си оформят мнение.
В блога Парадокс да си пише каквото си иска, по лп също. Който иска да си го чете и да му се прехласва. Аз искам поне това място да остане свободно от нлп-та, мутренски заплахи и ДС другари, а вероятно и всички останали, които нямат амбиции да правят кариера чрез това Движение
Top
Публикувано на: 3.11.2008, 13:44
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (anti666 @ Nov 3 2008, 01:19 PM)
На мен ми е ясно, къде ги стяга чепика и срещу кого. И понеже не могат да изкарат други компромати, щото просто няма такива - стигнаха дотам да обсъждат, че Йордан бил дебел, сякаш сме конкурс за красота. Ми и дебел да е, но поне не се среща с ДС служители все пак. Гледа си птичките и пчеличките в планината и пее на камъните. Аз пък съм крив, че го подържам и имам материалната база да го направя, а не съм под техен конрол. Затова, давай със сплетните по лп. Пак ви казвам, участниците и читателите тук не са идиоти да мислите, че не могат сами да си оформят мнение.
В блога Парадокс да си пише каквото си иска, по лп също. Който иска да си го чете и да му се прехласва. Аз искам поне това място да остане свободно от нлп-та, мутренски заплахи и ДС другари, а вероятно и всички останали, които нямат амбиции да правят кариера чрез това Движение

За какъв контрол говориш бе,човек?!Нали всички бяхме "свободни и бунтари"?Отде се появи сега и контролът?
Не схващаш ли,че така и аз мога да ти кажа,че ти и Йордан искате контрол?На какво?Върху кого?
Стига ей!
Йордан и Парадокс са два остри камъка,които едва ли ще смелят брашно заедно,но и двамата са Воини!И двамата са нужни тука!Нали имаме модератори,админи-какво пречи да трият или банират отново Парадокс или който и да е друг,като не си държи устата?

Вие,всички,какво мислите?Че като и ако махнете забраната върху Парадокса и ще вземете да изглеждате слаби,мекушави?
Ева ли.Напротив.
Достойното в случая е да се махне забраната или замръзяването,квото е там.
И да се насочат усилия в търсене и откриване на истинския виновник.
Това ще реши кардинално проблема.

ПП Много е гадно като си говорим на ние-вие,те ...и ТО /спилбърг/.Това е жива излагация.
PM
Top
anti666
Публикувано на: 3.11.2008, 14:37
Quote Post












Значи да го обясня вкратце. Контрол върху Движението. Именно затова предложението на Пламен не е от най-добрите. За устав и вертикална организация. Където има ръководcтво и редови членове. Защото този сайт е опасен. Опасен е с радикалните си идеи. Да припомня, още преди Атака, този сайт го имаше. Тогава Режимът (хайде, да не са Те) удари както обикновено админа - онзи Цъката. Обаче Идеята оцеля, прихванаха я други и продължи. Сега нямаме конкретни ръководители, но е набелязан Йордан, заради безспорния му принос към Идеята. А тя, като плесен се разраства. Виждам как в малките градове се появяват графити с IYI , как все повече хора ноcят на гърдите си Седмолъчицата. Така, че не се прави на шантав, Мещер. Ако аз или Йордан искахме да бъдем админи - може. Аkо той беше почнал да трие поголовно на всички мненията, а не псувните и нлп-тата - бива.
Замисли се само какво би станало, ако твоят приятел беше получил админски права, както се самопредлагаше.
И още нещо, когато псува Елтимир, аз му обяснявах, че и мен си псувал, вероятно си бил на чашка. Да не ти обръща внимание. Само че той беше на друго мнение, и май е прав. Като гледам как ревностно заставаш зад един човeк, без никаква аргументация - само щото го познаваш лично и ти е показал това, което е искал да видиш. Твоя си работа, но прочети горното пак. Tук нямаме работа с хора, които хващат нлп така лесно. Дори да не се обаждат, мнението им го знаеш. Мълчанието им го казва. Не съм го баннал аз, дори не бях влизал тогава в интернет. Kато искат админите да го пускат. Аз съм против, Йордан също.
Top
Публикувано на: 3.11.2008, 17:10
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Значи и аз да обясня в кратце. Ти и Йордан сте против. Добре. Аз може и да съм НЛП-осан, ама не вдявам защо Йордан заключи анкетата, която пуснах?
За това да се махне ли бан-а на Парадокс. Първо я заключи, после изчезна съвсем като тема.
Това ме навява на мисълта, че само твоето и на Йордан мнения са достатъчни.
Тц, нема да я бъде тая!
Ти призова Съвета-той не се обади. Какъв извод си правиш?
Аз си правя извод, че по идеята на Пламен може да се поразсъждава-трябва ни форумен, вътрешен Съвет!
Чак като го създадем и проработи, очаквай да се включи истинският Съвет!
Това е.
------
ПП Това, дето постоянно го втълпяваш, за НЛП-осването ми, почва да става банално. Ако има и някой друг "НЛП-осан"да се обади.
Това, за псувните и чашките го отминавам!
PM
Top
Публикувано на: 3.11.2008, 18:10
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Анти 666, ИСКАМ отговор!
....................
И вземи отдели време да прочетеш това:
http://www.chitanka.info:82/lib/text/2040
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 3.11.2008, 22:11
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (anti666 @ Nov 3 2008, 01:19 PM)
И понеже не могат да изкарат други компромати, щото просто няма такива - стигнаха дотам да обсъждат, че Йордан бил дебел, сякаш сме конкурс за красота. Ми и дебел да е, но поне не се среща с ДС служители все пак. Гледа си птичките и пчеличките в планината и пее на камъните.

