www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Предстояща промяна


Страници: (3) [1] 2 3  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Предстояща промяна
Admin
Публикувано на: 10.11.2008, 16:34
Quote Post


Участник
***

Група: Админ
Съобщения: 193
Участник # 1
Дата на регистрация: 30-June 05



Поготвя се нов сайт на движението. Почти сме готови, но има още малко тестове. Промяната за това се налага от нуждата от по-добра функционалност, от това че сегашния сайт е направен със стари версии софтуер, които вече не се поддържат, както от хостинг компаниите, така и от производителите им. Последния път, когато от хостинга минаха от версия 4 на версия 5 на MySQL сървъра, тогава падна 2 дена ръчна работа за премодифициране на скриптовете, които не бяха пригодени за работа с високата версия на MySQL-а. Такива маневри не смятам повече да правя затова:

1. Този сайт ще остане да работи като архивен и няма да може да се пише повече в него.
2. В новия участниците ще трябва да се регистрират наново.

Така или иначе промяна в движението има, защо не и през следващия етап с нов сайт smil4334abded4493.gif
PMEmail Poster
Top
Публикувано на: 10.11.2008, 20:31
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Ще има предупреждение,предполагам.Когато всичко е готово?
PM
Top
Публикувано на: 12.11.2008, 21:32
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Провокиран съм от последния поуст на Миро в темата "Правила за участие във форума",да попитам:
В новият сайт и форум,ще има ли изнесени на видно място ясни, точни и подробни правила за ползване?
Нека не забравяме,че мисията на Българите на този свят от дълбока древност е точно тази-да дадат на хаотичната маса ЗАКОННОСТТА И РЕДА.ПРАВИЛАТА ЗА ТВОРЕНЕ НА ДЪРЖАВАТА-САРАКТ.
---------------
И едно мое мнение или съмнение ,ако щете-струва ми се,че изискваната нова регистрация на участниците силно намирисва на партийно строителство...Броене на пилците.
Админ,би ли дал повече разяснение защо е нужно това?
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 12.11.2008, 21:56
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Мещера @ Nov 12 2008, 09:32 PM)
Провокиран съм от последния поуст на Миро в темата "Правила за участие във форума",да попитам:
В новият сайт и форум,ще има ли изнесени на видно място ясни, точни и подробни правила за ползване?
Нека не забравяме,че мисията на Българите на този свят от дълбока древност е точно тази-да дадат на хаотичната маса ЗАКОННОСТТА И РЕДА.ПРАВИЛАТА ЗА ТВОРЕНЕ НА ДЪРЖАВАТА-САРАКТ.
---------------
И едно мое мнение или съмнение ,ако щете-струва ми се,че изискваната нова регистрация на участниците силно намирисва на партийно строителство...Броене на пилците.
Админ,би ли дал повече разяснение защо е нужно това?

Що бе, Мещер? Партийното строителство не го ли правехте вие, на сбирките, начело с Алти, Парата и Войнов?
Що си против? Така и твоя другар, Парата, ще получи индулгенция и ще може вече да пише, навярно, поне така си мисля.
Какво лошо има в това, човек да се регистрира наново, да си смени кожата, да забрави за чашката и да мине повече на натурални сокове?
PMEmail Poster
Top
Публикувано на: 12.11.2008, 22:36
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (Jordan_13 @ Nov 12 2008, 09:56 PM)
QUOTE (Мещера @ Nov 12 2008, 09:32 PM)
Провокиран съм от последния поуст на Миро в темата "Правила за участие във форума",да попитам:
В новият сайт и форум,ще има ли изнесени на видно място ясни, точни и подробни правила за ползване?
Нека не забравяме,че мисията на Българите на този свят от дълбока древност е точно тази-да дадат на хаотичната маса ЗАКОННОСТТА И РЕДА.ПРАВИЛАТА ЗА ТВОРЕНЕ НА ДЪРЖАВАТА-САРАКТ.
---------------
И едно мое мнение или съмнение ,ако щете-струва ми се,че  изискваната нова регистрация на участниците силно намирисва на партийно строителство...Броене на пилците.
Админ,би ли дал повече разяснение защо е нужно това?

