www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Предстояща промяна


Страници: (3) 1 [2] 3  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Предстояща промяна
Йордан_13
Публикувано на: 12.11.2008, 23:20
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Миро @ Nov 12 2008, 11:13 PM)
Jordan_13, най-напред ще те помоля да не ми държиш такъв тон!
Второ, представи си, но с мъже не се гушкам.
Трето, ти като модератор би трябвало да бъдеш пример за всички останали, но като ти чета изцепките май няма да можеш.
Четвърто, проумей го, че този форум е за много хора, а не само за двама-трима.

Добре де, ще ти го кажа по друг начин. Не знам, откъде ти е хрумнало, че модератора, требе да бъде образец. Той е повече черноработник, щото се занимава с идиоти. В общи линии, винаги се получава така.
Аз не искам да бъда за пример, не искам да ставам водач, а просто някои хора, да си получат заслуженото. Те и затова са против мен, дори се ОРГАНИЗИРАХА В КРЪГ ЗА ЗАЩИТА. Какво нещо е животинския инстинкт. Но понеже никой от вас, не се захвана, имаше поне един страничен, който не беше оцапан с фекалиите на този сайт от 2005 година насам. Затова се захванах. Както виждаш, до този момент, НЕ БЯХ УПРАЖНИЛ НИКАКВА СИЛА. Нито като триене, нито заключване на теми. Не мога ли да бъда и аз като Иван и Хунор? Мога, разбира се. Почвам да си клатя краката, да чопля семки и да гледам сеира.
PMEmail Poster
Top
Миро
Публикувано на: 12.11.2008, 23:29
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Данчо, модераторите управляват форума(ако използвам една аналогия-те са канският съвет), затова казвам, че те са всъщност нагледният пример за всички останали. По това как те пишат, как те спазват елементарните технически правила ще се водят всички останали.
И много ясно, че правилата не са само технически , а и идеологически и да, прав си, че те са много по-важни. Казвал съм го и ще продължавам да го твърдя-БАН-а нека да бъде последната мярка, преди нея има и други начини да откажеш някого да пише. И то без да му кажеш и думичка.
PMUsers Website
Top
anti666
Публикувано на: 12.11.2008, 23:32
Quote Post












QUOTE (Миро @ Nov 13 2008, 12:15 AM)
QUOTE
И още нещо, Миро, това, че вие сте решили нещо, не значи, че сте спряли действието му.

Данчо, това не го разбрах -какво сме решили и кое действие не сме спряли?

Миро, верно ли не разбираш? Ами след като сте му отказали от какъв чеп е предлагал на Мещера това ченге партийни постове? Откакъв зор са споделяли неща от Движението, свойства на Розетката и т.н. Откакъв зор и онзи ще му пише, че "въпреки намесата му, движението му харесвало".
Ако аз ти напиша, че съм се срещал с Иван Драшков, ама той бил читав, пък и вече е бивш ушевец - пак ли ще кажеш, че е преекспониране? За какво говорим въобще. Тук има явен, директен опит за узурпация от тия негови аверчета и то зад вашия гръб също. За Режисьора, баннат от лошите админи пък няма какво и да обсъждаме. Нещо в тая режисура се провалиха и сега ще изкочи един куп "недоволна" пасмина, която ще реве по чифутски - ама не е демократично. Ми не е! Той Данчо льош, много льош. Че и от заплахи не се трогва.
Top
Публикувано на: 12.11.2008, 23:36
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Сам знаеш, че, ако Мещера, не бе почнал да ака на тема "партийно строителство", битпазар, няма да се получи.
------------------------------------
Айде сега,пак аз черният.От баят години с това се и занимавах-чрез партия да стъпя на Пътя.Дойде ред да прозра,че няма да стане.Обаче опитът ми,нюхът ми са си на мястото.
ЗАТОВА ИЗРАЗИХ СЪМНЕНИЕ.
Или вече и това е забранено...
PM
Top
Публикувано на: 12.11.2008, 23:40
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (anti666 @ Nov 12 2008, 11:32 PM)
QUOTE (Миро @ Nov 13 2008, 12:15 AM)
QUOTE
И още нещо, Миро, това, че вие сте решили нещо, не значи, че сте спряли действието му.

Данчо, това не го разбрах -какво сме решили и кое действие не сме спряли?

