www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Недоумение


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Недоумение
gеorgi_nz
Публикувано на: 14.11.2008, 15:38
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Снощи получих мейл от info@hi5.com. Всичко беше така изпипано, че уж Йордан_13 ми го праща.
После разбрах, че и други участници са получили подобни писма от мен. Без при това да съм пращал такива.
В моето като отворих - към "причтели" бе цъфнала и Силвия Мирчева. А какво тази търсеше там не можах да си обясня.
Ако някой има повече данни нека поясни за какво става въпрос и какъв може да е троянското конче пуснато да пасе на отворилите писмата с подател info@hi5.com.

Това съобщение е редактирано от georgi_nz на 14.11.2008, 15:57

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
anti666
Публикувано на: 14.11.2008, 15:54
Quote Post












Аз получих същото съобщение и на момента му сложих спам и в кошчето. Ако обърнете внимание, дори името му е объркано. Така правя и с подобни на личности, с които не искам да имам нищо общо.
Top
Йордан_13
Публикувано на: 14.11.2008, 16:31
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



И аз получих такова и то отиде в Спама. Обикновено се прехвърля от имейл на имейл и автоматично се препраща към всички мейли, с които си кореспондирал или са ти писали някога. Мисля, че това е някакъв начин за шпиониране и проследяване на връзките и кореспонденцията в мейла. Истински паразит.
PMEmail Poster
Top
Миро
Публикувано на: 14.11.2008, 16:45
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Този паразит и при мен дойде и то на два пъти. Както разбрах hi5.com е място, където много хора могат да си направят блогове и да си качват снимки.
PMUsers Website
Top
Публикувано на: 14.11.2008, 16:47
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Хубаво направих,че го изтрих.Но забравих да го обознача като спам.При мен текста в квадратчето беше на английски.

Е,нека се включат тука и да обяснят или с писмото да има обяснение,линк,но така...
PM
Top
buden
Публикувано на: 14.11.2008, 19:11
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 199
Участник # 1 389
Дата на регистрация: 12-March 08



В случая сайтът е реален и целта им е повече зареждане на страницата и повече участници в мрежата им.
Но ако сте забелязали онези "писъмца за щастие" или пък за "вируси", които ви ги предават ваши реални приятели, получи ли ги от други и т.н. те са определено за това - някакъв начин за проследяване в нета.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020