Що бе, Мещер? Партийното строителство не го ли правехте вие, на сбирките, начело с Алти, Парата и Войнов?
Що си против? Така и твоя другар, Парата, ще получи индулгенция и ще може вече да пише, навярно, поне така си мисля.
Какво лошо има в това, човек да се регистрира наново, да си смени кожата, да забрави за чашката и да мине повече на натурални сокове?

Щом съм осенен отново от височайшото ти благоволение,да попитам директно и тебе:
Защо не коментираш първата част от поста ми?Защо не искаш да има правила,Йордане?Нали ми поиска БАН за нарушаването им?Усещаш ли какъв нонсенс е това?
------------
Ако исках партийно строителство,щях да си налягам парцалите в Атака.Това е ясно и на врабчетата.
Вълкът може да си смени кожата но нравът-не.Аз се чувствам прекрасно и в пълна хармония в собствената си кожа.
ПП Това "Парата" от Парадокс ли идва? smil4341944e6b0c8.gif
Измислянето на обидни епитети не ти е силна страна. smil3dbd4e398ff7b.gif
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 12.11.2008, 22:53
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Мещера @ Nov 12 2008, 10:36 PM)
QUOTE (Jordan_13 @ Nov 12 2008, 09:56 PM)
QUOTE (Мещера @ Nov 12 2008, 09:32 PM)
Провокиран съм от последния поуст на Миро в темата "Правила за участие във форума",да попитам:
В новият сайт и форум,ще има ли изнесени на видно място ясни, точни и подробни правила за ползване?
Нека не забравяме,че мисията на Българите на този свят от дълбока древност е точно тази-да дадат на хаотичната маса ЗАКОННОСТТА И РЕДА.ПРАВИЛАТА ЗА ТВОРЕНЕ НА ДЪРЖАВАТА-САРАКТ.
---------------
И едно мое мнение или съмнение ,ако щете-струва ми се,че  изискваната нова регистрация на участниците силно намирисва на партийно строителство...Броене на пилците.
Админ,би ли дал повече разяснение защо е нужно това?

Що бе, Мещер? Партийното строителство не го ли правехте вие, на сбирките, начело с Алти, Парата и Войнов?
Що си против? Така и твоя другар, Парата, ще получи индулгенция и ще може вече да пише, навярно, поне така си мисля.
Какво лошо има в това, човек да се регистрира наново, да си смени кожата, да забрави за чашката и да мине повече на натурални сокове?

Щом съм осенен отново от височайшото ти благоволение,да попитам директно и тебе:
Защо не коментираш първата част от поста ми?Защо не искаш да има правила,Йордане?Нали ми поиска БАН за нарушаването им?Усещаш ли какъв нонсенс е това?
------------
Ако исках партийно строителство,щях да си налягам парцалите в Атака.Това е ясно и на врабчетата.
Вълкът може да си смени кожата но нравът-не.Аз се чувствам прекрасно и в пълна хармония в собствената си кожа.