Понеже съм се виждал с Йордан и твърдя, че не е дебел като на извадената снимка. Кога е била правена снимката може да е бил с повече кила, но сега той е просто голям. И е с една глава отгоре над този дето извади снимката за да злорадства. И ако ще бъде справедливо да се обсъжда по същия начин телосложенето на извадилия въпросната снимка - би могло да се каже, че той е глистав.
Но понеже не е възпитано да се обсъжда външния вид на форумците( понеже той няма отношение към качествата на личноста) - няма да взема лично отношение по този въпрос.

Мера според мера.

Това съобщение е редактирано от georgi_nz на 3.11.2008, 22:19


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Пламен Пасков
Публикувано на: 3.11.2008, 22:26
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Изгонени
Съобщения: 663
Участник # 883
Дата на регистрация: 17-March 07



georgi_nz, за Бога, нашия или който си избереш, влез в админ панела, иди на Management (Управление) - Management Forums (Управление на форумите) - Create New Forum (създай нов форум) и го обозначи "вътрешен съвет" или "Ринг свободен", или както си избереш.
След това иди на Permission Masks (Маски за разрешения) избери го този форум и дай достъп за четене, писане и качване на файлове само на тези категории потребители или членове от потребителите, които решиш за нужно.
Оттам нататък - Ха някой е казал (без значение - справедливо и основателно или не) нещо против друг регистраиран потребител - постинга се премества там, уведомяват се двамата опоненти и да ходят там да си решават проблемите.

Обърнахме форума на цирк, за радост на всички врагове, станахме за смях и резил.
Детското "Ама той започна първи!" отдавна няма стойност, защото важен е резултатът, а той е: една голяма непочистена лайнобойна на хора, които искаха да гарантират и да се борят за ред и чистота на страната на Българите.
Позор!


--------------------
? ????????: ?????? ??????

?????: +7 495 7723295 ????: +7 495 381 2140
???????: +38 0679863269
????????: 0887 814 925
ICQ: 237712745
skype: plamen_paskov
PMEmail Poster
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Обърнахме форума на цирк, за радост на всички врагове, станахме за смях и резил.
Детското "Ама той започна първи!" отдавна няма стойност, защото важен е резултатът, а той е: една голяма непочистена лайнобойна на хора, които искаха да гарантират и да се борят за ред и чистота на страната на Българите.
Позор!