Миро, верно ли не разбираш? Ами след като сте му отказали от какъв чеп е предлагал на Мещера това ченге партийни постове? Откакъв зор са споделяли неща от Движението, свойства на Розетката и т.н. Откакъв зор и онзи ще му пише, че "въпреки намесата му, движението му харесвало".
Ако аз ти напиша, че съм се срещал с Иван Драшков, ама той бил читав, пък и вече е бивш ушевец - пак ли ще кажеш, че е преекспониране? За какво говорим въобще. Тук има явен, директен опит за узурпация от тия негови аверчета и то зад вашия гръб също. За Режисьора, баннат от лошите админи пък няма какво и да обсъждаме. Нещо в тая режисура се провалиха и сега ще изкочи един куп "недоволна" пасмина, която ще реве по чифутски - ама не е демократично. Ми не е! Той Данчо льош, много льош. Че и от заплахи не се трогва.

Виж,Анти 666,ако това твоето не е чиста параноя,то аз си задавам въпроса защо още продължаваш да ровиш и изопачаваш нещата.Каква е целта ти.
Отстрани погледнато,е точно така.Наистина не искам да навлизам повече в подробностите,които сочиш-нелепо е!
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 12.11.2008, 23:43
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Миро @ Nov 12 2008, 11:29 PM)
Данчо, модераторите управляват форума(ако използвам една аналогия-те са канският съвет), затова казвам, че те са всъщност нагледният пример за всички останали. По това как те пишат, как те спазват елементарните технически правила ще се водят всички останали.
И много ясно, че правилата не са само технически , а и идеологически и да, прав си, че те са много по-важни. Казвал съм го и ще продължавам да го твърдя-БАН-а нека да бъде последната мярка, преди нея има и други начини да откажеш някого да пише. И то без да му кажеш и думичка.

Да де, за това пак ти казвам, че САМО ВРЕМЕННО УПОТРЕБЯВАМ СИЛА, след това не ме търси. От вас, зависи, колко дълго ще продължи това. Решението на Админа за нов сайт е великолепно.
Ще спра да употребявам сила, ако се създадът идеологически правила, щото вече 2 години се наситих на изстъпления, затова Бана за мене е правилното решение. Не се пилее енергия в обяснения, нито в пререкания.
Мисля, че за идейни изстъпления и провокации, направо Бан, без никакви обяснения. А те са много чести тука.
PMEmail Poster
Top
Миро
Публикувано на: 13.11.2008, 0:04
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



QUOTE (anti666 @ Nov 12 2008, 11:32 PM)
QUOTE (Миро @ Nov 13 2008, 12:15 AM)
QUOTE
И още нещо, Миро, това, че вие сте решили нещо, не значи, че сте спряли действието му.

Данчо, това не го разбрах -какво сме решили и кое действие не сме спряли?

Миро, верно ли не разбираш? Ами след като сте му отказали от какъв чеп е предлагал на Мещера това ченге партийни постове? Откакъв зор са споделяли неща от Движението, свойства на Розетката и т.н. Откакъв зор и онзи ще му пише, че "въпреки намесата му, движението му харесвало".

Това вече е съвсем друго нещо- ние ОТКАЗАХМЕ категорично и с това се сложи точка по този въпрос. По-нататък единствено Мещера и предполагам Ангел са имали вземане-даване с Войнов. Исках да кажа, че употребата на "Вие, които строихте партия" не е никак уместно. Така се лепва етикет на хора, които не го заслужават.
PMUsers Website
Top
Миро
Публикувано на: 13.11.2008, 0:08
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



QUOTE
Тук има явен, директен опит за узурпация от тия негови аверчета и то зад вашия гръб също. За Режисьора, баннат от лошите админи пък няма какво и да обсъждаме.

Честно казано не виждам такъв опит за узурпация, защото е ясно, че няма да успее.
А кого имаш пред вид като казваш "Режисьора"?
PMUsers Website
Top
Публикувано на: 13.11.2008, 0:15
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (Миро @ Nov 13 2008, 12:08 AM)
QUOTE
Тук има явен, директен опит за узурпация от тия негови аверчета и то зад вашия гръб също. За Режисьора, баннат от лошите админи пък няма какво и да обсъждаме.

Честно казано не виждам такъв опит за узурпация, защото е ясно, че няма да успее.
А кого имаш пред вид като казваш "Режисьора"?