Тъй е, де, поисках БАН. Ама няма кой да ти го даде. Ако зависеше от мен - БАН до живот. Но не зависи.
Ти така или иначе ти си атакист по душа. Как ти беше ника навремето? "Мещер Атака".
А що не искам да има "Правила"? За да не се занимавам с идиоти, за това. Щото сте хитри маймуни, и ще ги заобиколите, така или иначе. Ще ви трия, вие ще ми ревете: "Ама що така, сега, това правило било спазено, онова също били, всички правила са били спазени", демек, аз съм злия, че ви трия, па вие мамини душици, с мед да ги намажеш. Па тоя е ясно, че вредителите, никога няма да кажат, че са вредители. Ама вие сте си вредители.
Па бях писал, ама понеже сте идиоти, пак не сте го разбрали: ПРАВИЛАТА НИ ПРАВЯТ ПРЕДВИДИМИ. Те регулират едни рамки на поведение, в които всеки изпечен ДС-ар и нагъл евреин, ще ги спазва и не би трябвало да бъде трит. Ама ще руши. Той затова е дошъл. Ще руши перфидно. Никога няма да има съвършени правила. А като няма съвършени правила, значи никакво регулиране на хаоса не е направено, просто розови очила, през които се гледа света. Па сега виждаш, вие си ревете, аз ви трия поголовно и терена е чист. Кофти е, но е ефективно.
Затова, ако има правила, нека те са ИДЕОЛОГИЧЕСКИ, а не технически, както е по форумите. Щото техническите правила са смешни: "пиши само по темата, не обиждай другарчето". Това добре. Но ако се прави провокация, кое правило я санкционира, ако се прави покушение върху Прозвището на Българския Бог, кое го санкционира; ако поканиш Войнов на среща за любовни обяснения, кое правило го санкционира? Па нека, да ви видя тогава вас.
Щото Георги е прав в онова мнение за правилата, ама него не го плюеш. Плюеш мен, що ли? А, да, трия ви без жал... Ти как я мислиш тая работа. Искаш да си очистиш името, а продължаваш да храниш кучетата и да ги държиш в двора си. Иначе кучетата ще изядът теб.


PMEmail Poster
Top
Миро
Публикувано на: 12.11.2008, 22:54
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



QUOTE (Jordan_13 @ Nov 12 2008, 09:56 PM)
Що бе, Мещер? Партийното строителство не го ли правехте вие, на сбирките, начело с Алти, Парата и Войнов?

Доколкото съм запознат само Войнов приказваше за партия, всички останали от сбирката, на която и аз бях, категорично отхвърлиха изобщо да се поставя такъв въпрос, та камо ли и да се обсъжда. Струва ми се, че доста преекспонираш нещата, вменяваш неща на хора, които не си виждал и чувал и по този начин нагнетяваш напрежение тук, във форума.
PMUsers Website
Top
Йордан_13
Публикувано на: 12.11.2008, 22:59
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



ПП Това "Парата" от Парадокс ли идва? smil4341944e6b0c8.gif
Измислянето на обидни епитети не ти е силна страна.
--------------------------------------------------------------------------------
Не, това не съм го измислил аз, ама ми хареса като псевдоним. Хич не ми се занимава с вас, честно казано, нито искам да ви обиждам, нито да ви чувам.
За мене дори модерирането не е решение, а банирането - бързо, лесно, удобно средство, да не се занимаваш с любовни обяснения по цял ден.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 12.11.2008, 23:02
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Миро @ Nov 12 2008, 10:54 PM)
QUOTE (Jordan_13 @ Nov 12 2008, 09:56 PM)
Що бе, Мещер? Партийното строителство не го ли правехте вие, на сбирките, начело с Алти, Парата и Войнов?

Доколкото съм запознат само Войнов приказваше за партия, всички останали от сбирката, на която и аз бях, категорично отхвърлиха изобщо да се поставя такъв въпрос, та камо ли и да се обсъжда. Струва ми се, че доста преекспонираш нещата, вменяваш неща на хора, които не си виждал и чувал и по този начин нагнетяваш напрежение тук, във форума.

То затова не ходя на сбирки, нали разбираш. Какво напрежение? Форума не е място за любовни срещи. Ти, като искаш се гушкай с Мещера. Не, че не го нарече лъжец, ама щом си решил, че е обратното, твоя си работа.
Вероятно обръщаш палачинката заради, оня твоя, другар Чорбаджака. И него бих го банирал.
PMEmail Poster
Top
Миро
Публикувано на: 12.11.2008, 23:05
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



QUOTE
Щото техническите правила са смешни: "пиши само по темата...

Ами, хич даже не са смешни правилата, а спазването им ще доведе до яснота във темите. Ето настоящата тема , от една наглед най-обикновена тема със едно най-обикновенно съобщение се превърна за нула време в битпазар.
PMUsers Website
Top
Йордан_13
Публикувано на: 12.11.2008, 23:10
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Миро @ Nov 12 2008, 10:54 PM)
QUOTE (Jordan_13 @ Nov 12 2008, 09:56 PM)
Що бе, Мещер? Партийното строителство не го ли правехте вие, на сбирките, начело с Алти, Парата и Войнов?