--------------------
Благодаря и поклон,Пламене!
Така се говори!
Моите слаби нерви не ми позволяват да концентрирам толкова сила в толкоз малко думи.Благодаря ти.
-----------------------------
Наистина е ПОЗОР!
PM
Top
anti666
Публикувано на: 4.11.2008, 10:47
Quote Post












Пламене, ако мислиш, че аз си нямам друга работа, ами да споря заради спорта се лъжеш. Това са неща, които смятам, че трябва да се знаят и които са част от твоите въпроси. Аз към личността Мещер нямам нищо против (с малки изклюения, които всеки от нас прави понякога). Напротив и да се ругаем, аз към него или Елтимир съм готов по всяко време да им подам ръка, стига да изтрезнеят. Не знам с какво го държи Парадокса, с какво държеше и Елтимир, но нещата не са розови. Прекалено много свестни хора загубихме.

Мещер, разбери, че Парадокса дори да не е танцьор, дори да не е хакнал сайта той, с наглата си грандоманщина, със заплахите и употребата на нлп тук не е приет. Тoва че други не пишат по въпоса, а на мен и Jordan_13 не ни пука, не значи, че не са на нашето мнение. Заложил си на фалшива карта.
И като искаш демокрация - хайде да направим така. Нека тук, освен теб някой друг ясно да каже, че иска да му бъде махнат бана. За бан сме аз, Йордан и естествено админа, който му го е наложил. Не съм аз, щото май и такава инсинуация има. Акo събереш повече от 3 други участника (които пишат тук) - така да бъде. Да му махат админите бана. Ако обаче отговор на твоите призиви няма, както е досега, надявам се тогава да ти уври дебелата кратуна за какво ти говоря.
Top
Йордан_13
Публикувано на: 4.11.2008, 11:05
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 090
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (anti666 @ Nov 4 2008, 10:47 AM)
Пламене, ако мислиш, че аз си нямам друга работа, ами да споря заради спорта се лъжеш. Това са неща, които смятам, че трябва да се знаят и които са част от твоите въпроси. Аз към личността Мещер нямам нищо против (с малки изклюения, които всеки от нас прави понякога). Напротив и да се ругаем, аз към него или Елтимир съм готов по всяко време да им подам ръка, стига да изтрезнеят. Не знам с какво го държи Парадокса, с какво държеше и Елтимир, но нещата не са розови. Прекалено много свестни хора загубихме.

Мещер, разбери, че Парадокса дори да не е танцьор, дори да не е хакнал сайта той, с наглата си грандоманщина, със заплахите и употребата на нлп тук не е приет. Тoва че други не пишат по въпоса, а на мен и Jordan_13 не ни пука, не значи, че не са на нашето мнение. Заложил си на фалшива карта.
И като искаш демокрация - хайде да направим така. Нека тук, освен теб някой друг ясно да каже, че иска да му бъде махнат бана. За бан сме аз, Йордан и естествено админа, който му го е наложил. Не съм аз, щото май и такава инсинуация има. Акo събереш повече от 3 други участника (които пишат тук) - така да бъде. Да му махат админите бана. Ако обаче отговор на твоите призиви няма, както е досега, надявам се тогава да ти уври дебелата кратуна за какво ти говоря.

Никаква демокрация. В демокрация живеем и днес и знаем точно за какво става въпрос. Трима участника, могат да бъдат манипулирани и създадени виртуално или пък да бъдат манипулирани реално.
Моето предложение е за БАН на Мещер, ама не временен - вечен.
Според мене твърде много излишна енергия се изхабява за да се коментира БАН-а на някой си. Точно в това е НЛП хватката. Подобни хватки се използват и от Алтимир, за да се създават центростремителни сили около неговата личност, от които той се храни. Ние не сме хранилка, нито плячка, с която да се хранят. Енергията ни е ценна и трябва да се вложи в творчество. Когато захраните с енергия паразитите, никога няма да се отървете от тях
Тези хора са ми съвършено ясни.
Затварям темата. Повече коментари, защо съм я затворил или след това изтрил, няма да приема, независимо дали съм смятан за диктатор или не.
ОТВАРЯНЕТО НА НОВИ ТЕМИ С ПОДОБНО СЪДЪРЖАНИЕ, СЪЩО ЩЕ БЪДАТ ТРИТИ ВЕДНАГА!
PMEmail Poster
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020