Има предвид Парадокс.
В желанието си да изнесем цялата история с Войнов и да се прекратят по-натаъшните инсинуации /точно това е думата/,се превърнахме в узурпатори,кариеристи и квото там още се сетиш.Пак казвам-нелепост някаква,която насочва моята и сигурно още на доста хора мисъл в посока да се питам какво точно цели Анти 666.
PM
Top
Миро
Публикувано на: 13.11.2008, 0:26
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



QUOTE
Ще спра да употребявам сила, ако се създадът идеологически правила

Е да, но и със сила не се създават правила, защото тогава се получава диктатура. Ето например ти си готов да дадеш БАН на Чорбаджийски и защо? Защото казва, че Тангра е бил жив човек? Извинявай, но за такова нещо ще бъде смешно да се палиш чак толкова. Освен това той има точни попадения, например това за Баорг и само заради него си заслужава да пише. Да не мислиш, че всичко, което ти пишеш е ясно на повечето четящи? Не разбира се и затова трябва спокойно и кротко да обясняваш защо смяташ, че е така, а не да искаш безпрекословно да повярват в твоята истина.
Иска се много говорене, Данчо, общуване, диалог с всеки, който е влезнал тук да чете, а не на всяка втора дума да се иска БАН . Знанието е сила, когато се осъзнае, а не когато е наложено . Един път осъзнае ли се- по-нататък то започва да се прилага и чак тогава Сарактът може да стане реалност.
PMUsers Website
Top
Миро
Публикувано на: 13.11.2008, 0:33
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Мещер, за историята с Войнов вие с Ангел сте си виновни, задето го натресохте на Движението, така че - оправяйте се както искате. За режисьора-Парадокс, ако това е имал предвид Анти, не мога да имам мнение, защото просто не знам нищо.
PMUsers Website
Top
Публикувано на: 13.11.2008, 8:58
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Така е,както казваш,Миро.
-------------

Сега по темата и за моето съмнение.
Знам,че Админ ще отговори на въпроса ми и затова,преди да е отговорил,да вметна още нещо.
Ако погледнем от другата страна въпроса с новите регистрации ще стигнем до извода,че новорегистрираните участници вече ще са тези,които наистина ги е еня за Движението.Тези,които участват с Дух и Сърце.
Но така представеният начин за ново регистриране дава или вменява в някаква степен елемент на задължителност.Този елемент ме притеснява-как ще бъде приет от най-свободолюбивите и бунтарски настроени Българи.
Не е ли по-добре,и ще представлява ли техническа трудност да се проверят всички регистрации и да се елиминират банираните,направените през прокси и тези,които са стари и не участват въобще в сайта /за по-старите от шест месеца беше предложил Парадокс/.Защото съм сигурен,че от тези 1610 регистрации доста сериозен процент са ...невалидни,най-малкото.
След тази проверка,на останалите да се изпрати едно ЛС,с коеито да се уведоми участника за предстоящата промяна и за действието,което той трябва да предприеме,ако иска да участва отново.
С този подход ще се покаже едно уважение към всяка една личност и елемента на задължителност ще бъде обяснен и ще се възпреме нормално.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 13.11.2008, 11:33
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Миро @ Nov 13 2008, 12:26 AM)
QUOTE
Ще спра да употребявам сила, ако се създадът идеологически правила

Е да, но и със сила не се създават правила, защото тогава се получава диктатура. Ето например ти си готов да дадеш БАН на Чорбаджийски и защо? Защото казва, че Тангра е бил жив човек? Извинявай, но за такова нещо ще бъде смешно да се палиш чак толкова. Освен това той има точни попадения, например това за Баорг и само заради него си заслужава да пише. Да не мислиш, че всичко, което ти пишеш е ясно на повечето четящи? Не разбира се и затова трябва спокойно и кротко да обясняваш защо смяташ, че е така, а не да искаш безпрекословно да повярват в твоята истина.
Иска се много говорене, Данчо, общуване, диалог с всеки, който е влезнал тук да чете, а не на всяка втора дума да се иска БАН . Знанието е сила, когато се осъзнае, а не когато е наложено . Един път осъзнае ли се- по-нататък то започва да се прилага и чак тогава Сарактът може да стане реалност.