Доколкото съм запознат само Войнов приказваше за партия, всички останали от сбирката, на която и аз бях, категорично отхвърлиха изобщо да се поставя такъв въпрос, та камо ли и да се обсъжда. Струва ми се, че доста преекспонираш нещата, вменяваш неща на хора, които не си виждал и чувал и по този начин нагнетяваш напрежение тук, във форума.

И още нещо, Миро, това, че вие сте решили нещо, не значи, че сте спряли действието му. За това се иска бдение. А се видя, че не сте го спряли, нещо повече, то се разрази с пълна сила и истината си лъсна, като гол маймунски задник.
Не аз съм причината за настъпилите беди, а ей тия, другарчета, дето ги визирах по-горе.
Напрежение, ще има, там, дето тече ток, неминуемо има напрежение.
PMEmail Poster
Top
Миро
Публикувано на: 12.11.2008, 23:13
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Jordan_13, най-напред ще те помоля да не ми държиш такъв тон!
Второ, представи си, но с мъже не се гушкам.
Трето, ти като модератор би трябвало да бъдеш пример за всички останали, но като ти чета изцепките май няма да можеш.
Четвърто, проумей го, че този форум е за много хора, а не само за двама-трима.
PMUsers Website
Top
Йордан_13
Публикувано на: 12.11.2008, 23:14
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Миро @ Nov 12 2008, 11:05 PM)
QUOTE
Щото техническите правила са смешни: "пиши само по темата...

Ами, хич даже не са смешни правилата, а спазването им ще доведе до яснота във темите. Ето настоящата тема , от една наглед най-обикновена тема със едно най-обикновенно съобщение се превърна за нула време в битпазар.

Аз искам идеологически правила, защото атаките срещу нас са идеологически. Вече са дори само идеологически. И са много тънки, ама само аз реагирам на това. Както онова с върха и основата: "да си подрежем върха и да разширим основата".
Това е писание тип "а ла Войнов и сие". На тоя, дето го е писал, ако му отрежа главата, ще го питам тогава, дали му е добре без глава.

Сам знаеш, че, ако Мещера, не бе почнал да ака на тема "партийно строителство", битпазар, няма да се получи.

Сам знаеш, че ей сега за секунди можем да почистим темата с голямата гума!
PMEmail Poster
Top
Публикувано на: 12.11.2008, 23:15
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (Jordan_13 @ Nov 12 2008, 10:53 PM)
QUOTE (Мещера @ Nov 12 2008, 10:36 PM)
QUOTE (Jordan_13 @ Nov 12 2008, 09:56 PM)
QUOTE (Мещера @ Nov 12 2008, 09:32 PM)
Провокиран съм от последния поуст на Миро в темата "Правила за участие във форума",да попитам:
В новият сайт и форум,ще има ли изнесени на видно място ясни, точни и подробни правила за ползване?
Нека не забравяме,че мисията на Българите на този свят от дълбока древност е точно тази-да дадат на хаотичната маса ЗАКОННОСТТА И РЕДА.ПРАВИЛАТА ЗА ТВОРЕНЕ НА ДЪРЖАВАТА-САРАКТ.
---------------
И едно мое мнение или съмнение ,ако щете-струва ми се,че  изискваната нова регистрация на участниците силно намирисва на партийно строителство...Броене на пилците.
Админ,би ли дал повече разяснение защо е нужно това?

Що бе, Мещер? Партийното строителство не го ли правехте вие, на сбирките, начело с Алти, Парата и Войнов?
Що си против? Така и твоя другар, Парата, ще получи индулгенция и ще може вече да пише, навярно, поне така си мисля.
Какво лошо има в това, човек да се регистрира наново, да си смени кожата, да забрави за чашката и да мине повече на натурални сокове?

Щом съм осенен отново от височайшото ти благоволение,да попитам директно и тебе:
Защо не коментираш първата част от поста ми?Защо не искаш да има правила,Йордане?Нали ми поиска БАН за нарушаването им?Усещаш ли какъв нонсенс е това?
------------
Ако исках партийно строителство,щях да си налягам парцалите в Атака.Това е ясно и на врабчетата.
Вълкът може да си смени кожата но нравът-не.Аз се чувствам прекрасно и в пълна хармония в собствената си кожа.

Тъй е, де, поисках БАН. Ама няма кой да ти го даде. Ако зависеше от мен - БАН до живот. Но не зависи.
Ти така или иначе ти си атакист по душа. Как ти беше ника навремето? "Мещер Атака".
А що не искам да има "Правила"? За да не се занимавам с идиоти, за това. Щото сте хитри маймуни, и ще ги заобиколите, така или иначе. Ще ви трия, вие ще ми ревете: "Ама що така, сега, това правило било спазено, онова също били, всички правила са били спазени", демек, аз съм злия, че ви трия, па вие мамини душици, с мед да ги намажеш. Па тоя е ясно, че вредителите, никога няма да кажат, че са вредители. Ама вие сте си вредители.
Па бях писал, ама понеже сте идиоти, пак не сте го разбрали: ПРАВИЛАТА НИ ПРАВЯТ ПРЕДВИДИМИ. Те регулират едни рамки на поведение, в които всеки изпечен ДС-ар и нагъл евреин, ще ги спазва и не би трябвало да бъде трит. Ама ще руши. Той затова е дошъл. Ще руши перфидно. Никога няма да има съвършени правила. А като няма съвършени правила, значи никакво регулиране на хаоса не е направено, просто розови очила, през които се гледа света. Па сега виждаш, вие си ревете, аз ви трия поголовно и терена е чист. Кофти е, но е ефективно.
Затова, ако има правила, нека те са ИДЕОЛОГИЧЕСКИ, а не технически, както е по форумите. Щото техническите правила са смешни: "пиши само по темата, не обиждай другарчето". Това добре. Но ако се прави провокация, кое правило я санкционира, ако се прави покушение върху Прозвището на Българския Бог, кое го санкционира; ако поканиш Войнов на среща за любовни обяснения, кое правило го санкционира? Па нека, да ви видя тогава вас.
Щото Георги е прав в онова мнение за правилата, ама него не го плюеш. Плюеш мен, що ли? А, да, трия ви без жал... Ти как я мислиш тая работа. Искаш да си очистиш името, а продължаваш да храниш кучетата и да ги държиш в двора си. Иначе кучетата ще изядът теб.

Ето,че можело.
Видяхме ти мнението,разбрахме на каква позиция си.
Тази позиция обаче,е много грешна.
Правила е имало от най-дълбока древност,и те са от Българи измислени.Не можеш да избягаш от правилата,Йордане.Със самият факт,че пишеш тука,ти вече се подчиняваш на някакво правило.Това,според тебе,НЕ Е ЛИ ПРАВИЛО?!:

"Гарван гарвану око да не изважда!"
"Орел орелу перо да не поврежда!"
И тъй нататък,знаеш ги много добре.Е?
Аз затова дадох пример за правила от друг форум-да се види структурата,подреждането,и да си помогнем да създадем нашите правила.Естествено,че универсални такива няма,но те могат да се променят винаги,когато се наложи.
----------------
Емоционалните ти изблици ги отминавам.Аз съм националист.Ако "атакист по душа" означава това,да такъв съм.
Аз гледам да не те плюя,но ако е наистина така според теб,то защо не плюя Георги е резонен въпрос.Ами защото той не ме нарича маймуна,идиот,бираджия и още кво беше.Не вменява перфидно на четящите,че съм пропаднал алкохолик и чревоугодник-затова не го плюя.
Ангел го съдиха за много по-безобидна квалификация.
PM
Top
Миро
Публикувано на: 12.11.2008, 23:15
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



QUOTE
И още нещо, Миро, това, че вие сте решили нещо, не значи, че сте спряли действието му.

Данчо, това не го разбрах -какво сме решили и кое действие не сме спряли?
PMUsers Website
Top

Topic OptionsСтраници: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020