Точно така. Защото казва, че Тангра изначало е бил жив човек. Мъдреци, които носят име, производно от прозвището на Българския Бог, може да е имало много. То и сега има Таня, Танко, Денко и т.н. Преди е имало и Деоспор. Но да се каже, такова нещо, колкото и хубави мнения да е написал преди това - БАН и никаква милост. Защото това е покушение. Даже си мисля, че е подигравка, и то преднамерена подигравка. Точно така звучеше. Хайде, това с Баорг, да го приемем и аз там не реагирах. Реагирах само за шестоъгълника, защото Овалът е първия израз на Абсолюта като Сътворител. Публикувахме и снимки, цяла тема имаше по тоя въпрос, в който го разисквахме, Иван се включи и т.н. "Бао", като висша духовна сила, "Ба" като душа и дракон, съществуват, така, че хайде, да е живял прадед с такова име, може да се приеме, ама да се изпльоска подобна подигравка - сеч и никаква милост, пък нека да изглежда диктатура.
Свободата не значи някой да си развява своеволно байряка, особено, ако е дошъл за първи път на гости. Имаше една приказка навремето: "В наше село и керемидите бият".

Ние с тебе сме на диаметрално противоположни позиции. Според мене, много обяснения са за пазара. Колобърът Боян ясно го е формулирал: "Който говори, не знае, който знае - не говори!" Аз смятам, че в афористичния изказ, а не в дългите и протяжни обяснения е бъдещето. С две изречения се казва, ако не схване отсрещния, значи не е готов и не е нужно да се превръща форума в битак с дългите обяснения, на който той почва да прави контра със свои мнения и вертикалът се разводнява в хоризонтал. Когато дойде времето ще разбере. Ако се дава знание, то трябва да е концентрат, а отсрещния трябва да знае да си го разрежда, по свой вкус, спрямо своите рецептори. Ние не сме ресторант, където като дойде някой: "Заповядайте, какво обичате? Ама как го обичате: сладко. солено и т.н. и т.н. с гарнитура или без".
"Две изречения" - ако не разбере, няма нужда от повече обяснения, ако обаче почне да провокира или да изтъплява - БАН без право на помилване.
PMEmail Poster
Top
Публикувано на: 13.11.2008, 12:19
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Йордане,има една книга от Карл Сейгън-КОНТАКТ.В общи линии човечеството получава Послание как да построи машина,с която да направи контакт с другите светове.Интересното там е,че един свръхмощен компютър бе впрегнат да изчислява безкрайността в числото ПИ-3.14....
Незнам на кой си ден,на кой си километър от поредицата числа,се появава закономерност по двоичната система-точно определен брой нули и единици,която,преобразувана,дава...идеален кръг!...
Подписът на Автора.Та по отношение на овала едва ли трябва да има съмнения.Всички други геометрични фигури са производни нему.
PM
Top
anti666
Публикувано на: 13.11.2008, 12:36
Quote Post












QUOTE (Миро @ Nov 13 2008, 01:04 AM)
QUOTE (anti666 @ Nov 12 2008, 11:32 PM)
QUOTE (Миро @ Nov 13 2008, 12:15 AM)
QUOTE
И още нещо, Миро, това, че вие сте решили нещо, не значи, че сте спряли действието му.

Данчо, това не го разбрах -какво сме решили и кое действие не сме спряли?

Миро, верно ли не разбираш? Ами след като сте му отказали от какъв чеп е предлагал на Мещера това ченге партийни постове? Откакъв зор са споделяли неща от Движението, свойства на Розетката и т.н. Откакъв зор и онзи ще му пише, че "въпреки намесата му, движението му харесвало".

Това вече е съвсем друго нещо- ние ОТКАЗАХМЕ категорично и с това се сложи точка по този въпрос. По-нататък единствено Мещера и предполагам Ангел са имали вземане-даване с Войнов. Исках да кажа, че употребата на "Вие, които строихте партия" не е никак уместно. Така се лепва етикет на хора, които не го заслужават.

И после точно от тези хора започнаха да идват оплакванията и редовните предизвикателни постове, които отваряха работа за гумичката. В лп Елтимир дори ми се оплака, че Войнов имал големи контакти с Русия, а ние сме го отрязали. Тогава и аз за първи път чух това име. Т.е. за мен този човек, въпреки категоричния ви отказ не е спрял да чекне за партийната идея. Така че това не са маловажни неща. Защото те са директен повод за ежедневните проблеми, които имаме с провокативни мнения. Да са новодошли - бан и толкова, но със стари участници - не е толкова лесно.
А вече гвоздея на програмката - удрянето на сайта, сигурно и това е параноя. Такава параноя, че едвам успяхме да го възстановим, включително с още финансови средства. И не ми разправяйте, че е направено от някой си случаен или от Ташко Танкиста. Аз си оставам на предишното мнение.
Top

Topic OptionsСтраници: (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020